Pomohl našim testerkám Tasectan DUO 500 mg od nepříjemnostem na toaletě? Mrkněte na recenze

image
otestováno
Počet recenzí
49
jak jste hodnotily
5
38x
4
10x
3
1x
2
1
doporučuje
98 %
Testováno v období
od 9. 6. 2021
do 9. 7. 2021

Tasectan DUO 500 mg     

Tasectan DUO je unikátní zdravotnický přípravek, který Vám přináší dva účinky v jednom – vyřeší rychle akutní průjem a zároveň šetrně obnoví střevní mikroflóru. Účinkuje na všechny typy průjmů bez ohledu na jejich původ, proto je ideálním společníkem na dovolené i na doma. 


Dvojí účinek v jednom balení:

  • Rychle vyřeší akutní průjem
  • Potlačuje bolest břicha a křeče, které průjem doprovází
  • Přírodní cestou obnovuje přirozenou funkci střev a střevní mikroflóru
  • Působí jako prevence průjmových onemocnění
  • Navíc obsahuje tyndalizovaná probiotika
  • Sáčky mohou děti už od narození


„Zdravotnický prostředek. Pečlivě čtěte návod na použití.“

Více informací o produktu Tasectan DUO najdete TADY.

Hodnocení
49
avatar
Martina
Naprostá spokojenost. Bohužel někdy nastane situace, kdy si přejeme zůstat schouleni v posteli, přikrytí peřinkou a doufat, že “to brzy” přejde. Po použití tablety Tasectan DUO byl nástup rychlý než u konkurence. Mohu jen doporučit a určitě zařadím do lékárničky.
klad Rychlý účinek
klad Menší spotřeba tablet
klad Velikost tablet
avatar
Tereza
Tasectan duo mě velice mile překvapil. Byla jsem na dovolené kde jsem snědla něco špatmého. Cítila jsem, že nastává problem. Rychle jsem si vzala Tacestan Duo a byla překvapená jeho účinností. Ryhle zabral a mě se běham chvilku hned ulevilo. Rozhodně budu dále používat. Jediný co bych vytkla velikost tablet :(
klad učinek
klad velikost tablet
avatar
Tereza
Tasectan Duo se podává v tabletách a jeho účinek je opravdu rychlý. Okamžitě uleví od potíží a pomáhá i jako prevence. Je šetrný a udržuje přirozenou střevní mikrofloru. Určitě bude Tasectan už navždy součástí naší domácí lékárničky. Doporučuji i ostatním.
klad obsah složení
klad úleva
klad tablety
klad nic jsem nenašla
avatar
Helena
S účinky přípravku Tasectan DUO jsem moc spokojená. Tasectan jsem si vzala při vznikajících potížích a přišla okamžitá pomoc. Následně jsem ho užívala i jako prevenci. Líbí se mi složení a forma polykání v tabletách. Určitě budeme kupovat i nadále. Doporučuji i ostatním na tyto potíže.
klad účinek
klad aplikace
klad balení
klad nic
avatar
David
Přípravek jsem vyzkoušel při pracovní cestě. Při propuknutí bolestí břicha, jsem si přípravek vzal a ten obratem účinkoval. Mohl jsem si tak v klidu užít zbytek večera bez starostí. Snadno se polyká v tabletách. Tasectan určitě budu vozit i na další cesty. Funguje i jako prevence.
klad účinek
klad tablety
klad žádné
avatar
Petra
Účinky přípravku Tasectan DUO mě překvapily. Lék mi pomohl při bolestech a křečích v břiše. Lék zabral prakticky okamžitě a mně se ihned ulevilo. Líbí se mi jeho složení a to, že je aplikován v tabletách, nikoliv v prášku. Doporučuji vyzkoušet i ostatním. Nyní ho užívám jako prevenci.
klad aplikace - tableta
klad účinek ihned
klad design obaluj
klad prevence
klad nic
avatar
Hanka
Tasectan DUO jsem vzala s sebou na dovolenou. Na dovolené pomohl celé naší rodině jako prevence, ale i jako akutní pomoc po nezvyklé stravě. Přípravek předchází křečím a bolestem břicha. Určitě ho zařadíme do naší lékárny a budeme ho i nadále užívat. Oceňuji formu tablet.
klad tablety
klad funkce a účinek
klad prevence
klad malé balení
avatar
Ingrid
Tasectan duo je super produkt, nejen že zabírá velmi rychle a pomůže od nepříjemné bolesti břicha, ale dnes je nedílnou součástí naší domácí lékárničky. Rozhodně doporučuji svým kolegům i přátelům. Je dobré tyto tabletky mít neustále u sebe pro případ nouze.
klad Tablety
klad Rychlost
klad Účinnost
klad Nic
avatar
Anna
Účinný přípravek, který velice rychle zabírá a působí. Je šetrný k lidskému organismu a zároveň účinný k střevní životosprávě. Tasectan DUO bych určitě kvůli svým účinkům a samozřejmě rychlosti doporučila i mým přátelům i ostatním známým. Jsem velice ráda, že jsem mohla výrobek vyzkoušet.
klad šetrnost
klad rychlost
klad obal
klad účinnost
klad chuť
avatar
Alena
Tasectan Duo je skvělá záchrana, kterou je dobré mít vždy při ruce, rozhodně i na dovolené. Občas se stane, že člověk splácá vše možné a dostane průjem. Tasectan je na přírodní bázi a funguje během pár hodin, prakticky okamžitě. Je super, že funguje k prevenci i léčbě průjmu.
klad rychle funguje
klad výhodné balení
klad pomůže s trávením
klad přírodní
klad obnovuje přirozenou střevní mikroflóru
klad k prevenci, ale i léčbě průjmu
klad zápory jsem nenašla, snad jen, že klidně mohlo být v balení více tablet, ať jej může jako prevenci užít více osob
avatar
Martina
V době vyzvednutí testovacího přípravku jsem zrovna pociťovali zažívací potíže. Proto jsem se rozhodla, ze ho hned tedy vyzkousim. První den jsem si dala jednu tabletku ráno a jednu večer. Druhy den jsem si dala ráno a odpoledne už jsem nepocitovala skrundani v břiše a střevech. I tak jsem pokračovala s léčbou další dva dny. Doporučila jsem kamarádkám.
klad Super ucinek
klad Rychlý účinek
klad 0
avatar
Aneta
Tasectan Duo má celkem rychlý nástup účinku a po dvou tabletách průjem zmizel. Chuť je neutrální. Tablety na můj vkus moc velké, ale rozpůlila jsem a spolkla po částech. Líbí se mi složení a že podporuje obnovu přirozené střevní mikroflóry. Ocenila bych možnost koupi většího balení.
klad Neutrální chuť
klad Rychlost účinku
klad Velikost tablet
příloha
avatar
Nikola
Ihned po obdržení produktu jsem na něj byla zvědavá. Jelikož mám intoleranci na laktózu a občas sním něco co bych neměla, projeví se to střevními problémy. Musím říct, že mě velice překvapilo jak je Tasectan rychlý a bez vedlejších účinků. Mohu jen doporučit. Výborný společník na cestování.
klad Rychlost působení
klad Balení
klad Nic
příloha příloha příloha
avatar
Ildikó
Měla jsem možnost testovat Tasectan Duo tabletky, které jsou zdravotnické prostředky. Tabletky jsou na průjem, po čem po užití nejsou žádné bolesti břicha. Jsou moc účinné, rychle zaberou. Lehko se střebávají. Ideální na cesty i na doma či v práci. Jsou jak pro dospělé tak i pro děti. Určitě bych doporučila.
klad Účinnost
klad Bez křeče
klad Rychlo zaberou
klad Nic
příloha
avatar
Jarmila
Tasectan DUO je šetrný a rychle působící přípravek. Účinek byl znatelný již po třech hodinách. Jeho nespornou výhodou je přírodní složení, podporuje přirozenou střevní mikroflóru, uvolňuje křeče v břiše a přináší úlevu. Měl by být součástí domácí lékárničky a je nepostradatelný i při cestování. Mohu jen doporučit.
klad příjemné užívání
klad rychlý ústup problémů
klad kombinace s probiotiky
klad přírodní produkt
klad super pro cesty
klad šetrnost při použití
klad opravdu pomáhá
klad cena
klad větší tableta
avatar
marie
Tasectan DUO 500 mg 12 tbl má dobré i cestovatelské balení. Je tak vhodný si jej přibalit i do malé kabelky. Účinkuje na i na problémy po nevhodné kombinaci jídel, zvláště nyní v létě. Má i probiotika a je šetrný, má příjemnou chuť Určitě jej mohu doporučit.
klad balení
klad příchut
klad nemám výhrady
avatar
Jarmila
Tesectan DUO mě hned pomohl v nouzi. Účinkuje rychle, dobře a je pro tělo šetrný. Na cesty je to jasný must-have produkt, který nesmí chybět v žádné cestovatelské lékárničce, aby vás na výletě nepotrápil nějaký moribundus. Všemi deseti doporučuji a sama si ho znovu koupím.
klad vhodná velkost balení
klad prevence
klad pomoc v nouz
klad Vše se mi líbilo
avatar
Laura
S těmito tabletami jsme velice spokojená při problémech je rychle učinný , šetrně obnovuje funkci střev . Je pouze přírodního původu . Je dobrý na cestování , vleze se všude . Neutralizuje: zánětlivé procesy ve střevě a podporuje obranyschopnost střev
klad rychlá uleva od bolesti
klad nic
příloha
avatar
Yvona
Z Tasectamu Duo 500 mg jsem byla vyloženě nadšena. Vyžili jsme ho při zažívacích potížích na dovolené. Velice dobře jsem tablety vyjmula z platíčka. Tableta se velmi dobře polykala, byla bez chuti a po jejím spolknutí jsem vůbec nepociťovala těžko v žaludku, jak tomu bývá u konkurenčních léků. Dále mne překvapilo, že účinky začaly fungovat již cca za půl hodiny. Odstranilo se nadýmání a i se zastavily zažívací potíže. Lék skvěle zafungoval i na mého syna (8 let), který si také pochvaloval bezproblémové polykání. Rozhodně bych tento lék doporučila a budu ho do budoucna kupovat.
klad obal
klad vhodné pro děti
klad dobře se polykal
klad bez chuti
klad nebyl po užití těžký pocit v žaludku
klad o ničem nevím
avatar
Karolína
Produkt opravdu funguje, vyzkoušela jsem ho na cestovatelský průjem a můžu jen doporučit. Také je dobrý na prevenci průjmu při cestování, po užití už jsem neměla za celou dovolenou problém. Oceňuji, že se tabletky jednoduše používají a jsou diskrétní při užívání na cestách.
klad snadnost použití
klad rychlý nástup účinku
klad nic mě nenapadá
Zobrazit více recenzí