Otestovali jsme kameru Tesla Smart Camera 360. Jak s ní jsou naši testeři spokojeni? Podívejte se na recenze

image
otestováno
Počet recenzí
8
jak jste hodnotily
5
4x
4
3x
3
1x
2
1
doporučuje
88 %
Testováno v období
od 6. 12. 2021
do 9. 1. 2022

Tesla Smart Camera 360   

Mějte klid na duši pokaždé, když opouštíte svůj domov s kamerou Tesla Smart Camera 360. Pokud to bude nutné, budete okamžitě informováni ohledně dění kolem kamery přes mobilní aplikaci. Méně starostí, více Tesla!  

Pan & Tilt

Funkce Pan and Tilt umožňuje kameře rotaci v obou osách a to konkrétně 355° horizontálně a až 85° vertikálně. V kombinaci s kvalitním širokoúhlým objektivem, s Tesla Smart Camera 360 vždy najdete ten správný úhel pohledu, aby vám nic neuniklo.

Detekce zvuku a pohybu

Tesla Smart Camera Outdoor není pouze váš domácí strážce, dokáže být i mocný pomocník. S pomocí inteligentní detekce zvuku a pohybu vás sama upozorní například na psí štěkot, nebo rozbité okno.

Full HD senzor

Tesla Smart Camera 360 používá 1/3" CMOS senzor s rozlišením 2 MPx a variabilní snímkovací frekvencí. To znamená, že záznam je vždy dostatečně ostrý se spoustou detailů. A když se setmí, s pomocí výkonných infračervených LED světel si kamera s nedostatkem světla bez problému poradí.

Cloudové úložiště

Pokud vám nebude stačit lokální úložiště na SD kartě, můžete využít cloudové úložiště poskytované výrobcem. 

Hlasový asistent

Tesla Smart Camera 360 si rozumí s hlasovými asistenty, takže ji můžete dle navolených pokynů ovládat i hlasem. 


Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
8
avatar
Pavel
Dobrý den, hned po otevření krabice s kamerou na vás vykoukne milý robot tedy dává ten dojem díky vtipně umístěným reproduktorům na bocích pomyslné hlavy. Kamera nemá na první pohled žádné vady, všechny díly k sobě krásně lícují a nic nekazí dojem. Po zapnutí nabíhá trošku déle ale to je jen dojem dělá přesně co je popsáno v manuálu a tedy nic nebrání spustit aplikaci a kameru aktivovat. Tento proces je dobře popsán a je intuitivní takže ho zvládne každý i bez manuálu. Po naběhnutí překvapí krásným obrazem a překvapivě dobrým zvukem. Ovládat pohyb kamery jde několika způsoby a vše reaguje dle očekávání. Kamera splní vše co slibuje.
klad vzhled
klad kvalita přenášeného obrazu
klad kvalita zvuku
klad jednoduchá instalace a spuštění
klad detekce pohybu
klad snadné ovládání
klad neumí se dívat přímo před sebe
avatar
Ladislava
Tesla Smart Camera 360 je skvělým domácím špionem. Mám dvě kočky a mohu celý den pozorovat, co právě dělají nebo zda se doma něco neděje. Funkce jsou skvělé. Obraz jde zvětšit a přepnout na noční režim při snížené viditelnosti. Lze na dálku skrz aplikaci ovládat - posuny do stran, kam má kamera koukat a lze skrz kameru mluvit. Do kamery je možnost vložit SD kartu, díky které lze záznam uložit. Nastavení aplikace bylo intuitivní a snadné.
klad snadné nastavení
klad aplikace
klad ovládání
klad viditelnost
klad noční režim
klad žádné jsem nenašla
avatar
Michaela
Za nás velice kvalitní produkt za skvělou cenu. Oceňujeme horizontální otáčení pomocí aplikace, ale chybí nám možnost nastavení/otočení kamery pro pohled i dolů. Pro nás nevýhodou je nutnost napájení ze sítě, primárně jsme produkt chtěli jako dětskou video chůvičku a posléze případně bezpečnostní kameru, kde nám bohužel chybí externí zdroj - dobíjecí akumulátor či jen baterie, pro využití do kočárku na zahradě nutnost el. prodlužek není úplně vyhovující. Pokud nemáte 100% WiFi pokrytí, tak spotřebuje i mnoho dat. Obraz i noční vidění je kvalitní, při otáčení kamery v app se trochu sekala. CZ aplikace intuitivní, párování zabezpečené a bez problémů. Detekce pohybu super, zachytí i foto do upozornění a zpráv v app.
klad CZ app
klad Funkce a notifikace
klad Skvělý obraz
klad Cena
klad Možnost nahrávání videa do telefonu i na SD kartu
klad Nutnost stálého připojení do el. sítě
klad Žádný jiný záložní zdroj
klad Bez bezadného WiFi pokrytí nutnost dat
avatar
Blanka
Kamera byla použita k hlídání štěňat v případě nepřítomnosti v bytě. Oceňuji dobrou ovladatelnost, snadné, poměrně jednoduché párování s telefonem. Rozlišení dostačuje, stejně tak zorný úhel a dobrá je i možnost rotace. Oceňuji i obousměrný zvuk. Noční vidění má pro moji potřebu, bohužel, kratší dosvit, odpovídá ale parametrům výrobce. Propojení kamery a aplikace bylo komplikovanější.
klad ovladatelnost
klad kvalita obrazu
klad mohl by být delší dosvit na nočním vidění,
klad propojení přes aplikace
příloha
avatar
Jan
U Kamery nás nejvíce překvapila jednoduchost nastavení, skvělý obraz a přenos zvuku. Při jakémkoli zaznamenání zvuku či pohybu, vám hned aplikace pošle oznámení. V úplné tmě je obraz naprosto čistý. Kameru používáme výhradně na sledování pejska u čehož využijeme veškeré funkce kamery. S kamerou jsme spokojeni a můžeme jí jenom doporučit.
klad kvalita obrazu
klad kvalita obrazu ve tmě
klad kvalita přenosu zvuku
klad detekce pohybu/zvuku
klad jednoduchost ovládání
klad menší možnost vertikálního otáčení
avatar
Katerina
Tesla Smart Camera 360 1 mne velice zaujala už svým super designem. Po rozbalení jsem ihned stáhla dle návodu aplikaci do telefonu. Dle instrukcí jsem hned na poprvé spárovala. Skvělá funkce je určitě rotace do všech stran. Obraz ve skvělé kvalitě i s detaily. Zvuk a pohyb byl trochu zpožděný. Celkově tuto kameru doporučuji hlavně pro maminky malých dětí.
klad designe
klad snadná aplikace
klad rotace do obou os
klad vysoká kvalita obrazu
klad zpožděný zvuk a pohyb
příloha
avatar
Pavla
Kamera Tesla Smart 360 1 je kvalitní výrobek za dobré peníze. Spárování s telefonem šlo naprosto bez problémů a jednoduše. Ovládání aplikace je primitivní, zvládne naprosto kdokoliv. Líbí se mi ostrý a jasný obraz, především noční režim (černobílý obraz ale přesto zcela jasné detaily). Detekce zvuku je také super!
klad jednoduchá instalace
klad jednoduché ovládání aplikace
klad fullHD senzor
klad detekce zvuku
klad přenos zvuku do kamery
klad otáčení kamery po místnosti
klad nelze otočit více kamerou směrem dolů
klad výrazné světlo (čidlo zepředu kamery)
příloha příloha příloha
avatar
Lenka
Jednoduché instalování a také ovládání. Kamera má pěkný obraz, přes den je barevný a jakmile se setmí, tak se okamžitě přepne do nočního režimu. A noční kamera je pecka, krásný obraz. Kameru jsme nejvíce vyzkoušeli, jestli opravdu funguje jak má na tom, když jsme potřebovali dodělat nějaké věci na zahradě a máme 2 děti v předškolském věku. Nastavila jsem si alarm na detekci zvuku i pohybu. Za 1. jsem na kameře mohla vidět, co zrovna děti dělají, jestli nedělají nějakou lumpárnu, když měli po obědě odpočívat :D. Za 2. při každém pohybu mi přišla upomínka, že se něco pohlo, když jsem se podívala do centrum zpráv, tak byla vyfocená fotka a na ní zachycený pohyb (jak jdou děti na záchod). Za 3. když jsem něco potřebovala říct, tak jsem přes aplikaci mluvila přes kameru a krásně a srozumitelně to šlo slyšet.
klad Lehké ovládání
klad Lehká instalace
klad Obraz pěkný
klad Funguje jak má
klad Zachytí okamžitý pohyb
klad Všechno OK.
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel