Tělové svíce od Kulicha

image
otestováno
Počet recenzí
47
jak jste hodnotily
5
40x
4
3x
3
3x
2
1x
1
doporučuje
91 %
Testováno v období
od 25. 2. 2015
do 30. 11. -0001

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje každá druhá, která se přihlásí po testovací výzvě a vyzvedne si tělové svíce osobně v Pracovně ŽENY s.r.o. v Táboře.  Testování proběhne v úterý  24. února mezi 10 a 11 hodin. Celkem je pro vás připraveno 10 balíčků, které obsahují pět léčebných tělových svící od Kulicha a návod, jak svíce aplikovat.

Existuje celá řada alternativních metod medicíny a tělové svíce jsou metodou starou, jak lidstvo samo.
Tělové léčebné svíce od Kulicha jsou ručně vyráběné z bavlněného plátna napuštěné včelím voskem a kurkumou. Svíce je čistě přírodní výrobek, který odstraňuje problémy nejen z fyzického těla, ale i bloky z různých úrovní aury.

Po zapálení se svíce naplní kouřem a vytvoří se podtlak - komínový efekt. Svíce vytahuje v plynné podobě z těla nežádoucí energie a ty se srážejí v podobě popílku a hrudek na vnitřní straně svíce.
Tělové svíce od Kulicha jsou vyráběné v jižních Čechách jednou z našich „posedlých“ žen Janou Chládkovou, která do léčebných svící vkládá svou lásku a léčebnou energii.

Ostatně, vyzkoušejte na sobě a na svých nejbližších, jak tělové svíce pomáhají.

Více se dozvíte ZDE nebo na facebooku.

Hodnocení
47
avatar
Martina
klad Zůčastnila jsem se přednášky o ušních a tělových svících, která byla velmi zajímavá. Svíci jsem vyzkoušela na břiše za účasti kamarádky a pak ji službu oplatila. Byla jsem zvědavá,jaké budu mít pocity a hlavně ten oheň mi byl trochu nepříjemný.Žádné nepříjemné pocity jsem nezaznamenala,ani v hrudkách nic nepatřičného nebylo.Zjistila jsem,že mě svíce jako takové neoslovily.
avatar
Denisa
avatar
Ludmila
avatar
Věra
avatar
Renata
avatar
Věra
avatar
Lidka
avatar
renata
avatar
Marika
avatar
Pavlína
klad Od přírody jsem hodně nedůvěřivá, co nevyzkouším na sobě nebo na rodině, v to moc nevěřím. Ovšem tělové svíce od Kulicha mne přesvědčily hned několikrát, že pomáhají. První testování jsem provedla na sobě - zrovna mne přepadla rýma (z mého pohledu léčená trvá 7 dní- neléčená týden, takže běžně neřeším). A výsledek? Hned se mi lépe dýchalo a rýma ustoupila za 2 dny. Takže jsem s úspěchem zopakovala i na své 10ti leté dceři - opět se dostavilo významné zlepšení. A poslední svíci jsem věnovala manželovi na jeho bolavá záda - rovněž se cítil hned po vypálení první svíce o dost lépe - sval se prohřál a hybnost se zlepšila. Takže za mne mají svíce 10 bodů a všem je doporučuji:-)
avatar
Alena
avatar
Marika
avatar
Helena
avatar
Ludmila
avatar
Helena
avatar
Jana
avatar
Jan
avatar
Romana
avatar
Lenka
avatar
Martina
Zobrazit více recenzí