Se svými dětmi jste otestovaly ovocnou svačinku Sunárek Cool ovoce plnou vitaminů 

image
otestováno
Počet recenzí
82
jak jste hodnotily
5
70x
4
9x
3
3x
2
1
doporučuje
96 %
Testováno v období
od 10. 10. 2019
do 17. 11. 2019


Sunárek Cool ovoce

Velká ovocná svačinka plná vitaminů pro děti od ukončeného 12. měsíce. Je vyrobena z různých druhů pečlivě vybíraného šťavnatého 100% ovoce bez zahušťovadel, koncentrátů nebo přídavku cukrů.

Pestrý mix nejrůznějších druhů ovoce vaše děti zasytí a doplní jim potřebné vitaminy. Velká kapsička Cool ovoce je pořádná svačinka, která se díky praktickému balení a bezpečnostnímu uzávěru hodí na doma, na cesty, jako svačinka do školky či do školy. 

100% ovoce - bez přídavku cukrů, konzervantů a zahušťovadel.

Pestrý mix ovoce - chutné a unikátní kombinace ovoce.

120g balení - více ovoce pro větší děti.

Sunárek Cool ovoce – nové příchutě

Pomeranč, banán, hruška se sušenkou

Originální kapsička, která kromě pestrého mixu ovoce obsahuje 5,5% sušenky. Díky přidané sušence má hustější konzistenci, výtečně chutná a zároveň dobře zasytí. Je bez přídavku cukrů, protože obsahuje jenom přirozeně se vyskytující cukry z ovoce a sušenka je bez cukru.

Jahoda, banán, jablko

Mix 100% ovoce, bez přidaného cukru, konzervantů a škrobu. Má vynikající banánově-jahodovou chuť díky složení, ve kterém je 20% jahody a až 52% banánu. 

Sunárek Cool ovoce

Hodnocení
82
avatar
Michaela
Skvělá svačinka pro děti!Dcera si oblíbila obzvlášť příchuť banán, pomeranč, hruška a sušenka. Skvělá, rychlá a zdravá svačinka do batůžku a nejen na cesty. Sunárek jsem nabídla také jako součást občerstvení na dětské oslavě narozenin své dcery a myslím, že sklidil úspěch i u ostatních dětí a jejich maminek.Děkujeme za možnost testování a určitě budeme Sunárek Cool kupovat i dále.
klad obal
klad velikost
klad složení
klad příchutě
klad nemám co vytknout
příloha
avatar
Jarmila
Ovocná svačinka Sunárek je bez zahušťovadel ,koncentrátů a přídavku cukru. Doplní potřebné vitamíny. Má praktické balení na cesty, do školy, školky , pro větší děti , víc ovoce. Svačinky obsahují i podíl sušiny,což je svačinka hustější, zasytí a dobře cchutná. všem maminkám bych doporučila.
klad bez cukru
klad bez zahušťovadel
klad bez koncentrátů
klad praktické balení
klad podíl sušiny sytější a hustější
klad cennová dostupnost
avatar
Zdeňka Emma
Svačinku Sunárek Cool ovoce bych shrnula jedním slovem - mňam! :) .. Ovocná kapsička zaujme všechny věkové kategorie - chutnala jak dětem, tak dospělým. :) Hodně oceňuji také balení, je lehké a snadno přenositelné - hodí se např. na cesty - odšroubujete víčko, dáte dítěti do ruky a o svačinu je postaráno :) Co se týče mínusů - ovocný příkrm by mohl být hustější, konzistence připomíná hustější pitíčko.
klad chuť
klad balení
klad řídká konzistence
avatar
Jana
Kapsičky kupuji často, dcerka odmítá některé druhy ovoce, tak jsem ráda, když doplníme kapsičkami. Sunárek cool je naprosto bezva, na obalu vidíte ovoce, z kterého je svačinka vyrobena. Navíc je zastoupeno velké množství ovoce(ne 95% jablek jako u jiných kapsiček). Dcerce moc chutnala Sunárek cool pomeranč, banán, sušenka. To jsem moc ráda, normálně citrusy odmítá, navíc zde bez přidaného cukru a konzistence hustá, nikam jen tak neukápne. I další druhy dceři chutnaly, tak myslim u Sunárku cool rádi zůstaneme.
klad Složení ovoce
klad Bez přidaného cukru
klad Obal
klad Dceři moc chutnala
klad Nic
avatar
Veronika
Oběma dětmi přijímána velmi dobře, chutnaly jim obě příchutě, které jsme k testování dostali - broskev, banán, jablko a malina, banán, jablko. Z praktického hlediska velice snadné, rychlé použití a možnost mít vždy po ruce. Opravdové, čerstvé ovoce to samozřejmě nenahradí, ale je jako dobrá alternativa pro rychlou svačinku dostačující.
klad Bez zbytečných konzervantů a přidaných cukrů.
klad Na můj vkus příliš mnoho jablečného pyré v porovnání s ostatními druhy ovoce.
klad Preferuji bio suroviny, což bohužel Sunarek nesplňuje.
avatar
Drahomíra
Moje děti miluji ovocnou svačinku Sunárek Cool ovoce plnou vitaminů, testování si opravdu užili a i nám dospělým moc chutnaly kapsičky, libily se mi chutové kombinace, libí semi moc moderní a vtipný obal, děti hned zaujal, i obsah balení je super, pro větší děti by bylo fajn i klidně 200 ml baleni
klad chut
klad nic
avatar
Petra
Naprosto úžasná, vynikající a plnohodnotná svačinka nejen pro děti! Neobsahuje žádny přidany cukr,pouze přirozený cukr obsaženy v ovoci. Překvapila mne konzistence, pyré je tak akorát husté z kapsičky nevytéká a přitom neobsahuje žádná zahušťovadla. Perfektni je její skladnost,vleze se do kapsy, kabelky i krabičky na svačinu. Pokud dítě nesní celou kapsičku,dá se znovu uzavřít a nevytéká a můžete ji nechat na později.Je pohodlná na cesty,do práce, školy nebo když jdete s dítětem k lékaři. Už máme větší děti a kdyby firma produkt jako je Sunarek Cool ovoce vyráběla třeba ještě ve variantě 200 g,bylo by to dobré řešení pro naše velké jedliky.
klad 100%podil ovoce,tedy kromě varianty se sušenkou
klad bez přidaného cukru
klad Bez zahušťovadel
klad Příjemne kombinace příchutí
klad Skladnost kapsičky
klad Nenašla jsem nic
příloha příloha
avatar
Martina
Sunárek Cool ovoce je super, dětem moc chutná, líbí se mi i víčko které se dobře zavírá,příchutě jsou taktéž super, dětem to moc chutná, design je moderní a svěží,jedine negativium vidim cenu, jsou docela drahe, nicmene pokud budou v akcich budem je kupovat
klad zavirani
klad cena
avatar
Ivana
Sunarek Cool kapsicky jsou vyborne reseni na svacinu pro vetsi deti - hlavne proto, ze jsou vetsi, nez jine na trhu. Maji prakticke baleni a dobre se otviraji/zaviraji. Hodne me zaujala varianta se susenkou, je takova hustejsi - skoro jako presnidavky ve sklenicce - ale i tak se dobre vycucava z kapsicky. Chutove i slozenim jsou vybornene prislazene
klad vetsi baleni
klad slozeni jen z ovoce
klad nepridany cukr
klad zajimava varianta se susenkou
klad nic
avatar
Markéta
Moji malý testeři dávají Sunárkovi cool ovoce palec nahoru. A já za maminky také, jelikož je bez přidaného cukru, bez éček, konzervantů a tudíž je to dobrá svačinka. Konzistence je podobná smoothie či shakům, které kluci neustále po mě loudí. Téměř ve všech je cítit banán, takže i tohle je pro ně známá chut. Pouze pomerančová varianta se sušenou je nijak moc nenadchla.
klad bez přidaného cukru
klad Bez éček
klad Bez konzervantů
klad Příjemná chut
klad praktické balení i když sklo má svoje nesporné recyklační výhody
klad jsem spíše pro recyklovatelné obaly
příloha příloha
avatar
Richard
Je to kvalitní výrobek pro doplnění potřebných vitamínů a minerálů. Je vhodný jak pro děti, tak i pro dospělé. Velice mi chutná a doporučuji ho všem vyzkoušet. Nejvíce je lákavá jeho nízká cena a kvalitní výběr jeho složení. Doporučuji všem maminkám s dětmi vyzkoušet.
klad Kvalitní výrobek
klad Nic
avatar
Eva
Vždy vybírám kapsičky, které jsou opravdu z ovoce a rozhodně bez cukru, protože si myslím, že doslazovat ovoce je hřích. Proto se mi líbí, že Sunárek Cool ovoce splňuje přesně moje požadavky, je v praktickém 120 g balení, čistě z ovoce a bez přidaných cukrů což vítám. Kombinace ovoce v kapsičkách je zajímavá a trošku mě mrzí, že jsme mohli testovat pouze dvě varianty, ale to nic nemění na tom, že malému kapsičky chutnají a kdykoliv je vidí, tak se po nich vrhne. Sama jsem kapsičku ochutnala a i mě chutná. Možná bych trošku změnila složení ovocných složek v kapsičkách, protože skoro všude je banán, který občas překryje všechnu chuť ostatního ovoce, ale to je čistě můj názor. Za nás tyto kapičky určitě doporučuji.
klad praktické balení
klad velikost balení
klad kombinace ovoce
klad nic
příloha příloha
avatar
Monika
Jsem ráda, že jsme mohli s dětmi (jak se svými dětmi tak i kamarádky) vyzkoušet jak stávající tak i nové příchutě Sunárku COOL ovoce. Všechny příchutě byli husté, tudíž rychle zasytí, jde cítit i ovoce, nejsou tam žádné konzervanty, které by převyšovaly chuť ovoce. A nebylo to moc sladké, tudíž vhodné pro dětské zoubky. Nové příchutě - Jahoda, banán, jablko; Pomeranč, banán, sušenka byli vynikající, dobře zahuštěné a vše to co mělo obsahovat, obsahovalo, tj. byla chuť všeho uvedeného ovoce i sušenky. Rádi budeme tyto Sunárky nadále kupovat a využívat nejlépe jako rychlá svačinka na delší cesty.
klad bezstarostná příprava
klad Rychle se to sní
avatar
Petra
Ovocné přesnídávky v kapsičce. "Vycucávací" přesnídávky jak jim říkají moje děti, u nás nesmí chybět. Bereme je sebou na každý výlet, cestu, na svačinku po kroužku. Jsou vyžadovány pořád :-) Kupujeme přesnídávky bez přidaného cukru, mezi které Sunárek Cool ovoce patří. Neobsahuje ani žádné konzervanty, škroby a zahušťovadla, což taky kvitujeme. Dvě nové příchutě dětem moc chutnají, i když přesto, že jsou docela v jídle vybíraví, nemají problém se žádnou příchutí Sunárku. Kapsička je dostatečně velká, takže bohatě na sváču stačí. Už nás mnohokrát zachránila, když děti najednou dostaly hlad a nebyla možnost někde něco koupit. Mají to jako zdravé mlsání, ale i náhradu svačiny.
klad větší balení 120g
klad design obalu
klad dětem chutnají
klad bez obsahu přidaného cukru
klad bez škrobu
klad bez konzervantů
klad nové příchutě
klad cena
klad nic
příloha
avatar
Lucie Kollertová
Kapsičky mě mile překvapily. Zejména příchuť se sušenkou. I ta je bez přidaného cukru, což jsem nečekala, je hustější a velmi chutná, sušenka je v ní opravdu cítit . Pouze ovocné kapsicky mají 100 % ovocné složky, jsou přiměřeně husté chutnaly dětem i mně.
klad Jsou bez přidaného cukru, 100% ovocné slozky
klad Nemám, co bych vytkla
avatar
Daniela
Dcerka tyto kapsičky zbožňuje, a já jsem ráda, že vím, co do sebe láduje. Chválím složení, tekuté jsou tak akorát jak na jídlo, tak na patlání. Jen škoda, že v kapsičce se sušenkou, ta sušenka nejde skoro cítit.. No ale dcerce to zřejmě nevadilo, chutnaly ji všechny ?
klad Bez přidaného cukru
klad Bez zbytečných éček a dalších
klad Chuť
klad Spolehlivá značka
klad Nic
příloha
avatar
Petra
Měla jsem možnost vyzkoušet Sunárek Cool ovoce malina, banán, jablko a Cool ovoce jahoda, banán, jablko. Skvělé, že jsou bez cukru a zahušťovadel. Syn byl nadšený. Moc mu chutnal. Zdravá svačinka, do školy, ideální i na cesty. Velice snadné použití i na uskladnění.
klad Bez cukru!!!
klad Bez zahušťovadel
klad Jednoduché používání
klad Mix ovoce
klad Výborné
klad Konzistence
klad Balení i na cesty
klad Nic
avatar
Pavla
Sunárek Cool ovoce je kvalitní ovocná svačinka pro děti s vyváženou chutí. Výborné kombinace ovoce umožňují střídat příchuti, takže svačinka nezevšední. Je to rychlá svačinka, kterou jsme brali na odpolední cestu do kroužku nebo na výlet. Balení je větší než některé jiné svačinky, ale i tak ho dcera vypije během pár sekund. Všechny příchuti dceři chutnaly, nejvíce broskvová, mě zase chutná nejvíc malinová.
klad Velikost balení
klad Příchutě
klad Vzhled výrobku
klad Obsah ovoce
klad Nerecyklovatelný obal
klad Příchuť se sušenkou má více cukru
avatar
Alena
milujeme ovocnou svačinku Sunárek Cool ovoce plnou vitaminů ,opravdu skvělé přesnídávky které chutnají jak malým dětem, tak i větším,ale i dospělým, chut je orpavdu vel,i dobrá konzistence také , balení sunárku na testování bylo akorát,když by jich bylo více asi byhcom se nezlobili moc nám chutnali :)
klad chut
klad složení
klad nic
avatar
Bohumila
Co se týká chuti, nejvíce mi chutnala jahoda. Celkově chuti nebyly výrazné, poněvadž nebyly chemicky zvýrazněné. Konzistence dobrá, bez chemických ingrediencí. Cukr ideální. Prostě za mě jednička. Je to přírodní produkt a to je rozhodující. Je třeba již změnit myšlení a, pokud to jde, jíst jen jídlo s minimem chemie. A Sunárek tohle splňnuje.
klad Minimum chemie
klad Vyhovující balení
klad Nic
příloha
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel