Velké vánoční testování hraček Carousel v Teplicích získalo plný počet bodů!

image
otestováno
Počet recenzí
14
jak jste hodnotily
5
13x
4
1x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 29. 11. 2017
do 7. 1. 2018

Na 100% - na tolik jste si užily testování hraček v teplické pracovně ŽENY s.r.o. Děti byly nadšené, z pracovny se stala velká herna a odměnou byl všem malým zákazníkům krásný dárek v podobě hračky :)

Děkujeme,že jsme mohli býti přítomni při testování dřevěných hraček Carousel a zároveň to byl příjemně strávený čas i pro maminky.Moji dvouletou holčičku nejvíce zaujala,krom jiného,sada interaktivních hraček a her,která děti učí jemné motorice.Hračky jsou kvalitní,proto budem rádi opět testova

Děti si zde pohraly s krásnými DŘEVĚMÝMI hračkami (domeček pro panenky, dřevěná železnice, hasičské auto... ) značky Carousel.

 

Objevte se svými dětmi kouzelný svět dřevěných hraček Carousel

Návrat k tradici a přírodním materiálům vaše děti obohatí, zatímco si budou užívat legraci při hře.

Dřevěné hračky si děti jistě rychle oblíbí, protože jsou příjemné na dotek, nepůsobí chladně na rozdíl od jiných materiálů a nádherně voní.

Dejte vašim dětem hračky které vydrží a které si získaly i vás, když jste byli malí!

Vytvořte si kouzelné Vánoce

Kouzelná inspirace a fantastické nápady v Knize kouzel Vás ohromí. Navíc můžete vyhrát kouzelné vánoční nákupy! A to není všechno, nezapomeňte si prohlédnout všechny kapitoly v této Knize!
 
 
Své hodnocení vkládejte nejpozději do 7.1.2018

 

Hodnocení
14
avatar
Hana
klad Tak hračky carousel splnily moje očekávání. Jsou krásné a hlavně děti zabaví na hodně dlouhou dobu a to na nich oceňuji nejvíce. Navíc se mi zdají bezpečné a já sjem ráda, že mám i více času na úklid a práci, protože u hraní děti vydrží opravdu dloiho
avatar
Lucie
klad Tak hračky carousel splnily moje očekávání. Jsou krásné a hlavně děti zabaví na hodně dlouhou dobu a to na nich oceňuji nejvíce. Navíc se mi zdají bezpečné a já sjem ráda, že mám i více času na úklid a práci, protože u hraní děti vydrží opravdu dloiho
avatar
Lenka
klad Děkujem,že jsme mohli být přítomni testování hraček značky Carousel.Jsou to velmi kvalitní dřevěné hračky,které dětem poslouží jistě více než hračky plastové.
klad Moje dvouletou dcerku nejvíce zaujala sada interaktivních her pro nejmenší.
klad Těšíme se už na další testování, a za mě :) setkání s ostaními maminkami v příjemném prostředí "Ženy s.r.o." :)
avatar
Lucie
klad Hračky Carousel jsou opravdu krásné a kvalitní hračky za rozumnou cenu. Naší čtyřletou holčičku nejvíce zaujal domeček pro panenky s hezky zpracovaným nábytkem a také panenka v kočárku. Velice pěkná byla také krabice plná překvapení, jako skládání puzzlíků, vkládání geometrických tvarů, navlekání dřevěných korálků a mnoho dalšího. Celková akce byla velice příjemná a určite se zase rádi zapojíme, děkujeme za příjemné odpoledne.
avatar
Kamila
klad Dětičky a hračky a k tomu vánoce - jiskřičky v očích ... nezapomenutelný zážitek. Je radost uspořádat podobnou akci, vyzkoušet si Carousel. Železnici a vláčky a děti mají pak velké oči, chtěly by ty hračky mít doma. O kvalitní hračky se musí napsat Ježíškovi.
avatar
Marika
klad Jsou to opravdu krásné hračky a velmi kvalitně zpracované. Cena více než přijatelná. Děti nadšené a dlouho si vyhrály. Hlavně domeček pro panenky, ten je. Být zase dítě, neodolám mít tu krásu doma. Myslím si, že je to skvělý tip pro Ježíška pro další Vánoce.
avatar
Leona
klad Dekujeme za možnost otestovat hračky značky Carousel.Memu synovi se nejvíc líbila kuchyňka,která je krásně řešená a hasičcké auto.Hračky Carousel mužeme určitě doporučit.Cela akce byla příjemná a pohodova a vynikající občerstvení.Dekujeme ta krasne odpoledne.
avatar
Petra
klad Děkujeme za možnost zúčastnit se testování hraček Carousel z Tesca. Nejvíce nás s Matýskem zaujala dřevěná vláčkodráha, která má spoustu možností staveb. Celá akce s občerstvením a pohodovou atmosférou nám zpříjemnila odpoledne a kvalita hraček nás opravdu mile překvapila.
avatar
Matylda
klad Děkujeme za možnost zúčastnit se testovani hracek Carousel z Tesca. Hračky mě velice mile prekvapily. Jsou krasně zpracované a kvalitní. Obzvlaště ty dřevěné mají své kouzlo :-) Dceru nejvíce zaujala vláčkodráha a obrovský růžový domeček pro panenky, který by mohla každá dnešní maminka svému děcku závidět. Příjemné prostředí a vynikající občerstvení pro malé i velké jen podtrhlo pohové odpoledne strávené s dětmi.Děkujeme a hračky Carousel rozhodně doporučujeme!
avatar
Pavlína
klad Testování hraček bylo velmi příjemnou aktivitou strávenou společně s dětmi, v krásném prostředí s výborným občerstvením a celkově milou atmosférou. Mě nejvíce oslovily dřevěné hračky, dceru (3 roky) okouzlil dům pro panenky (mě mile překvapila jeho cena) a samozřejmě panenky-miminka, syn (5 let) si nejvíce hrál s nějakou logickou skládačkou a také s dřevěnou vláčkodráhou. Děkujeme za možnost se zúčastnit :)
avatar
Helena
klad Děkujeme za možnost testování. Malému je 6 let a tak ho nejvíce zaujalo hasičské auto, hasičská stanice a také samozřejmě vláčko-dráha. Všechny
klad hračky byly kvalitní - určitě uvedenou značku můžeme doporučit.
klad Akce byla skvěle připravena, moc se nám líbilo.
avatar
Lenka
klad Děkujeme za skvělou akci, moc nás to s dcerkou bavilo! Rodiče si popovídali a děti pohrály. Dcerce se nejvíce líbil domeček pro panenky a kuchyňka, alespoň máme jasno při vybírání dárků pod stromeček. Miminka dvojčátka byly taky super. Dřevěné hračky jsou nadčasové a značku Carousel mohu určitě doporučit - kvalitní hračky za rozumnou cenu!
avatar
Miloslava
klad Krasne připravena akce jak pro děti tak dospělé, největší úspěch mel samozřejmě domeček pro panenky a myslím ze i kuchynka a koleje a panenky, testování jsme si náramně užili, dekujeme i za darecek, který jsme si odnesli domu,mala je nadsena ,ještě jednou dekujeme, ze jsme se mohli zucastnit
avatar
Eliška
klad Naprosto krásná akce. Úžasné hračky Myslím, že největší úspěch měl dřevěný domeček pro panenky. Moc děkujeme za kočárek s panenkou. Dcera je z něho nadšená. Kočárek je jednoduchý, skladný a stabilní. Panenka je vhodná pro menší děti. Velké plus dávám, že se dá panenka s kočárkem koupit dohromady jako set