Sprej na bezpečné odstranění klíšťat Atix

image
otestováno
Počet recenzí
36
jak jste hodnotily
5
32x
4
2x
3
2x
2
1
doporučuje
94 %
Testováno v období
od 12. 6. 2015
do 30. 11. -0001

[*] [*] [*] TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje každá třetí, která se přihlásí po testovací výzvě, má děti a zároveň vlastní psa nebo kočku a rádi chodí do přírody.

Přihlášením do testování potvrzujete, že splňujete daná pravidla.

Testování proběhne ve čtvrtek 11. června mezi 9:30 a 10 hodin. Celkem je pro vás připraveno 10 sprejů. Na testování budete mít 4 týdny. [*] [*] [*]

Zmrazte klíště a nenechte se infikovat!

Zdravotnický prostředek ATIX, je kryogenní sprej, který klíště zmrazí a vy jej tak můžeme snadno a rychle celé odstranit. Zmrazení navíc účinně zamezuje přenosu onemocnění přenášených klíšťaty při jejich odstraňování z kůže.

Atix je přípravek pro celou rodinu i vašeho domácího mazlíčka.

K dostání je v lékárnách.

Více se dozvíte ZDE.

 

 

Hodnocení
36
avatar
Anna
avatar
renata
avatar
Olga
klad Mrazící sprej na odstranování klíštat jsem použila hned za pár dní přímo na sebe. Měla jsem malé klíště, kterého jsem si všimla opravdu brzo. Sprej není nepříjemný, zůtane vám po něm jen červená skvrna, která do druhého dne zmizí. Klíště jsem však tahala vytahovací pinzetou na zvířata, protože touhle jsem ho nedokázala chytit a bála jsem se, že ho rozmáčknu. Ještě ho vezmeme do přírody na dovolenou s dětmi a psy, kde ho určitě využijem i na zvířate. Ale to už bych nestihla včas vložit hodnocení, tak hodnotím nyní.
avatar
Dominika
klad Děkuji za možnost testování. Atix sprej jsme využili na našem psíkovi, který i když nosí antiparazitní obojek, nějaké to klíště občas má. Aplikace je jednoduchá, podle velikosti klíštěte se odvíjí i počet stříknutí. Klíště je okamžitě zmrazeno a nedojde je zpětnému přenosu infekce z klíštěte do rány. Přiložená pinzeta je jen další plus - klíště s ní jde snadno vytáhnout. Doporučuji.
avatar
Šárka
klad Musím uznat že mě připravek dost hodně potěšil měla jsem trochu neduvěru ale opak byl pravdou má fenka měla kliště pod krkem tak jsme připravek vyzkoušela a kliště nehybnulo a pinzetou jsme ho hravě vytahly jen my vadi že pinzeta je uměla jinak chvalim a u připravek určitě zustaneme a moc děkuji za možnost testovaní
avatar
Marika
avatar
Lenka
klad Klíšťata odstraňujeme našemu čtyřnohému mazlíčkovi velmi často, proto jsme byli moc rádi, že můžeme testovat pro nás doposud neznámý Atix sprej. Jsme z něčo však nadšeni. Klíště v mžiku zmrazí a jde potom jednoduše vytáhnout pinzetou, která je součástí balení. Do rány se tedy už z něj nedostane žádná infekce. Můžeme celá rodina doporučit!
avatar
Helena
avatar
Petr
avatar
Miloslava
klad I já děkuji za možnost testovat. Sprej byl zatím použit na našeho psa, který má bohužel klíšťata dost často. Aplikace spreje je jednoduchá, klíště efektivně zmrazí, takže nevylučuje infekci do rány. Přiloženou pinzetou nám klíště moc vytáhnout nešlo, proto jsme použili jinou. Se sprejem jsme ale naprosto spokojeni a doporučujeme dál.
avatar
Adéla
klad Moc děkuji za možnost testovat Atix, je to super výrobek. Máme venkovní kočky a psa, takže pořád nějaká klíšťata. Atix jsem testovala hned, jak přišel, kocour měl klíště za uchem, dost velké. Samozřejmě se poprvé lekl při aplikaci, jak sprej zasyčí. Ale za pár dní jsem mu tahala další klíště a to už se nelekal, držel. Opět bylo docela velké. Musím tedy přiznat, že jsem měla problém klíšťata vytáhnout. Bylo vidět, že jsou kaput, ale stále tam držela, asi jsem byla nějaká nešikovná a kocoura už to taky nebavilo. No před pár dny jsem měla příležitost vyzkoušet Atix i na manželovi, který si přinesl malé klíště, na něho stačilo použít jedno stříknutí. Z Atixu jsem nadšená, určitě zachovám výrobku věrnost, už jsem o něm informovala i přátele. Děkuji ještě jednou.
avatar
Petra
klad S rodinou chodíme často do lesa na procházky, a tak sprej dorazil jako na zavolanou. S klíšťat mám velký strach a díky ANTIXU mohu bez obav do lesa. Přípravek mě nezklamal. Klíště se po aplikaci nehýbalo a šlo lehce jemným pohybem vyndat. Použila jsem svou pinzetu, protože klíště z přiložené pinzety vyklouzávalo. Děkuji za možnost testování.
avatar
Lenka
avatar
Iva
avatar
Lucie
klad Moc mě potěšilo, když jsem si přečetla, že jsem jedna z deseti, ktré budou testovat sprej na odstranění klíšťat. Doma na zahradě nám běhá pejsek i kočička, takže klíšťata odstrňujeme dost často. Brzy po obdržení spreje náš pejsek chytil klíště, tak jsem hned sprej vyzkoušela, je opravdu super, klíště okamžitě zmrzlo a šlo lehce vyndat pinzetou. Je to rychlé a účinné. Děkuji a doporučuji.
avatar
vendula
klad Předem děkuji za možnost testování.Atix jsem zkoušela na našem psíkovi a manželovi a mile mě překvapil.Psík se sice ze začátku bál zvuku střiku ale už si zvykl :)Jinak použití výborné, výhodou je že je pro lidi i zvířata a navíc se nemusí čekat na působení odstranění je okamžité což je bezva u malých dětí.V balení jako bonus pinzeta která klíště hezky vytáhne.Určitě Atix zase koupíme :) Doporučuji
avatar
Michaela
klad Přípravek jsem měla možnost vyzkoušet na našem pejskovi, který si klíště přinesl z vycházky v přírodě. Díky jeho krátké srsti bylo možné sprej nastříkat přímo na parazita. Pejsek se bál, zřejmě sprej studil. Klíště jsem pomoci pinzety jednoduše odstranila, bez poškozeni. Určitě je to užitečná věc při pobytu v přírodě či na výlety.
avatar
Petra
avatar
Renata
avatar
Ivana
Zobrazit více recenzí