Tělocvična Monkey´s Gym vaše děti velmi bavila. Hodnocení dopadlo výborně

image
otestováno
Počet recenzí
47
jak jste hodnotily
5
38x
4
5x
3
4x
2
1
doporučuje
91 %
Testováno v období
od 5. 6. 2015
do 14. 7. 2015

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje prvních 20 testerek, které se příhlásí po testovací výzvě a splní dané podmínky:

1. Jste maminka dítěte/dětí ve věku 6 měsíců až 7 let a pravidelně využíváte služby obdobného charakteru nebo reálně zvažujete, že je budete využívat. Před tím, než se přihlásíte k testování, přečtěte si prosím informace o tomto centru, nabídce služeb a jejich ceně.

2. Spolu s hodnocením nám dodáte fotku vašeho dítěte při cvičení v Monkey´s Gym.

Výzva padne ve čtvrtek 4. června mezi 16:30 a 17 hodin. Vítězné testerky získají voucher na 3 cvičební hodiny vedené kvalifikovanými lektory do tělocvičny Monkey´s Gym v Galerii Harfa Praha. Na každou hodinu je možné přijít s jedním dítětem a všechny návštěvy je třeba vyčerpat do konce června 2015.

Pečlivě čtěte testovací klíč a přihlaste se včas. Přihlášením do testování potvrzujete, že splňujete dané podmínky.

 

Monkey´s Gym

„Tělocvična, jak ji neznáte“ pro děti od 6 měsíců do 7 let od září 2014 již na dvou místech v Praze - Galerie Harfa, Praha 9 a Baby Club Juklík, Praha 5. Kurzy denně 9:00–19:00. Zábavnou formou a dle jednotné metodiky učíme pohybovým dovednostem, cvičení na nářadí, trénujeme obratnost i rychlost, hrajeme sportovní hry.


Klienti si mohou vybrat z mnoha lekcí cvičení pro každou věkovou kategorii v průběhu celého týdne. Tělocvična je prosklená, rodiče mohou sledovat průběh hodiny a také to, jaké pokroky jejich ratolest dělá.


K dispozici máme dětský koutek a café bar pro doprovod. V průběhu hodiny se nenudí ani mladší sourozenci ani rodiče, kteří buď relaxují u dobré kávy, nebo v klidu vyřídí svoje pracovní záležitosti. 


Kvalifikovaní lektoři kladou vždy důraz na zábavu a hravost. V hodinách nechybí hry s míčem, dovednostní aktivity, cviky na nářadí – kladina, bradla, žebřiny, trampolína nebo horolezecká stěna je dětem plně k dispozici. Hodiny jsou prokládány sportovními hrami, aby si děti pohyb skutečně oblíbily. Děti do 2,5 let cvičí s rodiči, starší děti bez rodičů.

 

Více se dozvíte zde nebo na facebooku.

Hodnocení
47
avatar
Dita
klad Monkey&#8217s Gym je moderní tělocvična a jsem velice ráda, že jsem ji se svou dcerkou mohla navštívit. My navštívily pobočku v OC Harfa, kde se dá i pohodlně zaparkovat či dojet MHD. Chodili jsme do kurzu ŠPUNTI (12-18 měsíců). Každou hodinu vedl někdo jiný, náplň byla rozdílná až na opičí dráhu, která byla zařazena v každé hodině (45 minut). Jak jsem již psala, tělocvična je moderně vybavena. Lektoři oslovují děti jejich jménem, což je velmi příjemné a vypomáhají při cvičení. Na úvod se děti představí, poté se při hraní rozhýbou, následuje opičí dráha a poté jiné různé aktivity (hod míčem do koše, šplhání po šikmé plošině s úchyty, věšení kolíčků na šňůru, houpání na hrazdě, hrátky s padákem) a na závěr bývalo pouštění bublinek, které děti chytaly. Zároveň byl konec semestru a tak se za dětmi přišla podívat i velká opička, s kterou jsme se vyfotily a po příjezdu domů jsem v emailu objevila focené fografie (moc příjemné). Po hodině je možno využít krásně vyzdobený hrací a jídelní koutek s kuchyňkou, kde můžete libovolně dlouho pobýt. Cvičení/testování se navíc účastnila i má kamarádka se stejně starou dcerkou, takže jsme si vše užily dvojnásob :-). Takže za mě určitě ano!
klad Děti (špunti 12 -18 měsíců) jsou v tomto věku ještě "méně organizované", lze-li to tak napsat :-))) a tempo opičí dráhy bylo dle mě trochu "rychlé". V tomto případě bych dětem nechala malinko větší časový prostor.
avatar
Anna
avatar
Adéla
avatar
Silvia
klad Moc děkuji za možnost otestovat služby MonkeyGym. Dcerky (6 a 4) si to moc užily. Celou dobu jsem je mohla sledovat přes prosklenou zeď, co bylo skvělé i pro ně. Vypadaly spokojeně a nechtělo se jim domů. Líbí se mi možnost otevřené návštěvy tělocvičny za zvýhodněnou cenu, kde si děti můžou různě zadovádět. Určitě ještě navštívíme. A jako pohybová pravidelná aktivita naprosto super záležitost.
avatar
Zuzana
klad Navštívily jsme se 4 letou dcerkou Monkey&#8217s Gym na Harfě, což je na dobře dostupném místě. Je tam velice přívětivé zázemí jak pro rodiče, tak pro děti. Perfektní vybavení uvnitř tělocvičny a harmonicky vyvážený program pro děti (rozhodně se nenudí ani chvilku) - velmi příjemnou a nenásilnou formou každé dítě překonává sebe sama, začleňuje se do kolektivu a rozšiřuje si své schopnosti a dovednosti. Dcerka byla po každém cvičení ve velmi příjemném rozpoložení. I když ceny vyšší než za jiná cvičení, svou hodnotu určitě mají - cena za přívětivé prostředí, inspiraci, přístup, dynamiku celého fungování...raději si připlatím, než řešit spoustu doprovodných negativ. Po dobu cvičení jsem si mohla v klidu vyřizovat svou práci a kdykoli spokojenost své dcerky kontrolovat průhlednou stěnou tělocvičny. Moc děkuji za příjemné zpestření našeho týdne a budeme se těšit na další zážitky.
avatar
věra
klad Dnes jsme se synkem 17m absolvovali první ze 3 lekcí :-) spadal věkem do kategorie Špunti. Tělocvična i vybavení je nádherné, je tam koberec a všude měkké žíněnky čili bezpečné, což je pro mě důležité. Na začátku mají děti tak 3 minutky na rozkoukání, synkovi to přišlo málo :-) sesedly jsme s maminama do kruhu na míče a probíhalo představování a říkanky atd, no prcka bylo celkem těžké udržet v klidu :-) navíc to byl rozjetý kurz, čili prckové věděli co a jak, můj Domísek občas nestíhal, bylo to rychlé. Pak opičí dráha, ta byla moc fajn na koordinaci a vyblbnutí, ale tam mi vadilo, že syn to sotva dodělal a hned musel jít dál, těžko jsem ho udržela aby šeel dál a on si to chtěl v klidu zopakovat, že to bylo všechno takové šup sem šup tam, kdyby to bylo chvílema volnější, tak by to dle mě mělo větší přínos. Takhle já byla uhoněná a Domís trošku otrávenej, že ho furt vodím dál. Kdyby to bylá volná hernička, bylo by to perfektní. Stále se říkaly různe říkanky, děti pili atd. Moc se mi to líbilo a těšíme se na dalsí hodiny, jen doufám, že si to užijeme více jak už budem podruhé :-)
avatar
Věra
avatar
Věra
avatar
Iveta
klad Monkey´s Gym je tělocvična, která syna nadchla a doslova vtáhla do cvičení. Vyzkoušeli jsme dvě skupiny a to Parťáky 4-6 let a Sporťáky 5-7 let. V obou skupinách to bylo bezva a syn si krásně zacvičil. V průběhu cvičení si trenéři s dětmi přátelsky plácají do ruky a děti dostávají razítka na ručičky a nožičky, což se dětem velmi líbí. Na konci hodiny trenéři foukají bubliny, z čehož jsou děti naprosto nadšení. Při větším počtu dětí se jim věnují dva velmi milí a přátelští trenéři (muž a žena). Velmi se mi líbí, že trenéři oslovují děti jménem. Prostředí je velmi příjemné a čisté. Rodiče tam mají příjemné zázemí s kuchyňkou, kde mohou ohřát jídlo pro své děti a využít velmi pěkných toalet. Své vlastní toalety tam mají i děti. Tělocvična je prosklená a tak doprovod z pohodlných židliček vidí na své cvičící děti. Syna cvičení velmi baví a vždy se těší na další.
avatar
renata
avatar
Dana
klad Pekne prostredi, velmi prijemny personal. Telocvicna je pekne a univerzalne vybavena jak pro male deti, tak pro vetsi. Pozitivni je i dobra dostupnost jak autem (moznost snadno zaparkovat), tak i mhd.
klad Bohuzel jsem se presvedcila o tom, ze podobne kolektivni aktivity nejsou pro nasi dcerku to prave orechove ;-) Moc ji bavilo behat po opoco draze, veset se na bradla, ale individualne, hromadnemu organizovanemu cviceni prilis na chut neprisla ;-) ale to je samozrejme individualni dite od ditete. Co mi ale neprislo uplne stastne, bylo dat detem starym neco malo pres rok nafukovaci balonky a jeste s tyckami-neprislo mi to bezpecne a presvedcit malou, ze do auta s sebou ho brat nebudeme urcite, aby nam nekde cestou nebouchl, bylo vcelku narocne...
avatar
Michaela
klad Vyzkoušeli jsme skupinu Rošťáci, syn byl nejprve trochu zaražený, ale po chvilce se otrkal. Prostředí pěkné, velikou výhodu spatřuji v tom, že lekci vede muž. Před tělocvičnou je dětský koutek, který děti mohou využít při čekání na lekci. Lekce je vedena profesionálně, děti jsou vedeny ke sportu nenásilnou formou. Velice doporučuji.
avatar
Alena
avatar
Renáta
klad Tělocvična Monkey´s Gym je opravdu skvěle vybavená s možností různorodosti, takže vlastně pokaždé jste překvapeni její variabilitou. Prostředí i zázemí je příjemně zařízené a opravdu je k dispozici vše, co děti potřebují. Dcera byla ze cvičení nadšená, ale zjistila jsem, že ještě není ve věku, kdy se dokáže zapojit do týmové hry, je to zatím individualista :) Vzhledem k tomu, že to máme z domova kousek a cvičení nás nadchlo, tak po domluvě s lektorem vyzkoušíme zkušební lekci ještě na podzim, jestli už dcera bude trochu více "do kolektivu".
klad Jediný problém byl se na lekce objednat, protože ač jsem se snažila lekce rezervovat ihned po zaslání oznamovacího emailu, tak mi slečně na recepci sdělila, že to v téhle věkové skupině (18 - 30 měsíců) bude problém, protože tyto jsou neustále plné a o víkendu v Praze nebýváme. Nakonec se vždy jedno místečko našlo :)
avatar
Marika
avatar
Bohumila
klad Jsem velmi ráda, že jsem měla možnost poznat Monkey´s. Nyní bych se s Vámi chtěla podělit o zkušenosti.
klad Tělocvičnu najdete v rámci obchodního centra Harfa, což je celkem příjemné umístění v rámci Prahy - je to pár minut od metra Českomoravská.
klad Po příchodu si můžete odložit kočárky, kabáty, boty a popřípadě i nějaké tašky do přehledné šatny. Ta je velmi dobře zařízena dostatkem úložného prostoru, ramínek atd…
klad A nyní již se můžete aklimatizovat ve výborně zařízených prostorách, ve kterých najdete kuchyňku s mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí…, wc, prostory pro přebalování a bohatě zařízený dětský koutek. Na recepci, která je umístěna v rámci tohoto prostoru, si můžete zakoupit malé občerstvení pro sebe nebo své ratolesti a v klidu si sednout ke stolečku, odkud krásně na své dítě vidíte. Pokud jste doprovod větších dětí, to znamená, že už přímo s dětmi necvičíte, tak můžete od stolečku pozorovat co se děje v tělocvičně .
klad Samotné cvičení je v prostorné tělocvičně s měkkými cvičebními prvky. Ty se zároveň částečně obměňují, takže pro děti je připraven bohatý program, který není rozhodně každou hodinu stejný. Nejde tam jen o pohyb, jsou zařazovány i části s rozpoznáváním barev a spousta dalšího.
klad Oproti jiným kurzům musím velmi pochválit pana lektora, který se věnuje i správnému držení těla při jednotlivých cvicích a upozorňuje, co je důležité, aby byly cviky prospěšné a bezpečné. Děti se vždy na začátku představí a oslovují se jmény, takže to není anonymní a děti jsou součástí skvělého kolektivu.
klad Zároveň bych chtěla říci, že je možné začít chodit až v průběhu kurzu a v tomto vidím velikou výhodu oproti jiným, které jsem měla možnost navštívit. I když jsme dorazily na poslední dvě hodiny letního kurzu, tak jsme se krásně chytaly. Kurzy jsou zařízené tak, že vůbec není důležitá návaznost nebo to, zda se tam děti již znají. Lektor dokáže do kolektivu, který již odchodil společně 20 lekcí, úplně přirozeně zařadit nové dítě .
klad Byla jsem opravdu nadšena. Tyto hodiny dětem určitě něco přinesou. A jsou to dobře vložené peníze. Je sice pravda, že oproti ostatním kurzům, které jsem zkušebně s malou absolvovala, je tento znatelně dražší, ale opravdu upřímně říkám, že ty dva levnější kurzy, které jsme vyzkoušely, tak byly pro mne velkým zklamáním a v Monkey ´s je skvělý jak kurz, tak zázemí, takže se ta kvalita musí někde projevit. Určitě zkuste jít na ukázkovou hodinu a uvidíte, že toto cvičení má smysl a děti bude bavit a hodně jim dá. A vy v tomto kurzu také najdete spousty inspirace pro činnosti s vaším dítětem .
klad Navíc bylo velmi milé, že za odchození kurzu dostali děti medaili a balónek a očividně tam není problém ani s náhradami a omluvami hodin prostě doporučuji :)
klad
klad
klad Klady:
klad • Skvěle zařízená tělocvična s měkkými cvičebními prvky
klad • Výborné zázemí (šatna, kuchyňka, wc, prostor na přebalování, dětský koutek se spoustou hraček)
klad
klad • Kvalitní lektoři
klad
klad • Zkušební hodina zdarma
klad
klad • Přátelská atmosféra
klad
klad • Dobrá dostupnost, snadné parkování
klad Je sice pravda, že oproti ostatním kurzům, které jsem zkušebně s malou absolvovala, je tento znatelně dražší, ale opravdu upřímně říkám, že ty dva levnější kurzy, které jsme vyzkoušely, tak byly pro mne velkým zklamáním a v Monkey ´s je skvělý jak kurz, tak zázemí, takže se ta kvalita musí někde projevit. Určitě zkuste jít na ukázkovou hodinu a uvidíte, že toto cvičení má smysl a děti bude bavit a hodně jim dá. A vy v tomto kurzu také najdete spousty inspirace pro činnosti s vaším dítětem  Vyšší cena mi v tomto případě přijde opodstatněná - kvalitní kurzy, skvělé zázemí...
avatar
Helena
avatar
Lenka
avatar
Martina
avatar
Radka
klad Já i dcerka děkujeme za možnost testovat. Už po první lekci jsem byla nadšená a nadšení zůstalo i v dalších lekcích. Dcera navštěvuje skupinu rošťáci ( 2,5- 4 roky). První hodinu jsem byla přítomna, další lekce už sledovala z povzdálí. Instruktoři jsou profesionální a velmi přátelští, věnují se dětem po celou dobu na 100%. Hravou formou cvičí, ale lekce obsahuje také vzdělávací prvky( poznávají ovoce, barvy...). Rovněž doplňkové služby jsou na úrovni. Jsem si jistá,že ve cvičení budeme pokračovat. Zkušební hodinu mají zdarma tak ji doporučuji všem maminkám.
Zobrazit více recenzí