Naše testerky se svými kočičkami pomohly s vývojem nových granulí Tekro

image
otestováno
Počet recenzí
19
jak jste hodnotily
5
10x
4
4x
3
3x
2
1x
1
1x
doporučuje
74 %
Testováno v období
od 31. 5. 2021
do 4. 7. 2021

Máte doma malou odvážnou šelmu, se kterou se nebojíte žádných výzev? Pak se neváhejte zapojit do našeho speciálního testování, díky němuž se se svou kočičkou můžete stát průkopníky ve vývoji nového krmiva. Podmínkou účasti v testování nových krmiv Tekro je, aby s vámi v domácnosti žila pouze jedna dospělá a zcela zdravá kočka.

Průběh testování

Každá z testerek dostane dva druhy krmiva. Své kočce každé ráno předloží tři mističky se dvěma různými druhy krmiva (A, B, C), z nichž každá obsahuje stejné (přesně odvážené) množství granulí. Po 24 hodinách testerka zváží zbytky krmiva v obou mističkách a výsledky zaznamená do tabulky.

Granule, které zůstaly v miskách, už kočičce nedávejte, do mističek vždy odvažte čerstvé dávky z obou krmiv („odstáté“ granule mohou lehce změnit vůni apod., což by test mohlo zkreslit). Umístění mističek s krmivy různě střídejte (aby např. vzorek krmiva A nebyl po celou dobu testu v mističce vpravo apod.). Podrobné instrukce samozřejmě všem vybraným testerkám zašleme.

Po ukončení testování vás kromě vyplněných tabulek požádáme i o vyplnění krátkého dotazníku. Společně se svým mazlíčkem se tak můžete stát „vývojáři“ nového krmiva, které uspokojí mlsné kočičí jazýčky! 


Odměna pro nejpečlivější testerku

Nejpečlivější testerku, která bude mít vše řádně vyplněné a zaznamenané odměníme dárkovým balíčkem TekroVybírat bude sám klient na základě dodaných tabulek a vyplněného dotazníku. 

Hodnocení
19
avatar
Helena
Tekro granule C D i E našemu Mikešovi moc chutnaly. Upřímně jsem se trošku bála, jak bude na nové granule reagovat, protože je dost mlsný a jen tak něco nesní, ale nakonec jsi na nich velice pochutnal. Určitě mu vyhovala velikost granulí, protože velké granule mi málokdy snědl. Za mě určitě doporučuji všem
klad Velikost
klad Žádné
příloha

Přílohy

Tekro.mp4
avatar
Alena
Děkuji moc za možnost testování granulek.A hlavně tedy děkuji za Matýska. Nejprve ke granulkám C a D. Oboje granulky velmi libě voní. Granulky mají úžasnou vůni a kdybych měla zavřené oči a nevěděla, že to jsou kočičí granule, tak bych sama měla chut si dát :-D . Voní asi jako grilované maso. Také se mi líbil mastný vzhled.Čičině tedy nejvíc jeli D. Po těch se jen zaprášilo. U C a D neměl žádné trávicí potíže a ani neměl řídkou stolici po přechodu na jinou značku, což moje kočka má. Prostě jí uplně sedli.Po testování jsem mu dala samotné C a také je celé sežral, ale při výberu upřednostnil C. Granulky E - tak ty vůbec tak krásně a chutně nevoněli jako C a D. Matýskovi vůbec nechutnali. Snědl občas nějaký ten gramík, ale moc ne. Když bylo po testování a já mu dala jen E, tak je sice sežral (ale ne celou misku, asi z hladu) , ale měl potom zažívací potíže, vyzvracel je.
klad C,D super granule
klad vůně
klad vzhled
klad chuť
klad E
příloha příloha příloha příloha příloha příloha příloha příloha příloha příloha
avatar
Veronika
Velikost granulí kocourovi vyhovovala, nemá rád velké granule, tak jsem byla ráda, že granulky byly menší velikosti. Barva klasická hnědá, což usuzuji a kladně hodnotím, že jsou zřejmě bez barviv. Vůně granulek byla příjemná, krásně voněly. Avšak našemu kocourkovi moc tyto granule nechutnaly. Snědl teda více granulí D a E než C, těch snědl nejméně, ale dalo by se říci, že to bylo téměř na stejno, nebyl velký rozdíl. Testovali jsme zrovna když byly velké horka, tak možná i to mohlo mít vliv, že tolik nejedl, ale po testovaní když dostal misku svých obvyklých granulí, tak miska byla ihned prázdná, z tohoto důvodu i soudím, že granule Tekro bohužel našemu kocourovi moc nechutnaly. Ani jednou nesnědl dohromady celou DDD dle krmné tabulky. Možná našeho kocoura dostatečně zasytily a nepotřeboval více, těžko říci. Jediné co se mi nelíbilo, že nebylo uvedené alespoň základní složení, abych věděla čím kocoura krmím.
klad velikost granulek
klad vůně
klad uzavíratelný obal
klad barva
klad nebylo uvedené složení
avatar
Daniela
Granule voněly už v krabici. Kocour byl zvědavý co to bude za dobrotu. Velikost granulí mu vyhovuje je velká tak akorát. Všechny vzorky ochutna opatrne ale poslední vyjidal. Celkově jsme s testovanim spokojeni oba. Kocour ani moc nežebral kapsičky a kokinka.
klad Dodání
klad Vůně
klad Velikost
klad Žádné
příloha příloha
avatar
Magdalena
Vzorky přišly pečlivě zabalené, řádně označené ve 3 stejných pytlích. Na první pohled nebyl patrný rozdíl v krmivu. Granule byly oproti běžným granulím z obchodu menší. Nejlepší vůni měly granule ze vzorku C. Vzorek D a E byl dle mého názoru srovnatelný. Kočce nejvíce chutnal vzorek C, vzorku E se skoro nedotkla.
klad Vzhled granulí
klad Nezapáchaly
klad Nic
avatar
Martina
Vyzkoušeli jsme s naším kocourem Oliverem nové granule, vzhledem k tomu, že si hlídá figuru, tak množství snědených granulí bylo trošku méně. Přesto se dá říct, že mu granule Tekro chutnaly, v opačném případě by misky zůstaly prázdné. Oceňuji tvar a velikost granulí, pro malé kočky značně vyhovující, neboť jdou dobře rozkousat a neodpadají malé kousky okolo misky. Vůně dá se říct vyhovující, obecně granule nejsou zvlášť aromatické.
klad Velikost granulí
klad tvar granulí
klad výživová hodnota
klad vůně
avatar
Bohunka
Naše kočička je celkem vybíravá, proto mě překvapilo, že ji krmivo opravdu chutnalo. Mám z toho velikou radost, protože se jedná o český výrobek a naše ekonomiku koupí ráda podpořím. Přemýšlíme dokonce o přechodu na tyto granule. Samozřejmě jsem značku doporučila dalším kočkomilům.
klad obal
klad nic
avatar
Mate
Moje britská kočka je krmena pouze granulemi. Když dostala nové tak dva dny si vůbec nevzala. Třetí den večer si trosku zobla. Další dny jedla ale ne tak jako když má svoje granule hills. Za mě jsou granulky velikostne super a krasne voňavé. Je to mlsná kočka a vyžaduje ty svoje granule.
klad Vune
klad Velikost
klad 0
avatar
Aneta
Když přišel balíček, byla jsem nadšená, okamžitě jsem si připravila misky, váhu, dotazník a začala s testováním. Bohužel naše kočička tento výrobek téměř ignoruje a je jedno jaký vzorek nasypu. Většinou jen trošku sní z jedné misky, pak trochu z druhé a jde pryč. V okolí se potloukají i jiné kočky, tak jsem měla strach, že přes noc sní cizí kočka, ale granule ani přes noc neubyly. Je mi to líto, ale naše kočka má raději jiné.
klad balení
klad velikost granulí
klad vůně granulí
klad dávkování
klad že je naše kočka nejí :-(
příloha příloha
avatar
Helena
Myslím si,že granule jsou kvalitní,plné vitamínů,chutné protože našemu Ferdovi moc moc chutnaly. Stále a opakovaně se vracel k miskám,hodně granule zapíjel a to je dobře protože Ferda moc nechce pít.Nejvíc mu chutnaly granule C,krásně voněly i mě a když si mohl vybrat vybral si tyhle. Potom mu chutnaly granule D,taky pěkně voněly a chutnaly ,ale míň než C. Granule E nám moc nevoněly.,chutnaly míň než granule C a D. Určitě všem kocourům a kočkám doporučuji. Mají pěkný tvar i barvu.
klad Líbí se mi tvar granulí
klad Vůně granulí C a D
klad Nejsou moc velké jsou akorád
klad Barva
klad Nenašla jsem negativní vlastnosti jen granule E moc nevoněly
příloha příloha příloha příloha příloha příloha příloha
avatar
Monika
Kocour je s kvalitou granulí spokojen, protože se každý den k misce s granulemi vrací. Více mu chutná typ D. Velikost granulí je výborná a ještě lepší je vůně granulí, která je příjemná a není cítit nic umělého. Ke granulím se určitě vrátím. Kocourkovi chutnaly.
klad velikost granulí
klad příjemná vůně
klad asi nic
avatar
Irena
Granule našeho Mišíka zaujaly na první čich. Vrhl se na ně a nevděl, kterou misku má okusit dřív. Šli jsme dle návodu a zkoušeli vždy dva vzorky, ve stejné gramáži a ve stejných miskách. Náš kocour je ale férový diplomat a vždy žral půl minuty z jedné misky a pak spontánně přešel na druhou a poté to opět vystřídal, takže nemohu říct, který vzore by mu chutnal nejvíce. Náš kocour je hodně konzervový, tak jsem si říkala, jestli tolik dnů vydrží jen na granulích a opravdu vydržel.
klad balení
klad testování
klad vůně granulí
klad zipové sáčky
klad že nevím, o který druh se přesně jedná
příloha
avatar
Lenka
Můj kocour Marvy měl s granulemi velký problém, bohužel jsem nebyla schopna vyplnit dotazník. Jelikož k nim poprvé přišel, snědl 3-4 kousky a od té doby si jich nevšiml. Začal žebrat a skončil na kapsičce, na kterou je zvyklý. Je pravda, že je dost vybíravý, ale toto jsem nečekala. Nejdříve jsem zkoušela dle pokynů dva dny dát sáček C a D, bohužel žádný úspěch. Třetí den jsem zkusila dát pytlík C a E, vše se opakovalo. Marvy jen přišel čuchnul a odešel. Toto testování se mi opravdu nepovedlo.
klad velikost granulí
klad za mne jsem nic nenašla
avatar
Klaudie
Velmi mě tento průzkum formou dotazníku potěšil. Je super zajímat se o to co našim čtyřnohým miláčkům chutná. Naší kočičce více vyhovují menší granulky. Nejvíce ze všeho však miluje syrové nebo vařené maso nebo kapsičky, které však musíme často střídat, protože má opravdu mlsný jazýček.
klad Velikost granulí
klad Velikost baleni
klad Vůně granulí
klad Nic
příloha příloha příloha příloha příloha příloha
avatar
Kateřina
Granulky kočce chutnají. Nemá problém sníst plnou misku poslední granulky. Granule sice nevoní, ale kočce evidentne ano. Žádný problém nemela ani po deseti dnech. Stolice pevná,tak jak má být. A jelikož naše kočka nema srst, je pro nás důležité složení kvuli spineni kuze. Bohužel po pár dnech bylo znát. Ale na chuti to neubírá.
klad chutna
klad nic
avatar
Hana
Granule mě při otevření zaujaly intenzivní vůní, vypadaly chutně, velikost granulí byla akorát. Našemu kočičákovi chutnaly všechny tři druhy, nepodávali jsme mu kromě granulí nic jiného kromě vody a granulky mu ke spokojenosti stačily. Nevypozorovala jsem, že by nějaký druh upřednostňoval.
klad vůně
klad velikost
klad struktura granulí
klad stačily by mu menší dávky
příloha
avatar
Kristyna
Predem dekuji za moznost testovani techto granuli. Moji kocce nejvic chutnali granule v baliku cislo D. Sice nevim o jaky typ slo,ale asi to jsou kvalitni granule,jelikoz po nich ma kocka dokonce pribrala 1,5kg sice to 10ti denni testovani a zapisovani mi prislo komplikovane,ale asi to nylo z nejakeho duvodu. Každopádně i tak moc dekuji
klad Ze.me kocce chutnali
klad ZZe sem nevedela o jake granule vlastne slo
avatar
Libuše
Tekro granule pro kočky mě opravdu neskutečně nadchly. Naše kočka byla s nimi nesmírně spokojená, vůbec po nich nezvracela a chodila na stolici, která byla krásně tuhá bez podivného zápachu. Velikost granulí jí naprosto vyhovoval. Doporučuji ostatním.
klad velikost granulí
klad vůně granulí
klad konzistence
klad nic
avatar
Pavla
Po obdržení vzorků granulí jsem každý den vždy ve stejnou dobu podle váhy kocourkovi odvážila požadované množství granulí do dvou misek a po 24 hodinách zvážila zbytek a zapsala do tabulky a nasypala nové. Takto jsme testovali dodané granulky 10 dní. Velikost i vůně byla vyhovující (já vybrala do dotazníku granulky E, které byly nejméně cítit, ač voněly všechny, kocourek se mnou ale nesouhlasil a více mu chutnaly granulky C a D). Obvykle mu kupuji granulky hovězí, které má rád, tak by mne zajímalo, jaké příchutě jsme vlastně testovali :) Za toto testování a zaslání granulí velice děkujeme.
klad velikost granulí
klad vůně granulí
klad nic
příloha příloha příloha