Vybrané testerky se svými mazlíčky otestovali dávkovač krmiva Tesla Smart Pet Feeder Camera. Jak s ním byli spokojení?

image
otestováno
Počet recenzí
4
jak jste hodnotily
5
3x
4
3
1x
2
1
doporučuje
80 %
Testováno v období
od 20. 6. 2021
do 31. 7. 2021

Dávkovač krmiva Tesla Smart Pet Feeder Camera   

Nastavte svým mazlíčkům pravidelné krmení s krmítkem Tesla Smart Pet Feeder Camera. Díky záložní baterii nebude žádný problém ani výpadek proudu. Pokud nejste na blízku, můžete se přes aplikaci podívat prostřednictvím zabudované kamery na to, zda se mazlíčci pravidelně stravují či nikoliv. Méně starostí, více Tesla!  

Plánované krmení

S aplikací Tesla Smart pro iOS a Android zařízení, je plánování krmení velice jednoduché. Můžete naplánovat několik časů krmení s různou velikostí jednotlivých porcí. Můžete také kdykoliv stisknout tlačítko Feed a manuálně vydat jednu porci o přednastavené velikosti.

Záložní baterie

S možností použití záložní baterie, umístěné v základně krmítka, se již nemusíte bát, že by váš mazlíček zůstal při výpadku proudu o hladu. Baterie zajistí nepřerušený provoz po dobu několika dní.

Objem 4 l

Snadno vyjmutelná nádoba na granule s kapacitou 4 litrů je dostatečně velká, aby vydržela několik dní. Nádoba může být použita na jakékoliv suché krmivo s velikostí zrna od 2 mm do 10 mm. Nádoba je částečně průhledná, abyste vždy mohli zkontrolovat zbývající množství krmení.

HD kamera s oboustranným audiem

Díky zabudované kameře, reproduktoru a mikrofonu, budete vždy přesně vědět co vaši mazlíčci právě provádějí.


Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
4
avatar
Andrea
Dávkovač má velký zásobník na granule, máme 2 kočky a zásoba vydržela cca týden. Nahoře v zásobníku je pod krytem daný sáček s "vysoušečem", aby granule nenavlhly, ale bohužel se nám 2x stalo, že vypadl, i přes kontrolu uzavření krytu a jednou to zamezilo vydání granulí. Plánování je možné na různé dny, časy a dávky. Občas se stane, že dávkovač nevydá celou dávku (10g), ale pokud má vydat 2 a více, je vše v pořádku. Kamera je plus, ale není nezbytná. Je zde možnost nahrát zvuk, který přivolá mazlíčky na jídlo nebo můžete naživo mluvit přes mikrofon, kde ale nejde nastavit nižší hlasitost. Velkým plusem je možnost provozu na baterie, kdyby nešel proud. Aplikace je přehledná, rychlá a hlásí vydání granulí.
klad Plánování dávek krmiva
klad Design
klad Velký zásobník
klad Provoz i na baterie
klad Kamera a mikrofon
klad Občas nevydá celou dávku krmiva
klad Nedá se nastavit hlasitost mluvení přes mikrofon
avatar
Josef
Krmítko je velmi hezky designově zpracované. Má špičkovou kameru, takže dobře vidíte, co se děje venku nebo v domácnosti. Výhodou je, že můžete na své mazlíčky i mluvit. Celková instalace je velmi jednoduchá a rychlá, takže můžete produkt po rozbalení začít ihned používat. Aplikace je velmi hezky zpracovaná a přehledná. Jen by mohl být o trošku delší kabel.
klad super design a zpracování
klad špičková kamera
klad jednoduchá instalace
klad přehledná aplikace
klad krátký kabel
klad poměrně velké
avatar
Ivana
Aplikace nás provedla spolehlivě připojením k internetu. Byla v češtině a jednoduše ovladatelná. Kamera a mikrofon nás překvapily zcela bezchybným fungováním. Jako krmivo jsme zvolili Ibero Natural dog Mini Junior a Brit Care Mini Grain Free Yorkshire, tedy doporučenou frakci pro dávkovač. Plánování dávkování je logické - dny, čas, počet dávek. V manuálu je psáno, že jedna dávka je cca 10 g ve skutečnosti jsme navážili 16-17 g u obou druhů krmiva. S tímto jsme si poradili a přepočítali dávky podle skutečnosti. Problémy: Dávka nebyla vydána, nebo vydáno menší množství a přitom aplikace hlásila, že dávka byla vydána správně. Stalo se nám vícekrát.
klad Jednoduchá aplikace
klad Spolehlivá HD kamera i audio
klad Logické plánování
klad Pěkný design
klad Celkově snadná obsluha
klad Nevydání krmiva
klad Vydáno menší množství krmiva
avatar
Tereza
Aplikace je v češtině, velice snadno se ovládá, aplikace funguje odkud koliv, můžu i z práce pozorovat co se doma děje, můžu na svého pejska i mluvit o on mě uslyší, můžu mu naplánovat kdy a kolik gramů se mu má podat krmiva, což je dobré, že nemusím hlídat čas, kdy musím pejska nakrmit a můžu ho krmit i sama na dálku, kamera je velice kvalitní, krásně pejska doma vidím i když je tma, výhodou je, že se nemusím bát zda vypadne proud, protože dávkovač má i záložní baterie
klad dávkování krmiva na gramy
klad snadná údržba
klad záložní baterie
klad nastavení podání krmiva na čas
klad snadná aplikace v češtině
klad kvalitní kamera
klad žádné
příloha