Vybrané maminky se svými dětmi testují TEREZIA BABY IMUN sirup s hlívou a rakytníkem na podporu imunity před nadcházejícím jarem

image
otestováno
Počet recenzí
39
jak jste hodnotily
5
25x
4
13x
3
1x
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 14. 3. 2022
do 22. 5. 2022

BABY IMUN SIRUP S HLÍVOU A RAKYTNÍKEM   

Ovocný sirup s hlívou ústřičnou a rakytníkem pro podporu imunity dětí už od 1 roku (posouzeno Českou pediatrickou společností). BABY IMUN v sobě kombinuje naše dvě nejoblíbenější stálice – hlívu a rakytník. Opět jsme použili celou pomletou hlívu se všemi bioaktivními látkami, které v sobě přirozeně obsahuje, a obohatili ji o rakytníkovou šťávu, to vše zalité v neodolatelném ovocném sirupu s malinovou chutí. Nenajdete v něm žádné konzervanty, barviva, ani sladidla. S hrdostí můžeme říct, že na každou jednu lahvičku sirupu padl více než 1 kg čerstvého ovoce. Sirup BABY IMUN tak tvoří jen přírodní suroviny pro rozzářené oči našich nejmenších. 

 • Hlíva s deklarovaným obsahem betaglukanů – 118,2 mg v 5 ml.
 • Rakytník podporuje imunitu, trávení a činnost srdce.   

Složení:   

 1. Malina: 100% hruškový koncentrát, 100% malinový koncentrát (10 %), 100% prášek hlívy ústřičné
  (Pleurotus ostreatus), sušená rakytníková šťáva (Hippophae rhamnoides).
 2. Jablko: 100% jablečný koncentrát (93,3 %), 100% prášek hlívy ústřičné (Pleurotus ostreatus),
  sušená rakytníková šťáva (Hippophae rhamnoides).    
 • BEZ chemických příměsí
 • BEZ konzervačních látek
 • BEZ sladidel
 • BEZ přidaných barviv
 • BEZ lepku   


Více informací o produktu najdete TADY.Hodnocení
39
avatar
Jaroslava
Tento malinový dcerám chutnal nejvíce. Jeví se jim sladší. Jablko jim přijde kyselejší. Není převoněný. Snadno se nalévá. Mě lehce vadila konzistence a lepkavost. Mladší dcera měla raději v pití, starší na lžičce. Obal je pro děti vhodný, pěkný, na manipulaci super. Balení tak akorát velké. I přes přesné užívání byly dcery obě v době užívání nemocné. Zda měl syrup vliv na dřívější rekonvalescenci nemohu posoudit.
klad Chuť
klad Vůně
klad Konzistence a lepkavost
avatar
Jaroslava
Dcerám chutnal. Není převoněný. Snadno se nalévá. Mě lehce vadila konzistence a lepkavost. Mladší dcera měla raději v pití, starší na lžičce. Obal je pro děti vhodný, pěkný, na manipulaci super. Balení tak akorát velké. I přes přesné užívání byly dcery obě v době užívání nemocné. Zda měl syrup vliv na dřívější rekonvalescenci nemohu posoudit.
klad Vůně a chuť
klad Konzistence a lepkavost
avatar
Lucie
Baby imun sirup s malinovou příchutí měl u syna větší úspěch než jiné příchutě. Není určitě tak kyselý, nám chutnal. Je přírodní a bez konzervantů, tudíž pro děti ideální. Myslím, že při dlouhodobém užívání má určitě na imunitu pozitivní vliv, mohu doporučit.
klad přírodní
klad bez konzervantů
klad chuť
klad konzistence
avatar
Jana
Byli jsme velmi spokojeni se sirupem, chuťově vynikající, dítě rádo sirup užívalo, bez ředění. Velmi doporučuji na podporu imunity dětí, u nás to opravdu "zabírá", dítě je fit a už nás netrápí ty nekonečně se opakující virozy. Pro mě, jako pro rodiče, je důležité, nepřidávají se do sirupu konzervační látky, barviva, ani cukr. DOPORUČUJI!
klad Vynikající chuť, nemusí se ředit.
klad Opravdu zabírá na podporu imunity u dítěte.
avatar
Monika
Sirup užíváme 2 měsíce a po celou dobu dcera (16 měs.) nebyla nemocná, to je velký úspěch, neboť předtím bývala často nachlazená. Chuťově je sirup moc dobrý, je příjemně ovocně sladký, nicméně i přesto mi ho malá nechtěla pít samotný, dávala jsem ji ho do čaje a to nebyl problém. Sirup má hnědou barvu a v tekutině jsou částečky něco jako jemně mletá káva, ale ničemu to nevadí. Je nutné denně lahvičku od čaje důkladně umýt, protože sirup nechává jemně nahnědlý povlak. Dávkování je snadné díky přiloženému dávkovači. Nevýhodou je malý objem lahvičky (100 ml), lahvička mi vydržela cca 2-3 týdny a cena taky není úplně nízká. Je fajn, že výrobek si můžete koupit v drogerii Rossmann. Vyzkoušela jsem sirup s jablkovou a s malinovou příchutí a více mi chutnal s jablky, ale dítě mi v tom rozdíl nedělalo.
klad chuť
klad konzistence
klad účinnost
klad dávkování
klad snadná dostupnost
klad malý objem lahvičky
klad cena
příloha
avatar
Pavlína
Účinnost jde vidět až po delším užívání. Jinak nám se sníženou imunitou zabírá. Chuť hodnotím skvěle,syn řekl že malina je výborná. Tato příchuť je lepší a syn tedy užíval na lžičce samotný sirup. Obal opět dobrý,barevný originální. Dávkování je snadné a přehledné.
klad Chuť
klad Obal
klad Přírodní sirup
klad Nic nemohu vytknout
avatar
Pavlína
Zkoušeli jsme klasicky na lžičku,bohužel neuspělo.Synovi to přišlo trošku kyselé,tak jsme sirup dávali do čaje nebo džusu. Účinnost hodnotím dobře,ale musí se užívat déle,takže za mě super sirup, který je snadno dávkovaný a obal dostatečně barevný, tak že děti poznají že se jedná o sirup pro děti.
klad Přírodní sirup
klad Barevný obal
klad Trošku kyselé
avatar
Petra
Produkt měl perfektní konzistenci, mé dceři jsem dávala do vody, přičemž se skvěle ochutil cely obsah tekutiny, takže malá popíjela sirup a přitom dodržovala pitný režim. Dcera začala chodit do školky, takže pro posílení imunity byl Baby Imun sirup perfektním pomocníkem pro posílení imunity a dětském kolektivu.
klad Chuť
klad Konzistence
avatar
Katrin
Sirup je chuťově dobrý,je i dost hustý, je tam cítit to ovoce.Je dobré že se může dát i do tekutin.Jsou na výběr i dvě přichutě.Vic nám chutnalo jablko.Snadne dávkování.Muj syn to lépe snášel dát na lžící a zapít.Muže sirup už dítě od 1.roku.Davala jsem vždy před odchodem do školky.Byl dobrý ale víc jsme byli spokojeno s jinou značkou sirupu.
klad Chutově dobrý
klad Menší balení
avatar
Monika
Sirup je klasicky sladký, tekutý s malinkými zrníčky, chuť je dost sladká s nakyslým nádechem po rakytníku. Dávkování je příšerné a láhev je hned umatlaná. Samotný účinek mi přijde fajn, od té doby, co jsme sirup používali, nebyla malá nemocná. Vyzkoušíme zase na podzim, snad bude fungovat.
klad Funguje
klad Chuť
klad Cena
klad Dávkování
příloha
avatar
Ivona
Od té doby co syn začal sirup Baby Imun užívat nebyl nemocný ani nachlazený. Dáváme jej každé ráno. Konzistence sirupu bych řekla,že je akorát, chuť je dobrá sladká. Syn jej má nejraději s pomerančovým džusem. Dávkování je snadné a má v balení praktickou lžičku. S užíváním určitě budeme dále pokračovat.
klad Super konzistence
klad Snadné odměřování
klad Skvělá příchuť
avatar
Ivona
S tímto výrobkem od Terezie jsem velice spokojená.Od té doby co syn začal sirup Baby Imun užívat nebyl nemocný ani nachlazený a velice mu chutná. Hustota sirupu je ideální, nestéká ze lžičky. Sirup má dobrou a příjemnou chuť je z něj chuťově cítit jak rakytník tak i příchuť jablka. S výrobkem budeme jistě i nadále pokračovat, hlavně v zimním období.
klad Příchuť
klad Hezký obal
klad Krásná konzistence
avatar
Lucie
Bohužel ani tato příchuť našemu ročnímu synovi nechutnala, ani samotné, ani zředěné, pokaždé mi z nich blinkal. Zkusíme je až bude starší. Sirupy nakonec testovali synovci a těm chutnaly jak samotné, tak zředěné. Celkově si sirupy sestra velice pochvalovala. Myslím, že sirupy jsou vhodnější pro starší děti než roční, ale každé dítě je jiné.
klad Složení
klad Kvalita produktu
klad Konzistence a chuť spíše pro starší než roční děti
avatar
Žaneta
S BABY IMUN sirupem s hlívou a rakytníkem - malina, jsme velmi spokojení. Zpozorovala jsem posun imunity k lepšímu. Dcera měla trochu problém s hustotou sirupu (příliš hustý) tudíž samotný na lžičce jsem podávat nemohla. Vyřešili jsme to tak, že jsme sirup přimíchávali do čaje, poté s užíváním problém nebyl.
klad Účinnost
klad Chuť
klad Český výrobek
klad Bez konzervantů
klad -
avatar
Michaela
Baby imun sirup s hlívou a rakytníkem s malinovou příchutí je u nás doma velmi oblíbený nejen kvůli své chuti ale i vůní. Děti si ho zamilovaly. Dávkování sirupu je velmi snadné. Zvládlo to i me 5 lete dítě díky přiložené odměrce. Sirup se dal vypít jak samotný na lzičce tak i do šťávy nebo čaje. Během používání sirupu jsme měli jenom slabou rýmu, tak hodnotím produkt velmi kladně a mohu ho doporučit i dalším. Důležité je, že i když je hnědý tak se dětem na oko nejdřív moc nelíbil ale později si ho díky chuti zamilovaly.
klad Chuť sirupu
klad Nic
avatar
Michaela
Sirup Baby Imun s příchutí jablka dětem moc chutnal. Krásně voní po jablkách nejde cítit hlíva, což myslím aby to dětem chutnalo je důležité. Sirup se pěkně nalévá díky přiložené odměrce. Moje děti pily sirup vždy v pití např. se šťávou ( bylo to pěkně sladké). Konzistence sirupu je pěkně hustá nic nikam nevyteče. Později si sirup samý nosily díky poutavemu obalu, že chtějí ochutnat co má chlapeček v lahvičce za dobrotu.
klad Chuť sirupu
klad Nic
avatar
Vendula
Ačkoliv se zdá že Malinová chuť bude sladší než jablečná, opak je pravdou. Sirup je kyselejší, ale i přes to se dá hezky užívat samostatně na lžičce. Konzistence je příjemná a hezky se dávkuje. Po pravidelném užívání jsou vidět jasné výsledky v podobě posílené imunity.
klad Konzistence
klad Účinek
klad Chuť
příloha
avatar
Vendula
Sirup je sladký a synovi chutnal, nejradši ho přijímal samotný na lžičce, dávkování je velmi jednoduché i konzistence velice prijemna. Syn užíval pravidelně jak je velmi hezky uvedené na obalu s musím říct že účinek je velmi příznivý. Již po 2 měsících užívání se snížila četnost nemocnosti, syn byl opravdu dříve nemocný co 2 týdny a musím říct ze sirup funguje opravdu skvěle.
klad Snadné dávkování
klad Chuť
klad Účinek
příloha
avatar
Tereza
Výborná chuť. Není tak sladké jako jablicko. Za rakytník u děti opravdu děkujeme! Konzistence hustší, ale dá se s ni pracovat. Sirup brán pouze ze lzicky. Vhodné od roku. Dcerka si už teď sama připomíná medicínku - hlavně díky usmevavemu miminku na obalu. Akorát mi chybela u sirupu lzicka s ml
klad Obal s miminkem
klad Chuť
klad Rakytník pro děti
klad Vhodné od roku
klad Snadné dávkování
klad Vhodná velikost balení
klad Chybí lzicka s ml
klad Hustší konzistence
avatar
Tereza
Dcera zvladala v klidu sirup pouze ze lzicky, tak jsme ani jinou variantu nezkousely. První dny se po chuti moc netvarila, později už v klidu a sama si sirup připomínala a nosila. Miminko na obalu dobra motivace pro malou. Konzistence hustší, hůř se dává pouze ze lzicky. Když začalo sychravo a náznak nemoci zvýšily jsme dávku a v pohodě. Zdravá jak rybicka.
klad Motivační obal
klad Dávkování
klad Vhodné od roku
klad Pomáhá
klad Rakytník!
klad Hustší konzistence
klad Velice sladká chuť
Zobrazit více recenzí