Znáte sportovní láhev Contigo Swish? Jak vám vyhovuje? Zajímá nás váš názor

image
otestováno
Počet recenzí
38
jak jste hodnotily
5
30x
4
4x
3
3x
2
1x
1
doporučuje
89 %
Testováno v období
od 3. 7. 2015
do 1. 1. 1970

Vyhrála každá šestá, která se přihlásila do testovací výzvy. Přihlášením zároveň potvrdila, že pravidelně sportuje a láhev vyzkouší při více sportech. Testování proběhlo ve čtvrtek 2. července mezi 15 a 15:30 hodin. Měly pro vás připraveno 5 sportovních láhví v různých barvách. 

Sportovní hydratační láhev s houževnatou nádobou s patentovaným uzávěrem Autoseal zabraňujícím náhodnému rozlití nápoje a protiskluzovým dnem.

Láhev je vhodná pro fitness, jogging, do waist bagu pro in-line bruslaře, ale díky své nízké hmotnosti při naplnění (cca 0,5 kg) rovněž pro děti, seniory a ležící pacienty.

Zapomeňte na všechny láhve, které jste až dosud viděli.

Nyní je tu CONTIGO.

Více se dozvíte ZDE.

Hodnocení
38
avatar
Anna
avatar
Adéla
avatar
Jana
klad Láhev jsem obdržela v tmavě modré variantě. Barva je moc hezká, výrazná. Z láhve se pije dobře, ale nepřijde mi "pohodlné", že musím držet zmáčknuté tlačítko, když se chci napít. Myslím, že např. pro dítě to může být značně nepohodlné, ale zase se nemusí láhev šroubovat :-). S lahví jsem jinak velice spokojená, neteče, vejde se pohodlně do postranní kapsy v batohu.
avatar
Jana
klad K testování jsem dostala červenou variantu s bílým tlačítkem. Lahev v téhle barvě působí poněkud "obyčejně", málo výrazně. Funkci plní lahev dobře. Poněkud nevhodně umístěné se mi zdá vroubkování proti prokluzu, které plní spíše estetickou funkci, neboť je umístěno na opačné straně, než láhev drží ruka. Naplnění láhve bez problému, ne vždy ale jde jednoduše nasadit šroubovací uzávěr. Náplň nikde neteče a to ani při zátěži a prudkých pohybech. Láhev jsem bez problémů použila při turistice, běhu a cvičení. Při jízdě na kole jsem zjistila, že má menší průměr než můj košík na bidon a tak ji musím vozit v batohu. Celkově lze říct, že lahev plní svůj účel, ale bylo by potřeba vychytat ještě několik drobných nedostatků.
klad Co mě zarazilo, byla absence krabičky, kterou bych u zboží této cenové kategorie považovala za samozřejmost. Obal, plastový sáček, byl zašpiněný, působil dojmem, že láhev se někde dlouho "válela", zřejmě někde ve skladu. Překvapením byl prach hnědé barvy, který byl i v závitu pod šroubovacím víčkem!
avatar
Věra
avatar
renata
avatar
Alena
avatar
Dominika
klad Mám tmavě modrou variantu, opravdu krásná a výrazná barva. Lahev bych ohodnotila velice kladně. Skvěle padne do ruky. Víčko dokonale těsní, takže se nemusím bát, že se mi voda v tašce rozlije. Lahev mi přišla s trošku poškrábaným uzávěrem a špinavým tlačítkem na otevření. Negativum vidím v tom, že se víčko bude hůře čistit, ale vzhledem k tomu, že je vhodné čištění i v myčce tak snad dobrý. :) Doporučuji.
avatar
Dominika
klad Tentokrát se na mě štěstí při výběru testerek neusmálo, ale lahev se mi tak moc líbila, že jsem si ji koupila a to konkrétně v provedení růžová/azur. Vypadá opravdu luxusně, barva je výrazná jako na oficiálních fotografiích. Má zajímavý systém - zmačknete velké tlačítko, otevře se otvor, který je tak akorát velký a můžete pít. Já jsem z lahve nadšena, především z jejího moderního a barevného designu. Doporučuji!
avatar
Marika
avatar
Lenka
avatar
Hana
klad Námi testovaná láhev má hezkou modrou barvu a perfektně funguje. Není problém odšroubovat víčko, lahev pohodlně naplnit, lehce zašroubovat, bez většího úsilí zmáčknout tlačítko a bez bryndání pít. Největším kladem je opravdu 100% těsnost. V těchto vedrech jsme ji používali spíše na okamžité pití, neboť je konstruována tak, že se dá jen těžko použít nějaký šikovný termoobal. Je to ideální lahev pro mého syna do školy, kterému se při jeho hyperaktivitě už mnohokrát povedlo obsah své lahve na pití vylít na lavici i školní pomůcky..
klad Nevýhodou je vysoká cena. Snad je tak drahý ten uzavírací systém? Uvědomila jsem si při prohlížení přiložených materiálů, že mám již zkušenost s výrobky této firmy - jedná se o termohrnky MORGAN, kterými jsem obdarovala své blízké na vánoce 2013. Zaplatila jsem tehdy za každý z nich necelých 250 Kč ( připouštím, byla to akční cena), přitom si myslím, že funkčně jsou lepší a univerzálnější než tato testovaná lahev.
avatar
Helena
avatar
Jana
avatar
Petr
avatar
Miloslava
avatar
Lenka
avatar
Jitka
avatar
Lucie
avatar
Martina
klad Moje první výhra a hned taková super vecička. Láhev padne krásně do ruky, dobře se drží i při pití a pítko také dobře padne do úst. A co je úplně úžasné neukápne ani kapka i když se láhev položí( a že už jsem jich vyzkoušela
Zobrazit více recenzí