Právě testujete se svými kočičími miláčky granule Tekro a pomáháte tak s vývojem nových kočičích granulí

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
21
konec testování
4. 7. 2021

Máte doma malou odvážnou šelmu, se kterou se nebojíte žádných výzev? Pak se neváhejte zapojit do našeho speciálního testování, díky němuž se se svou kočičkou můžete stát průkopníky ve vývoji nového krmiva. Podmínkou účasti v testování nových krmiv Tekro je, aby s vámi v domácnosti žila pouze jedna dospělá a zcela zdravá kočka.

Průběh testování

Každá z testerek dostane dva druhy krmiva. Své kočce každé ráno předloží tři mističky se dvěma různými druhy krmiva (A, B, C), z nichž každá obsahuje stejné (přesně odvážené) množství granulí. Po 24 hodinách testerka zváží zbytky krmiva v obou mističkách a výsledky zaznamená do tabulky.

Granule, které zůstaly v miskách, už kočičce nedávejte, do mističek vždy odvažte čerstvé dávky z obou krmiv („odstáté“ granule mohou lehce změnit vůni apod., což by test mohlo zkreslit). Umístění mističek s krmivy různě střídejte (aby např. vzorek krmiva A nebyl po celou dobu testu v mističce vpravo apod.). Podrobné instrukce samozřejmě všem vybraným testerkám zašleme.

Po ukončení testování vás kromě vyplněných tabulek požádáme i o vyplnění krátkého dotazníku. Společně se svým mazlíčkem se tak můžete stát „vývojáři“ nového krmiva, které uspokojí mlsné kočičí jazýčky! 


Odměna pro nejpečlivější testerku

Nejpečlivější testerku, která bude mít vše řádně vyplněné a zaznamenané odměníme dárkovým balíčkem TekroVybírat bude sám klient na základě dodaných tabulek a vyplněného dotazníku. 

Vybrané testerky

avatar
ICI
avatar
MonikaKolorosova
avatar
Bohulinka
avatar
Klaudie K.
avatar
Anytkaa
avatar
Helena2
avatar
Alena8
avatar
Veronika Š
avatar
Hnusacka
avatar
1.Helena
zobrazit všechny přihlášené