Už vás nudí oblečení v obchodech? Hledáte něco originálního? Navrhněte tričko s vlastním potiskem naT-shock.eu 

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
10
konec testování
30. 9. 2021

Tričko s vlastním potiskem od T-shock.eu   

Připravily jsme pro vás skvělou možnost navrhnout si vlastní trika s potiskem. Můžete tak vyrobit tričko, na kterém bude třeba datum narození vašeho dítěte, osobní vzkaz vaší lásce, fotka domácího miláčka a cokoliv dalšího. Je to snadné. Jen do toho a vytvořte si vlastní tričko s potiskem. Využijte online aplikaci a vytvořte libovolný potisk na tričko.

Jak na to?

  • Otevřete si náš tvořič potisků a mezi tričky vyberte to nejlepší pro váš vlastní potisk.
  • Pokud chcete vytvořit tričko s vlastní fotkou, jednoduše ji nahrajte a umístěte do vyznačené části pro tisk. Fotografii můžete zvětšovat, zmenšovat i všemožně posouvat.
  • Úplně stejně lehce vytvoříte i tričko s vlastním textem. Ve tvořiči napište vlastní moto, vtip či hlášku, vyberte font, barvu, velikost. Nápis klidně zkombinujte s fotkou a vytvořte tak jedinečné tričko s vlastním motivem.
  • Potřebujete inspiraci? Využijte naši knihovnu základních motivů a jen je doplňte vlastním nápadem. A jste-li s kreativitou v koncích, kontaktujte naše grafiky. Rádi vám s návrhem potisku trička pomohou.


Vytvořte jedinečný produkt pro sebe nebo jej využijte jako originální dárek. Potěšte oslavence vtipným narozeninovým tričkem nebo mu věnujte vzpomínkové tričko se společnou fotkou.


Více informací o nabídce T-shock najdete TADY.

Vybrané testerky

avatar
Markéta T.
avatar
Lucy A.
avatar
Kristyna S.
avatar
katyjones
avatar
Kateřina Vohnoutová V.
avatar
Majtinka B.
avatar
Markéta Š.
avatar
Michal S.
avatar
Sam3
avatar
megan1
zobrazit všechny přihlášené