Sunar gravimilk

image
otestováno
Počet recenzí
201
jak jste hodnotily
5
112x
4
45x
3
28x
2
7x
1
9x
doporučuje
78 %
Testováno v období
od 12. 8. 2015
do 31. 8. 2015

... Testování již ukončeno ...

 

:-D Podmínkou pro testování je přihlášení na portál klub.zenysro.cz. Pokud nejste přihlášena, je potřeba se zaregistrovat. Po registraci stačí kliknout opět na záložku TESTOVÁNÍ, vyhledat tento článek Sunar gravimilk a do komentářů pod článkem napsat, že máte zájem o testování a do jaké skupiny patříte. 

Proč a jak se přidat mezi ŽENY s.r.o. najdete ZDE.

Testerky budeme vybírat tak, abychom naplnily všechny skupiny. Výrobek otestují ženy, které plánují otěhotnět, ženy, které jsou těhotné, nebo kojí. S vybranými testerkami se individuálně spojíme. :-D

...

Víte, že správná výživa v těhotenství a v průběhu kojení je základem pro maminku i miminko? Je prokázáno, že pokud se žena v tomto období správně stravuje, může tak pozitivně ovlivnit vývoj svého dítěte. O správné výživě je potřeba přemýšlet nejen v průběhu těhotenství a kojení, ale již v období před plánovaným otěhotněním.

SUNAR GRAVIMILK Vám dodá všechny potřebné vitaminy a minerální látky formou lahodného mléčného nápoje, který byl navržen odborníky tak, aby splňoval vysoké nároky na výživu zvláště pro ženy v období těhotenství a kojení.

SUNAR GRAVIMILK je mléčný nápoj, který je obohacen o důležité vitaminy a minerální látky, jako kyselinu listovou, vitaminy skupiny B, vitamin C, vápník, železo, omega 3 mastné kyseliny - DHA a další. Jedna porce nápoje tak dodá vyváženou dávku vitaminů a minerálních látek. Navíc je vyroben na bázi plnotučného mléka, obsahuje tedy mléčný tuk, díky kterému se lépe vstřebávají vitaminy A, D, E, K a v neposlední řadě dodává nápoji lahodnou mléčnou chuť. Pravidelná konzumace současně pomáhá dodržovat pitný režim, který je velmi důležitý jak v těhotenství, tak při kojení. SUNAR GRAVIMILK se připraví pouhým přidáním vody a je možné ho podávat jako studený či teplý koktejl a dochutit ovocem. Je dostupný v příchutích čokoláda, vanilka a malina.

 

POZN: Nevhodné pro osoby s nesnášenlivostí na laktózu. Současné užívání dalších vitaminových doplňků doporučujeme konzultovat s odborníkem. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

 

Jak dopadlo hodnocení Sunaru gravimilk se můžete podívat ZDE.

Hodnocení
201
avatar
Hana
klad Tak tedy Sunar gravi milk mě opravdu potěšil a musíms e přiznat, že jsem vůbec nevěděla, že na našem trhu vůbec existuje. Poprvé jsem ho viděla v lékárně a ze zvědavosti jsem si ho koupila. Chuť je skvělá a hlavně jsme ráda, že dělám něco pěkného pro sebe
avatar
Lucie
klad Tak tedy Sunar gravi milk mě opravdu potěšil a musíms e přiznat, že jsem vůbec nevěděla, že na našem trhu vůbec existuje. Poprvé jsem ho viděla v lékárně a ze zvědavosti jsem si ho koupila. Chuť je skvělá a hlavně jsme ráda, že dělám něco pěkného pro sebe :)
avatar
Alexis
klad Měla jsem možnost Gravimilk testovat v průběhu několika let (samozřejmě za vlastní peníze :-) ). Když jsem na něj v roce 2014 narazila a ze zvědavosti pořídila jednu krabici (já hňup), Gravimilku tehdy bylo 350 g, velmi dobře chutnal, dal se ochutnávat i jako prášek a měli jste pocit, že jste mimčo na Sunárku. Byla to celkem dobrota a já tehdy jen z úsporných důvodů ho nepila pravidelně.
klad V roce 2015 Gravimilk změnil obal, obsah činil 300 g a chutnal po rybách. Navíc se zcela nerozpouštěl a ten odporný "písek", co zůstal na dně hrnku chutnal skoro jedovatě. V roce 2016 se začal Gravimilk prodávat v plastovém obalu a na chuť byl výrazně lepší, sladší. Ovšem obsah vitamínů byl procentuálně výrazně nižší. Místo jedné dávky denně teď potřebujete dvě, přitom co do váhy Gravimilk rozhodně nepřibral, a tak už pro mě přestal být definitivně zajímavý. Navíc od října 2017 ve mně hlodá otázka, jestli taky není závadný jako jistá batolecí výživa od Sunaru.
příloha
avatar
Šárka
klad V těhotenství jsem.pila pravidelně čokoládovou příchuť,zkusila jsem i vanilkovou,ale bohužel jsem tam cítila umělou příchuť.
klad Nová malinová příchuť není špatná,ale vyhrává prostě čokoládová.Pokryti vitamínů je optimální pro těhotenství i při kojení a vím, že jsem pro miminko i pro sebe udělala to nejlepší.
klad Rozhodně lepší než brát vitamíny ve formě tabletek.
avatar
Marika
klad Toto mléko je chutné, ale jejím hlavním bonusem je právě složení, které obsahuje to nejdůležitější pro nastávající nebo kojící maminku, která tak v mléku dopřeje svému děťátku cenné vitamíny a živiny. Snadno a rychle se připravuje a docela zasytí. :-)
avatar
Michaela
klad Výborně chutná! Koupila jsem si ho dnes na zkoušku a je skvělý. Konečně i v dóze a ne v sáčku. Navíc doplním vitaminy, když s dětmi nestíhám jist vyváženě. Dobře se rozpouští, dávkování je jasné, stručné a nemusim mít speciální odměrku. S výrobkem od konkurence se nedá chuťově vůbec srovnat. Tato nová receptura je fakt výborná!
avatar
Alena
klad Byla to mnamka, sice jsem zde netestovala, ale koupila si sma jelikož kojím a chutnalo mi moc asi víc, čokoládové než vanilkové a preferuji formu teplou , doporučuji všem těhotným i kojícím maminkám, jen ta cena není moc optimální, ale je tam hodně vitamínů a minerálů, tak snad místo jiných vit. a je spousta akcí ,ale fakt dobrota
klad :-)
klad trošku hůře se rozpouští, ale možná jsem nezvolila optimální teplotu, nutno vyzkoušet a nejlépe rozmíchávat za pomoci vidličky, to se mi osvědčilo, minimálně je tam cíti chut sušeného mléka, ale zda je to negativní v chuti spíš ne
avatar
Anna
klad Sunar gravimilk je moc dobrý pro přísun vytamínů .Rozhodně doporučuji
avatar
Andrea
klad Tento nápoj mě zachraňoval v prvním trimestru, protože jsem nebyla kvůli nevolnostem schopna skoro vůbec jíst. Piji ho i v době kojení, protože mi doplňuje vitamíny a minerální látky. Kojení nám s dcerkou jde dobře a moje tělo tak doplní vše potřebné. Velice mi chutná příchuť čokoláda, vanilková méně.
avatar
Jana
klad Chtěla jsem udělat něco pro své zdraví a koupila jsem si Gravimilk vanilka i čokoláda. Za mě teda veliké zklamání. Bohužel jeho chuť je tak hrozná, že jsem nevypila ani jeden hrníček. Z každého balení jsem odebrala jen jednu dávku a musela jsem ho darovat dál. Co člověk, to názor, ale za mě ta chuť určitě ne.
avatar
Šárka
klad Sunar gravimilku je fajn pomocník pro těhotné nebo kojící maminky. Skvělý Pro přísun vitamínů a minerálů který je v době kojení a těhotenství tak potřebný. Pomáhá doplňovat pitný režim maminky. Veselá krabička, pěkné se rozpouští. Mohu si ho na dávkovat kolik chci.
klad Domu jsem si zakoupila sunar gravimilku malinovou prichut. Na chuť mě nijak nezaujala. Byla by můj vkus příliš aromatizovana. Ale u kamarádky jsem vyzkoušela sunar gravimilk vanilka. Tento nápoj byl o něco chutnější, ale stále to nebylo pro mě to právě ořechové.
avatar
Daniela
klad Sunar gravimilk mě mile překvapil. Hodnotím koktejl kladně, protože patřím mezi lidi, kterým dělá potíž polykání tablet. Přijde mi to jako přirozenější - dostat do sebe vitamíny a potřebné látky touhle cestou. Nejlepší je po ránu, to totiž i báječně zasytí a chutná dobře. Rozhodně ho doporučuji.
avatar
Petra
klad Gravimilk od sunaru jsem zkoušela v prvním těhotenství. Bohužel jsem po prvním porodu vlivem stresu z komplikací o mléko přišla, a tak jsem nezkoušela dlouho. Ochutnala jsem vanilku a čokoládu ale špatná nemusí být ani malina..nyní se na kojení znovu chystám, tak sjedu koupit :)
avatar
Jaroslava
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Petra
klad Výborný produkt pro těhotné a kojící. Dá se koupit s vanilkovou nebo čokoládovou příchutí. Já osobně zkoušela jen čokoládový gravimilk, je to jako takové hustší kakao, ale je v něm spousta vitamínů, které jsou důležité pro plod nebo pro miminko v době kojení.
avatar
Silvie
klad rozhodně doporučuji :)
avatar
Lucie
klad Pořídila jsem v období kojení s čokoládovou příchutí (miluju čokoládu), kvůli vitamínům a minerálům, které potřebuje dítě ve mléce. Vůbec mi nechutnal - čokoládu nepřipomíná ani vzdáleně...
avatar
Bibika
klad Vřele všem doporučuji, neváhejte*heart*
klad
klad
klad
klad
avatar
Iveta
klad Vyzkoušela jsem ho, protože říkali, kolik to má vitamínů.... Byla příjemná vůně vanilková.
klad Dělalo to hrudky. Vůbec mi nechutnalo.
avatar
Jaroslava
klad tento nápoj je velice chutný a používala jsem ho v těhotenství. zkoušela jsem i čokoládovým, ale více mi chunal vanlkový, doporučuji :)
klad
Zobrazit více recenzí