Dodejte své pokožce potřebnou hydrataci a sametovou hebkost díky tělovému mléku Barnängen Oil Intense

image
Přihlašování právě probíhá
kolik se toho testuje
100
Přihlásit se můžete do
29. 3.
23:00
konec testování
30. 4. 2020

Koho hledáme

Hledáme 100 testerek starší 25 let, které otestují tělové mléko Barnängen Oil Intense a své hodnocení budou sdílet s ostatními na tomto webu, na heureka.cz, notino.cz či dm.cz a svých sociálních sítích. 

Podle čeho vybíráme

V přihlašovacím komentáři si prosím vyberte, v jaké Pracovně ŽENY s.r.o. si produkt vyzvednete. Vybírat můžete z těchto měst: Praha, Brno, Plzeň, Olomouc, Žďár nad Sázavou, Teplice nebo Litoměřice. 


Také nám do přihlašovacího komentáře napište, jestli již máte se značkou Barnängen zkušenosti. Redakce náhodně vybere 100 testerek.


Poté, co se osprchujete sprchovým krémem Oil Intense, si můžete i nadále užívat pocit kvalitní péče o pokožku díky tělovému mléku Oil Intense. Toto mléko regeneruje velmi suchou pokožku pomocí zkrášlující, dlouhotrvající hydratace. Obsahuje olej z plané růže a 7% originální přísady Cold Cream. Díky tomu se snadno vstřebává do pokožky a poskytuje ji krásně vyváženou péči. 

Tělové mléko Oil Intense s veganskou recepturou obsahující 95% složek přírodního původu dopřeje vaší pokožce vysoce kvalitní péči. 

Kde najdete plané růže?

Plané růže rostou na švédských loukách poblíž moře. Když kvetou, vydávají jejcih jemné, voňavé květy krásnou, lehkou vůni. 


Více informací o produktu se dozvíte TADY.

Oil Intense