Viděly jste? Podělte se s námi o zkušenost!

image
otestováno
Počet recenzí
19
jak jste hodnotily
5
15x
4
4x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 17. 8. 2016
do 28. 8. 2016

Zveme vás do Paláce Lucerna na srpnovou Ladies Movie Night s Meryl Streep, která se koná v úterý 23. srpna od 18:45 hodin. Zkuste své štěstí a vytestujte si vstupenku na film Báječná Florence. Hledáme pět žen, které si s sebou vezmou svojí kamarádku, sestru, maminku nebo kolegyni a užijí si dámskou jízdu. Večerem provede Petra Lamlová.

Speciální filmový večírek pro ženy

Meryl Streep hraje ve filmu Báječná Florence roli závratně bohaté ženy, jejímž jediným snem je zpívat. Bohužel její hudební nadání a hlas jsou jednoznačně příšerné. Když se v roce 1944 rozhodne uspořádat svůj velkolepý koncert v Carnegie Hall, její přítel a manžel Hugh Grant, který ji láskyplně chránil před krutou pravdou o jejím talentu, nyní čelí obtížné výzvě…

LADIES MOVIE NIGHT je zábavná show pro ženy v příjemném prostředí Paláce Lucerna. Již pět let, pravidelně každý měsíc připravuje zábavné večery s filmovým představením.

Každý měsíc vám promítne úžasný film a k tomu dostanete dárečky, představíme milé hosty, ale především si užijete příjemnou atmosféru Paláce Lucerna v centru Prahy se svými nejbližšími.

Welcome drink, dárky pro každou návštěvnici, bohatá tombola, ale především zábava!

Přijďte si užít skvělý večírek!

Více informací a aktuální program na www.ladiesmovienight.cz

 

Hodnocení
19
avatar
Monika
klad Prednedávnom som videla tento film a naozaj sa mi páčil. Je to film o zvláštnej osôbke, ktorá sa venuje svojej vášni, čiže spevu a splní si svoj sen spievať v Carnegie hall. Film má úžasné herecké obsadenie. Meryl Streep bola naozaj úžasná!!!! Jej herecký a spevácky výkon nemal chybu a skvelo vystihla hlavnú hrdinku. Páčil sa mi aj Hugh Grant v roli jej manžela, ktorú ju vo všetkom podporoval a zároveň chránil pred skutočným svetom vonku. A do tretice sa mi páčil aj Simon Helberg z Big bang theory, bol skvelý. Odporúčam.
avatar
Daniela
klad Film Božská Florence je nádherný. Nejen, že v hlavní roli exceluje dokonalá Meryl Streep, ale také tam hraje můj oblíbený herec a komik Simon Helberg, kterého většina lidí bude znát jako Howarda Wolowitze ze seriálu Teorie velkého třesku. Příběh je poutavý a je o tom, že mít sen a jít si za ním je to nejlepší, co může člověk v životě udělat. Rozhodně doporučuji shlédnout.
avatar
Zuzana
klad Svět Florence stál na křehkých základech a já jsem fascinovaná tím, jak to Meryl zvládla. Herecky, pěvecky, výrazově, lidsky. Zní to jako ohromné klišé, ale Meryl je v tomhle snímku hvězdná. A poslední minuty od momentu, kdy vkročí na pódium, tak to je prostě něco. Dokonce ani ten týpek z TBBT mi tu tolik nevadil a Hugh je taky výborný
avatar
Šárka
klad Výborný film se skvělou Meryl Streep. To je podle mne Paní herečka. Nápaditý a vtipný film. Neviděla jsem jej na movie night, ale o něco později, v kině. A nadchl mě ! Úžasný zážitek*wine* Doporučuji film shlédnout, nevím,zda je ještě k promítání v kinech, ale minimálně se v blízké době objeví i v tv.
avatar
Jana
klad Tento film je moc pekny a myslim, ze listky potesilo kazdou zeny zaregistrovanou an tomto portale film ma skvele herecke obsazeni, je vtipny, zivy a poutavy clovek se u nej nenudil, Meryl Streep je skvela herecka a ukazala ze jeopani platna - bohata a uspesna zena ktera senestdi jit si za svymi cily, film vsem vrele doporucuju
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Martina
klad Tento film je moc pekny a myslim, ze listky potesilo kazdou zeny zaregistrovanou an tomto portale :) film ma skvele herecke obsazeni, je vtipny, zivy a poutavy clovek se u nej nenudil, Meryl Streep je skvela herecka a ukazala ze jeopani platna - bohata a uspesna zena ktera senestdi jit si za svymi cily, film vsem vrele doporucuju :)
avatar
Marcela
klad Touto cestou bych srdečně chtěla poděkovat jedné úžasné osůbce jménem Petra H. Ta vyhrála toto testování a nemohla se zúčastnit. Oslovila mě emailem a i když mě vůbec neznala přenechala mi vstupenky. Velice si vážím , že se na světě najdou lidičky s dobrým srdcem. Ladies Movie Night si zamiluje každá žena či dívka. Je to krásný, příjemný a mnohdy jedinečný večer s kamarádkou, sestrou, maminkou.Prožijete zde vzrušující večer ve společnosti žen - s filmem , s vnitřním napětím či vyhrajete nějakou krásnou cenu. A pokud nevyhrajete nikdy neodcházíte s práznou náručí jelikož jsou zde přichystány dárečky a pozornosti od sponzorů. Nesmím zapomenout film byl krásný, měl hloubku i humor.Krásné obsazení ve kterém Meryl Streep jedinečným způsobem ztvárnila Florence a St. Clair Bayfieldem Hugh Grant.Byl to kouzelný zážitek v příjemné společnosti do které zavítali i odvážní muži Po příchodu jsme obdržely welcome drink v podobě Frisco Night Brusinka & ibišek perlivý alkoholický drink. Dárky rozdávaly hostesky . Pro každou návštěvnici byly připravené malé dárečky - kniha , časopis, krém na ruce Mary Kay, vzorečky čajů. Celičkým večerem provázela Petra Lamlová, která i tentokrát připravila bohatou tombolu plnou hodnotných dárků. Z večera jsem odcházela plná emocí, zážitků a dojmů. Tyto Ladies Movie Night jsou projektem "ženy ženám". DĚKUJI PETŘE A ŽENÁM SRO
klad -
příloha
avatar
Tamara
klad Tento film je opravdu úžasný fíky Meryl Streep kterou mám velice ráda,je to úžasná,velice kvalitní herečka.Příběh je poutavý,o tom,že mít sen,a jít si za ním je opravdu velká věc,jsem nadšená,tento film mě velice motivoval a citila jsem se poté velice hezky
avatar
Petra
klad Film Báječná Florence se mi líbil hrozně moc. Mám moc ráda Meryl Streep a tady opět ukázala jak velká je herečka a své role se zhostila dokonale. Moc hezký a poutavý příběh bohaté ženy, která má sen, na který peníze nestačí. Doporučuji všem, po filmu jsem se cítila opravdu moc hezky.
avatar
Kateřina
klad Moc děkuji Ženám s.r.o. za vstupenky na tuto akcičku. Bylo to super! Film, který byl mimochodem skvěle obsazen, se moc líbil a welcome drinky včetně dárečků a tomboly nám to ještě víc zpříjemnili. Proto tento filmový večírek mohu doporučit i dalším, kteří stále váhají. Už se těším na další testovačku ;-).
avatar
Blanka
klad Děkuji moc za lístky,udělaly mi velikou radost.
klad Večer byl krásnej.Na uvítanou welcome drink, dárečky - kniha Věra Čáslavská, časopis Žena a život, krém na ruce Mary Kay, čaje Ahmed Tea.
klad byla tombola, sice jsme nevyhrály ,ale to nevadí.
klad Film byl moc krásný, rozhodně doporučuji.
klad Petra Lamlová byla moc fajn.
příloha
avatar
Karolína
klad Na Ladies movie night jsem byla poprvé a bylo to naprosto super :) Šla jsem s kamarádkou, která mi doporučila ženy sro asi týden předtím a hned napoprvé jsem úspěšně testovala. Večer byl vážně milý, welcome drink, pěkné dárečky pro všechny i v tombole a samotný film nás s kamarádkou hodně pobavil. Příště bych šla klidně znova i bez výherních lístků, můžu 100% doporučit. Klidně běžte i s partnerem, v Lucerně se našlo asi 6-7 chlapů :-)
avatar
Dita
klad Včera jsem si užila náramný večer. Vzala jsem sebou svou sousedku/kamarádku, která ladies nights dosud neznala a byla mile překvapena a už jsme domluvené na příště. Při vstupu jsme obdržely novinku od Frisca - brusinku s ibiškem, dále následoval krásný dárek v podobě knihy (hosteska nabízela asi 4 tituly). Od dalších hostesek jsme postupně obdržely letáky partnerů a sponzorů akce. Např. vzorek krému od Mary Kay, vzorky čajů Ahmad tea a časopis Žena a život. Večerem nás provedla Petra Lamlová a proběhlo losování tomboly. Usmálo se na mě štěstí a domů jsem potrénovala svaly s krabicí nápojů od Frisca . Nyní již následoval film, kde mě svými výkony nadchly všechny tři hlavní postavy - Meryl Streep, Hugh Grant a vtipně reagující pianista Simon Helberg. Dlouho jsem se tak nezasmála, film měl však i druhou stranu, která byla hluboká a místy smutná. Kdo neznáte, tak jistě zajděte! My se chystáme za měsíc opět vyrazit na premiéru filmu "Dítě Bridget Jonesové".
příloha příloha příloha
avatar
Petra
klad Nakonec se vše seběhlo tak, že jsem se včera dozvěděla, že se na film nedostanu :( Takže jsem postupně psala testerkám, které neuspěly a nakonec to klaplo. Na film šla místo mě Marsy se svou sestrou a obě si to moc užily. Abych splnila svůj úkol a napsala hodnocení, požádala jsem o ně Marsy. Zde je: film byl krásný, měl hloubku i humor.Krásné obsazení ve kterém Meryl Streep jedinečným způsobem ztvárnila Florence a St. Clair Bayfieldem Hugh Grant.Byl to kouzelný zážitek v příjemné společnosti do které zavítali i odvážní muži:)
klad Po příchodu jsme obdržely welcome drink v podobě Frisco Night Brusinka & ibišek perlivý alkoholický drink.
klad Dárky rozdávaly hostesky . Pro každou návštěvnici byly připravené malé dárečky - kniha , časopis, krém na ruce Mary Kay, vzorečky čajů. Celičkým večerem provázela Petra Lamlová, která i tentokrát připravila bohatou tombolu plnou hodnotných dárků. .
avatar
Martina
klad skvělý oddechový zážitek, příjemný večer, minule jsem vzala manžela, sice to přežil, ale příště si mám vybrat někoho jiného . tak se třeba dcera nebo kamarádka obětují. A Meryl Streepová bude určitě zase skvělá. A třeba i něco vyjde v tombole....a nebo potkám známé.
avatar
Karolína
klad Prima zážitek, s kamarádkou jsme byly nadšené. Nevyhrála jsem nic, ale i tak jsem se velice pobavila.V tombole byly letenky od České aerolinie.Nadmíru spokojená. Cena byla přijatelná :-) Welcome drink byl také fajn, kdyby byl zase čas a tato akce byla, tak neváhám a jdu
avatar
Martina
klad Byla jsem na několik Ladies Movie Night s Petrou Lamlovou v Lucerně, dobrá akce, fim a trochu zábavy a kultury k tomu.A často neco jako dámská akce, většinou samé ženy.V tombole se dá vyhrát ledacos. Výběr filmu bývá zajímavý, často budoucí filmové hity v kinech.
avatar
Eva
klad V soutěži zde na Ženách jsem vyhrála dva lístky na minulou Ladies movie night. Byla to opravdu skvělá akce, moc jsme si to s kamarádkou užili. Kromě sledování filmu můžete vyhrát i v tombole, což mě velice milé překvapilo. Doporučuji každému a sama doufám, že ještě na nějakou půjdu!:)
klad Nic negativního jsem neshledala
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel