Sunar premium 2 - pro děti od ukončeného 6. měsíce do 12 měsíců. Jaké je vaše hodnocení?

image
otestováno
Počet recenzí
67
jak jste hodnotily
5
48x
4
16x
3
2x
2
1x
1
doporučuje
96 %
Testováno v období
od 5. 11. 2015
do 11. 12. 2015

Inspirováno mateřským mlékem

Přivítejte Sunar premium v novém!

  • Praktické balení
  • Stejná chuť
  • Stejné množství

Sunar premium se vyznačuje jedinečným složením, které je inspirováno složením mateřského mléka. Obsahuje unikátní kombinaci látek přirozeně se vyskytujících v mateřském mléku.

Se Sunarem premium nemusíte dělat kompromisy a vaše děti ho budou milovat.

  • Vitamin A přispívá ke správné funkci imunitního systému
  • Vitamin C zvyšuje vstřebávání železa. Železo přispívá k rozvoji poznávacích funkcí u dětí.
  • LCP mastné kyseliny Kyselina alfa-linolenová patří mezi omega 3 mastné kyseliny a přispívá k rozvoji mozku.
  • Galaktooligosacharidy GOS jsou podobné oligosacharidům mateřského mléka a jsou pro organismus důležité.
  • DHA, ARA a nukleotidy jsou přirozenou součástí mateřského mléka a pro organismus důležité. Proto by měly být dle doporučení odborníků na výživu přijímány stravou.

INSPIROVÁNO PŘÍRODOU – POTVRZENO VĚDOU

Technologie a věda se vyvíjí rychle kupředu a naším cílem je co nejvíce se přiblížit složení mateřského mléka. Sunar premium proto nyní přichází s VYLEPŠENÝM SLOŽENÍM receptury, která je tak blízko mateřskému mléku jako NIKDY PŘEDTÍM.

Hlavními složkami mateřského mléka jsou laktóza, mléčný tuk, bílkoviny a galaktooligosacharidy (GOS). Složky v nové receptuře Sunar premium připravené podle vzoru mateřského mléka přispívají k rozvoji:

• IMUNITY1

• MOZKU2

• POZNÁVACÍCH FUNKCÍ3

(koncentrace, paměť, rozvoj řeči, schopnost učit se)

Společnost Hero ve spolupráci se světovými odborníky z oblasti pediatrie a výživy a týmem odborníků z Hero Institutu pro kojeneckou výživu připravila doposud největší inovaci v kategorii kojeneckých mlék.

Balení: 600 g
 

Reference: 1. Vitamin A přispívá k normální funkci imunitního systému. 2. Kyselina alfa-linolenová patří mezi omega 3 mastné kyseliny a přispívá k rozvoji mozku. 3. Železo přispívá k rozvoji poznávacích funkcí u dětí.

Kojení je pro kojence nejlepší způsob výživy. Potravina pro zvláštní výživu. 

 

Více se dozvíte ZDE.

 

Pokud máte děti starší dítě ve věku od 12 měsíců můžete se přihlásit o Sunar premium 3 ZDE.

 

Jak dopadlo hodnocení se dočtete v článku ZDE.

Hodnocení
67
avatar
Dana
klad Obě mé děti jsou v podstatě vychovány na sunaru.U prvniho ditete jsem zkousela mnoho jiných umělých vyziv,ale osvědčil se právě sunar.Děti ho měli rádi,a má ocenila jeho skvělou rozpustnost.Sunar premium je doplněn vitamíny,což jistě všechny mamínky ocení.Pro mě je to jasná jednička.
klad Bohužel už jsme si zvykly,že co je důležité a potřebné zejména u těch nejmenších je také velí drahé.
avatar
Silvie
klad Děkuji za možnost testování.Velmi dobrý výrobek.Skvělá rozpustnost bez hrudek.Malé moc chutná,kupovali jsme jinou značku pokračujícího kojeneckého mléka.Sunar Prémium nás přesvědčil svou kvalitou a určitě ho budeme naší malé dceři kupovat.Ještě jednou děkujeme.
avatar
Hanka
klad Děkuji za možnost testovat. dobrá rozpustnost výrobku. CHuťově nám vyhovuje. Testování mne přesvědčilo o kvalitě výrobku. Nejspíše budeme kupovat i nadále pokud se nic nezmění a dceři bude nadále chutnat...Mohu jen doporučit ostatním maminkám. Děkujeme
avatar
Jana
klad Velice mě nadchla rychlá rozpustnost což ušetří čas.Líbí se mi jak rychle dětátko zasytí a na delší dobu.Navíc i vůně je celkem příjemná.Jsme s ním spokojeni takže jej asi budeme dále používat.Navíc i cena v obchodě je přijatelná.Takže doporučuji Dětátko je spokojené
avatar
Ivana
klad Děkuji za možnost testovat tento sunar. I když stále kojím, naučila jsem se dělat ze sunaru večerní kaše, protože mléčné kaše nám nevyhovovaly. Nový sunar premium je oproti jiným výrobkům dobře rozpustný, velmi dobře chutná a kaši tak nemusím dále dochucovat. Náš chlapeček tak večer klidně spinká. Určitě ho budu kupovat i nadále a po kojení přejdeme na tento sunar
klad Jediné minus je, že obsahuje palmový tuk. Nevím, proč všichni výrobci (až na jednu švýcarskou firmu) dávají do UM palmový tuk.
avatar
Aneta
klad Dala jsem Sunar Premium 2 svým dvojčátkům, takže jsme testovali kratší dobu, ale přesto vím, že nám sedne. Líbí se mi, že jsou v něm laktobacilky a mléčný tuk. Prcky tolik nebolelo večer bříško, a to na bolesti bříška jinak trpí. Sunar se krásně rozmíchává, jednomu z prcků jsem z něho dělala ovesnou kaši.
klad Normálně kupuji Sunar Complex, neboť je skoro o 100 kč na balení levnější než Sunar Premium, což je u dvojčat dost znát. Kdyby Premium ale zlevnili nastálo, neváhala bych a kupovala spíš jeho ;)
avatar
Štěpánka
klad Malému chutná, nemá po něm zažívací obtíže, dobře se rozpouští. Má sympatické benefity. Dobře zasytí. Přišel mi i celkově méně mastný, než naše stávající mléko...to je taky plus. Člověk pak nemusí drhnou tolik lahvičku. Za nás určitě doporučujeme.
klad Cena je poněkud vyšší, než u našeho stávajícího mléka. Přeci jen to dítko skonzumuje celkem rychle a pak je to na peněžence znát.
avatar
Filip
klad Pozitivně hodnotíme skvělou rozpustnost i chuť.Malá má sunar velice ráda. Díky obsaženým vitaminum máme i my dobrý pocit,že pro ní děláme to nejlepší.Také mi přijde,že je méně mastný oproti jiným mličkům.Nehledě na to,že sunar je tak nějak tradice.
klad Dítě je luxus a za ten se opravdu dráze platí.
avatar
Iveta
klad Skvěle se rozpouští, nepřipadá mi tak sladký jako klasický sunar,malému zachutnal hned a i ho krásne zasytí...nemá po nem boleni bříška jako bývalo u klasického sunaru
avatar
Emilie
klad Obal výrobku na první dojem zaujal. Prášek se dobře rozpouští ve vodě a netvoří hrudky. Našemu chlapečkovi sunar premium chutná, krásně po něm spinká a je spokojený. Určitě pozitivně hodnotím složení sunaru.
klad Nelíbí se mi cena výrobku. Kdyby stál o něco méně, tak bych ho kupovala pravidelně. UM co kupuju vyjde o 100Kč levnější.
avatar
Eva
klad - děkuji za možnost testovat sunar
klad - je dobře rozpustný, netvoří hrudky :-D
klad - syn po po něm nemá boleni bříška jako bývalo u klasického sunaru
klad - obal je krásný a líbí se mi, že obsah je rozdělen don dvou pytlíku *gift*
klad - dobře zasytí
klad - za nás určitě doporučujeme.
klad nic
avatar
Zuzana
klad Já i manžel oceňujeme rozpustnost, myslím, že i syn si lebedil, že láhev dostal skoro okamžitě po uzavření. Přijemná je i vuně, která mi připomněla moje dětství :) Jako praktické vidím i velikost balení, jedna krabice a dva pytlíky,, člověk nemusi řesit, jak dlouho je vlastně balení otevřené.
klad Cena me trochu odrazuje, bohužel na mateřské je to jedno z duležitych hledisek. Z ťech dražších kojeneckých mlék je ale zatim nejlepší.
avatar
Karolína
klad Děkuji za možnost testovat. :-) Sunar synovy chutná a nemá po něm žádné problémy (bolení bříška). Kladně i hodnotím složení výrobku. Oproti ostatním UM mi příjde že i hezky voní a nedělá žádné žmolky, či hrudky. :-)
klad Cena je bohužel vyšší a nevyhovuje mi způsob balení. Je nehygienický. Sice jsou tam dva malé pytlíky, ale podle mě by bylo vhodnější "plechovka".
avatar
Kateřina
klad I já děkuji za možnost mlíčko otestovat. :-) Musím říct, že já i manžel jsme s tímto UM spokojeni. Příjemně nás překvapila jednak vůně a skvělá rozpustnost mlíčka. Prckovi také velmi chutná. :-) Kladně hodnotím i rozdělení do dvou pytlíčků. Takže my můžeme jedině doporučit. :-)
avatar
Veronika
klad Dceři je půl roku. Dosud neochutnala žádné um, je stále kojena. Toto bylo první um, se kterým přišla do styku. Překvapilo mě, že um přijala bez jakýchkoliv problémů. Dále jsem uvítala snadnou přípravu, výbornou rozpustnost, příjemnou vůni a dobrou chuť.
klad Obsahuje palmový olej! Jsem přesvědčená, že prémiové um si zaslouží kvalitnější rostlinný olej, než onen nechvalně známý palmový.
avatar
Vlaďka
klad Momentálně procházíme "zoubkovou krizí" :-) takže to chvíli vypadalo, že se náš malý nenechá přesvědčit ke změně UM, ale nakonec přijal a s jakou chutí. Rozpustnost je velmi dobrá. Ocenila jsem taky, že lahvičky šly lépe umýt. Jsem ráda, že jsem byla vybrána a mohla vyzkoušet.
klad jsem zvyklá na UM v plechové dóze - lepé se nabírá, ale to není žádná velká vada, která by se nedala vyřešit.
avatar
Magda
klad Sunar malé velmi chutná. Je pro mě přínosem, že posiluje imunitu a také má prospěšný vliv na činnost mozku. Snadno se rozbaluje. Příprava je snadná a vůně je příjemná. Jsem ráda, že jsem ho mohla vyzkoušet a v blízké době chceme vyměnit za náš stávající
klad Nelíbí se mi obal, není barevný, nepoutá pozornost
klad Obsahuje palmový olej
klad Mám radši plechové balení
avatar
Eva
klad Prášek UM je dobře rozpuštitelný. Chuť mléka je jemná a příjemná. Synovi chutná a dobře ho zasytí, i na noc. Dokonce po mléku méně zvracel - což považuji na největší pozitivum (potýkáme se s refluxem již od narození). Balení obsahuje 2 sáčky po 300g - je to praktické, kvůli omezení vlhkosti. My budeme používat i nadále, doporučuji ostatním maminkám.
avatar
lenka
klad Mléko má pěknou barvu, vůni i chuť, mojí dceři chutná více než mléko, které jsme doposud používaly.V noci se budila méně často a zdá se, že i imunita v tomto podzimním počasí se zlepšila.Určitě zůstaneme u tohoto produktu, jelikož malá už jiné ani nechce
klad Balení by mohlo být v praktičtější verzi než jen v sáčcích, které se nedají uzavřít.
avatar
Andrea
klad Mléko se výborně rozpouští, má příjemnou vůni i chuť. Zdá se mi méně sladký, než klasický Sunar.
klad Synovi moc chutná, neměl s ním žádné problémy (zažívací apod.). Balení po dvou sáčcích je praktické, na cesty nemusím tahat celou krabici, stačí vzít jeden sáček.
klad Složení je velmi dobré, zajímal by mne vliv na imunitu. ten se ale ukáže až při dlouhodobějším používání.
klad Mléko trochu více pění.
Zobrazit více recenzí