TESTOVALY JSTE: PALAČINKOVOU PÁNEV S GRANITOVÝM POVRCHEM

image
otestováno
Počet recenzí
9
jak jste hodnotily
5
8x
4
3
2
1x
1
doporučuje
89 %
Testováno v období
od 28. 7. 2015
do 1. 1. 1970

Palačinkovou pánev s granitovým povrchem testovalo dvacet z vás. Jak jste byly s pánví spokojené?

Palačinkovou pánev doporučuje 94 % žen.

O produktu:
Palačinková keramická pánev s granitovým povrchem RL-CP26G o průměru 26 cm je určená na přípravu palačinek nebo omelet. Granitový povrch umožňuje připravit jídlo velmi rychle a s minimem tuku. Díky tomuto povrchu se pánev nepoškrábe, velmi snadno se čistí a je odolná vůči vysokým teplotám, a to i rukojeť, která je měkčená a nezahřívá se. Pánev je vyrobena z kvalitního litého hliníku a má antibakteriální nepřilnavý povrch, jenž neobsahuje žádné škodlivé látky. Vhodná na všechny typy sporáků včetně indukčních.

Splnila pánev  vaše očekávání?

Při testování palačinkové pánve s granitovým povrchem všechny ženy ocenily, že k přípravě palačinek není nutný téměř žádný tuk. „Vyzkoušela jsem nejprve první s trochou oleje a ty další už jen „nasucho". Chutnaly báječně, díky velikosti kola se dají báječně stočit." pochvaluje si Mísek. S ní souhlasí i další ženy. „Opravdu stačí použít minimum oleje a palačinky jdou lehce obracet," připojuje svou zkušenost Miroslava a další. Adion vyzkoušel i přípravu palačinek bez tuku: „Zkoušel jsem smažit i omeletu poprvé bez tuku, ta se mi sice trochu připekla, ale to vůbec nevadilo, protože mytí pánve jde za pomoci houbičky úplně samo." Na údržbu pánve byly též mezi testerkami slyšet pozitivní ohlasy. „Snadno se myje, vyzkoušela jsem mytí klasicky ve dřezu i v myčce, vše bez problémů. Takže za mě jednička s hvězdičkou." hodnotí Miuka. AAsun pak zkušenost doplňuje: „Dokonce se pak ani pánev nemusí mýt, jenom stačí utřít. Naprosto bez chyby."

Nejen povrch pánve se ženám líbil, ale i manipulace s ní. Díky pogumované rukojeti, se žádná nemusela bát spálení. Ještě více vyzdvihuje rukojeť Bábina:„Ještě musím vyzdvihnout pogumované madlo pánve, moc pěkně se s ní zachází a rukojeť nevyklouzává z ruky." Lucii89, Heeně a jiným testerkám se  zdála při prvních použitích pánev robusnější a těžší do ruky. K tomuto názoru se připojuje i Nikolaš: „Chvíli mi trvalo, než jsem si zvykla na váhu pánve, protože jsem doposud dělala palačinky na obyčejné pánvičce, která byla lehčí, ale nakonec jsem si ji zamilovala. Díky nepřilnavému povrchu byly všechny moje palačinky dokonalé." Ne úplně dokonalé se vedly palačinky Hale: „Od samého začátku jsem však měla pocit mírného vyboulení uprostřed. Olej obratem stekl na okraje. Stejně tak se mi dělají palačinky, uprostřed jsou tmavší a těsta je zde méně." Ostatní testerky však tento problém u pánve nenacházely.

Palačinková pánev se hodí na všechny typy povrchů sporáků, jak potvrzují testerky. Tuto skutečnost dokládá Marastro: „Já jsem ji testovala na indukční plotýnce a palačinky byly výborné. Netrhaly se a šly snadno obracet."


To, že se na pánvi nemusí dělat jen palačinky, uvádí Libušenka: „Zkoušeli jsme i tzv. "volí oko" a dokonce kousek masíčka bez štávy. Vše bez problémů a chutné! Ještě bych dodala, že i čištění je bez problémů. Taky mi trochu chyběla jakákoliv indikace rozehřátí tuku, není na pánvičce téměř vidět."

Palačinková pánvička se stala dobrým pomocníkem pro většinu žen. Dokonce si ji oblíbili i ostatní členové rodiny, jak zmiňuje  Martina4: „Díky téhle pánvičce se můj syn asi stane kuchařem. S ní je to bez problémů."

 

Hodnocení
9
avatar
Anna
avatar
Adéla
avatar
Věra
avatar
renata
avatar
Marika
avatar
Jana
avatar
Lenka
avatar
Jitka
avatar
Lucie