Rozvíjejte kreativitu svých dětí s exkluzivní značkou GO CREATE. 94% maminek doporučuje!

image
otestováno
Počet recenzí
20
jak jste hodnotily
5
17x
4
2x
3
1x
2
1
doporučuje
95 %
Testováno v období
od 26. 8. 2017
do 30. 9. 2017


15 maminek (a hlavně dětí) z Brna testovalo školní potřeby TESCO Go Create 94% z nich produkty vřele doporučuje 

"Testování bylo skvělé. Myslím, že si to velmi užili jak děti, tak i rodiče. Pastelky, štětce a vůbec vše jsme hned využili, všechny vytvořené výrobky u nás mají velký úspěch, se všemi si doposud hraje. Můžeme jen doporučit, skvělá volba na začátek školního roku".


Zážitkové testování proběhlo v brněnské Pracovně Ženy s.r.o. 
pondělí 28. srpna od 17:00 hodin 

  

Buďte kreativní s Go Create

Pro originalitu Vašich dětí je tu kreativní řada Go Create. Exkluzivní značka výrobků, která je k dostání pouze v obchodech Tesco.

Tyto produkty pomohou Vašim dětem vytvořit ta nejkrásnější umělecká díla. A Vy s dětmi strávíte společné chvíle při zábavném tvoření.

Go Create jsou běžné školní potřeby jako pastelky, štětce či skicák, ale zároveň i kreativní sady plné písmenek, barev, korálků a dalších zajímavých prvků. Pomohou Vašim dětem ozdobit aktovku, sešity, penál i další školní pomůcky vždy jedinečným způsobem.

S jejich pomocí se z Vašich dětí stane školní hvězda! :-)

Hodnocení
20
avatar
Hana
klad Hračky go create jsou opravdu kvalitní a velmi rozmanité. Dají se vybrat z mnoha věkových kategorií, dětičky se zaručeně zabaví. Zakoupila jsem pro vnučku sadu na navlikaní korálků. Je to skvělá zábava, spousta kreativních výtvorů, a navíc korálky procvičuji zručnost.... Doporučuji.
avatar
Lucie
klad Moc se mi to líbí, protože kreativita u dětí je moc veliká a měla by se rozhodně rozhodně rozvíjet dál! A díky tomuto se toho lehce dosáhne. Dítě se pekně zabaví a zároveňs e učí, což je takové dva v jednom. Máme to doma a jen to chválím. Také doporučuji
avatar
Antonie
klad Hračky go create jsou opravdu kvalitní a velmi rozmanité. Dají se vybrat z mnoha věkových kategorií, dětičky se zaručeně zabaví. Zakoupila jsem pro vnučku sadu na navlikaní korálků. Je to skvělá zábava, spousta kreativních výtvorů, a navíc korálky procvičuji zručnost.... Doporučuji.
příloha
avatar
Kamila
klad Skvělý zázižek pro děti - čas věnovaný dětem se vám tisíckrát vrátí. Myšlenka hodně dobrá, tyto výrobky - krásné barvičky, krásné pastelky jsou vhodné pro malé děti, které se rozvíjejí a mají nápaditost. Myslím, že testování všechny nadchlo a vše dopadlo, jak mělo.
avatar
Petra
klad Testování bylo super! Myslím, že si to velmi užili jak děti, tak i my, rodiče. Pastelky, štětce, voskovky, vodovky a vůbec vše jsme hned využili a všechny vyrobené výrobky u nás mají velký úspěch,! máme je na výstavě. Výrobky můžeme jen doporučit! :)
avatar
Marie
klad Děkujeme za pozvání na pondělní akcičku s Tescem, na které tvořila naše 8letá Timejka. Domů si přinesla krásné výrobky a opravdu kvalitní pastelky. Líbilo se jí, jak dobře kreslily voskovky na masky. Na keramické kasičky se dobře chytaly barvičky, jen by uvítala větší výběr barev, např. jí chyběla růžová na prasátko. Ale poradila si a výrobky vypadají moc hezky, už si do kasiček dává korunky. Tvoření se jí moc líbilo, i to prostředí Pracovny. Tento styl tvorby jí moc baví, takže si to užila a bylo jí to dokonce krátké .:-D
avatar
Andrea
klad Zážitkové testování se líbilo jak mne tak i mému pěti letemu synovi. Vyzkousel vodovky, voskovky, pastelky atd. Asi nejvíce se mu líbily ozdobné nůžky kterými striha skoro kazdy den. Pastelky jsou pratelné a nelámou se i když je rozhazuje po bytě mladší syn. Za nás tuto značku potřeb vřele doporučuji.
avatar
jana
klad testovani ylo úplne super,uzili jsme si to jak my rodice tak také deti.za nas palec nahoru a moc dekujeme.nadherne darky co si deti donesly domu,vse mame vystavene a nektere tvoříme ještě dojed.-).testovani s zenami sro prinasi jen to nej,nej.........
avatar
Radka
klad Děkujeme za pozvání ke zkoušení značky Go Create od Tesca. V pracovně se nám líbilo. Pastelky syna nadchly. Nosí je v pouzdře do školy.
klad Testování jsme si představovali trochu jinak. Bylo psáno, že budou rodiče s dětmi něco vyrábět, ale skutečnost byla jiná. Děti pouze kreslily a rodiče byli v jiné místnosti
avatar
Jarka
klad Toto kreativní testování nemohu posoudit, neboť jsem se nezúčastnila. Ale pevně věřím, že čas strávený s dětmi a s trěmito výrobky byl perfektní, jako myšlenka hodně dobrá, práxe asi se vyvedla, tyto výrobky jsou vhodné pro malé děti, které se rozvíjejí a mají nápaditost. Myslím, že testování všechny nadchlo a vše dopadlo, jak mělo.
avatar
Jarmila
klad Tyto produkty jsou vhodné pro opravdu malé děti, pastelky, štětce a druhé náležitosti, testování jsme si hodně užili, dděti byly nadšené, pastelky měly krásné barvičky, přijemně strávený čas s dětmi, mohu doporučit jen. Testování bylo suprové, dcera byla tím nadšená.
avatar
Marie
klad Tyto produkty jsou vhodné i pro velmi malé děti a vřele je mohu doporučit všem, kteří rádi tvoří, malují, vybarvují nebo jen zatím čmárají, hezký se drží v ruce a největší odměnou pro každého rodiče je spokojené, ikdyž někdy trochu zapatlané dítko. Barvy jsou krásné syté a skutečně se jen tak nezlomí.
avatar
Dádinka
klad Tyto výrobky můžu doporučit.Jsou opravdu kvalitní,pastelky krásně malují,mají syté barvičky a jen tak se nelámou. Kreativní sadu jsme ještě nezkoušely,tak nemohu posoudit,ale věřím,že tyto sad yjsou také super a kvalitní.
klad Neshledala jsem nic negativního.Výrobky slouží tak,jak mají.
klad Možná cena je trošku vyšší,ale nic hrozného.
avatar
Gabriela
klad Testování bylo skvělé. Myslím, že si to velmi užili jak děti, tak i rodiče. Pastelky, štětcea vůbec vše jsme hned využili, všechny vyrobené výrobky u nás mají velký úspěch, se všemi si doposud hraje. Můžeme jen doporučit, skvělá volbana začátek školního roku.
avatar
Petra
klad Pastelky trojhrane, dobre se drzi, maluji mekceji nez je typicke pro jine zname ceske znacky. Pro vybarveni uzkych prostor je treba orezat aby se neprecmrklo ven. Navlikaci sada koralek s filcem pro tvorbu kyticek je jednoducha, navod take, vyroba je rychla.
klad Sem tam nejaka vyrobni chyba co se tyce koralek kde sli videt trisky a nesla provliknout gumicka hned napoprve nebo filcu kde nebyla poradne proderavena dira
avatar
Eva
klad Testování bylo suprove, dcera je mladsi (na testovacích věcech je 5+) ale parádně si s tím vyhrála, pastelky se skvěle drží a barevně jsou snad ještě lepší než naše doteď oblíbené od značky Maped. Opravdu krásné sytě malují. Robot z plastelíny je originální nápad dcerka stavěla s pomocí tatínka sama by to nezvládla a výsledek opravdu parádní určitě se poohlidneme po dalsich výrobcích :) Akce v pracovna ženy byla parádní, děti to moc bavilo a s dárečků měli také velkou radost. Děkujeme
klad Prasátko by mohlo být většího rozměru aby se při jeho malování mohli děti víc vyřádit.
avatar
Zuzana
klad Moc rádi jsme si s dětmi vyzkoušeli Go Create. Moc se nám všechny výrobky líbily. Jejich použití je jednoduché - kreativní sady obsahují vše co je potřeba pohromadě - například obrazek na plátně a k tomu vodovky. Vše je jednoduché, tak i méně kreativní maminky, mezi které sama sebe zařazuji, dokáží vyťvořit pěkné dílo se svými dětmi. Všechny barvy krásně barvily - sitě. Jednotivé možnosti výtvorů měly nápad a každý si vybral to své, co ho zaujalo. Výtvory bylo možno doplnit barevnými třpitivými nálepkami - například písnemenky svého jména. Určitě dané produkty doporučuji, jsou kvalitní, udělají spoustu radosti a jejich použití zvládne opravdu každý.
avatar
Soňa
klad Musím pochválit všechny, co jste se podílely na včerejším zážitkovém testování. Byly to opravdu krásně strávené dvě hodinky času společně s dětmi. Po celou dobu vládla příjemná atmosféra, všechny ženy s.r.o. byly velice ochotné a milé, krásně to uměly s dětmi. Skvěle připravený program jak zabavit děti i dospělé. Děti si vybarvovaly masky zvířátek, malovaly na keramiku, plátýnko, dřevo, malovaly vodovkami, pastelkami, voskovkami. Každé dítko si potom své výtvory odneslo domů a navíc dostalo pěkný kreativní dáreček. Vše se vám povedlo, děkujeme za krásné zážitky, byla to u vás nádhera..
příloha
avatar
Martin
klad Včerejší zážitkové testování bylo opravdu skvělé. Dcerky byly nadšené. Měly jste vše krásně připravené, nádherně zorganizované. Moooc krásné prostředí vaší pracovny, velice příjemný zážitek pro malé i velké. Děti měli nachystané spousty pomůcek od pastelek, přes vyrobu a malování pokladniček, nakonec si odnesly ještě spoustu kreativních dárečků. Děkujeme mockrát, děti o včerejším zážitku pořád mluví.... opravdu povedená akce !
příloha
avatar
Markéta
klad včerejší testování bylo úplně mooc super-malá byla nadšená,krásné výrobky,spousty dárečků,zážitků.-)v autě se ptala kdy pujdeme zase.-)my jako rodice také super.-)dobrá kávička,dobré jídlo.-)seznámení s novýma lidima-uzitecné kontakty.-)zkusenosti.-)za vás jedna velká 1!!!děkujeme mooc