Naše testerky se zapojily do vývoje nového krmiva Tekro pro kočky. Jak chutnalo jejich mazlíčkům? 

image
otestováno
Počet recenzí
19
jak jste hodnotily
5
9x
4
6x
3
3x
2
1
1x
doporučuje
79 %
Testováno v období
od 10. 6. 2020
do 12. 7. 2020


Máte doma odvážnou malou šelmu, se kterou se nebojíte žádných výzev? Pak pro vás máme speciální testování, díky němuž se se svou kočkou můžete stát průkopníky ve vývoji nového krmiva. Hledáme 20 z vás (a 20 kočiček)! Podmínkou účasti v testování nových krmiv Tekro je, aby s vámi v domácnosti žila pouze jedna dospělá a zcela zdravá kočka.

Průběh testování

Každá z testerek dostane dva druhy krmiva. Své kočce každé ráno předloží dvě mističky se dvěma různými druhy krmiva (A a B), z nichž každá obsahuje stejné (přesně odvážené) množství granulí. Po 24 hodinách testerka zváží zbytky krmiva v obou mističkách a výsledky zaznamená do tabulky.

Granule, které zůstaly v miskách, už kočičce nedávejte, do mističek vždy odvažte čerstvé dávky z obou krmiv („odstáté“ granule mohou lehce změnit vůni apod., což by test mohlo zkreslit). Umístění mističek s krmivy různě střídejte (aby např. vzorek krmiva A nebyl po celou dobu testu v mističce vpravo apod.). Podrobné instrukce samozřejmě všem vybraným testerkám zašleme.

Po ukončení testování vás kromě vyplněných tabulek požádáme i o vyplnění krátkého dotazníku. Společně se svým mazlíčkem se tak můžete stát „vývojáři“ nového krmiva, které uspokojí mlsné kočičí jazýčky! 

Odměnu pro nejpečlivější testerku získala Michaela M. s kocourem Micro 

Nejpečlivější testerku, která měla vše řádně vyplněné a zaznamenané jsme odměnily dárkovým balíčkem, ve kterém bylo 2x 2 kg krmivo Eminent Chicken a Salmon pro kočky a krásné reklamními předměty (skládací nákupní košík, funkční triko, termohrnek, ručník apod.) 

Vyhrávající testerka byla vybrána klientem na základě dodaných tabulek a vyplněného dotazníku. Více informací o krmivech Tekro najdete TADY.

Hodnocení
19
avatar
Denisa
Granule jsou skvele ? kocour si je u nas oblibil a nevim jak se mu bude libit az dostane ty svoje co dostaval? po otevreni sacku granule ihned zacitil a uz cekal u misky,vune ze zacatku byla hodne intenzivni ale asi treti den sem ji uz tak nevnimala
příloha příloha
klad Tvar
klad Vune
klad Zadny
avatar
Gábi
Moc děkuji za možnost testovat tímto zpusobem. Byl pro mě opravdu unikátní a nový. My i naše kočka jsme si testování uzili. A bavilo nás. Podle výsledků by naše kočka měla jasného favorita, a to vzorek B. Vždy si neomylně vybrala jej.
klad Způsob testování, velké množství granulek na test, velikost granulí, vzhled
klad Není nic, co bych vytkla.
avatar
Jarmila
Granule A našemu kocourovi zásadně nechutnaly. I když během dne sežral všechna B, z A vzal na milost jen pár gramů. Obě misky měl k dispozici celých 24 hodin a přesto A ignoroval. Myslím, že granule B byly pro něj chuťově mnohem zajímavější.
klad pokud by kocour nebyl zvyklý i na polední maso, na B by si zvykl
klad neznám cenu, nemůžu porovnat s ostatními značkami
avatar
Lada
Naše madam Hetty byla naprosto nadšená z možnosti vybrat si ze dvou druhů granulí. První den jí to dost zamotalo hlavičku a chuťové buňky. Pak si to ujasnila a favoritem zůstal vzorek B. Velikost granulí je perfektní, malé granulky se jí lépe koušou. Sice byla trochu zmatená, že ke granulím nedostávala svou obvyklou kapsičku, ale po pár dnech si zvykla a už ji nevyžadovala. Za nás doporučujeme, spokojenost byla oboustranná.
příloha
klad chuť(podle naší madam)
klad velikost
klad barva
klad moc nevoní
avatar
Lenka
Obě krmiva musím zhodnotit velmi pozitivně. Velikost je akorát a vůně příjemná, chuť jsem nezkoušela ( :D) ale podle prázdné misky hodnotím také kladně. U nás jednoznančně vyhrálo krmení s označením B, kdy kromě jediného dne, byla vždy miska úplně vylízaná. A i při pozorování bylo vidět, že kočička šla jako první k misce B.
příloha
klad velikost granulí
klad příjemná vůně
klad zvítězila příchuť B
klad nemám žádné výhrady k ničemu
avatar
Lucie
Vzorek A i B mají stejnou velikost a " vůní". Zakoupila jsem misku s dvěmi oddělenými částmi.Každé den jsem kočičce nasypala do místy 100g vzorku A a 100g vzorku B. Druhý den ráno jsem zbývající granule zvážila, kdy ze vzorku B zůstalo 0 g a u vzorku A 90g. Stejným způsobem jsem pokračovala 10 dní , občas jsem zaměnila umístění vzorků. Ve výsledku je jasné, že kočka jedla převážně jen granule vzorku písmeno B, druhý vzorek defakto ignorovala. Kočičku jsem i při krmení náhodně pozorovala, po nasypání do misek granule očichala a pak ihned s velkou chutí snědla granule s písmenem B, poté až znovu očichala vzorek A a snědla jen pár granulek.
klad velikost granulek
klad Nic
avatar
Adéla
Krmivo jsme testovali s naší 3kg kočičkou Barunkou, kterou jsme si letos brali z útulku. Granule s označením A jí těměř nechutnaly, jedla je až když už granule s označením B měla sežrané. Celkově jí odvážená krmná dávka dle mého nestačila a měla hlad. Za mě ani jeden balíček zrovna vábně nevoněl. Vzhled mají pěkný, jen jsou hodně drobné. Po týdnu testování začala naše Barunka více línat, ale nevím zda to má souvislost. Ale jsem ráda za tuto možnost testování.
příloha
klad trojuhelníčkovitý tvar
klad docela smrdí
klad jsou docela drobné
avatar
Veronika
Krmivo kocourkovi chutnalo. Přišlo mi, že byl i více mazlivý. Líbil se mi tvar i velikost granulí. Já i kocour jsme byli spokojeni.
klad Tvar i velikost granulí
klad Vůně bohužel není příjemná
avatar
Michaela
Velmi zábavné testování. Kocour si první den obou misek téměř nevšímal, při posledním dni se na krmivo B doslova vrhl. Granule jsou oproti těm, co kupuji normálně, o dost menší. Kocourovi to ale vyhovovalo. Jinak typ A i B mají dost výrazný pach, nedá se ale říct, že by smrděly. Jen nám chvíli trvalo, než jsme si zvykli.Granule mohu jinak doporučit. U mého kocoura jsem nepozorovala žádné změny v chování, žádné změny trávení ani ve spotřebě vody. Typ B mu navíc velmi chutnal, typ A ale ignoroval.
příloha
klad Kocourovi velmi typ B chutnal
klad Zálěží na preferenci každé kočky, ale typ A našeho kocoura vůbec neoslovil
avatar
Adéla
S granulemi byla naše kočička spokojená. Snedla více granulí typu A. Krmná dávka byla 105 g. S velikostí i vůní jsem byla spokojena. Také balení bylo praktické.
klad Vůně
klad Velikost granulí
klad Nc
avatar
Bohumila
Krmivo kočičce chutná, má dobrou velikost a snadno se jí rozkousava. Po pár dnech vidím, že je více aktivni a ihned po nasypani krmiva jde k misce.
klad Dobrá velikost granuli
klad Snadno se koušou
klad Malé balení
avatar
Dagmar
Dostala jsem k vyzkoušení 2 vzorky krmení a zajímala by mě značka a složení granulí, vzorek B byl skoro vždy snědený, vzorek A spíš až na hlad večer nebo v noci.
klad velikost granulí
klad vůně vzorku B
klad nic
avatar
Petra
Podle vážení naše kočička preferovala spíše krmení A, ale občas přišla k miskám bez očichání a jedla tu, která byla blíž, takže to mohla být náhoda. Krmila jsem do stejných bílých misek a snažila jsem se i o stejný čas nasypání nového krmení. Žádné změny v chování či fyzické aktivitě jsem nezaznamenala. Pro příště bych volila delší dobu testování než 5 dní. Každopádně ani jedno krmivo nebylo vyloženě špatné, že by ho nechtěla vůbec (což se mi už několikrát stalo), takže chuť bude dobrá. Velikost granulí také vyhovovala.
příloha
klad velikost granulí
klad silné aroma
klad -
avatar
Jana Sakalová
S krmivom som bola spokojná. Kocúrovi chutilo. Granule majú dobrý tvár ľahko sa mu jedli. Pekne voňajú. Určite keď budú v predaji tak ich kúpim
klad Vzhľad
klad vôňa
klad Nemám vyhrady
avatar
Andrea
Našemu kocourovi bohužel granulky moc nechutnaly. První vzorek zůstával celé testování netknutý, ze druhého si vždy zobnul jen aby se neřeklo a asi aby zahnal aspoň trošku hlad.
příloha
klad Možnost stát se vývojářem
klad Velké množství granulí pro testování
klad Nepříjemný zápach granulí
klad Hodně malé granulky, byly po celém bytě
avatar
Naila
Granule Tekro pro kocicky jsou male, vhodne pro kocici zoubky. Nasemu kocicakovi Karlovi chutnaly oboje, i kdyz jedny vic. Vune jednoho vzorku byla vyrazna, snad ryba? Druhe vonely prijemne. Ale kocour jedl oboji. Takze si myslim, ze tento produkt nebyl spatny. Zajimal by me ale obsah masa. Podle toho bych s nima krmila dal. Karel predenim potvrzuje :)
příloha příloha
klad Velikost akorat pro kocky
klad Kocourovi chutnaly
klad Barva nebyla uplne bleda, takze urcite obsahovaly nejake maso
klad Prijemna vune granulek v sacku B
klad vune granulek v sacku A
avatar
Soňa
Dobrý den,velmi se nám líbilo testování těchto granulí a výborně dopadl vzorek B. Vůně těchto granulí je velmi výrazná. Velikost granulek vynikající. Děkujeme za možnost vyzkoušet.
příloha
klad Malinké granule
klad Nic
avatar
Nikola
Granule mali príjemnú vôňu, mali vhodný tvar pre mačičku. Určite odporúčam všetkým kto má mamičku. Dávka granúl zasitila mačku už viac nie nechcela .
příloha příloha
klad Všetko bolo v poriadku
klad Nemám žiadne dotazy
avatar
Alena
Tak tohle bylo úžasné testování. Naše kočka si vybrala vzorek B a musím říct že jí moc chutnal. Edita bych potom koupila a druhý útokem j nechutnal a ani nevoněla ale nevadí .v si přivezeme druhou kočičku tak zkusíme zda nebude chutnat ji. Ale musím říct že tohle bylo za !ne tato. Top testovatestovan a doufám že brzy zs podobné bude.
klad Vyber ze dvou produktu
klad Tesovani pro naše majlicky
klad Velikost granuli
klad Snadd není nic