Zbavte svou domácnost prachu, alergenů, virů i smogu! Otestujte čističku vzduchu Tesla Smart Air Purifier Pro M

image
Přihlašování právě probíhá
kolik se toho testuje
9
Přihlásit se můžete do
20. 6.
23:59
konec testování
18. 7. 2021

Koho hledáme

Hledáme 9 testerek a testerů z České republiky, kteří otestují čističku vzduchu Tesla Smart Air Purifier Pro M a případně si ji odkoupí se slevou 20 %, tedy za 4 156 Kč. Poté se s námi podělí o svou recenzi zde na webu, na Heureka.cz a CZC.cz.  

TESTOVÁNÍ A PLATBA:

  • Pokud vás do testování vybereme, bude vám na adresu zaslána čistička vzduchu Tesla Smart Air Purifier Pro M.
  • Čističku vzduchu otestujete ve své domácnosti a napíšete hodnocení.
  • Společně s produktem vám přijde také zálohová faktura se splatností do 25. 7. 2021.
  • Produkt po otestování můžete vrátit zpět nejpozději do 18. 7. 2021 (na náklady e-shopu).
  • Nebo částku 4 156 Kč zaplatíte do stanoveného data na faktuře a produkt vám zůstane.

Podle čeho vybíráme

Při přihlašování do testování prosím vyplňte krátký dotazník.

Redakce ze všech odpovědí vybere náhodně 9 testerek a testerů, kteří otestují čističku vzduchu Tesla Smart Air Purifier Pro M s možností odkupu se slevou 20 %, tedy za 4 156 Kč.

Čistička vzduchu Tesla Smart Air Purifier Pro M     

Dýchejte čistý a svěží vzduch za každých okolností s Tesla Smart Air Purifier Pro M. Minimalistický design se hodí do každé domácnosti. HEPA filtr se postará o skvělý vzduch a UV sterilizace mu dodá šmrnc, který jste ještě necítili. Méně starostí, více Tesla!   

HEPA filtr

Jedná se o vrstvený filtr, který zachycuje vzdušné částice při průchodu čističem vzduchu. Rychlost odstraňování menších částic z proudu vzduchu do 0,3 mikronu může být až 99%. Může drasticky omezit šíření alergenů a bakterií v proudu vzduchu, jako je pyl, smog a viry. Filtr HEPA byl původně vyvinut pro NASA a byl široce používán v nemocnicích, aby byl vzduch čistý a neškodný.

Ionizátor

Generátor negativních iontů pomáhá eliminovat kladně nabité částice jako jsou prach, bakterie, viry, kouř a podobné. Zároveň výrazně zlepšuje kvalitu vzduchu, působí pozitivně na zdraví, lidskou psychiku a imunitní systém.

UV záření

Použití ultrafialového záření o vlnové délce 253.7 nm dokáže efektivně zabíjet běžné bakterie i viry, čímž dochází k sterilizaci vzduchu. Zároveň ve spolupráci s fotokatalytickým filtrem pomáhá k rozkladu formaldehydu, benzenu a dalších toxických látek. Pomáhá eliminovat cigaretový kouř i zápach plísní v místnosti.

Omyvatelný předfiltr

Používá mikronovou síť, která účinně blokuje vláknité částice vetší než 2,5 mm. Lze jej snadno vyčistit až deset tisíckrát. Díky tomu zabráníte rychlému zanesení dalších filtrů, například HEPA filtru, kterému tak výrazně prodloužíte životnost.

Uhlíkový filtr + fotokatalytický filtr

Uhlíkový filtr je velmi efektivní v absorpci těkavých organických látek, včetně nepříjemných pachů a mnoha druhů znečišťujících plynů. TiO2 osazený ve fotokatalytickém filtru má silnou katalytickou reakci při vystavení ultrafialovému záření. Silně rozkládá formaldehyd, toluen, xylen, těkavé látky a ostatní škodliviny.


Více informací o produktu najdete TADY.