Testerky se zbavuji nadbytečných tuků. StillSLIM jim pomůže zdravě a účinně zhubnout a udržet optimální váhu

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
15
konec testování
16. 5. 2021

Přírodní doplněk stravy StillSLIM       

Jak zhubnout řeší (nejen) na jaře hodně z nás. Pokud máte nadbytečné kilogramy, zbavte se jich! Pomůže vám s tím doplněk stravy StillSLIM – nejúčinnější zabiják, který si vezme na mušku vaše přebytečné tukové zásoby. Účinné pilulky StillSLIMU vám pomůžou s hubnutím daleko příjemněji než jen hladověním. Třeba tím, že přiloží pod kotel, který se věnuje spalování vašich tuků. A třešnička na dortu? Jsou vyrobeny na zcela přírodní bázi.

Hubnoucí doplňky stravy většinou takto účinné nebývají. Mnohdy je člověk užívá i dlouhé měsíce, ale s jeho váhou to ani nehne. Ovšem StillSLIM je naprosto jiný. Receptura vytvořená odborníky s dlouholetou praxí v oboru obsahuje dnes velmi populární a účinný pomerančovník a garcinii kambodžskou, které výrazně ovlivňují spalování tuků. StillSLIM nejlépe funguje a pomůže vám spálit nadbytečné tuky v těle, když mu pomůžete dostatkem přirozeného pohybu a změnou svých stravovacích návyků.

Doplněk stravy

StillSLIM obsahuje:

  • Garcinii kambodžskou – metabolismus lipidů, hubnutí – kontrola tělesné hmotnosti
  • Pomerančovník hořký – metabolismus lipidů, kontrola tělesné hmotnosti, normální trávení
  • Čajovník čínský – antioxidant, normální činnost srdce, metabolismus/oxidace tuků, fyzické a psychické stimulace/ povzbuzení, kontrola tělesné hmotnosti, metabolismus lipidů, normální hladina glukózy v krvi, osvěžení těla, vitalita, přirozená obranyschopnost – imunitní systém
  • Extrakt z kořene africké kopřivy – kontrola tělesné hmotnosti, metabolismus lipidů
  • Černý pepř – normální trávení, antioxidant, oběh v jemných krevních cévách a kapilárech, zdraví jater, normální činnost nervové soustavy a dýchacího systému, normální stav pokožky

Na boj s nadváhou už nebudete sami! Na každodenní společnost StillSLIMU, který si vezme na mušku vaše nadbytečné tukové zásoby, si rádi zvyknete. Brzy totiž zjistíte, že míří přesně. 


Na celou nabídku produktů THEO HERBS se můžete podívat TADY.

Vybrané testerky

avatar
Zuzka V.
avatar
Etomi
avatar
Tereza 22
avatar
Jitka K.
avatar
Melánie N.
avatar
Maruš M.
avatar
Janďula73
avatar
Veronika P.
avatar
Dáda S.
avatar
Jakra
zobrazit všechny přihlášené