Maminky, které myslí na své děti i přírodu, otestovaly nové kojenecké mléko Sunar BIO v nejvyšší BIO kvalitě!

image
otestováno
Počet recenzí
21
jak jste hodnotily
5
18x
4
2x
3
2
1x
1
doporučuje
95 %
Testováno v období
od 2. 10. 2022
do 23. 10. 2022

Sunar BIO 3

Sunar BIO 3 je batolecí mléko vhodné pro děti od ukončeného 10. měsíce věku. 

BIO mléko pro výrobu Sunaru BIO pochází primárně z malých ekofarem ve Francii, kde se stáda krav po většinu roku volně pasou na rozlehlých pastvinách a jsou dokrmovány hlavně bio krmivem.

BIO mléko z ekofarem je zpracováváno šetrným procesem, který zaručuje zachování vysoké kvality. Díky obsahu smetany s mléčným tukem má kojenecké mléko Sunar BIO lahodnou mléčnou chuť.

Obalový materiál (víčko, odměrka i plechovka) je plně recyklovatelný.


Více informací o produktu najdete TADY.


Hodnocení
21
avatar
Dominika
První z čeho jsem byla nadšená je chuť mléka. Příjemně nasládlá bohatá mléčná chuť. Konzistence samotného prášku je sypká a nelepivá a tak se skvěle přesypáva z cestovních kontejnerků. Praktické uchycení odměrky bylo pro mě skvele hlavne v noci kdy zmateně nehledám odměrku všude možně, zde stačí jen otevřít a odměrka je hned po ruce. Obal ktery je 100% recyklovatelný je už jen třešnička na dortu .
klad Bio kvalita
klad 100% recyklovatelny obal
klad Konzistence prášku
klad Chuť mléka
avatar
Dominika
Měla jsem tu možnost otestovat s dcerkou nový Sunar Bio 3. Dcerka totiž začala odmítat mléko, které měla od narození. Bohužel ani toto mléko jí zřejmě nezachutnalo. Vypila cca 90ml za celou noc. Zřejmě už mléko nechce vůbec. Výrobek má ale krásný obal a skvělé složení ?
klad Obal
klad Bio produkt
avatar
Hana
Sunar BIO 3 je už pohledově lákavě vyzkoušet, ekologický obal, super zavírání, pěkná přírodní barevnost obalu. Po otevření přijemné mléčně smetanové aroma, velmi dobře se rozpouští a chutově je moc dobré, krásně vyvážená vůně i chuť, hned prckovi zachutnalo
klad chut
klad obal
klad nic
avatar
Lenka
Bio složení mléka vnímám jako velké plus, které jsem sama musela vyzkoušet na synovi a dost mu šmakovalo. Sice mléko pěnilo více než jiné značky, ale na podání to nemělo efekt a tak tento produkt vřele doporučuji. Vylepšená krabička je opravdu super.
klad Hustota
klad Kvalita
klad Bio
klad Vylepšená krabička
klad Více pění
příloha příloha
avatar
Věra
Sunar BIO 3 po vyzkoušení předchozích UM se od první chvíle u nás opravdu odsvědčil. Malému moc chutná, má lahodnou mléčnou chuť. Je znát, že je mléko ze smetany a celkově složení mléka a původ mléka je moc sympatické. Chválím krásné designové a praktické uzavíratelné balení, které chrání před vlhkostí a navíc je 100% recyklovatelné. Sunar BIO 3 hodnotím jako kvalitní dětskou výživu a syn má to nejlepší co muže mít.
klad Bio původ
klad Lahodná mléčná chuť
klad Kvalitní složení šetrně k přírodě
klad Designový a recyklovatelný obal
klad Nic
avatar
Lucie
Ziskali jsme k otestování Sunar Bio 3. Pozitivně hodnotím složení a Bio původ mléka, navíc bez palmového oleje,dále lahodná mléčná chuť a příjemná vůně zaručí spokojené bříško každého miminka,dcera tudiz bez jakéhokoliv problémů ihned vypila,jen nám bohužel nesedl,což mě velmi mrzí,jinak ale můžu doporučit ;-)
klad Baleni
klad Vune
klad Chut
klad Vyssi cena
avatar
Petr
Sunar bio 3 je kvalitní bio mléko. Chuťově velice chutné, skoro jako klasické plnotučné čerstvé mléko. Dítěti velice chutná více než ostatní mléka. Vypije ho až do dna. Určitě doporučuji vyzkoušet neuděláte chybu. Velice kvalitní výrobek s krémovou konzistencí.
klad Chuť
klad Nic
avatar
Jana
Velmi kladně musím hodnotit Sunar Bio 3 :-) Složení bez palmového oleje a z ekologického zemědělství je šetrné k přírodě a současně vhodné pro malé děti. Mlíčko má jemnou mléčnou chuť, velmi snadno se připravuje a rozpouští. Součástí balení je odměrka, která má i své praktické držátko uvnitř plechovky. Opravdu oceňuji plně recyklovatelný obal. Celkově je balení velmi praktické a dávkování mlíčka snadné.
klad balení
klad plně recyklovatelný obal
klad složení
klad rozpustnost
klad nic
příloha příloha příloha příloha
avatar
Soňa
Velmi lahodné mléko, které malé ihned zachutnalo a zasytí ji na delší čas. Mléko má velmi lahodnou mléčnou chuť, 100% recyklovatelné obaly, takže je i šetrné k přírodě. BIO mléko pro výrobu Sunaru BIO pochází z ekofarem ve Francii, kde se stáda krav volně pasou na pastvinách a jsou krmeny bio krmivem.
klad výborná mléčná chuť
klad šetrné k přírodě
klad složení
klad nic
avatar
Barbora
Ráda synovi kupuji BIO výrobky, zvlášť ty od Sunaru, takže oceňuji, že rozšířili nabídku také o umělé mléko. Stejně jako Sunar Complex, který jsme používali doteď, mu Sunar BIO moc chutná. Skvělá je také dóza, která má místo na uložení i zarovnání odměrky a jako bonus je 100% recyklovatelná.
klad Dobře chutná
klad Praktická a recyklovatelná dóza
klad Bez palmového oleje
avatar
Karolina
Ač je určeno pro děti, samozřejmě vždy ochutnám co jim dávám. Zaujala mě především lahodná chuť, kterou Sunar Bio3 oproti jiným mlékům má. Dále původ mléka, vyšší obsah přírodních bílkovin a absence palmového oleje. Cena je na úrovni jiných mlék, ani přehnaně nízká, ani vysoká.
klad chuť
klad rozpustnost
klad konzistence
avatar
Vendula
S mlékem jsem spokojená. Doposud jsme mléčnou formuli od Sunaru neměli, tak jsem byla zvědavá. Líbí se mi složení, velký plusový bod za to, že je v bio kvalitě. Plechová dóza je praktická, dobře uzavíratelná. Prášek i mléko má neutrální vůní. Synovi opravdu chutná, nejsou žádné zažívací potíže. Dobře se rozpouští. Jediné mínus je za to, že je mastnejší, flaška se musí důkladněji vydrhnout a odměrka je plítká a široká, takže do užších lahviček se hůře sype.
klad Složení
klad Chuť
klad Balení
klad Široká odměrka
avatar
Jana
Sunar bio měl u nás úspěch, malému moc chutnal a hned napoprvé vypil celou lahvičku najednou. Mně se zase líbí jak super složení, tak praktická dóza, s vymakaným držákem na odměrku, tak i okrajem, o který můžu odměrku zarovnat, to mi u jiných výrobců mléka v dóze vždy chybí.
klad chuť
klad složení
klad velikost balení
avatar
Martina
Mléko je pěkném obalu, který krásně tesni. Líbí se mi původ mléka. Takže pokud dáte na kvalitní suroviny, je to jasná volba. Mléko krásně voní a chutna. Jen jsem teda byla zklamaná, mléko se zcela nerozpustilo a dělá hrudky. Ale děti bez problémů vypili.
klad Obal
klad Chuť
klad Vůně
klad Dělá hrudky
příloha
avatar
Natálie
Moji dcerce mléko moc chutná, i já jsem ho ochutnala a je krásně plné a takové nadýchaně mléčné:). To máme rády obě dvě. Tím, že je bio tak nemám starost o původ. Líbí se mi taky, že je obal 100 % recyklovatelný. Uvítala bych větší velikost balení, ať nemusím tak často kupovat další:) doporučuji
klad chuť
klad původ
klad obal
klad bio
klad kdyby existovalo větší balení
avatar
Barbora
Naše milovnice mlíčka je absolutně nadšená od první lahve - příjemná mléčná chuť a jemná vůně. Nový Sunar Bio 3 má praktický obal s odměrkou, celý obal včetně odměrky je navíc plně recyklovatelný. Pro otevření pixly je zapotřebí vyvinout lehčí sílu, což je naprosto super - díky tomu nemůže dojít po pádu mlíčka k vysypání celého obsahu.
klad prakticky obal s odměrkou
klad plně recyklovatelný obal
klad lahodná chuť a příjemná vůně
klad Bio
klad držák na odměrku
příloha příloha příloha
avatar
Jana
Mléko se mi rozhodně zamlouvá složením - patří určitě mezi ta prémiová, navíc vše v Bio kvalitě. Příjemně mléčně voní a synovi chutná. Pozitivně hodnotím i bytelnou plechovku, která je plně recyklovatelná, a praktickou odměrku, kterou s plechovky nemusím pokaždé lovit.
klad BIO kvalita
klad Příjemná vůně
klad Složení
klad Nic
avatar
Klára
Syn je na Sunaru od roku a čtvrt, takže vliv na bříško nehodnotím. Po vyzkoušeni několika UM mi nejlépe přijal právě Sunar. Když jsem narazila na Sunar BIO, věděla jsem, že chci vyzkoušet, vzhledem k jeho složení. Sama jsem mléka ochutnala a musím říct, že tohle jediné chutnalo a vonělo i mne, nemluvě o krásné nažloutlé barvě mléka. Jiné značky mi přišli chuťově buď hrozně umělé nebo nahořklé, málo sladké.
klad Super složení, příjemná chuť, tradice značky
klad Lehce pění
avatar
Žaneta
S mlékem jsem velmi spokojená. Nádoba je pevná, sice se hůře otevírá, ale aspoň obsahuje místo na odměrku. Navíc je obal zcela recyklovatelný. Samotné mléko je chutné, takové smetanové. Opravdu jde na něm poznat, že obsahuje smetanu a že se kravičky spokojeně pásly. Dobře se rozpouští a zanechává jen drobně mastný film na láhvích.
klad příjemná vůně mléka
klad nezanechává až tak mastný film na láhvích
klad nádoba jde hůře otevírat
příloha příloha příloha
avatar
Lucie
Sunar BIO 3 skvěle chutná, má příjemnou mléčnou chuť. Dcera je spokojená a dobře ho snáší. Po konzumaci nemá pocit hladu. Balení je dostatečně veliké, obal je 100% recyklovatelný a uvnitř dózy je držák na odměrku. Oceňuji původ mléka, které pochází od krav, jež mají dostatek prostoru, pohybu a kvalitní stravu. To vše se odráží na kvalitě mléka.
klad mléčná chuť
klad velikost balení
klad recyklovatelný obal
klad původ mléka
klad držák na odměrku
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel