Tělocvična Monkey´s Gym vaše děti velmi bavila. Hodnocení dopadlo výborně

image
otestováno
Počet recenzí
47
jak jste hodnotily
5
38x
4
5x
3
4x
2
1
doporučuje
91 %
Testováno v období
od 5. 6. 2015
do 14. 7. 2015

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje prvních 20 testerek, které se příhlásí po testovací výzvě a splní dané podmínky:

1. Jste maminka dítěte/dětí ve věku 6 měsíců až 7 let a pravidelně využíváte služby obdobného charakteru nebo reálně zvažujete, že je budete využívat. Před tím, než se přihlásíte k testování, přečtěte si prosím informace o tomto centru, nabídce služeb a jejich ceně.

2. Spolu s hodnocením nám dodáte fotku vašeho dítěte při cvičení v Monkey´s Gym.

Výzva padne ve čtvrtek 4. června mezi 16:30 a 17 hodin. Vítězné testerky získají voucher na 3 cvičební hodiny vedené kvalifikovanými lektory do tělocvičny Monkey´s Gym v Galerii Harfa Praha. Na každou hodinu je možné přijít s jedním dítětem a všechny návštěvy je třeba vyčerpat do konce června 2015.

Pečlivě čtěte testovací klíč a přihlaste se včas. Přihlášením do testování potvrzujete, že splňujete dané podmínky.

 

Monkey´s Gym

„Tělocvična, jak ji neznáte“ pro děti od 6 měsíců do 7 let od září 2014 již na dvou místech v Praze - Galerie Harfa, Praha 9 a Baby Club Juklík, Praha 5. Kurzy denně 9:00–19:00. Zábavnou formou a dle jednotné metodiky učíme pohybovým dovednostem, cvičení na nářadí, trénujeme obratnost i rychlost, hrajeme sportovní hry.


Klienti si mohou vybrat z mnoha lekcí cvičení pro každou věkovou kategorii v průběhu celého týdne. Tělocvična je prosklená, rodiče mohou sledovat průběh hodiny a také to, jaké pokroky jejich ratolest dělá.


K dispozici máme dětský koutek a café bar pro doprovod. V průběhu hodiny se nenudí ani mladší sourozenci ani rodiče, kteří buď relaxují u dobré kávy, nebo v klidu vyřídí svoje pracovní záležitosti. 


Kvalifikovaní lektoři kladou vždy důraz na zábavu a hravost. V hodinách nechybí hry s míčem, dovednostní aktivity, cviky na nářadí – kladina, bradla, žebřiny, trampolína nebo horolezecká stěna je dětem plně k dispozici. Hodiny jsou prokládány sportovními hrami, aby si děti pohyb skutečně oblíbily. Děti do 2,5 let cvičí s rodiči, starší děti bez rodičů.

 

Více se dozvíte zde nebo na facebooku.

Hodnocení
47
avatar
Hana
klad Na zkušební hodině jsem byla kdysi se synem na pobočce na Lukách. Tělocvična je fakt parádně vybavena a vše je bezpečné. Malí prcci se tam fakt vyřádí. Navíc jsou zde pravidelně pořádány různé akce pro děti (i na pobočce vna Harfě). Doporučuji ostatním
avatar
Jana
klad Na zkušební hodině jsem byla kdysi se synem na pobočce na Lukách. Tělocvična je fakt parádně vybavena a vše je bezpečné. Malí prcci se tam fakt vyřádí. Navíc jsou zde pravidelně pořádány různé akce pro děti (i na pobočce vna Harfě). Doporučuji ostatním
klad cena je relativně vysoká, myslím, že to dítě v tomto věku neocení a stačí mu jiný kroužek.
avatar
Lucie
klad Tělocvična Monkey´s Gym je opravdu skvělá. U nás máme něco podobného, spíše to samé a já jsem z takové tělocvičny opravdu moc nadšená. Má krásné prostředí a hlavně děti se v tom pěkně vydovádí a navazují kontakty, což je důležité. Doporučuji všem, stojí to za to
avatar
Lubomír
klad Supéér všem
klad vřele
klad doporučuji :-)
avatar
Anna
klad všem moc doporučuji :-) :_)
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Petra
klad Tato tělocvična je ideálním místem pro zdravý pohyb dětí všech věkových kategorií. Na výběr je z různých typů cvičících programů a za skvělé ceny. Každé dítko si tu najde svoje, svůj oblíbený druh pohybu a užije si spoustu zábavy a legrace. Krásné a moderní prostory.
avatar
Daniela
klad Tělocvična Monkey´s Gym je pro děti naprosto suprová. Tělocvična je vybavena hezkými barevnými a měkkými žíněnkami, cvičebními mantinely různých tvarů a barev, trampolínou, kladinou, bradly. Hodina začíná protažením za zpěvu písniček a říkanek. Poté je zařazena opičí dráha dle schopností dětí. Následuje pasáž zaměřena na soustředění jako např. házení míče do koše, balanc na stupíncích, rozdělování dle barev. Konec hodiny je ve znamení zklidnění, říkanek a rozloučení. Děti vše moc baví. Rozhodně doporučuji.
avatar
Jaroslava
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Michaela
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Silvie
klad rozhodně doporučuji :)
avatar
Bibika
klad Velice skvěle stravený den:-)
klad
klad
klad
avatar
Jaroslava
klad doporučuji všem :) super
avatar
Monika
avatar
eva
avatar
Ivana
avatar
Renata
avatar
Petra
avatar
Veronika
klad Děkuji za možnost vyzkoušet toto cvičení. Má dcera, 20 měsíců, je velmi pohybově aktivní, takže jakákoliv další zábava je super. Jako velké plus hodnotím měkké, ale přesto stabilní nářadí, které zajistí bezpečnost vašeho dítěte. Vše je příjemné na dotek, omyvatelné a lehce sestavitelné. Skladba hodiny je dle mých zkušeností s podobnými kurzy standartní. Hodina začíná protažením za zpěvu písniček a říkanek. Poté je zařazena opičí dráha dle schopností dětí. Následuje pasáž zaměřena na soustředění jako např. házení míče do koše, balanc na stupíncích, rozdělování dle barev. Konec hodiny je ve znamení sklidnění, říkanek a rozloučení. Lektoři jsou velmi milí, prostředí příjemné. Je zde malá hernička a jídelní koutek. Super je určitě i prosklení, kdy můžete větší děti nerušeně pozorovat při hodině. A konečně i dopravní dostupnost naprosto super (Galerie Harfa). Po hodině jsem si zašla nakoupit, zvladly jsme i jídlo a dětské hřiště a to vše pod jednou střechou. :-)
klad Ze začátku jsme měly problém s obsazeností kurzů. Ale nakonec jsme se domluvily a hodiny odchodily, i když to bylo dost našlapané. Navštívily jsme Neposedy (18-30m) a Šikuly (12-18m). Cena je trochu vyšší, ale co bychom pro ty naše prcky neudělaly :-)
avatar
Zuzana
klad Navštívily jsme se 4 letou dcerkou Monkey&#8217s Gym na Harfě, což je na dobře dostupném místě. Je tam velice přívětivé zázemí jak pro rodiče, tak pro děti. Perfektní vybavení uvnitř tělocvičny a harmonicky vyvážený program pro děti (rozhodně se nenudí ani chvilku) - velmi příjemnou a nenásilnou formou každé dítě překonává sebe sama, začleňuje se do kolektivu a rozšiřuje si své schopnosti a dovednosti. Dcerka byla po každém cvičení ve velmi příjemném rozpoložení. I když ceny vyšší než za jiná cvičení, svou hodnotu určitě mají - cena za přívětivé prostředí, inspiraci, přístup, dynamiku celého fungování...raději si připlatím, než řešit spoustu doprovodných negativ. Po dobu cvičení jsem si mohla v klidu vyřizovat svou práci a kdykoli spokojenost své dcerky kontrolovat průhlednou stěnou tělocvičny. Moc děkuji za příjemné zpestření našeho týdne a budeme se těšit na další zážitky.
Zobrazit více recenzí