Sportovní gel hřejivý CureTouch®

image
otestováno
Počet recenzí
84
jak jste hodnotily
5
75x
4
9x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 3. 2. 2015
do 30. 11. -0001

[*] [*] [*] TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje prvních padesát, které se přihlásí po testovací výzvě. Testování proběhne ve pondělí 2. února mezi 14 a 15 hodin.  [*] [*] [*]

Tato rychle účinná masážní bylinná kompozice ve formě balzámu s vysokým obsahem rostlinných extraktů a silic, nachází svoje uplatnění téměř ve všech sportech a pohybových aktivit.

Obsažený komplex 18ti horských bylin pomáhá optimálně aktivovat svaly před náročnou fyzickou zátěží. Prohřátím svalstva se snižuje riziko zranění svalových vláken a zkracuje dobu potřebnou k rozcvičení.

Lehce roztíratelný aktivní gel je uzavřen v praktickém, ochranném, vakuovém obalu a snadno se aplikuje. 

Obsah balení 200 ml.

Více se dozvíte ZDE.

Hodnocení
84
avatar
Dita
klad V balení byl přibalen i malý chladivý gel. Lýtka mě před sportem začala příjemně hřát, při hře jsem však již neměla čas reakci pozorovat. Pouze jsem si všimla začervenání. Gel se mi hodil i den poté, kdy mě bolela záda a příjemně je tak na 20 minut rozehřála.
avatar
Dana
avatar
Denisa
avatar
Ludmila
avatar
Monika
klad Děkuji za možnost testování sportovního gelu.V balíčku dorazil i gel na léto s chladícím účinkem,který vyzkouším určitě v létě.
klad Testovaný hřejivý gel jsem aplikovala velice praktickou pumpičkou,takže žádný upatlaný uzávěr.Nejprve jsem si přivoněla a vůně byla
klad příjemně větrová.Barva bílá.Aplikovala jsem na kolena a předloktí.Po 5 minutách mi natřené oblasti zčervenali a hřáli jako na sluníčku.Zprvu jsem se lekla,červená barva zmizela do 15 minut.Poté ještě asi hodinu jsem cítila hřejivý pocit.Po cvičení mě svaly a klouby nebolely,takže splnil mé očekávání.
avatar
Věra
avatar
Lenka
klad Děkuji za možnost otestovat tento výrobek.Gel hodnotím jako výborný. Měla jsem obavy, jelikož občas mívám po produktech tohoto typu alergickou reakci. Kůže po gelu sice zčervená, ale tak to má být. Po odeznění je vše v pořádku bez potřeby umytí natřeného místa. Mile mě potěšil i dáreček v podobě chladivého gelu, který je také velmi příjemný na unavené svaly.
avatar
Marie
klad Moc děkuji za možnost testovat. Budu možná trapná, ale budu pět jen samou chválu. Od balení až po obsah, prostě skvělý výrobek. Balení mi velice vyhovovalo, pumpička je praktická. Gel se krásně roztírá a hned se vstřebá. Měla jsem sakra ztuhlé svaly na zádech, ale tohle je tak krásně prohřálo a svaly krásně povolily. Až dojde budu určitě objednávat další :). Ještě mě velice potěšil chladivý gel, ten je také výborný.
avatar
Renata
klad Děkuji za příležitost otestovat hřejivý gel. Krom toho, že se snažím pravidelně hýbat, tak jsme začali se rekonstrukcí chalupy a to jsou teprve namožené svaly, kam se hrabe zumba či kolo. Vyzkoušela jsem na svaly na rukou i na stehenních svalech. Přesto, že jsem fungovala celý den jako stavební přidavač, svalová bolest se nedostavila. Pro jistotu i pro příjemný pocit jsem večer zakončila chladivým gelem. Moc příjemné. Snadná aplikace, dobré roztírání, vůně i konzistence. Skvělý výrobek. Doporučuji a děkuji ještě jednou.
avatar
Jana
klad V balíčku , který jsem obdržela, bylo mimo hřejivého gelu i jedno překvapení. Byla jsem moc potěšena, že v balíčku byl přiložen i gel chladivý k odstranění únavy, za který tímto děkuji. Hřejivý gel jsem ihned vyzkoušela, protože mě čekala fyzická zátěž. Gel po otevření a nanesení krásně voní po silicích. Díky mechanické pumpičce se dobře odměřuje. Gel se dobře roztírá, nezanechává pocit mastnoty. Nanesla jsem si ho na lýtkové svaly v přiměřeném množství a neměla jsem s ním žádné problémy. Tím myslím začervenání, ale ani pálení. Jen se mi rozvinul velmi příjemný hřejivý pocit v celých lýtkách. Takže za mne Ano, mohu hřejivý gel směle doporučit. Chladivý gel jsem také vyzkoušela, aplikoval si ho manžel po sportování a výsledkem byla rychlá úleva a zmizení pocitu únavy v končetinách. Oba gely plní slibované účinky a lze je jen doporučit.
avatar
Věra
avatar
Iveta
klad Sportovní gel hřejivý CURETOUCH mi připomíná koňskou mast. Gel jsem převážně vyzkoušela na manželovi, který se dle instrukcí namazal 5 minut před fotbalovým utkání. Vzhledem k intenzivní vůni doporučuji gel nanášet v menším množství. Jelikož se jedná o hřejivý gel, tak je kůže po aplikaci zarudlá a proto je vhodné mít sportovní oblečení, které ji zakryje. Svaly jsou zahřáté a tudíž je sportovní výkon vyšší a bezpečnější. Balení gelu je praktické, designově pěkně barevně provedené s přehledným popisem. Ráda bych také ocenila, že kromě hřejivého gelu byl v úhledném balíčku přibalen i gel chladivý. Jelikož plánujeme lyžování, tak účinky hřejivého i chladivého CURETOUCH vyzkoušíme i při zimních radovánkách. Dodatečně ohodnotím v komentářích.
avatar
renata
avatar
Zuzana
klad Dakujem za prekvapenie chladivy gel po vykone, ktory mi prisiel zaroven z hrejivym gelom. Pouzila som obidva pred turistikou a po..musim priznat, ze som necitila svalovu unavu, ako predtym po dlhej turistike. Chladivy gel bol ale prijemnym ukoncenim :) dakujem za moznost testovania.
avatar
Marika
avatar
Anna
klad Velice milé překvapení v podobě malého chladícího gelu. Gely jsou opravdu výborné. Vůbec se nedají srovnat s gely, co jsou k sehnání v lékárnách. Z lékáren mi nikdy nic na moje ztuhlá záda nepomohla, ale CureTech gel hned po prvním nanesení prohřál mé svaly a doslova je rozpustil. Opravdu jsem nadšená. Aplikace je velice příjemná, gel krásně voní a ve vteřině je vsáknutý.
avatar
Marcela
klad Děkuji za možnost otestování hřejivého bilinného balzámu. Já používám gel hlavně na bederní páteř a kolena. Při prvním použití jsem si zároveň dala na záda vyhřívací polštářek. Červený flek mě zůstal do druhého dne, tak jsem nevěděla, co to způsobilo. Zkouším znovu a už je to v pořádku. Gel má příjemnou vůní a po aplikaci nezůstává pokožka mastná. Také děkuji za přiložený dárek - chladivý gel a dárkvý šek v krásné obálce.
avatar
Dagmar
avatar
Květa
klad Díky tomu,že byl přibalen i chladivý gel po výkonu v malém balení,měli jsme možnost otestovat oba,vyzkoušeli jsme oba s manželem před jízdou na kole i po příjezdu domů,mě tedy trochu svaly bolely,ale manžel byl spokojený a prý jen díky těmto gelům ho nic nebolí,vyzkoušel je i následující den,když nám přivezly uhlí a vážně byl fit,vždycky ho pak musím masírovat,že ho vše bolí a ted si nestěžoval na nic,takže je vidět,že v kombinaci obou gelů to asi vážně pomáhá :)takže mi je manžel zabavil a používá je on :)Jinak použití gelu je velmi snadné,lehce se aplikuje a příjemně voní.Mohu všem doporučit.
avatar
Alena
klad Za nás určitě doporučujeme. Gel je příjemný, příjemná vůně a dobře se aplikuje a roztírá. To, že červená kůže po aplikaci je, je pravda, mohla by se tato informace dát i na obal přípravku, ale jelikož jsem si četla hodnocení už v prvních dnech, byla jsem na tuto situaci připravená. Ničemu to nevadí, ale to zčervenání opravdu člověka, který na to není připravený, nepříjemně překvapí. Děkuji za možnost testovat tento výrobek a za překvapení i v podobě chladivého gelu.
avatar
Mirka
klad Hřejivý gel mě potěšil, opravdu namazané místo doslova rozpálí, až zrudne. Bohužel sportuji více v létě, čili teď nemívám takovou zátěž, abych na 100% otestovala uvolňující účinek. Takže zatěžkávací test nás čeká až v létě. Nicméně oceňuji praktickou pumpičku, příjemnou vůni i konzistenci. Překvapením byl chladivý gel, který vyzkoušel jiný člen rodiny a uvažuje o zakoupení, tak s ním byl spokojen.
avatar
Marta
klad Gel vyzkoušel můj bratr. Je to sportovec. Takže před fotbalovým tréninkem si promazal lýtka hřejivým gelem. Okamžitě cítil prohřátí. Vůně bylinek byla příjemná. Velmi praktické balení v pumpičce ocenil i on. Jelikož nemá rád se patlat v krabičkách. Večer si ještě namazal lýtka chladivým gelem. Cítil úlevu a gely by doporučil.
klad Jediná nevýhoda hřejivého gelu je okamžité zčervenání kůže. Toto by mělo být někde výrazně napsáno. Bratra to docela zaskočilo. Jelikož se bál zda není na gel alergický a tak mu to trochu znepříjemnilo sportovní výkon. Stále myslel, proč kůže byla tak červená.
avatar
Věra
klad Na úvod musím napsat poděkování za překvápko v podobě chladivého gelu navíc. Od ledna jsem začala cvičit na Orbitreku, tak jsem vyzkoušela účinnost hřejivého gelu před touto sportovní aktivitou. Nohy jsem měla krásně prohřáté, navíc gel příjemně voní. Za mě doporučuji.
avatar
Alena
avatar
Dominika
klad Děkuji za možnost testovat tyto gely, které mě příjemně překvapily. Mám za sebou dva dny zkoušení vždy před cvičením. U hřejivého gelu mám opravdu pocit, že mi aktivuje svaly a krásně je prohřeje. Chladivý gel jsem zkusila využít na bolestivou krční páteř, kdy jsem nanesla větší množství a ovázala šátkem, opravdu příjemný pocit. Gely se dobře nanášejí, roztírají a vstřebávají. Je to otázka chvilky:) Doporučuji!
avatar
Dominika
klad Děkuji za možnost testování. Včera balíček přišel, byl přiložen jako dáreček i malý chladivý gel. Večer jsem šla cvičit, takže jsem podle návodu aplikovala na ramena a záda cca 10 minut před cvičením. Po cca půl hodině mě namazaná místa začala hřá a byla úplně rudá. Tento efekt cca po hodině zmizel. Nebylo to nic nepříjemného, naopak. Jen je třeba s tím počítat a vzít si např. tričko s krátkým rukávem, ne télko jako já... :D Dnes mě nic nebolí, takže mohu doporučit! :)
avatar
Markéta
klad Děkuji za možnost testování gelů.Sportovní gel hřejivý má velice jemnou bylinnou vůni. Po aplikaci gel hezky hřeje. Používala jsem ho na rozehřátí svalů před běháním. Svaly gel krásně aktivoval. Sportovní gel chladivý má velice příjemnou intenzivní mentolovou vůni. S gely jsem spokojená, doporučuji.
klad U sportovního hřejivého gelu není nikde na obale uvedeno, že po aplikaci gelu dochází k prudkému zčervenání ošetřeného místa. Na etiketě je jen zmínka, že se přípravek nemá používat při přecitlivělosti na některou složku přípravku. Může docházet k obavám z alergické reakce.
avatar
Miroslava
klad S hřejivým gelem jsem velmi spokojená, mám problémy s krční páteří, několikrát denně si s ním páteř mažu, za chvilku cítím, jak se krk velmi příjemně prohřívá a bolest polevuje. Gel je příjemně parfémovaný, rychle se vstřebává a nelepí, praktické je balení s pumpičkou. Děkuji také za přibalenou slevovou poukázku a chladivý gel - ten jsem testovala po cvičení a byla jsem spokojená s osvěžením a zmírněním únavy.
avatar
Renáta
klad Děkuji za možnost vyzkoušení sportovního Gelu, už při rozbalení mě překvapil malý chladivý gel jako bonus. Dále mě nadchlo to, že gel je s pumpičkou, což velmi usnadňuje nanášení. Vyzkoušela jsem ho já i můj přítel před fotbalem, a za oba opravdu velká spokojenost. Gel má příjemnou vůni a snadno se nanáší, po jeho použití mě po cvičení tentokrát vůbec nebolela záda, což je můj věčný problém. Chladivý gel použila dcera po jezdeckém výcviku, když si stěžovala na bolest nohou a je fakt, že gel opravdu funguje, bolesti rychle odezněly. Velmi doporučuji.
avatar
HANA
avatar
Šárka
klad Musím taky moc poděkovat za možnost testovat hned mě překvapilo že přišly dva kousky hřejivý a hladivy gel hned večer jsme vyzkoušely hřejivy gel a hned šlo vydět za zabira hodně hřal musim pochvalit dneska jsme zkoušely chladivý krasně vonni a taky dost chladi a pomaha tyto připravky mohu jen doporučit a určitě jsi po dobrani gele objednam dalši přeji krasný večer
avatar
Věra
klad Sportovní hřejivý gel uz po otevření jeho vůní prokazuje přítomnost mnoha bylin. Gel jsem nanesla pred sportovním výkonem. Hřejivý gel rozhodně zahřívá perfektně, jelikož jsem měl stehna úplně horká a červená. Což neberu jako závadu, ale jako velké plus, protože si myslim, že toto může mít prokrvovací efekt také na místa postižená celulitidou. Jeho obsah je 200ml. Zároveň děkuji za sportovní chladivý gel v obsahu 50 ml - tento se používá například po sportovním výkonu. Zkusím spíše v létě.
avatar
Věra
klad Sportovní gely me osobne nadchly. Hrejivy gel opravdu svaly prohreje, ba ne dokonce rozpali :) V prvni chvili me to az zaskocilo, bala jsem se, ze je to nejaka alergicka reakce. Zcervenala jsem jak rak, ale to k tomu asi patri. Ale jak rikam prohrati dokonale, takze svaly nejsou rychle unavene, pretazene. po cvicenu jsem si potom nanesla chladivy a ten je skvely na sklidneni. Takze ja doporucuji kombinaci obou gelu.
avatar
Lenka
klad Děkuji za možnos testování. S hřejivým gelem jsem doposud neměla žádnou zkušenost, ale jsem mile překvapena. Pomohl by na bolavé rameno. Pár minut po aplikaci se namazané místo krásně prohřeje a zrudne. Příjemná vůně. Doporučuji!
avatar
Helena
avatar
Ludmila
avatar
Renáta
klad Moc děkuji za možnost otestovat Hřejivý gel. Byla jsem velmi potěšená, že jako dárek přišel i menší chladivý gel :-) Oba gely mají příjemnou vůni i konzistenci a skvěle se dávkují pomocí pumpičky. U hřejivého gelu mi pokožka zarudla a začala pálit, ale po odeznění mi zmizela i bolest v namožených svalech. Doporučuji nejen pro sportovce, ale i na domácí použití při namáhavější práci.
avatar
Veronika
klad Děkuji za možnost otestovat tento gel. Velmi mile mě překvapilo, že byl přibalen i gel chladící. Já jsem se dala do testování hned první 2 dny. Hřejivý balzám je dokonalý, má příjemnou vůni a svaly se rychle prohřejí a prokrví a já tak můžu začít cvičit a běhat dřív. Po cvičení také svaly nejsou tak namožené jako dřív a to díky chladivému gelu, který jsem si vmasírovala večer po cvičení. Další dny jsem dala gely testovat rodičům. Táta trpí na bolesti zad a maminka má křečové žíly, tak jsem byla zvědavá, jestli i jim budou gely pomáhat. Táta si oba gely chválí a bolesti zad se prý zmírnily a při křečových žilách prý také pomáhají ulevit od bolesti. Takže , za naši rodinu můžu doporučit. Začervenání pokožky jsem čekala, takže překvapená jsem nebyla, bývá to u takových gelů časté.
avatar
Helena
avatar
Jan
avatar
guest
klad Děkuji za možnost testování. Mile mne překvapilo, že firma Vitaharmony dodala jsště menší balení chladivého gelu. Gel se dobře aplikuje, má příjemnou bylinnou vůni. Hřejivý efekt je příjemný.
klad Aplikovala jsem gel 5-10 před cvičením, jak je uvedeno na obalu, večer jsem ještě aplikovala chladivý gel. Ráno se však stejně dostavila bolest svalů. Nemohu teda zcela z čistým svědomím doporučit. Dále bych na obalu uvedla, že zčervenání pokožky není následek alergické reakce, ale běžný jev.
avatar
Miloslava
klad Včera přišel balíček, v něm byl velký hřejivý a jako dárek malý chladivý gel Cure Touch. Hřejivý gel lze použít jak před fyzickým výkonem tak jako podpůrný prostředek při bolestech kloubů, k čemuž jsem ho také hned využila. Gel má příjemnou konzistenci, krásně voní a cca během čtvrt hodiny namazané místo prohřeje. Někdo by se mohl leknout místního zrudnutí, ale to je právě ten účinek. Bolavá záda mě cca po půl hodině téměř přestala bolet. Vyhovuje mi i pumpička - není nikde ,,opatlané" víčko apod.
avatar
Adéla
klad Mockrát děkuji za možnost testovat. Už při otevření balíčku jsem byla moc mile překvapená, jednak velikostí prohřívacího gelu a pak také tím, že jsme dostali ještě menší chladivý gel a brožuru s poukázkou na slevu. Gel jsem poctivě testovala 3 dny při běhání na běžeckém pásu. Určitě vděčím gelu za to, že nemám namožené svaly, přesto, že s běháním začínám po dlouhé pauze. Gel se perfektně aplikuje, příjemně voní. Líbí se mi složení gelu, jsou to samé extrakty z horských rostlin. Po aplikaci gelu se svaly a kůže prohřívají, až to i trochu štípe. Objeví se zčervenání, které mě trochu vyděsilo, ale uklidnila jsem se hodnocením ostatních. Za mě rozhodně doporučuji.
klad Na obal bych raději uvedla informaci, že zčervenání pokožky není na závadu, já jsem se toho poprvé lekla, myslela jsem, že mám alergii na nějakou složku přípravku. Jinak jsem byla moc spokojená a budu doporučovat.
avatar
Lenka
klad Sportovní gel vřele doporučuji. Používám jej na svaly nohou, pravidelně poskakuju na běžícím páse. Svaly jsou zrelaxované. Pozitiva - příjemná aplikace, vůně a hlavně vstřebatelnost bez lepiveho efektu. Testuje se mnou i mamka - na křeč. žíly - cítí po aplikaci úlevu. Taky mě mile překvapil vzoreček gelu po sportování, který má příjemný chladivý efekt.
klad Negativa to pro mě nemá. Balení je dostatečně velké. Po aplikaci dané místo na chvíli zčervená ( prokrví se), taky jsem se po první aplikaci trošku lekla, ale po chvíli to odeznělo. Jinak vřele doporučuji :).
avatar
Andrea
klad Sportovní gel hřejivý bych všem vřele doporučila, neboť mě velice příjemně překvapil a nadmíru splnil moje očekávání. Gel jsem aplikovala podle návodu 10 minut před cvičením, čímž jsem se nemusela rozcvičit. Místo nanesené gelem příjemně hřálo a zrudlo, ale v tom nevidím žádný problém. Po cvičení jsem necítila žádnou bolest, ani druhý den - jak tomu většinou u mě bývá. V balíčku mě potěšil i chladivý gel, který jsem večer taktéž aplikovala. Na hřejivém gelu oceňuji příjemnou vůni, dobrou roztíratelnost a pumpičku, neboť já osobně nevyhledávám gely a krémy v tubičkách. Za mě tedy ANO:
avatar
Ladislav
klad Balíček nás mile překvapil, neboť kromě hřejivého gelu obsahoval i jeden menší "chladivý" gel. Na gelu jsme uvítali praktické balení v pumpičce, že se snadno roztíral, příjemně voněl. Jediné, co nás dost zaškočilo, bylo zarudnutí, a příjemné prohřátí svalů. Gel jsme vždy použili chvíli před cvičením a můžeme potvrdit rozdíl v tom, že s ním nebyly svaly bolavé jako bez něj. Po chladivém gelu svaly rychle zregenerovaly. Za nás gel doporučujeme všem, co milují pohyb.
avatar
Lucie
klad Přítel byl doslova nadšený,už delší dobu ho z práce bolí klouby,jak na rukou tak na nohou,vždy po večerním koupání si je natřel a šel spát.Ráno vstával čilý jako rybička,je fakt,že vůně je dosti štiplavá a tak i mě když se dostala,tak mě pěkně protáhla,ale jinak super!
avatar
Romana
avatar
Martina
klad Když včera zazvonil pošták nelenila jsem a hned jsem se pustila do testování. Prvně nás překvapil velikost balíčku. Balíček obsahoval velký hřejivý gel 200ml, malý chladivý gel 50ml a brožurky.
klad Byla jsem opravdu nedočkavá , a tak jsem si nanesla v tenké vrstvě na jedno koleno chladivý gel a na druhé hřejivý.
klad Takže HŘEJIVÝ GEL mi nejprve lehce schladil kuži , cca po 2 minutách začal hřát. Přibližne do 5 minut mi prudce zrudla pokozka , hodně mě pálila kuže přirovnala bych to ke spalenine ze sluníčka. Pri cvicení jsem palení naštesti necítila . Testuje semnou i přítel vždy se namaže před posilovaním a zatim si gel pochvaluje . Gel má příjemnou jemnou vůni a krásne se vstřebáva.
klad I z chladivého gelu jsme oba nadšení. Krásně dlouhodobě chladí a přináší okamžitou úlevu . Moje záda , ruce i nohy ho milují :-D . Voní hezky po mentolu a dobře se vstřebává .
avatar
Jaroslav
avatar
Ondrej
avatar
simona
klad Dekuji za prilezitost testovat. Gel se snadno davkuje pomoci pumpicky, ma prijemnou vuni i konzistenci. Po naneseni hrejiveho gelu mi pokozka zcervenala a palila po odezneni palivosti byla kuze porad lehce podrazdena ale po cviceni zadne bolesti svalu . Chladivy gel byl take moc prijemny konzistencne i vune mentolu je prijemna . Mam dlouhodobe problemy s bolestmy zad a krku po namazani jsem citila velikou ulevu
avatar
Pavlína
klad Příjemně mě překvapilo, že jsem obdržela nejen hřejivý gel, ale i chladivý. Aplikace pomocí pumpičky je velice praktická. Dále kladně hodnotím vůni gelu a rychlost účinku. Určitě gel využiji nejen při sportu, ale i při bolesti svalů a kloubů.
avatar
Jana
klad Tyto gely jsou skvělé a do naší sportovní rodiny se určitě hodí, co chvilku se někomu natáhne sval, šlacha, nebo ho pobolívají klouby a tyto gely jsou právě na to :) Takže za mě super. Nejprve mě teda vyděsilo zčervenání po nanesení gelu, ale asi to tak má být :) Vůně gelů je velice příjemná a opravdu jde poznat, že je to kvalitní výrobek.
avatar
Eva
klad Velice mne potěšilo balení gelu a přibalení o chladivého gelu s informační brožurkou. Jelikož bydlíme kousek od sjezdovek a běžeckých tratí gel jsme otestovali s partnerem hned jak přišel. Natřeli jsme si nohy a chtěli vyrazit na běžky,ale jakmile nohy oběma zčervenali , trošku nás to polekalo. No ale přisoudili jsme to hřejivému účinku. Po sportování jsme večer použili i chladivý gel. Výsledek, druhý den , nás svaly bolely,ale zda by nás bolely více nebo méně kdybychom gel nepoužili nemůžeme soudit. Ale konzistence a vůně byli příjemné a tak nemohu říci nic proti tomuto výrobku a naopak jej pochválím.
avatar
Lucie
avatar
Mirča
klad Jsem mile překvapena, vřele doporučuji,mám docela velké křečové žíly a po aplikaci cítím i velkou úlevu,nohy tak nebolí při větší námaze nebo celodenní chůzi. Krásně voní a výborně se vstřebává...opravdu vřele všem doporučuji a děkuji za možnost vyzkoušení
avatar
Hana
klad Gel používáme na bolesti zad a kloubů. Oproti jiným přípravkům je tento gel dlouhodoběji hřejivý a též bych řekla, že i silnější. Namazaná místa zčervenají. Velmi se mi líbí balení, gel se dobře dávkuje.
avatar
Barbora
avatar
Monika
klad Byla jsem mile překvapena, že k hřejivému gelu jsme dostali i malý chladivý. Oba dva velmi doporučuji. Hřejivý používám před běháním a svaly mě vůbec nebolí, nejsou namožené, navíc gel nelepí ale krásně se vstřebá, takže i když se při běhání zpotím tak mi nohy "nelepí" :)
avatar
Veronika
klad Gel opravdu důkladně zahřeje svaly. Při prvním použití mě trochu zaskočilo, jak důkladně :-) Při mazání ještě nic necítíte, projeví se za cca 10 min, jak je psáno. Svaly zčervenají a příjemně se prohřejí. Mile mě překvapil i dárek i podobě chladivého gelu. I ten je velmi příjemný po cvičení na zklidnění svalů. Doporučuji.
avatar
Věra
klad Den před tím než mi byly doručeny hřejivý a chladivý gel jsem si namohla paži nebo to bylo od krční páteře...Na ruce se mi udělala bolavá boule a s rukou jsem nemohla hýbat. Na noc jsem si udělala Priessnitzův obklad, druhý den přišla zásilka jak na zavolanou a já si bolavé místo střídavě promasírovala hřejivým (ruka zčervenala) a chladivým gelem. Druhý den jsem s rukou již hýbala a třetí den jsem cítila jen mírnou bolest. Stále tomu nemohu uvěřit že bolest tak brzy ustoupila. V balzámech které se dobře aplikují pomocí pumpičky je obsažena skvělá bylina Arnica Montana. Sportovní gel CURE TOUCH každému doporučuji, mě moc pomohl !!!
avatar
Vladimíra
klad Děkuji za možnost testovat tento gel.Při otevření balíčku mě mile překvapil obsah - velké balení hřejivého gelu a malé chladivého. Gel jsem vyzkoušela nejdříve na manželovi, který má neustálé problémy s kolenem. Koleno jsem mu namazala, pociťoval hřejivé účinky a štípání, ale bolest začala postupně ustupovat. Dnes jsem vyzkoušela i já, když mě najednou začalo bolet také koleno a musím potvrdit, že gel skutečně, celkem i rychle funguje.
klad U gelu oceňuji i velmi praktické balení s pumpičkou, gel se tak nekontaminuje jako gely v kelímku i jeho příjemnou bylinkovou vůni a dobrou vstřebatelnost i rychle nastupující účinnost.
klad Za naši rodinu +++.
avatar
Věra
klad Masážní balzám Cure Touch má na první pohled velmi pěkné balení a design. Vůně je velmi silná a cítit po celém bytě:) Lehce a snadno se aplikuje, ale pár minut po nanesení vystupuje velmi silné zčervenání, pravděpodobně působení účinných látek, což může způsobit mírnou paniku, doporučila bych varování předem. Co se týče samotného prohřátí, pro mě by mohlo být ještě mnohem více intenzivnější, svalová bolest z námahy a přetažení je po několika aplikacích opravdu mírnější.
avatar
Hana
klad Ahojky, předem děkuji za účast i za zaslání gelu navíc, snažím se cvičit pravidelně min. 3 krát do týdne a gel hodně využívám, jsem spokojena a zarudnutí pokožky mě nevadí, protože odezní :-) líbí se mi pocit hřejivosti, takhle mám jistotu, že působí :-) krásně voní a po cvičení mě nebolí tolik tělo...doporučuji
avatar
Marcela
klad Včera dorazil balíček se sportovním hřejivým gelem CURETOUCH a malým chladivým gelem. Přibaleny byly také veškerém informace o produktech a slevovým dárkovým kupónem.
klad Gel má příjemnou vůni i konzistenci, dobře se aplikuje pomocí pumpičky. Po půlhodině začala namazaná místa pořádně hřát a pokožka byla rudá. Za cca hodinu efekt odezněl. Bolavá záda mně přestala bolet a já mohu gel doporučit všem :-)
avatar
Petra
klad Po vyzvednutí balíčku z pošty mě mile překvapil jeho obsah (2 kusy gelů) i jejich velikost. Nejprve jsem vyzkoušela gel hřejivý na bolavý krk a záda mezi rameny. Zhruba po 2 minutách po aplikace jsem začala pociťovat hřejivé účinky, které později začaly přecházet do mírného pálení, přičemž mi pokožka dosti zčervenala. Po odeznění hřejivého účinku jsem pocítila silnou úlevu a lepší hybnost zádového svalstva. Chladivý gel jsem vyzkoušela po náročném dni v práci, aplikovala jsem na namožená lýtka. Gel má velmi příjemný chladivý efekt a přinesl mi rychlou úlevu od bolesti. Oba gely mají velmi příjemnou větrovou vůni, dobře se vstřebávají a nezanechávají mastný efekt. Oba gely splnily mé očekávání. Děkuji za možnost je otestovat.
klad Na obale výrobku gelu hřejivého by dle mého nárazu mělo být uvedeno, že zčervenání a pálení pokožky není způsobeno alergickou reakcí na výrobek, nýbrž je to přirozený efekt na bylinné složky obsažené ve výrobku.
avatar
Jiřina
avatar
Petra
avatar
Anna
klad Nesportuji nějak často,ale když už ano tak chci abych pak měla svaly v pořádku a nepříjemné pocity po sportovním výkonu byly omezeny na minimum..a na to je tenhle gel skvělý..skutečně funguje a dobře hřeje..vůně je tak akorát a prohřátí také..dávkování je praktické..
avatar
Jaroslava
klad doporučuji všem :) super
avatar
Bibika
klad skvělýýýýý, doporučuji všem :)
klad
klad
klad
avatar
Silvie
klad rozhodně doporučuji :)
avatar
Michaela
klad Skvělé, rozhodně doporučuji.
klad Ve vvbbbvb bb bb v by v v by bylo v v by v gvv cvičení v v centru v v centru v v vvbbbvb vvbbbvb vč n
avatar
Jaroslava
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Daniela
klad Sportovní gel hřejivý CureTouch a jeho účinky mě mile překvapily. Oproti jiným přípravkům je tento gel dlouhodoběji hřejivý a též bych řekla, že i silnější. Po aplikaci cítím i velkou úlevu, nohy tak nebolí při větší námaze nebo celodenní chůzi. Krásně voní a výborně se vstřebává. Rozhodně ho doporučuji.
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Kamila
klad *smile* :-) Sportovní gel hřejivý CureTouch se mi podařilo vyzkoušet. Je s ním příjemný pocit pře sprchování. Takový hřejivý. Cítíte úlevu a je vám moc fajn. V jednu chvíli si říkáte, že se nebudete sprchovat už ničím jiným!!!! Je to příjemný zážitek sprchovat se hřejivým gelem.
avatar
Jaroslav
klad Vyzkoušel jsem menší balení také na bolavé a těžké nohy. Protože pocitem těžkých nohou opravdu trpím a musím říct, že po aplikaci byly nohy příjemně prokrvené a cítil jsem příjemné teplo. Je to dobrá věc nejen na sport, ale i pro nás starší na namáhané a těžké nohy. Doporučuji
avatar
Anna
klad Super rozhodně doporučuji všem :-)
avatar
Lubomír
klad Super všem vřele doporučuji :-)
avatar
Marika
klad Velmi dobrý produkt, který prohřeje namáhané svaly a osvědčil se zejména na blokády, které vhodně uvolňuje. Oceňuji zejména balení, neboť se aplikuje v pumpičce, což je velice praktické a zlepšuje jeho životnost. Aplikace spojená s masáží je více než příjemná a uvolní.
avatar
Lucie
klad Sportovní gel hřejivý CureTouch je opravdu moc skvělý a vhodný úplně pro vvšechny. Já chodím pravideně běhat a taky doma cvičím a tak tělo a svaly odměním tímto gelem, Krásně hřeje a má zvláštní příjemnou vůni. Určitě doporučuji všem sportovcům :) je super
avatar
Zuzka
klad Športový gél hrejivý CureTouch® je super produkt, ktorý ohreje všetky vaše namáhané svaly. Nohy sú príjemné prekrvené . Super vec pre športovcou alebo pre každého kto pociťuje akejkoľvek bolesti. :-D :-D