Tělové svíce od Kulicha

image
otestováno
Počet recenzí
47
jak jste hodnotily
5
40x
4
3x
3
3x
2
1x
1
doporučuje
91 %
Testováno v období
od 25. 2. 2015
do 30. 11. -0001

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje každá druhá, která se přihlásí po testovací výzvě a vyzvedne si tělové svíce osobně v Pracovně ŽENY s.r.o. v Táboře.  Testování proběhne v úterý  24. února mezi 10 a 11 hodin. Celkem je pro vás připraveno 10 balíčků, které obsahují pět léčebných tělových svící od Kulicha a návod, jak svíce aplikovat.

Existuje celá řada alternativních metod medicíny a tělové svíce jsou metodou starou, jak lidstvo samo.
Tělové léčebné svíce od Kulicha jsou ručně vyráběné z bavlněného plátna napuštěné včelím voskem a kurkumou. Svíce je čistě přírodní výrobek, který odstraňuje problémy nejen z fyzického těla, ale i bloky z různých úrovní aury.

Po zapálení se svíce naplní kouřem a vytvoří se podtlak - komínový efekt. Svíce vytahuje v plynné podobě z těla nežádoucí energie a ty se srážejí v podobě popílku a hrudek na vnitřní straně svíce.
Tělové svíce od Kulicha jsou vyráběné v jižních Čechách jednou z našich „posedlých“ žen Janou Chládkovou, která do léčebných svící vkládá svou lásku a léčebnou energii.

Ostatně, vyzkoušejte na sobě a na svých nejbližších, jak tělové svíce pomáhají.

Více se dozvíte ZDE nebo na facebooku.

Hodnocení
47
avatar
Martina
klad Zůčastnila jsem se přednášky o ušních a tělových svících, která byla velmi zajímavá. Svíci jsem vyzkoušela na břiše za účasti kamarádky a pak ji službu oplatila. Byla jsem zvědavá,jaké budu mít pocity a hlavně ten oheň mi byl trochu nepříjemný.Žádné nepříjemné pocity jsem nezaznamenala,ani v hrudkách nic nepatřičného nebylo.Zjistila jsem,že mě svíce jako takové neoslovily.
avatar
Denisa
avatar
Ludmila
avatar
Věra
avatar
Renata
avatar
Věra
avatar
Lidka
avatar
renata
avatar
Marika
avatar
Pavlína
klad Od přírody jsem hodně nedůvěřivá, co nevyzkouším na sobě nebo na rodině, v to moc nevěřím. Ovšem tělové svíce od Kulicha mne přesvědčily hned několikrát, že pomáhají. První testování jsem provedla na sobě - zrovna mne přepadla rýma (z mého pohledu léčená trvá 7 dní- neléčená týden, takže běžně neřeším). A výsledek? Hned se mi lépe dýchalo a rýma ustoupila za 2 dny. Takže jsem s úspěchem zopakovala i na své 10ti leté dceři - opět se dostavilo významné zlepšení. A poslední svíci jsem věnovala manželovi na jeho bolavá záda - rovněž se cítil hned po vypálení první svíce o dost lépe - sval se prohřál a hybnost se zlepšila. Takže za mne mají svíce 10 bodů a všem je doporučuji:-)
avatar
Alena
avatar
Marika
avatar
Helena
avatar
Ludmila
avatar
Helena
avatar
Jana
avatar
Jan
avatar
Romana
avatar
Lenka
avatar
Martina
avatar
Jaroslav
avatar
Ondrej
avatar
Petra
klad Jelikož dobře znám léčivé účinky ušních svící, s radostí jsem přivítala možnost zakusit svíce od Kulicha,které jsou ale určené na různé části těla. V minulých dnech jsem si přivodila pěkný otok v bederní části zad. Všechny ženy to známe...Po 4denní kůře svícemi se mi otok ztratil, bedra přestaly bolet a to dokonce i při aktivitách, kdy se normálně trápím. Jsem naprosto přesvědčena o jejich hojivém účinku a s radostí se stávám pravidelnou odběratelkou!!! Už se těším na přednášku v Táboře.
avatar
Petra
klad Testovala jsem tělové svíce od Kulicha na oteklé noze mého manžela. Byla jsem zvědavá na hmotu, která ze svíce měla vypadnout. Byl to jen nažloutlý popílek, takže nic katastrofálního, ale další den cítil úlevu. Pak se vrátil předchozí stav. Asi jedna svíčka nestačí, budeme muset opakovat. Děkuji za možnost vyzkoušení něčeho nového.
avatar
simona
avatar
Lucie
avatar
Barbora
klad testovala jsem svíce od Kulicha a postupovala dle návodu a přiloženého doporučení, aplikovala jsem na bolavou kyčel a nezaznamenala jsem žádnou úlevu nebo potlačení bolesti. Nikdy jsem nezkoušela žádné podobné svíce a tak se první aplikace obávala popálení, ale proběhlo vše bez problému. Všechny jsem aplikovala na kyčel a necítím žádnou úlevu.
avatar
Renata
klad Když bych měla konkrétně napsat jak nám tělové svíce pomohly,tak musím říci,že bolest kyčle po basketbalovém zápase ustoupila,bolesti zad též a zkouším i na plíseň na palcích u nohy,ale to bude asi dlouhodobější záležitost,teprve se uvidí,jen jsem byla překvapená,že se nevyklepal ze svíčky větší nepořádek a tmavší,byly to žlutavé hrudky a písek,tak to mne překvapilo u masivní plísně!Ale jinak velká spokojenost a bodově hodnotím na desítku,když vyšší stupnice není k dispozici,díky!
klad 2. 3. 2015
klad 0
avatar
Helena
klad Měla jsem možnost vyzkoušet tělové svíce od Kulicha a zúčastnit se přednášky, která byla velmi zajímavá. Svíce jsem vyzkoušela na zápěstí. Byla jsem zvědavá co budu pociťovat a hlavně co vysypu. Vysypala jsem hrudky a během vypalování cítila mírnou bolest. Problém se zápěstím zůstal, ale nevzdávám se a pálit budu dál.
avatar
Věra
klad Měla jsem možnost testovat tělové svíce od Kulicha. Svíce jsem všechny odzkoušela během třech dní na bolavém břichu. Po první aplikaci bolest mírně pocitově na několik chvil ustoupila, poté se vše vrátilo do starých kolejí. při dalších aplikacích jsem již žádné zlepšení nezaznamenala. I tak děkuji za možnost testovat, byl to zajímavý zážitek.
avatar
eva
avatar
Michaela
klad Do testovacího dne jsem měla zkušenosti pouze s ušními svícemi a to velice kladné. Proto jsem se těšila na zkoušku tělových svící. Po přečtení, jak moc jsou tělové svíce zázračné, jsem se rozhodla, vyzkoušet je na tukovou bouli v koleni. Asi jsem toho čekala moc, protože přišlo zklamání.. vypálila jsem 4 kusy, jednu za dva dny. Přesto, že jsem se snažila věřit, že mi to pomůže - nepomohlo.. asi tuková boule je příliš velké sousto.. poslední svíci jsem obětovala na oltář předmenstruačním bolestem v kříži a musím říct, že se mi úžasně ulevilo. Za sebe můžu říct, že svíce si pořídím do domácí lékárničky a padne jich přesně 12 kusů ročně :)
avatar
Adéla
klad Měla jsem možnost vyzkoušet svíce už dříve na vykloubené rameno a vím, že vždy mojí bolest utěšily a vyléčily zánět v rameni, který mi doktor oznámil a já léčila jen díky svícím, proto jsem se do testování zapojila a opět mě mile překvapily, protože tentokrát jsem těhule a bolí mě pravá kyčel a svíce zafungovaly výborně, všem moc doporučuji...bolest zklidnily a pomalu odešla...a věřím, že už se nevrátí:-)
avatar
Petra
avatar
Monika
avatar
Jaroslava
klad doporučuji všem :) super
avatar
Bibika
klad skvělýýýýý, doporučuji všem :)
klad
klad
klad
avatar
Silvie
klad rozhodně doporučuji :)
avatar
Michaela
klad Skvělé, rozhodně doporučuji.
klad Ve vvbbbvb bb bb v by v v by bylo v v by v gvv cvičení v v centru v v centru v v vvbbbvb vvbbbvb vč n
avatar
Jaroslava
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Daniela
klad Tělové svíce od Kulicha mě hodně zaujaly. Byla jsem zvědavá,jaké budu mít pocity a hlavně ten oheň, jestli mi bude příjemný či nepříjemný. Žádné nepříjemné pocity jsem ale nezaznamenala, ani v hrudkách nic nepatřičného nebylo. Vyzkoušela jsem je na zádech a bolest skutečně trochu ustoupila. Bylo to zajímavé. Všem doporučuji to aspoň vyzkoušet.
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Anna
klad Super rozhodně doporučuji všem :-)
avatar
Lubomír
klad Super všem vřele doporučuji :-)
avatar
Věra
klad Tělové svíce je báječná věc. Měla jsem opravdu ošklivou rýmu, které jsem se nemohla zbavit a tělová svíce mi moc ulevila. Používám také ušní svíce. Vždy je to velmi příjemné a krásně to prohřeje. Kdo nezkusila ať tak rychle učiní, je to báječná věc !!!!!!!!!! :)
avatar
Lucie
klad Tělové svíce od Kulicha mě hodně překvapily a musím říct, že mě dokonce pomohly zbavit se stresu. Navíc moc krásně voní a jsou za oěknou cenu, tak si může dovolit každý. Po použité se cítím uvilněněnjší a klidnější a hlavně mám potom lepší náladu. Určitě doporučuji :)
avatar
Zuzka
klad Zaujímavá vec, ktorú určite treba aspoň raz vyskúšať. Odporúčam ja som bola nadmieru spokojná
klad
klad
klad
klad :-D