Vlasy krásné jako ze salonu? Naše testerky právě objevují účinky šamponu Syoss Keratin pro intenzivní hloubkovou regeneraci 

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
100
konec testování
31. 10. 2021

Šampon Syoss Keratin   

Značka Syoss usiluje o profesionální kvalitu produktů, které vám při každém použití poskytnou skvělé výsledky. Všechny receptury jsou vyvíjeny špičkovými odborníky a inspirovány japonskými principy krásy. Přípravky obsahují až 90 % přírodních ingrediencí a amino komplex a pomáhají udržovat vlasy silné a zdravé.

Řada Syoss Keratin – speciálně vyvinutá pro snadno lámavé vlasy.

Doplňuje keratin pro hloubkovou regeneraci vlasových buněk a pomáhá předcházet poškození vlasů způsobené česáním a stylingem. Uhlazuje vlasová vlákna. Vysoce účinná receptura s amino komplexem a výtažkem z modrého lotosu pomáhá udržovat vlasy silné a zdravé.  

Šampon Syoss Keratin doplňuje keratin pro intenzivní regeneraci vlasů a uhlazuje vlasová vlákna. Pro dosažení nejlepších výsledků používejte v kombinaci s balzámem Syoss Keratin.

Vlastnosti:

  • Doplňuje keratin pro intenzivní regeneraci
  • Vyhlazuje vlasová vlákna
  • Japonskem inspirované složení s modrým lotosem
  • 90 % ingrediencí přírodního původu
  • Tělo lahve z 98 % recyklovaného plastu

Použití:

Šampon naneste na mokré vlasy, krouživými pohyby vmasírujte a jemně napěňte. Konečky prstů si rozmasírujte pokožku hlavy, abyste zajistili lepší mikrocirkulaci. Hustá pěna z vlasů odstraní nečistoty. Po provedení masáže šampon z vlasů důkladně opláchněte.

Pro vlasy krásné jako ze salonu.

 

Více informací o produktu najdete TADY.

Vybrané testerky

avatar
Kateřina Radová
avatar
Iveta N.
avatar
Eva S.
avatar
Sexymanmartin
avatar
Petula89
avatar
bekycek
avatar
Lenka V.
avatar
Blanka K.
avatar
Pavla K.
avatar
Jiřina Š.
zobrazit všechny přihlášené