Vybrané testerky si přečetly knižní novinku Staňte se magnetem na skutečné muže. A jak se jim líbila? Doporučení 100 % mluví za vše

image
otestováno
Počet recenzí
10
jak jste hodnotily
5
10x
4
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 26. 3. 2020
do 3. 5. 2020


Staňte se magnetem na skutečné muže

Stále nemůžete nalézt druhou polovičku? Topíte se v neuzavřených vztazích z minulosti, bolestných rozchodech, strachu ze zklamání nebo se zaplétáte se zadanými muži? Tato kniha vám pomůže překonat nejednu situaci, v níž svou ženskost, krásu a přitažlivost ztrácíte. Přitažlivá může být každá žena, ale musíte ji v sobě nejprve najít a probudit.

Autorka knihy je koučka, mentorka, lektorka a životní průvodkyně, která se zabývá především návratem k ženskosti a ženskému principu, zdravou sebedůvěrou, vytvářením harmonických vztahů a práci s emocemi v náročných životních situacích. 


Hodnocení
10
avatar
Jitka
Přiznávám, u čtení téhle knihy jsem brečela! Otevřela mi hodně vytěsněných vzpomínek, které mě trápily a nebyla jsem díky nim v pohodě. Přišlo mi, že jí někdo psal podle mě. Přesně popsané situace a moje pocity. Díky knize jsem si dokázala odpovědět na otázky Proč? a pochopit svoje emoce. Nečekala jsem, že by mi mohlo čtení cizích rad pomoct. Byla jsem k tomu hodně skeptická, protože autor mě přeci vůbec nezná, tak jak by mi to mohlo pomoct. Mě a spoustě dalších žen, které to budou číst. To je přeci blbost. Opak byl pravdou. Takže holky, v tomhle jsme asi fakt všechny stejné :-D Jestli díky tomu najdu toho pravého, to nedokážu říct. Minimálně mi ale kniha pomohla s vyrovnáním a se sebevědomím. Děkuji za možnost knihu číst, již je z ní kniha putovní a dala jsem jí kamarádce v podobné situaci. (mimochodem, taky brečí :-D) Děkuji :-)
klad vše
klad nejsou
avatar
Kateřina
Tato kniha mi v mnoha směrech otevřela oči. Funguje jako takový terapeut na papíře a prochází s Vámi procesem uzdravení a uvědomění. Příběh Heleny, který nás provází celou knihou, mě dokázal barvitě přenést do situací, které jsem v sobě potlačila a celá kniha se díky němu stává jednotnou a velmi čtivou.
klad Celkový styl napsání knihy
klad Blízkost reálným situacím
klad Rady jak se sebou pracovat
klad Měkká vazba
příloha
avatar
Alena
Moc děkuji za možnost testovat luxusní knihu Staňte se magnetem na skutečné muže. Kniha je velice zajímavá, plná životních mouder, vybízí k zamyšlení. Pomáhá k očistě těla i mysly. Je v ní mnoho úžasných praktických cvičení. Jsem moc ráda, že jsem jí mohla číst. Hluboce se skláním před autorkou! Kniha se stala klenotem v mé knihovně, myslím, že se k ní budu často vracet.
klad Vše, kniha je opravdu skvělá!
klad Nic.
příloha
avatar
Michaela
Děkuji za možnost testování :). Jako první věc mne zaujal nádherný obal, který přímo vybízí k sáhnutí po knize. Samotný obsah je pak ucelený soubor rad, postupů a praktických cvičení. Kapitoly jsou logicky rozděleny a pevně věřím tomu, že každé z nás může pomoci si uvědomit svou cenu. Paní Adamíková se v knize soustředí v prvních kapitolách na léčení duše po rozchodu, nalezení odpovědí, které každého po rozchodu trápí a uvědomění si chyb. V dalších kapitolách se už pak soustředíte na poznání sebe sama a typů vztahů/mužů, kterým je lepší se vyhnout a jak poznat toho pravého. Celá kniha je napsaná milým, čtivým způsobem. Nesoudí Vás, ukazuje cestu a zároveň připomíná, že hlavní práci musíte odvést sama. Za mne je to velmi podařené dílo :).
klad Že se v některých kapitolách najde každá z nás (i ty zadané)
klad Zpětně si uvědomíte spoustu chyb
klad Nenašla jsem
avatar
Hana
Kniha Staňte se magnetem na skutečné muže je napsaná jednoduše, čtivě a obsahuje spoustu praktických rad a cvičení. Je rozdělena do kapitol, které se podle mne nemusí číst od začátku, ale dle momentální potřeby. K tématu žárlivost nebo zpracování emocí se budu ještě několikrát určitě vracet. Tato kniha není určena jen pro toho, kdo vztah hledá, ale využije ji i ten, kdo žije ve vztahu dlouhodobém. Moc se mi líbí odkazy na tzv. Vyšší moc, Vesmír a naše přání. Kniha má krásné návody k získání sebejistoty a stability, což je ve vztahu hodně důležité. Je výzvou pro nás, kteří chceme vztah upevnit a najít v něm harmonii. Doporučuji.
klad moc
klad žádné zápory jsem neobjevila
avatar
Michaela
Trochu jsem se knihy bála a představovala si přehled a popis jednotlivých technik k nalezení životního partnera. Naštěstí jsem byla mile překvapena a kniha nic takového v sobě neukrývá. Naopak obsahuje informace, které mají obrovskou hloubku. Hned na začátku se ocitnete v období, kdy potřebujete zpracovat svá zranění z předchozích vztahů, aby mohlo přijít období, kdy jste připravená vstoupit do vztahu, po kterém toužíte.
klad moudrá cvičení
klad rady které se hodí
klad je to čtivé
klad asi to nebude ten pravý šálek pro každou ženu
avatar
Lucie
Přiznám se, že jsem před otevřením knížce moc nevěřila. A už první kapitola mne donutila, abych se sama nad sebou zamyslela- obal vyhlíží jemně, a přesně takové by ženy měly pod první kapitoly být. Že by třeba neměly být sprosté, a tak. Knížka by nám měla pomoct se přenést přes odchod muže, či přes jeho odmítnutí a získat zpět alespoň nějaké sebevědomí. Knížka je psaná "lidově", tudíž vás nenutí přemýšlet nad odbornými výrazy, ale pouze nad vámi samotnými. Nejvíce se mi na knížce líbí praktická cvičení. Nejsem ještě na konci knihy, ale už teď na sobě cítím, že více přemýšlím nad svým jednáním (právě ona sprostá slova a hrubé vyjadřování), a že lépe přijímám fakt, že "láska mého života" v mém životě vlastně nebude.Že je součástí mé minulosti a toho, jaká dnes jsem, ale že budoucnost bude bez něj.A snažím se díky knize koukat na vzpomínky s ním tak, abych nevzpomínala se slzou v oku, ale s vděčností, že mohl na pár let být součástí jeho života, a že jsem díky němu dnes taková, jaká jsem.
klad Jednoduše psané
klad Krásný jemný obal
klad Praktická cvičení
klad Nic ?
příloha
avatar
Linda
Knížku jsem si chtěla přečíst pro zpestření nudných dnů v karanténě. Musím říct, že jsem k ní byla zpočátku trochu skeptická, ale velmi mile mne překvapila. Našla jsem tam tolik užitečných rad! I přesto, že není určitě asi přímo pro mě, našla jsem tam plno zajímavých tipů a informací. Titul knihy je podle mě trochu matoucí, očekává se, že autorka navede ženy, jak se oblékat, jak se chovat atd, aby sbalily perfektního chlapa. Teda aspoň na mne tak ten název působil. Nicméně autorka se zabývá hodně psychologií, rozebírá detailně, proč si ženy opakovaně vybírají špatné (ženaté, zadané nebo prostě povahou zlé) muže. Takže pokud je to váš případ, určitě si přečtěte tuto knihu, naleznete zde velké množství rad, jak z toho začarovaného kruhu ven a brzo si najdete skvělého muže dle vašich představ.
klad užitečné tipy a rady
klad čtivost
klad nepřesný titul knihy
avatar
Andrea
Kniha mě zaujala na první pohled. Má originální obal a skvělý název. Ihned jsem se začetla a za pár večerů ji dočetla. Je psaná krásným stylem. Člověk se pak musí zamyslet nad tím, jaké měl v minulosti vztahy a proč třeba ještě nenašel lásku svých snů. V knize jsou i zajímavé někdy smutné příběhy žen, které na muže neměli štěstí, ale mě to hodně pomohlodo budoucna. Jak o vztah pečovat a být s někým, kdo mě bude mít rád takovou jaká jsem a nebude se mě snažit změnit. Určitě doporučuji přečíst si všem ženám, ať už zadaným nebo svobodným. A určitě by neuskodilo, kdyby si knihu přečetl i nějaký muž. Za mě krásná kniha
klad Přebal knihy, čtivost, námět, rady, příběhy
klad Mám raději pevnou vazbi knih
příloha příloha
avatar
Lucie
Musím opravdu říct,že knížka je naprosto úžasná!Když jsem jí četla,bylo to jako by někdo psal o mém životě! Také se musím přiznat, jsem u čtení i plakala, protože se mi vybavily snad všechny moje smutné vzpomínky co jsem kdy zažila. Knížka mi velice pomohla, otevřela mi oči a zjistila jsem kde jsem dělala chyby a proč jsem si dokola vybírala stejné typy mužů. Věřím, že už teď potkám může svých snů a můj život skončí happyendem :-) Knížku opravdu doporučuji všem ženám aby si ji jí přečetli! Stojí za to! A můj rituál který dělám každý den když se ráno probudím je, že si říkám nahlas 3x za sebou tyto věty: ,, DNEŠEK JE PRVNÍM DNEM MÉHO NOVÉHO ŽIVOTA!´´ ,,STAČÍ JEN UVĚŘIT, ŽE DNEŠEK JE PRVNÍM DNEM MÉHO NOVÉHO ŽIVOTA! ´´ Přeji všem ženám z celého srdce ať najdou může svých snů, jsou šťatsné a jejich život skončí happyendem! :-) Všechny si to zasloužíte!Jste jedinečné, báječné, úžasné...jste originál! :-) Jsem vděčná a šťatsná, že jsem se stala testerkou této úžasné knížky!Změnila mi život !
klad Knížka je naprosto úžasná,dokonalá
klad Nemám co vytknout
příloha
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel