Vybrané testerky právě pomáhají s vývojem nového krmiva Tekro pro kočky. Jak budou jejich kočky spokojené?

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
20
konec testování
12. 7. 2020


Máte doma odvážnou malou šelmu, se kterou se nebojíte žádných výzev? Pak pro vás máme speciální testování, díky němuž se se svou kočkou můžete stát průkopníky ve vývoji nového krmiva. Hledáme 20 z vás (a 20 kočiček)! Podmínkou účasti v testování nových krmiv Tekro je, aby s vámi v domácnosti žila pouze jedna dospělá a zcela zdravá kočka.

Průběh testování

Každá z testerek dostane dva druhy krmiva. Své kočce každé ráno předloží dvě mističky se dvěma různými druhy krmiva (A a B), z nichž každá obsahuje stejné (přesně odvážené) množství granulí. Po 24 hodinách testerka zváží zbytky krmiva v obou mističkách a výsledky zaznamená do tabulky.

Granule, které zůstaly v miskách, už kočičce nedávejte, do mističek vždy odvažte čerstvé dávky z obou krmiv („odstáté“ granule mohou lehce změnit vůni apod., což by test mohlo zkreslit). Umístění mističek s krmivy různě střídejte (aby např. vzorek krmiva A nebyl po celou dobu testu v mističce vpravo apod.). Podrobné instrukce samozřejmě všem vybraným testerkám zašleme.

Po ukončení testování vás kromě vyplněných tabulek požádáme i o vyplnění krátkého dotazníku. Společně se svým mazlíčkem se tak můžete stát „vývojáři“ nového krmiva, které uspokojí mlsné kočičí jazýčky! 

Odměna pro nejpečlivější testerku

Na nejpečlivější testerku, která bude mít vše řádně vyplněné a zaznamenané bude čekat odměna v podobě dárkového balíčku, ve kterém najdete 2x 2 kg krmivem Eminent Chicken a Salmon pro kočky a krásné reklamními předměty (skládací nákupní košík, funkční triko, termohrnek, ručník apod.) 

Nejlepší testerku vybere sám klient na základě dodaných tabulek a dotazníku. Více informací o krmivech Tekro najdete TADY.

Vybrané testerky

avatar
Naila S.
avatar
Jamie
avatar
Nikola H.
avatar
VerunkaVee
avatar
Zuzana C.
avatar
Alena P.
avatar
Jankkas
avatar
Lucie C.
avatar
Anďa94
avatar
Denisa Z.
zobrazit všechny přihlášené