Otestovali jsme chytrou váhu Tesla Smart Composition Scale WiFi Style. Jak se našim testerkám líbila? 

image
otestováno
Počet recenzí
8
jak jste hodnotily
5
5x
4
2x
3
1x
2
1
doporučuje
88 %
Testováno v období
od 6. 12. 2021
do 9. 1. 2022

Tesla Smart Composition Scale Wi-Fi Style   

Více než váhu připomíná Tesla Smart Composition Scale Wi-Fi Style spíše stylový doplněk vaší koupelny. Ač na to nevypadá, zvládne tato chytrá destička měřit až 13 údajů, které jsou navíc ihned odeslány do vašeho smartphonu.     

Průhledná vodivá vrstva ITO 

Na svrchní části zařízení se nachází 6 mm silného kompozitního skla, které díky vrstvě ITO dokonale reaguje na lidský dotek. Tento materiál je ale narozdíl od klasických elektrod průhledný, vzhledově neruší dojem z váhy a tím tak umožňuje ještě více propojit funkčnost s chytře řešeným designem.  

4 tenzometry

Pro měření samotné hmotnosti jsou zde čtyři tenzometry. Ty jsou strategicky zabudovány tak, aby vždy došlo k co nejpřesnějšímu měření dané hmotnosti.

Připojení Wi-Fi

Díky neustálé automatické synchronizaci skrze Wi-Fi budou data ve Vaší aplikaci vždy aktuální. Vy tak budete mít dokonalý přehled o všech měřených údajích.

Váha, na kterou je radost pohledět

Konec strachu z pohledu na váhu. Tesla Smart Composition Scale Wi-Fi Style je váha, kterou se budete chtít dívat pořád. Její skvěle laděný design propojený s chytrou funkčností prostě musí ocenit každé oko.

13 měřených hodnot

Váhy už dávno nejsou jenom o vážení. Je celá řada věcí, které ovlivňují vaši hmotnost a to, jak se v našich tělech cítíme. I tyto hodnoty umí chytrá váha rozpoznat a skrze aplikaci vás o nich přehledně informovat.

Aplikace Tesla Smart

Váha komunikuje s vaším chytrým telefonem či tabletem za pomoci Wi-Fi. Tímto způsobem ji můžete připojit i k chytré aplikaci, která umí pracovat na zařízeních s operačními systémy iOS a Android. Tato aplikace vám pomůže se lépe orientovat ve zjištěných datech a také vás dokáže varovat v případě, že by mohlo dojít k ohrožení vašeho zdravotního stavu.


Více informací o produktu najdete TADY.


Hodnocení
8
avatar
Soňa
Váha jw super! Ukáže mi plno údajů, jako BMI, na jaký věk je moje tělo, taky podíl tuků, svalů, vody, atd. Super je, že se spáruje s aplikací, tak vidím výsledky kdy se mi zachce. Jde taky přidat další osoby a tak můžu ukládat i jejich výsledky. Líbí se mi to. :)
klad Spárováno a aplikací
klad Podrobné výsledky
klad Ukládání výsledků dalších osob
klad Párování s aplikací dělalo malý problém, alw nakonec se ro zvládlo.
avatar
Jana
Váha je skvělá. Co se týče aplikace, s párováním jsem neměla úplně problém, jen mi přišlo že se návod nepatrně liší, tak to zabralo o chvilku víc. Jinak ovládání samotné aplikace je jednoduché. Mám přidány i další členy rodiny. Jen mi vadí že musím pokaždé kliknout třeba na své jméno, že to nezůstane na posledním člověku.
klad Lehce ovladatelná aplikace
klad Funguje jak má
klad Spoustu informací v aplikaci
klad Musim pokaždé klinout na vybraneho člověka, i když jsem byla jako poslední
příloha
avatar
Darina
Chytrá váha pro ty, kteří se nebojí pravdy a rádi se svým zdravím něco udělají. Váha se spáruje s aplikací Tesla Smart jednoduše, kromě hmotnosti ukazuje spoustu dalších ukazatelů např. tuk, vodu, BMI, a další. Vizuálně vypadá hezky, takže opravdu stylový doplněk do koupelny.
klad Vizuálně
klad Funkce
klad Zatim nic uvidíme časem
avatar
Veronika
Váha Tesla je kompaktní zařízení, které hlídá několik údajů o vašem těle. Váhu jsem propojila s telefonem Samsung android. Propojení bylo jednoduché a rychlé. Samotná aplikace je intuitivní, dá se zde přidat několik členů rodiny a porovnávat údaje v čase.
klad Snadná instalace a nastaveni
klad Množství funkcí
klad Skladnost váhy a design
klad Vše je v pořádku
avatar
Simona
Vždy jsem podobné váhy viděla a zkoušela jen u známých a nic mi to neříkalo. Na základě možnosti testování musím ale říct, že bych už ani neměnila váha je designově naprosto skvělá a to samé i funkčně. Díky chytré váze od Tesly jsem si začala pravidelně hlídat svou váhu a pozorovat změny ve všech kategoriích, které váha dokáže změřit. Za mne je to parádní pomocník do domácnosti moc dobře vypadá a i skvěle funguje, co víc si přát.
klad Design
klad Funkce
klad Rychlost
klad Aplikace
klad Těžká
příloha

Přílohy

IMG_0255.MOV
avatar
Jessica
S váhou jsem spokojena, rychlé připojení k wi-fi, po stahnutí aplikace Tesly jednoduché spárování s mobilem, aplikace je přehledná, hodnoty jsou měřeny přesně, lze nastavit každého člena rodiny a jde vidět změny v hmotnosti v grafech. Její předností je také vzhled.
klad Jednoduchost párování s mobilem
klad Vzhled
klad Přesnost hodnot
klad Malý dosah wi-fi
příloha příloha příloha

Přílohy

IMG_9368.MP4
avatar
Lucie
Vaha od Tesly zaujme svym designem. Pri zprovoznovani vahy to pro nas bylo s partnerem utrpeni. Navod nic moc a na sparovani vahy a mobilu je treba 2 vysoke skoly... Nakonec nam ji pomohl zprovoznit az znamy, ktery ma doma take chytrou vahu, byt jine znacky. Samotna aplikace pak take mohla byt jednodussi, navod opet nic nerikajici, zkouseli jsme formou pokus omyl. Kdyz uz jsme se dopracovali konecne k samotnemu vazeni, tak vse probihalo bez problemu. Pro me vaha ukazuje velmi zajimave veci a jsem s ni i pres pocatecni peripetie, spokojena.
klad Dsigne
klad Funkce vahy
klad Slozitost parovani vahy
klad Navod k nicemu
klad Slozitejsi zrizeni profilu v aplikaci pri sprave vice lidi
avatar
Alena
Váha je na pohled velmi pěkná, hodí se do každé místnosti, díky hladkému povrchu se snadno udržuje čistá. V balení nejsou baterie potřebné ke spuštění váhy. Návod je velmi stručný, neobsahuje téměř nic, a ani na webu výrobce se nedá nic podrobnějšího k funkcím a párování váhy najít. Po prvotním spárování se ale neodpojuje, funguje dle očekávání.
klad pěkný vzhled
klad dostupná aplikace pro Android i pro IOS
klad mnoho funkcí
klad váží přesně
klad nedostatečný návod
klad baterie nejsou součástí balení
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel