Sušená rajčata a nakládaná rajčata v oleji s bylinkami

image
otestováno
Počet recenzí
50
jak jste hodnotily
5
46x
4
3x
3
2
1
1x
doporučuje
98 %
Testováno v období
od 10. 3. 2015
do 30. 11. -0001

[*] [*] [*] TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje každá čtvrtá, která se přihlásí po testovací výzvě. Testování proběhne v pondělí 9. března mezi 20 a 20:30 hodin. Pro dvacet z vás máme připraven balíček, který obsahuje skleničku naložených sušených rajčat v oleji s bylinkami (190g) a 250g sušených rajčat k dalšímu zpracování.  [*] [*] [*]

Nabízíme velmi kvalitní, sluncem sušená rajčata z jižní Itálie (Puglia – Salento), odrůda San Marzano určená k dalšímu zpracování jako naložení do oleje s různými přísadami nebo k vaření dle rozmanitých receptů.

Sušená rajčata se stávají stále oblíbenější součástí českého jídelníčku a právě proto vám nabízíme produkt v nejvyšší kvalitě oceněný několika certifikáty. Jsou pěstovány a sušeny ve 100% přírodních podmínkách kontrolovaného zemědělství.

Více se dozvíte ZDE nebo na facebooku.

Hodnocení
50
avatar
Jana
klad Sušená rajčata máme doma opravdu moc rádi. Tyto testované jsou chutově naprosto luxusní a vynikají i výraznou vůní po opravdu kvalitních rajčatech. Samotné jsou velice chutné, ovšem já je hned využila pro náš oblíbený recept Těstoviny se sušenými rajčaty a parmazánem. Výborné to bylo. Nakládaná rajčata s oregánem se budou také určitě hodit v naší kuchyni, chutnají také moc "příjemně" [:-)]. Tato rajčata prostě vynikají výbornou chutí, příště po nich určitě v obchodě sáhnu.
avatar
Anna
avatar
Adéla
avatar
Ludmila
avatar
Renata
avatar
Věra
klad Sušená rajčata jsem ještě nikdy nejedla tak jsem byla zvědavá jak chutnají a je to opravdu dobrota. Část jsem dala do salátu, část do toustů a pár jsem jich snědla jen tak, jsou opravdu výborné. Nakládaná rajčata jsem jedla jen tak s rohlíkem a byla opět vynikající. Doporučuji všem.
avatar
Lidka
avatar
renata
avatar
Anna
klad Moc děkuji za možnost testovat takovou delikatesu. Opravdu, naložená rajčátka jsou boží, my jsme si je dali na topinku s pomazánkou a všichni se mohli po nich utlouct. Chuť rajčátek a oregana se krásně prolínají no prostě bomba. Ze sušených rajčátek jsem dělala pizzu, rajčátka jsem pokrájela a přidala k základu na pizzu, dala jsem jich jin pár a výborné :)
klad Sušená rajčátka jsou dost slaná, já bych brala méně slanou verzi, jestli to ovšem, vzhledem k výrobnímu postupu, lze. I když jsem k základu na pizzu přidala jen malé množství rajčátek, tak pizza byla na nás dost slaná, možná je to jen otázka preferencí.
avatar
Dagmar
avatar
Alena
klad Jsem přece jen starší generace, takže jsem měla poprvé možnost otestovat sušená a nakládaná rajčata. Jsem tedy úplně nadšená,píšu za sebe obrovskou jedničku s hvězdičkou. Zásilka přišla v naprostém pořádku, po rozbalení jsem hned otevřena skleničku s nakládanými rajčaty a byla jsem mile překvapená intenzivní chutí. Samotné bych je nemusela, nemám moc ráda olejové věci, a tak jsem namazala celozrnný rohlík se sýrem žervé a na to nandala naložená rajčátka-ňamka.Sušená rajčata jsem využila na domácí pizzu a celá rodina si opravdu pochutnala.
avatar
Martina
klad sušená a nakládaná rajčata jsem narychlo otestovala. :D hned jsem se vrhla na saček sušenych rajčatek ,napohled krásná barvička a chut hodně slaná.Hned jsem naložila a malinko nechala i do marinády na maso .Naložené jsem otevřela a ,protože jsme velká familie každy ochutnal kousek.Je to opravdu chuťovka a určitě u nás nebude chybět na různých rodinných oslavách.
avatar
Dominika
klad Moc děkuji za možnost ochutnat sušená rajčata od značky Marco Přerov. Rajčata jsou výborná. Obvykle nakládaná rajčata v oleji přidávám do italského chleba, co doma peču a tak jsem ho vyzkoušela upéct s těmito rajčaty a byl vynikající.
klad Balení sušených rajčat jsem si částečně ještě uchovala, půlku jsem přikrájela do těstovinového salátu a rajčata dodaly salátu výbornou chuť. Určitě bych všem doporučila a je dobře, že se dají zakoupit například v obchodech Sklizeno. :)
avatar
Miroslava
klad Sušená rajčata jsou vynikající, použila jsem je do těstovin s tuňákem a parmazánem, pokrm neměl chybu. Sušená rajčata naložená v oleji jsme snědli hned, jsou výborná v kombinaci s vínem. U některých sušených rajčat zůstává tuhá slupka, ale u těchto ne. Oceňuji také, že jsou sušená přírodní cestou a neobsahují žádné přídatné látky.
avatar
Šárka
klad Musím taky poděkovat že jsem měla šanci vyzkoušet sušená rajčata vyzkoušela jsem recept a rajčata jsem přidala do omačky na testoviny co dělavam a fakt jsou moc dobré bylinky jsou vyrazné určitě sušená rajčata doporučuji všem co rajčata mají rady
avatar
Marika
avatar
Helena
avatar
Tereza
klad Za sebe můžu říct,že vše proběhlo v naprostém pořádku-obálka a i rajčátka došla bez vad.Nakládaná rajčátka znám,dávám je na jednohubky,sušená pro mě byla novinkou.Obojí mělo nezaměnitelnou chuť,za sebe určitě doporučuji-vynikající.Nakládaná rajčata bych viděla spíš pro studenou kuchyni,sušená využiji na teplou,pro přípravu jídel.Zatím jsem s nimi zapekla těstoviny a cuketu.
avatar
Rut
klad Jelikož jsem sušená rajčata nikdy nejedla ,tak jsem byla velmi napnutá.Hodilo se že dorazily těsně před Josefem,kterého mám doma již několik let.Nakládaná jsem tudíž použila na chlebíčky na oslavu.Myslím že jsem si u rodiny velice šplhla,byly vážně výborné.Jelikož miluju těstoviny na všechny způsoby hned jsem vyzkoušela omáčku z těch sušených a zase veliká lahůdka.Mě dorazil balíček v naprostém porádku i s dopisem.Takže celkový dojem perfektní.Všem gurmánům můžu vřele doporučit
avatar
Helena
Zobrazit více recenzí