Otestovaly jste bezkontaktní teploměr Beurer FT95 od Electro World

image
otestováno
Počet recenzí
12
jak jste hodnotily
5
9x
4
3x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 29. 5. 2019
do 30. 6. 2019

 

Bezkontaktní teploměr Beurer FT95

 

Skvělý pomocník nejen při nemoci. Kromě tělesné teploty totiž tento chytrý teploměr změří také teplotu okolí a předmětů. Skvěle ho tedy využijete například při měření teploty lahvičky s mlékem pro vaše miminko. Díky aplikaci si můžete v telefonu zaznamenávat výsledky měření – paměť pojme až 60 různých míst.
Na dokončené měření vás teploměr upozorní pípnutím a LED indikátor teploty pomocí barvy (zelená / žlutá / červená) rychle varuje před příliš vysokou teplotou vašich milovaných.

 

Hlavní výhody teploměru:

  • Měří tělesnou teplotu, teplotu okolí i předmětů.
  • Nabízí hygienické a přesné měření bez kontaktu s pokožkou.
  • Výsledek se na displeji zobrazí do několika vteřin.
  • Možnost vypnutí / zapnutí zvuku. Automatické vypnutí teploměru.

 

 

Hodnocení
12
avatar
Kateřina
Super pomocník, ať už na měření teploty těla, ale zkoušeli jsme i teplotu v pokoji, stěny. Naštěstí jsem nebyla počas testování nemocná, ale i tak myslím, že teploměr je celkem přesný. Je super, že jde párovat s telefon a sledovat tak výkyvy teplot. Až bude i mimi, myslím, že se bude více než hodit a teprve ocelím tento kousek :)
klad nemám co vytknout
klad nic
avatar
Jana
Teploměr mě velmi mile překvapil. Měří bezkontaktně,přesně a výslednou hodnotu vidím během několika vteřin. Uvítala jsem i cestovní pouzdro, díky kterému nehrozí při cestování zapnutí a vybití teploměru. Lehký přístroj, velký displej. Jednoduché propojení s aplikací.
příloha příloha
klad rychlost měření
klad bezkontaktnost
klad mnohostranné využítí-děti, předměty, zvířata
klad jednoduché ovládání
klad lehkost přístroje
klad ...
avatar
Lenka
Teploměr se u nás používá velmi málo: Ale přece jen je důležitou součástí domácí lékárničky. Dříve jsem děti budila, když jsem jim dávala telkoměr do podpaží. Teď jen i ve spánku přiložím k čelu a mohu změřit. Číslice jsou poměrně dost velké a líbí se mi, že je podsvícený displei.
klad Ano, je lehký a praktický
klad Složitější vysvětlování babičkám, jak měřit vnočata.
avatar
Tereza
Hezký dobrý den, Chytrý Smart bezkontaktní teploměr Beurer FT 95. Navzdory mým obavám z bezkontaktního teploměru (stará škola) jsem velmi mile překvapena a již jej za ten klasický nevyměním. Velice jednoduché a praktické použití tohoto teploměru, který měří nejen tělesnou teplotu, ale také teplotu okolí, což je velice praktické. Opět jej stejně jako ostatní produkty značky Beurer můžete spravovat v aplikaci Beurer HealthManager, ve které již mám tlakoměr a hodinky od stejného výrobce. V aplikaci se tudíž párují hodnoty a vy můžete sledovat zlepšení / zhoršení zdravotního stavu oproti předchozím dnům. Co oceňuji nejvíce? 100% Hygienické použití. Měření je rychlé, přesné a spolehlivé. Mohu vřele doporučit všem, Děkuji a přeji krásný den, x Tereza.
klad Praktičnost
klad Hygiena
klad Rychlost
klad Beurer HealthManager aplikace
klad Kvalita
klad Malá tlačítka
avatar
Lucie
Bezdotykový teploměr, má tři módy - měření teploty čela, měření teploty v místnosti a měření teploty kojenecké lahve (předmětu). Pokud je teplota vyšší tak Vás teploměr upozorní změnou barvy displeje. . . Ovládání je jednoduché, navíc je k tomu ještě aplikace od výrobce HealthManager kde se Vám po odeslání výsledku z teploměru vytvoří graf, který si můžete pak poslat do e-mailu jako zprávu pro lékaře. A to se mi jako mámě od dítěte rozhodně hodí. Navíc je cenově dostupný pro každého. . . Je to skvělý pomocníci na doma i na cesty a díky svému praktickým ochrannému obalu se všude vejde☺️
příloha příloha
klad Jednoduché ovládání
klad Hezký design
klad Tři módy měření
klad nemám co vytknout
avatar
Dana
Tento teploměr určitě využijí maminky s dětmi a nejen ty. Výhodou je, že je bezkontaktní, u dětí, které jsou často nemocné, je super propojení se smartphonem, díky kterému uvidíme záznamy teploty za stanovenou dobu. Nevýhodu vidím v tom, že měření se během pár minut lišilo o desetiny, takže nevím, jestli je zcela přesné. Přístroj je malý, lehký a má pěkný design.
klad Vzhled
klad Rychlost
klad Bezkontaktní
klad Přesnost
avatar
Anna
S teploměrem jsem hodně spokojená. Má krásně jednoduché ovládání. Ukáže mi rychle naměřenou teplotu. Skvělá je možnost přepínání funkce, kdy můžu měřit tělesnou teplotu a teplotu jiných předmětů. Teploměr má díky tomu, široký rozsah využití v domácnosti. Zajímavé je i propojení teploměru s telefonem a možnost ukládání naměřených dat. Avšak není to nic, co bych aktivně využívala. Teploměr má praktický obal, ve kterém je pěkně schovaný a chráněn před poškozením. Opravdu mě nenapadá nic, co bych mohla teploměru vytknout :).
klad rychlé měření
klad přesnost měření
klad praktický obal
klad intuitivní ovládání
klad možnost párování přístroje s telefonem a sbírání naměřených dat
klad nic
avatar
Iva
Teploměr se mi velice líbí, dosud jsem používal jen klasické kontaktní teplměry které mnohdy měřily zdlouhavě a nepřesně. Tento je super v bezkontaktnosti a rychlosti, to je pro mě největší plus a navíc je schopný měřit i teplotu okolí což se hodí :) Má možnost připojení do aplikace přes mobil kde lze zaznamenávat měření u malého dítěte to vidím jako velkou výhodu.
klad rychlost a přesnost měření
klad bezkontaktnost
klad možnost měření okolí
klad stáhnutí dat do mobilu
klad desing a obal
klad hygiena
klad na žádný nedostatek jsem nepřišla
avatar
Irena
Měření teploty je u nás zábavou
příloha
klad konečně teploměr, který opravdu funguje a měří správně!
klad měří teplotu okolí, předmětů a lidí
klad bezkontaktní
klad změří během pár vteřin
klad možnost spárování s mobilním telefonem
klad data lze ukládat v bezplatné aplikaci Health Manager
klad že jsem ho neobjevila už dřív
avatar
Antonín
Bezkontaktní teploměr Beurer jsme si pořídili na základě skvělých recenzí na portále ženy sro. Teploměr je opravdu bezkonkurenční. Má jednoduché ovládání, je přesný a opravdu stačí pár vteřin na výsledky. Oceňuji, že se dají přesně změřit i např. Lahev s mlékem. Skvělý pomocník
klad Přesnost
klad Jednoduché ovládání
klad Praktičnost
klad Nic
avatar
Petra
Skvělý pomocník, který by neměl chybět v žádné rodině. Je ideálním pomocníkem nejen u dětí. Měření teploty je rychlé a pohodlné, ne jako s klasickým teploměrem, u kterého se musí dlouho čekat. Měří přesně a dobře se s ním manipuluje. Má pěkný design.
klad design
klad rychlost měření
klad nic
avatar
Daniela
Super teplomer,jednoducha manipulace,srozumitelne ovládání, rychlé měření.Vice funkcí trplomer meri velikou přesností pouzivapouzivame ho doma cela rodina.od dospelych po deti.Vydrz baterii zatim jsme jeste nemenily.za me mohu doporucit je vhodny pro vsechny.
klad SSnadne ovládání
klad CChybi příjemnější vzhled