Vybrané testerky otestovaly online terapii Terap.io. Jakou jsou jejich názory a zkušenosti?

image
otestováno
Počet recenzí
9
jak jste hodnotily
5
5x
4
4x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 11. 2. 2021
do 31. 3. 2021

Terap.io

Terap.io je platforma propojující klienty a psychoterapeuty online. 


Nejjednodušší způsob, jak (ne)jít na terapii.

Díky online terapii můžete léčit svou duši z domova, auta nebo při polední pauze.

Ať už vás trápí cokoliv, pokud nevíte kudy kam a nemáte s kým si promluvit, terapeut je člověk, na kterého se můžete vždy s důvěrou obrátit. Je za všech okolností diskrétní a nikdy vás nebude soudit. Jeho prací je pozorně si vás vyslechnout a prostřednictvím správně cílených otázek vás nasměrovat na cestu k pochopení sebe sama. Díky online terapii nemusíte nikam chodit a můžete léčit svou duši z domova, auta nebo při polední pauze. 


Jak to funguje?

  • Pomůžeme vám vybrat kvalifikovaného terapeuta na míru
  • Spojíte se s ním jednoduše přímo přes náš web
  • Sami si vyberete videohovor, audiohovor nebo chat

     


Více informací najdete TADY.

Hodnocení
9
avatar
Klára
Hodnotim tento zpusob terapie velmi vysoce. Skvely napad v teto divne dobe. Absolvovala jsem 50 min. povidani o vztahovem diskomfortu, vse probehlo v klidu a pohode. Velmi vstricny a prijemny zazitek. Dostala jsem par rad, vc. doporucene literatury. V minulosti jsem terapii nenavstivila, toto byl muj prvni pokus. Z pohodli domova jt opravdu velmi zajimave. Registrace je snadna, objednani take, jen je nutno pocitat s tim, ze Vami vybrany terapeut nebude mit vypsany Vam vyhovujici termin. Kazdopadne doporucuji. ?
klad Online zpusob z pohodli domova
klad Hezke povidani
klad Pohoda, klid
klad Rady, namety na zamysleni
klad Mene vhodnych terminu
avatar
Klára
O terapii jsem přemýšlela opravdu dlouho, jen jsem si vždy řekla, že ji asi nepotřebuji. Díky Ženy s.r.o. za propojení s Terap.io! :-) Na stránkách on-line terapie najdete skvělý konfigurátor, kde si vyberete terapeuta přímo pro Vás! :-) Také si vyberete, jestli chcete videohovor nebo jen hovor. Celá terapie byla velmi příjemná, terapeutka opravdu moc milá a když jsem měla jakékoli dotazy, vždy mi někdo z Terap.io odpověděl v on-line chatu. Jsem moc spokojená! :-)
klad Konfigurátor terapeutů
klad On-line chat - vždy mi někdo skvěle zodpověděl mé otázky
klad Nabídka “levnějších” a “dražších” terapeutů
klad Má terapeutka byla opravdu moc milá a pomohla mi hned první sezení! :-)
klad Byl malý technicky problém, ale má terapeutka si skvěle poradila! :-)
avatar
Zuzana
Nevěřila jsem, ale platforma mě velice milé překvapila. A díky možnosti online jsem mohla sladit nabitý program starosti o rodinu s možnosti mit váš pro sebe a probrat svá trápení Jednoduchá registrace, vše přehledné. Široká nabídka terapeutů, kteří maji různé specializace a každý si najde svoji oblast, která ho zrovna v životě trápí a potřebuje podporu, radu nebo jen ujištění zda jde správnou cestou.
klad jednoducha registrace
klad siroka nabídka specializací terepautu
klad Online možnosti
klad Pomoc profesionálů
klad nic
avatar
Patricie
Stránky terap.io mi přijdou uživatelsky přívětivé, registrace proběhla jednoduše. Líbí se mi, že mají k dispozici dotazník pro výběr terapeuta - na základě vašich odpovědí vám to nabídne 3 terapeuty, kteří pro vás jsou vhodní. Přeci jen v tom dlouhém seznamu se brzy ztratíte. Ceny jsou velmi příznivé a terapeuti - dle mého - kvalitní. Terapeut vám dokáže dát nový vhled na obtížné situace, zároveň vás ale nechá, abyste si na to přišli sami, což je důležité, pro opravdové pochopení. Službu budu určitě využívat dlouhodobě.
klad Přehledné stránky
klad Kvíz pro výběr terapeuta
klad Online
klad Celý seznam terapeutů bez možnosti řazení
avatar
Veronika
Registrace probehla bez problemu, jen pri vyberu terapeuta jsem mela problem, ktery jsem ihned resila pres mail, vse bylo rychle vyreseno, skvely pristup. Vse bylo prehledne a pani Silvie byla naprosto uzasna. Muzu jenom doporucit. Nejlepsi na online sezeni je, ze je clovek v domacim prostredi, kde se cizi bezpecne a neboji se rict to, co by se v jiny cas a na jinem miste neodvazil rict.
klad Vse prehledne
klad Problem je resen rychle
klad Skvely pristup k lidem
klad Terapeutka je opravdu odbornik a i na dalku citite, ze vam chce pomoci
klad Jste doma
klad Mensi zadrhel pri vyberu terapeuta
avatar
Bohunka
Terapeutka ale byla otevřená a empatická. Na sezení jsem sdělila více svých problémů. Zvažovala jsem, co je pro mne nejdůležitější řešit. Nečekala jsem , že bychom spolu dokázaly během jednoho sezení vyřešit všechny moje problémy. Terapeutka se mnou probírala problém pro který jsem se rozhodla. Byla vstřícná a já jsem si uvědomila, že mohu mnohé záležitosti změnit, nebo se o změnu pokusit.
klad profesionalita
klad vstřícnost a otevřenost
klad poměrně krátká doba
avatar
Lenka
Vzhledem k tomu, že jsem online sezení nikdy předtím neabsolvovala, jen osobní, byla jsem dost zvědavá a lehce skeptická - nicméně Terap.io příjemně překvapilo přívětivým a intuitivním uživatelským rozhraním. Registrace je snadná a během několika málo kroků se dostanete na výběr terapeuta. Po vybrání terapeuta se zobrazí volné termíny. Co je za mě skvělé, že se dá nastavit připomenutí do mailu. Během schůzky se dá buď jen psát, nebo jen volat, nebo (mnou vybraný) videohovor. Přístup mnou vybrané terapeutky Hany byl skvělý, celkově se schůzka moc nelišila od osobního sezení - s výhodou domácího prostředí. Vyřešily jsme, co bylo potřeba a schůzka opravdu pomohla. Zvažuji i další sezení, minimálně po dobu lockdownu. Terap.io vřele doporučuji, asi záleží hodně na výběru terapeuta, předvýběr nabídne tři a několikrát jsem se vracela o krok, aby se nabídka změnila a abych si mohla vybrat takového, který mi tzv. "sedne", ale za mě obrovská spokojenost.
klad intuitivní uživatelské rozhraní
klad snadné používání
klad možnost výběru terapeuta
klad používání z pohodlí domova
klad možnost videohovoru/audio/psaní
klad malý předvýběr (3)
avatar
Lenka
Velmi snadná registrace, v současné době, kdy terapeuti jsou "nedostatkové zboží" dobrý nápad. Doporučuji si nejprve pročíst profily všech terapeutů a volit z nich, ne vyplnit dotazník, kdy jsou nabídnuti následně jen někteří. Dobře fungující podpora, která vyřešila problém s nemožností změny terapeuta před terapií (až po zvolení terapeuta jsem si všimla, že nemá pro mne vhodné termíny a systém změnu neumožňuje - podpora vyřešila k mé spokojenosti). Samotná terapie mne velmi příjemně překvapila, empatie, náhled terapeutky, možnost s někým nezaujatým probrat své pocity a problémy - chvílemi jsem si poměrně slušně "sáhla na dno". Tedy shrnuto - výborná možnost terapie on-line, snadná registrace, fungující podpora, dostatečně široká nabídka terapeutů i v různých cenových relacích (terapeuti v zácviku, zkušení terapeuti), možnost domluvy dalšího termínu přímo s terapeutem.
klad možnost on-line terapie
klad poměrně velký výběr terapeutů
klad dobře fungující podpora
klad přehledné stránky
klad nemožnost změny volby terapeuta (vyřešila až podpora)
avatar
Viktorie
Výběr terapeuta je trochu nešťastně udělaný, asi 8x za sebou jsme si vybrala čas u konkrétního člověka a pak zjistila, že už není volný. Jinak jsem spokojená. Terapeutku Danielu jsem na dnešním sezení postavila do nelehké situace, protože jsem na ni vychrlila opravdu velkou nálož mých aktuálních problémů. Rozhodně jsem nečekala, že bychom je spolu dokázaly během jednoho sezení vyřešit. Daniela ale byla velmi chápavá, vstřícná, bylo mi s ní příjemně a nebála jsem se svěřit ani plakat, což je u prvního sezení velký úspěch. Odnesla jsem si několik rad, které by mě snad mohly někam posunout. Moc díky!
klad terapeutka
klad výběr termínu
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel