Jak dopadlo testování kamery Tesla Smart Camera 360? Podívejte se na recenze od našich testerek, jak s ní byly spokojené 

image
otestováno
Počet recenzí
6
jak jste hodnotily
5
2x
4
4x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 20. 6. 2021
do 31. 7. 2021

Tesla Smart Camera 360   

Mějte klid na duši pokaždé, když opouštíte svůj domov s kamerou Tesla Smart Camera 360. Pokud to bude nutné, budete okamžitě informováni ohledně dění kolem kamery přes mobilní aplikaci. Méně starostí, více Tesla!  

Pan & Tilt

Funkce Pan and Tilt umožňuje kameře rotaci v obou osách a to konkrétně 355° horizontálně a až 85° vertikálně. V kombinaci s kvalitním širokoúhlým objektivem, s Tesla Smart Camera 360 vždy najdete ten správný úhel pohledu, aby vám nic neuniklo.

Detekce zvuku a pohybu

Tesla Smart Camera Outdoor není pouze váš domácí strážce, dokáže být i mocný pomocník. S pomocí inteligentní detekce zvuku a pohybu vás sama upozorní například na psí štěkot, nebo rozbité okno.

Full HD senzor

Tesla Smart Camera 360 používá 1/3" CMOS senzor s rozlišením 2 MPx a variabilní snímkovací frekvencí. To znamená, že záznam je vždy dostatečně ostrý se spoustou detailů. A když se setmí, s pomocí výkonných infračervených LED světel si kamera s nedostatkem světla bez problému poradí.

Cloudové úložiště

Pokud vám nebude stačit lokální úložiště na SD kartě, můžete využít cloudové úložiště poskytované výrobcem. 

Hlasový asistent

Tesla Smart Camera 360 si rozumí s hlasovými asistenty, takže ji můžete dle navolených pokynů ovládat i hlasem. 


Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
6
avatar
Zuzana
Z kamery jsem nadšená. Líbí se mi hlavně možnost oboustranné komunikace, ostrý a detailní obraz ve Full HD rozlišení a inteligentní detekce zvuku a pohybu. Když kamera zaznamená zvuk či pohyb, tak mě prostřednictvím aplikace notifikuje. To lze však vypnout nebo zapnout dle potřeby. Funkce Pan and Tilt umožňuje kameře rotaci jak horizontálně, tak vertikálně s pomocí aplikace v chytrém telefonu. Je fajn podívat se kdykoliv domů přes kameru. Uložení záznamu je možné na MicroSD kartu nebo cloudové úložiště. Ovládání přes aplikaci je velice snadné.
klad Inteligentní detekce zvuku a pohybu
klad Mikrofon a reproduktor pro oboustrannou komunikaci
klad Ostrý obraz
klad Rotace
klad Infračervené noční vidění
klad -
příloha příloha
avatar
Klára
Hodnotim kladně. Velmi snadne ovladani v ramci aplikace, intuitivne reseno, stazeni i parovani snadne, bez problémů. Obraz kamery je kvalitni, nahrávání funguje na 1 klik, detekce zvuku a pohybu take bezproblemove. Parovani s wifi rychle, prostě vše funguje jak ma. Musi byt stale zapojeno v el.zasuvce. Zalozni baterie by se hodila, jelikoz v prip.vypadku proudu je vse bez záznamu.
klad Aplikace
klad Parovani s telefonem
klad Kvalita obrazu
klad Jednoduche ovladani
klad Stale zapojeni v elekrine
klad Horsi ovladani zmeny natoceni kamery
příloha příloha příloha příloha
avatar
Jana
U kamery mě překvapil kvalitní obraz a to i za tmy. Bylo úžasné pozorovat pejsky, co dělají , když nejsme doma a uplně nejlepší je, že se dá na ně přes kameru i mluvit. Zrovna se mi to hodilo, když jeden ze psů dělal co neměl. Velké mínus pro mě má kamera v krátkém kabelu a hlavně v tom, že pokud nejste na dosah wifi sítě a chcete se podívat, co se doma děje, tak to má velkou spotřebu dat, pokud by bylo možno nastavit kvalitu rozlišení obrazu a tím i snížit spotřebu dat. Takže to pro mě bylo rozhodujicí. Ale pokud bych měla možnost wifi, tak by tato kamera byla super věc. Taky nám nešlo připojit druhý telefon i když by to podle návodu mělo jít.
klad krásný obraz i za tmy
klad přenos zvuku
klad dobré ovládání
klad krátký kabel
klad velká spotřeba mobilních dat
klad nepodařilo se nám připojit další telefon
avatar
Veronika
Kamera mě opravdu dost příjemně překvapila. Nečekala jsem tak snadnou instalaci a propojení s aplikací. Hotovo bylo asi za 5 minut. Také je super ovladani kamery, to, že lze přes kameru i mluvit, obraz je kvalitní jak ve dne, tak v nočním režimu. Vážně super.
klad Kvalita obrazu
klad Snadna instalace
klad Ovládání
klad Cena
klad Aplikace v telefonu
klad Nutnost mít v zásuvce a připojené na wifi
příloha
avatar
Barbora
Tato kamera mě mile překvapila. Nejvíce mě zaujalo, že lze přes aplikaci v mobilním telefonu odkudkoliv přenášet zvuk domů. Mě se to náramně hodí, jelikož mám doma psa a papoušky, tak to velmi často využívám. Mohu tak kontrolovat své zvířectvo, kdykoliv je potřeba. Škoda jen, že se kamera neotáčí i níže. Ovládání je velmi jednoduché. Detekce zvuku je přínosem, mám tak přehled o dění batolete v postýlce. Za tu cenu, dobrá volba.
klad Přenos zvuku
klad Detekce pohybu
klad Velikost výrobku a jeho design
klad Cena
klad Jednoduché ovládání
klad neotáčí se níže
klad není bezdrátová
klad sem tam se ovládání v mobilním telefonu seká
avatar
zuzana
Kamera je krásná a malá vypadá, jak malý robotík. Jinak párování s aplikací proběhlo hned a používání pochopil i náš syn. Takže je velice snadná na ovládání. Jinak detekuje i našeho 2kg psa, což je super. Celkově se mi přístroj moc líbí. I to, že jde ukládat na icloud.
klad jednoduchost
klad přehlednost
klad snadnost
klad lehkost
klad je dokonalá
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel