Odhalily jste tajemství skvělého stylu díky knížce Stylistkou sama sobě? Zajímá nás vaše zkušenost

image
otestováno
Počet recenzí
15
jak jste hodnotily
5
9x
4
6x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 24. 11. 2016
do 28. 12. 2016

Vítejte ve světě stylu! Společně nahlédneme pod pokličku módy a krásy a odhalíme tajemství skvělého vzhledu. S jednoduchými tipy a triky proměníte svůj šatník k nepoznání, zboříte pár módních mýtů a naučíte se překvapivě a originálně kombinovat a využít sílu doplňků tak, aby vám to vždy slušelo.

Už nikdy žádné "nemám co na sebe"!

V knize se dozvíte:

  • Zcela praktické tipy pro "normální" ženy všech postav
  • Jak najít svůj osobitý styl a podtrhnout svou jedinečnost
  • Jak nápaditě kombinovat barvy
  • Co sluší ženám v každém věku a co raději ani nezkoušejte
  • Jak dát oblečení extra šmrnc
  • Jak mít styl v práci, na schůzce i doma
  • Jak překvapivě kombinovat oblečení, abyste byla pokaždé jiná
  • Že je dobré občas zahodit všechny teoretické poučky a zapojit zdravý rozum

 

Vzkaz od autorky Míši pro vás:

"Milé čtenářky, takto knížka je o vás a pro vás - bez ohledu na věk, proporce nebo styl. Chtěla bych vám ukázat, že hezky se oblékat nemusí být drahá a složitá záležitost - s pár fígly to zvládne úplně každá. Chci se s vámi podělit o ryze praktické tipy, jak si s oblékáním pohrát, aby vám to slušelo a abyste se cítily skvěle. Styling totiž není žádná věda, měla by to být hlavně zábava. Vše je otestováno na reálných ženách."


Více o knížce se dozvíte ZDE.

Hodnocení
15
avatar
Petra
klad Dnes jsem obdržela výhru za kterou moc děkuji. Rychle jsem balíček rozbalila a nakoukla , jsou tam různé rady atk za mě knížka dobrá i když jsem jí nepřečetla jen
klad rychle prolistovala. K vánocům poputuje
klad jako dárek k mé tchýni , pak si jí od ní
klad půjčím a v klidu přečtu :- ) ještě jednou
klad děkuji moc
avatar
Libuše
klad Knížka mě hodně potěšila. Krásné a praktické rady pro každou z nás. Kombinovat oblečení mi moc nejde a otázku "Nemám co na sebe" jsem si pokládala každý den ráno před šatníkem :D Teď už tolik netápu :) Navíc knih na toto téma na trhu zas tolik není o to víc mě potěšila.
klad Možná jen ta titulní strana. Ten design působí trošku staromódně. Ale to je jen můj názor.
avatar
Kateřina
klad Knížka Stylistkou sama sobě mě příjemně překvapila. Čekala jsem jen povrchní vyprávění o módě, kterého jsou plné časopisy, ale v knížce je vše důležité přehledně shrnuto. Určitě si v ní každá najde praktické rady přímo pro sebe. Já jsem našla a ještě mám pěkný dárek pod stromeček.
klad Některé kombinace oblečení se mi nelíbily, ale to je věc vkusu.
avatar
Dana
klad Velice pěkná kniha, zajímavé čtení hned po ruce. Mnoho tipů a rad. Doporučuji i jako Vánoční dárek nejen pro slečny, ale také i pro babičky :-) Děkuji velice .
klad nevím, vše ok
avatar
Martin
klad Knihu jsem přečetla během pár hodin a jsem spokojena. Nejedná se pouze o strohé texty, ale je zde plno ukázek jak např. kombinovat barvy. Každá žena či dívka si po přečtení jistě vezme některé rady k srdci. Doporučuji i třeba jako vánoční dárek :-)
avatar
Petr
klad Děkuji za možnost testování této knížky. Přečetla jsem ji jedním dechem, ale jistě se k ní budu stále vracet. Kniha je přehledná, vše je hezky vysvětleno a hlavně doplněno fotografiemi, takže se v tom čtenář dobře orientuje. Líbí se mi především rady, jak kombinovat barvy. Doporučuji!!
avatar
Věra
klad Pěkná a moderní kniha, pro všechny ženy a slečny. Poradí co a jak, našla jsem dost tipů jak vylepšit šatník. .
klad .
avatar
Dita
klad Stylistkou sama sobě je rychle čtitelná knížka plná rad a praktických doporučení. Vyvrací staré ustálené rady ohledně oblékání (jako např. že se nemá kombinovat modrá se zelenou, proužky s dalšími vzory...). Nejprve najdete svůj typ a co je pro něj vhodné a co nenosit. A pak je tu řada praktických doporučení a rad. Kniha mi v řadě věcí poradila, či jsem natrefila na fajn nové nápady. Na druhou stranu jsem ne se vším souhlasila, ale o tom to je, každý si z knihy vezme něco, co jemu samotnému vyhovuje. Tak to má být :-)
klad Mínus nedávám knize, ale faktu, že mi nejdou nahrát fotografie, které jsem chtěla přiložit. Dokonce jsem je i pozmenšovala, ale stále nic....:-(
avatar
Hana
klad Skvělá knížka, která mě inspirovala a pobavila zároveň! Autorka vtipnou formou popisuje nejčastější módní prohřešky a zároveň radí, jak se s nimi vypořádat a vypadat vždy stylově. Pokud se Vám nechce utrácet za návštěvu stylistky, tato knížka je výborná alternativa:)
klad Poněkud "retro" obal, ten by mě v knihkupectví rozhodně nepřesvědčil ke koupi.
avatar
Zuzana
klad Knihu jsem sice nevyhrála, ale móda u mužů i žen je velice důležitá. Zkrášlování, vyzdobování a vlastní výraz je pro nás stejné jako přirozené dýchání. Ne nadarmo se říká „šaty dělají člověka“. Ženy i muži s oblečením odjakživa rádi experimentují. Móda je v současnousti více vzrušující a dostupnější než kdykoliv předtím
avatar
Renata
klad Knihu jsem dostala pod stromeček a ihned se do ní pustila. Nehodlám vzdát boj s přibývajícími léty a ráda si dám poradit od odborníků. Skvělé tipy na to jak se dobře cítit, jak dobře vypadat, jak být navenek sebevědomá a půvabná i když se tak uvnitř momentálně necítíme. Už na půjčení knihy stojí ve frontě několik mých kolegyň.
avatar
Petra
klad Hodně brouzdám po internetu a narazila jsem zde na ženách na testování této knihy.. sice jsem jí nevyhrála, ale napsala jsem si o ní ježíškovi :) už konečení vím, jak se ke svému celkem mladému věku - 23let oblékat sportovně, ale zároven i žensky... Děkuji za typ a těším se na další testování
avatar
Daniela
klad Knížka Stylistkou sama sobě z nakladatelství Grada mě moc bavila. Nejprve si v ní najdete svůj typ a co je pro něj vhodné a co nenosit. A pak je tu řada praktických doporučení a rad různých inspirativních nápadů, které každá žena určitě využije. Bezvadná kniha kterou všem ženám vřele doporučuji.
avatar
Kamila
klad Knihu Stylistkou sama sobě z nakladatelství Grada jsem si přečetla - načerpala jsem její kouzlo. Bavila mě. Přibývající léta jsou zajímavé téma a je to boj tvrdý se s nimi poprat. Rady jsou vždy potřeba a odborníků, kteří dobře poradí je potřeba též!!!!! Takové lidi mám ráda.
avatar
Marika
klad Člověk se pořád učí. Knihu jsem přečetla jedním dechem a vzala si k srdci pár rad a chyb, i kterých jsem dodnes netušila. Vždy jsem se řídila ne vyloženě aktuálním trendem, ale intuicí. Pár věcí asi z šatníku vyřadím a tuze ráda udělám místo na nové kousky.