Vybrané testerky se svými kočičími parťáky otestovali nové granule Tekro! Jak to dopadlo?

image
otestováno
Počet recenzí
17
jak jste hodnotily
5
11x
4
6x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 11. 7. 2021
do 15. 8. 2021

Žije s vámi v domácnosti kočičí šelma a jste otevřeni novým výzvám? Hledáme právě vás. Zapojte se do speciálního testování a staňte se spolutvůrci nového krmiva pro kočky značky Tekro. Vybereme 21 kočičích testerů, kteří jsou dospělí a zcela zdraví.

Průběh testování

Každá z testerek dostane čtyři druhy krmiva. Své kočce každé ráno předloží dvě mističky se dvěma různými druhy krmiva (A a B), z nichž každá obsahuje stejné (přesně odvážené) množství granulí. Po 24 hodinách testerka zváží zbytky krmiva v obou mističkách a výsledky zaznamená do tabulky.

Granule, které zůstaly v miskách, už kočičce nedávejte, do mističek vždy odvažte čerstvé dávky z obou krmiv („odstáté“ granule mohou lehce změnit vůni apod., což by test mohlo zkreslit). Umístění mističek s krmivy různě střídejte (aby např. vzorek krmiva A nebyl po celou dobu testu v mističce vpravo apod.). Podrobné instrukce samozřejmě všem vybraným testerkám zašleme.

Po ukončení testování vás kromě vyplněných tabulek požádáme i o vyplnění krátkého dotazníku. Společně se svým mazlíčkem se tak můžete stát „vývojáři“ nového krmiva, které uspokojí mlsné kočičí jazýčky! 


Odměna pro nejpečlivější testerku  

Nejpečlivější testerku, která bude mít vše řádně vyplněné a zaznamenané odměníme dárkovým balíčkem TekroVybírat bude sám klient na základě dodaných tabulek a vyplněného dotazníku. 

Hodnocení
17
avatar
Jindřiška
Našemu kocourkovi Archimu nejvíce chutnaly granule označené písmenem A. Tyto granule s chutí jedl až na dno misky. Ostatní granule označené dalšími písmeny ochutnal, ale již se k nim nevracel. Během testování těchto granulí byl ale Archi více aktivní než obvykle.
klad Chut granulí A
klad složení
klad aktivit kocoura
klad Granule B,C,D
avatar
Daniela
Zdravím, Spokojená kočka=dobrá strava Po vyzkoušení granuli Tekro je kočka spokojena. (Moje kočka nemá rada barevne granule a Tekro je nemá) velikost granuli je naprosto úžasná Po otevření pytle to není žádná nepříjemná vůně. Dobre stravitelné-již mám vyzkoušené jiné granule a kočka měla problem i s vyprazdňováním
klad Vůně
klad Velikost granuli
klad Balení
klad Dobře stravitelné
klad Nic
avatar
Aneta
Naše kočička určitě upřednostňovala granule A, od prvního dne až do konce testování. Moc jí chutnaly, nenastaly žádné zažívací problémy, alergie ani jiné problémy. Ačkoliv obvykle upřednostňuje spíše velké granule, tyhle se jí zalíbily. Doporučila bych.
klad Velikost granulí
klad Vůně
klad Vzhled
klad Barva
klad Chutnal jen jeden druh
avatar
Andrea
Jsem velmi ráda, že jsem mohla spolu s naší kočkou otestovat granule. Celý život je zvyklá mít celodenní přístup ke granulím a vodě, občas přidáváme i kapsičku. Testování zvládla bez větších komplikací. Až tedy na to, že v průběhu začala mrouskat a jednou donutila neteře dát jí kus šunky. Granule jí velmi chutnaly.
klad Měla konečně nějakou změnu. První den se do granulí pustila, jako bych ji nechávala celý týden o hlavu. Asi je častější změna potřeba.
klad Kromě granulí nebylo povolené žádné další jídlo. Naše kočka je zvyklá na občasné kapsičky a byla kvůli jejich absenci trošku naštvaná.
avatar
Tomáš
Granule výživné. Zlepšila se srst, kočka více pila a byla živější i mazlivější. Upřednostňujeme měkčí granule či plněné polštářky. Není důvěra v barevnosti u granulí. Velikost granulí vyhovovala i když u nás by to chtělo ještě menší. Terezka při konání stolice i méně "voněla". Nejvíce chutnal vzorek A a nejméně D. Vzorek C se nám zdál docela hodně mastný.
klad Tvar
klad Velikost
klad Vůně
klad Kvalita zpracování
klad Vzorek D hodně tvrdý
klad Vzorek C více mastný
klad Závislost na vzorku A
příloha příloha příloha příloha příloha příloha příloha
avatar
Ailynn Simona
Myslím, že náš Felix není nijak zvlášť vybíravý a na suché krmivo je zvyklý. Granule mu chutnaly a nepřišlo mi, že by některé výrazně upřednostňoval nebo odmítal. I přechod na nové krmivo zvládl celkem dobře, už se mi stalo, že při změně granulí několik dní zvracel, tentokrát to bylo jen při prvním ochutnání. Celkově jsme byli spokojení s velikostí, tvarem a u některých vzorků i s vůní. Nejvíce mu asi chutnal vzorek A a i mě nejvíc "voněl". Ale preference nebyla nijak výrazná, podle mě vybíral spíš náhodně podle umístění misky, které jsem střídala.
klad Tvar a velikost granulí
klad Nic
avatar
Lucie Hošková
Naše 15ti léta kočička již několik jí granule Purina One, Steril cat. Je kastrovaná takže koupí těchto granulí by měli být koncipované složením přímo pro tyto druhy koček. Měla jsem možnost vyzkoušet tyto granule a na první pohled v nich rozdíl není. Výhodou těchto granulí je, že v nich není zbytečně přidáno barvivo a mají pouze hnědou barvu. Vůně mi připadá stejná. Ovšem kočička moc dobře poznala, které ji zachutnaji a které naopak. Testování proběhlo velmi přehledně. Pytle s instrukcemi řádně popsané
klad Vůně granulí,
klad Řádně popsané pytlíky
klad Velikost granulí
klad Nemám výhrady
příloha
avatar
Soňa
Tyto granule pro kočky mě až překvapily, jak mé kočce chutnaly. Bylo to poprvé, kdy upřednostnila granule před kapsičkou, kterou jsem jí dala vedle granulí do druhé misky. Nikdy předtím to neudělala, vždy si vybrala první kapsičku, a to i když dostala do misky nový druh granulí z obchodu. Velmi jí Tekro granule chutnají. :-) Mně osobně se i líbí vzhled, tvar a velikost granulí.
klad Vzhled, velikost i tvar granulí
klad Poprvé moje kočka upřednostnila granule před kapsičkou
klad Nic není
avatar
Kristýna
Na úvod bych ráda poděkovala za možnost být jednou z testerek a se svým kočičím parťákem testovat chutnost granulí. Když granule dorazily a testováním jsme začali krmivem A a B jednoznačně prvních 5 dnů vedlo krmivo A, ale ujídala část z toho a část z toho, a tím odpovídaly i zbytky. Když jsme na dalších 5 dnů obměnili B za krmivo C, jeho zbytky byly značné, z krmiva C si nevzala nikdy skoro nic a přestávala tolik jíst i již na začátku zmiňované krmivo A. Jakmile jsme na posledních 5 dnů obměnili C na krmivo D snědla snad nejméně za celé testování. Není zvyklá střídat granule a snažíme se dlouhodobě dávat značku, která jí vyhovuje, tak třeba i tím to mohlo být způsobeno. Tvar i velikost granulí je za nás vyhovující, hezké, kulaté, drobně malé. Co se týká kočičích preferencí, miluje ledvinky, srdíčka, kuřecí maso. Vůně granulí : nejpříjemnější bylo A. Celé testování bylo zajímavé, jiné a příjemnou změnou oproti klasickému testování (tabulky,zapisování,hlídání,vážení...to je moje :) )
klad tvar granulí
klad velikost granulí
klad zapisování do formuláře
klad závěrečný dotazník
klad forma zcela jiného testování
klad na testování nemám co vytknout
příloha příloha příloha příloha příloha příloha příloha příloha příloha příloha
avatar
Jiřina
celou dobu testování dávala přednost kočka Týna granulím A, když dostávala granule C, tak zvracela, většinou jich sice snědla jen pár, ale asi jí úplně nesedly, je zajímavé, že při krmení před Vašimi granulemi vyžadovala kapsičky, pamlsky a při testování nedostávala nic a přesto byla spokojena
klad velikost granulí, vůně A, D
klad B mi přišlo hodně suché
příloha
avatar
Klára
Naší kočce asi nejvíce chutnal vzorek A. Od ostatních vzorků toho nikdy moc nesnědla. Mě osobně se granule vzhledově líbily, byly asi jako každé jiné granule. Akorát vzorek B mi přišlo, že dost zapáchá. Celkově jsem s granulemi spokojená a kdybych vybírala podle chuti naší kočky, určitě bych sáhla po vzorku A.
klad Tvar granulí
klad Vůně granulí A, C, D
klad Zápach u granulí B
avatar
Monika
Granule Tekro naší kočičce chutnaly. Nejraději má kuřecí příchuť, občas si dá i rybičku. Preferuje malé granule, což jí u tohoto krmiva vyhovovalo. Při testování vždy zkoumala vůni granulek a pak se rozhodla vyzkoušet, co se skrývá v mističce. Z té druhé potom ochutnala jen pár kousků.
klad velikost a tvar granulí
klad nabídka různých příchutí
klad výrazná zemitá vůně
příloha příloha
avatar
Zdenka
Zúčastnili jsme se testování a kočka je velice spokojená. Po všech stránkách u ní vyhrálo krmivo A. I když jsem měnila pozice misek, vždy čichla a spolehlivě šla k misce s krmivem A. Už po pár dnech byla na kočce vidět změna, byla mnohem aktivnější než před testováním. Také více pila. I srst má nyní lesklejší a prostě lepší. Kočce velice chutnalo a byla hodně spokojená. Toto krmivo je super a rozhodně bych ho doporučila. Krmivo A je hodně aromatické, po nasypání do misky bylo cítit celým bytem.
klad Kočka je aktivnější
klad lepší srst
klad žádné
příloha
avatar
KATERINA Gabrielová
Náš kocour Rafi je Mainská mývalí kočka , váží 7 kg a na jídlo je poměrně vybíravý , řádně jsem zapisovala , vážila misky .. ale jedno zůstávalo zcela zřejmé , Rafi si zamiloval granule označené jako A. V misce nezůstavalo nic, žádné zbytky , trvalo 2 dny , než si zobnul i granulí B , poté ať už C, nebo D , vždy trochu ujedl , nicméně prioritní bylo A , do těch se pouštěl s chutí , ostatními vzal zavděk, až už miska ,,A,, byla prázdná . Po celou dobu byl kocour najezený , klidný , předpokládám tedy, že spokojený . Vyhovovala mu také velikost granulek .
klad velikost
klad vůně
klad složení granulí A
klad 0
příloha
avatar
Petra
Granule už jsou pro našeho kocoura trochu nuda. Raději by sežral zeleninový salát, než se dotknout granulí. Granule Tekro by ale snědl i s miskou, někdy jsem zapomínala, jestli už ten den jedl, jak byla miska dočista prázdná. Granule Tekro bych doporučila všem kočkám, které dbají na pestrou stravu, a všem kocourům, kteří potřebují sílu a energii.
klad Skvělá velikost granulí
klad Výběr příchutí
klad Že mi kočka zase žere granule
klad Nenašla jsem
avatar
Jaroslav
Aroma granulek vábí smysly kočičí. Jakmile zachrastíte sáčkem, máte kočku u nohou, hlavně ale u misky. Jak do ní nasypete, obsah mizí rychlostí blesku. Granulky nejsou vůbec tvrdé, krásně křupou. Složení rovněž kvalitní. Jen barvou jednotvárné, upřednostnil bych více hravosti, ale to už je jen taková drobnost. Pozor si dávejte, bedlivě hlídejte, chutnají i pejskům. ;-)
klad Vune
klad Jednotvarnost
příloha
avatar
Jan
Nepozoroval jsem, že by si kočka oblíbila určitý druh krmiva. Celkově si myslím, že moje kočka není vybíravá a sní skoro vše :) . Myslím, že všechny vzorky krmiva jí chutnaly, občas snědla i celou dávku granulí. Velikost i vůně granulí byla v pořádku.
klad velikost granulí
klad nic
příloha