Otestovali jsme účinky doplňku stravy Black Stuff, který dodává vše potřebné pro výživu a správné fungování střevního mikrobiomu. Jak to dopadlo?

image
otestováno
Počet recenzí
9
jak jste hodnotily
5
8x
4
1x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 3. 5. 2022
do 26. 6. 2022

Black Stuff Směs pro mikrobiom 

Kapsle obsahují přírodní výtažek z břízyfunkční houby chagy a tělo zásobí ohromným množstvím kyseliny huminové, fulvové a polyfenolů. Jsou doslova nabité stopovými prvky a minerály v biologicky skvěle využitelné formě. 

Black Stuff funguje jako ten nejspolehlivější dopravní přepravce s tou nejluxusnější 1. třídou. Minerály z vašeho jídelníčku a doplňků stravy pomáhá dopravit do buněk a orgánů, kde mohou na maximum plnit svou misi a podporovat správné fungování tvého těla. Na cestě ven přitom Black Stuff nabere černé pasažéry – látky, které ve vašem těle nemají co dělat – a zbaví vás jejich záškodnického působení

Obsažené antioxidanty pak pomáhají chránit buňky před volnými radikály a oxidačním stresem.
To ostatně potvrdila i nezávislá studie biochemické laboratoře Stradiņšské univerzity v Rize. S každou kapslí tak posíláte tělu maličkou posilu s velkým dosahem. Možná rázem zjistíte, že je vám v těle tak nějak příjemněji, pocítíte větší chuť do všemožných aktivit a sportů a každodenní úkony půjdou s větší lehkostí.

Upozornění:

  • Jde o doplněk stravy, nenahrazuje tedy vyvážený pestrý jídelníček. 
  • Nepřekračujte maximální denní dávku.
  • Pokud jste těhotná nebo kojíte, užívání konzultujte se svým lékařem.


Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
9
avatar
Michaela
Pokud vytahování toxinů z těla znamená pupínky na kůži, tak detox proběhl. Velmi často se mi vracel také také opar na bedrech, který se od používání Black Stuff neobjevil, což je skvělý. Budu pokračovat v užívání a uvidíme, co to ještě přinese. Celkově mi přijde zajímavé, čemu se Systers Bio věnuje a stali se pro mě důvěrhodným zdrojem informací.
klad Balení a vzhled
klad Informace k produktu
klad Název
klad Efekt
klad Systers Bio
klad Pupínky se mi samozřejmě nelíbily, ale chápu, že je to efekt čištění
příloha
avatar
Veronika
Během užívání těchto kapslí jsem měla mnohem více energie než obvykle, především se mi také zlepšilo zažívání. Přijde mi, že jsem měla i hezčí kůži, kvalitnější spánek a celkově jsem byla taková plná elánu. Tento výrobek má unikátní složení se silnými antioxidačními účinky. Užívá se jedna kapsle denně. S výrobkem jsem byla velmi spokojená a určitě si dopřeji ještě alespoň jednu kúru a budu užívat dále. Doporučuji vyzkoušet.
klad jednoduchost užívání
klad účinky
klad kvalitní výrobek
klad unikátní složení
klad vyšší cena
příloha
avatar
Alena
Za mě super suplement. Mám dlouhodobé problémy způsobené ekzémem a mohu říct, že za měsíc užívání se mi to výrazně zlepšilo. Celkově jsem se cítila líp, nebyla jsem tolik unavená a kůži mám daleko lepší než předtím. Rozhodně si další balení moc ráda objednám a budu pokračovat.
klad Pomáha
klad Zmírnilo mi bolest
klad Zmizela mi vyrázka
klad Lepší kůže
klad Nic
avatar
Lucie
Mikrobiom a jeho fungování je pro naše zdraví zřejmě úplně zásadní a tak se mi líbí, že Black Stuff je dalším doplňkem, který nám s tím může pomoci, aniž by to bylo klasické pro nebo prebiotikum. Je ale těžké hodnotit po měsíci užívání. Trávení se mi zdá možná o chlup lepší a mám trochu jinou pleť na obličeji, jak když se tělo zbavuje toxinů. Uvidím ještě po dobrání měsíční kúry, jestli se to bude nějak měnit. I tak mi ale braní Black Stuff smysl dává.
klad Doplňuje prebiotika a probiotika
klad Pomáhá mikrobiomu
klad Čisté složení
klad Malé kapsle, dobře se polyká
klad Krátká doba na hodnocení výsledků
avatar
Jiřina
Black Stuff mě zaujal hlavně tím, že obsahuje antioxidanty a další složky k doplnění živin pro člověka žijící hekticky a ve smogu velkoměsta. Po nějaké době užívání jsem začala pociťovat menší únavu, než jsem byla zvyklá, dokonce se mi upravilo zažívání a mírně zlepšila i pleť. Při takových výsledcích se těším, jaké budou účinky při dlouhodobějším používání. Určitě si Black Stuff pořídím znovu.
klad Pohodlné užívání
klad Rychlý účinek viditelný už za 2 týdny
avatar
Sabina
Již po týdnu používání jsem byla mile překvapená. Rozhodně bych všem doporučila, před užíváním jsem nesměla sníst nic mastějšího aniž bych měla zažívací problémy. Díky Black stuff tabletám jsou pryč a já si vklidu bez obav mohu jedno za čas dát třeba i pizzu :)
klad Lepší zažívání
klad Více energie
klad Méně nafouklé břicho
klad Žádné jsem nenašla
příloha
avatar
Petra
Hned po první týdnu užívání Systers Bio - Black Stuff jsem se cítila o mnoho lépe. Moje chronická únava zmizela. Vše co dříve šlo ztěžka, najednou šlo samo. Začalo mi zase chutnat, měla jsem zdravý hlad, zlepšila se kvalita mého spánku a hlavně se výrazně upravilo vyprazdňování - žádné průjmy, zácpy, nafouklé břicho a pocit těžkosti. V dalším týdnu se výrazně zlepšil i stav mojí pleti, mizelo akné, rány se rychleji hojí. Pokožka hlavy mě přestala svědět. Zkrátka se cítím lépe, mladší, plná energie, odpočatá, pozitivní a proto tento přípravek doporučuji.
klad Balení po 90 kapslích
klad Příjemná forma, dobře se polyká
klad Velmi rychlé pozitivní účinky
klad Zlepšení zažívání
klad Zkvalitnění spánku
klad Zlepšení nálady
klad Snížení únavy a vyčerpání
klad nic
avatar
Kamila
Přípravek Black Stuff je unikátní svým složením, dáke obsahuje stopové prvky a minerály v biologicky využitelné formě. Užívala jsem dle doporučení 1 tobolku ránu na lačnu, velmi snadno se polknout . Již po několika dávkách jsem začala pozorovat více energie a celkově jsem se cítila lépe a zvládala jsem více úkolů najednou a ve večerních a nočních hodinách. Což byla zásadní změna. Nepocitóvala jsem žádné vedlejší účinky tohoto přípravku.
klad Snadné dávkování
klad Praktické balení
klad Unikátní sloožení produktu
klad Vyšší cena přípravku
avatar
Iveta
Kapsle obsahují přírodní výtažek z břízy a funkční houby chagy jsem si velmi oblíbila. Oceňuju na nich funkci kdy na cestě ven z těla naberou kapsle černé pasažéry – látky, které v těle nemají co dělat – a zbaví tě jejich záškodnického působení. Výborná záležitost na očistu těla.
klad složení
klad funkce očisty
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel