Co říkají testerky na čističku vzduchu Tesla Smart Air Purifier Pro M? Přečtěte si jejich hodnocení 

image
otestováno
Počet recenzí
7
jak jste hodnotily
5
3x
4
1x
3
2x
2
1x
1
doporučuje
57 %
Testováno v období
od 6. 12. 2021
do 9. 1. 2022

Čistička vzduchu Tesla Smart Air Purifier Pro M     

Dýchejte čistý a svěží vzduch za každých okolností s Tesla Smart Air Purifier Pro M. Minimalistický design se hodí do každé domácnosti. HEPA filtr se postará o skvělý vzduch a UV sterilizace mu dodá šmrnc, který jste ještě necítili. Méně starostí, více Tesla!   

HEPA filtr

Jedná se o vrstvený filtr, který zachycuje vzdušné částice při průchodu čističem vzduchu. Rychlost odstraňování menších částic z proudu vzduchu do 0,3 mikronu může být až 99%. Může drasticky omezit šíření alergenů a bakterií v proudu vzduchu, jako je pyl, smog a viry. Filtr HEPA byl původně vyvinut pro NASA a byl široce používán v nemocnicích, aby byl vzduch čistý a neškodný.

Ionizátor

Generátor negativních iontů pomáhá eliminovat kladně nabité částice jako jsou prach, bakterie, viry, kouř a podobné. Zároveň výrazně zlepšuje kvalitu vzduchu, působí pozitivně na zdraví, lidskou psychiku a imunitní systém.

UV záření

Použití ultrafialového záření o vlnové délce 253.7 nm dokáže efektivně zabíjet běžné bakterie i viry, čímž dochází k sterilizaci vzduchu. Zároveň ve spolupráci s fotokatalytickým filtrem pomáhá k rozkladu formaldehydu, benzenu a dalších toxických látek. Pomáhá eliminovat cigaretový kouř i zápach plísní v místnosti.

Omyvatelný předfiltr

Čistička vzduchu Tesla Smart Air Purifier Pro M používá mikronovou síť, která účinně blokuje vláknité částice vetší než 2,5 mm. Lze jej snadno vyčistit až deset tisíckrát. Díky tomu zabráníte rychlému zanesení dalších filtrů, například HEPA filtru, kterému tak výrazně prodloužíte životnost.

Uhlíkový filtr + fotokatalytický filtr

Uhlíkový filtr je velmi efektivní v absorpci těkavých organických látek, včetně nepříjemných pachů a mnoha druhů znečišťujících plynů. TiO2 osazený ve fotokatalytickém filtru má silnou katalytickou reakci při vystavení ultrafialovému záření. Silně rozkládá formaldehyd, toluen, xylen, těkavé látky a ostatní škodliviny.


Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
7
avatar
Tereza
Čistička vzduchu má hezky čistý design a velmi jednoduché ovládání. Super jsou různé druhy filtrů, které mají dlouhou životnost. Aplikace v češtině je pěkná, párování proběhlo rychle. Co mě zklamalo, že po vytvoření automatického plánu se nic neděje a musí se pouštět ručně. Taky po týdnu začal chrčet větrák pro nízký režim nebo spánek.
klad Vzhled
klad Ovládání
klad Velikost
klad Nefunguje automatické zapnutí
klad Po týdnu používání větrák chrčí
klad Režim spánek nefunkční, pořád svítí display
příloha
avatar
Marie
Jednoduchý design čistých linií v bílé a šedé barvě dokonale padne jakémukoliv interiéru. Instalace aplikace proběhla bez problémů, ovládání v češtině také bez komplikací a zcela intuitivně. Oceňuji geniální omyvatelný předfiltr, který prodlouží životnost HEPA filtru. Vzduch v místnosti je kvalitativně na mnohem vyšší úrovni, rozdíl je "cítit" po každém proběhlém čištění.
klad Aplikace v češtině
klad Design
klad Nízká hmotnost
klad Tichý chod
klad Vysoká úroveň čištění vzduchu
klad Větší místnosti by snesly výkonnější model
příloha příloha
avatar
Marie
Čistička vzduchu Tesla Smart Air Purifier Pro M 1 mne zaujala svými filtry - HEPA filtr, Uhlíkový filtr + fotokatalytický filtr, omyvatelný předfiltr. Taktéž má funkce UVC a ionizace. Pro naši domácnost, kde máme na volno papouška a jsme všichni alergici a astmatici je ideálním řešením pro čištění prostoru.
klad Účinnost
klad Hlučnost
příloha
avatar
Simona
O čističce vzduchu jsem přemýšlela dlouho a jsem ráda, že mám právě tuto. Zaujala mne designem a po rozbalení jsem ocenila i váhu, neboť je lehoučká a tím pádem je lehce přenositelná z místnosti do místnosti. Co se týče funkčnosti - čistička si sama analyzuje kvalitu vzduchu na základě čehož začne vzduch čistit. Při dýchaní jsem nepostřehla rozdíl, ale mám tmavý nábytek, na kterém jde dobře vidět prach a po dobu používání je prachu znatelně méně, a to ji zapínám na cca hodinu denně.
klad design
klad váha
klad funkčnost
klad nic
avatar
Eliška
Popravdě mi už několik dní stojí v ložnici a není ani zapnutá. Ze začátku jsem teda byla nadšená že jsem dostala možnost ji vyzkoušet. Pár dní sem ji měla zaplou skoro ve dne v noci. Už dlouho jsem nad pořízením přemýšlela tak sem měla radost že ji můžu zdarma vyzkoušet.
klad Jednoduché ovládání
klad Zbytečný krám do bytu
příloha
avatar
Michaela
Cisticka vzduchu, ode dne kdy jsem ji vybalila jede na plné obratky. S aplikaci se mi to nepodarilo propojit, cisticka mi nesla pres aplikaci najit. Nicmene ovladani je velice snadne, cekala jsem, ze se ve filtrech zachytí vice znatelnych necistot. Kazdopadne prvni zkusenost s cistickou vzduchu je pozitivni zatim ve vsech smerech.
klad Pekny design
klad Tichy provoz
klad Lehka manipulace
klad Lehkost pristroje
klad Nepodarilo se propojit s aplikaci
klad Typ M je do 35m2 takze vetsi mistnost dele cistit
avatar
Vlasticka
Velká, byť relativně lehká konstrukce, ale hůře manipulovatelná (madlo je vzadu, lepší by byla madla na obou bočních stranách). Přivítala bych kolečka pro lepší přesuny po místnosti. Krátký přívodní kabel je limitující. Vzhled relativně konzervativní, pro spotřebič do moderní domácnosti bych čekala něco odvážnějšího. Oceňuji intuitivní ovládání. Nasávání vzduchu je jen vzadu - neměla by spíše nasávat z prostoru a nikoliv od stěny? Relativně hlučná, srovnatelná s interiérovou klimatizací. Hodně z ní fouká a chladí (je to opravdu čistička nebo klimatizace?), doporučuji umisťovat dále od lidí, dětí či domácích zvířat - hrozí, že "chytí průvan". Jak opravdu čistí, nemohu posoudit, ale i když máme v bytě poměrně prašno - záměrně zkoušeno před vysáváním a úklidu, následně po - ukazovala velmi nízké hodnoty prachových částic. Nepřesvědčila mě, že je to nutná součást naší domácnosti, a to ani funkcemi, ani vzhledem.
klad Hmotnost
klad Intuitivní ovládání
klad Rozměry
klad Chybí kolečka
klad Krátký kabel
klad Design
klad Hlučnost
klad Nezdá se mi, že by opravdu čistila vzduch
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel