Vyzkoušejte nového pomocníka Quick Max

image
otestováno
Počet recenzí
13
jak jste hodnotily
5
8x
4
3x
3
2x
2
1
doporučuje
85 %
Testováno v období
od 4. 11. 2016
do 30. 11. 2016

Otestujte s námi plochý mop Quick Max s vestavěným samoždímacím systémem a usnadněte si úklid vaší domácnosti. Hledáme deset maminek, které splní podmínky a podělí se s námi o zkušenost.

Revoluce v uklízení podlahy - dokonalý a rychlý úklid podlahy bez ohýbání zad

Rychlé a účinné ždímání mopu bez kontaktu s vodou, ruce zůstanou suché a čisté, stačí jedno zatáhnutí rukojeti. Mop je ze 100% mikrovlákna.

Je účinný i bez použití čisticích prostředků a vhodný pro všechny typy podlah. Snadnou manipulaci zajišťuje magnetický systém na hlavě mopu.

Mop má teleskopickou tyč dlouhou 140cm.

Více informací naleznete ZDE.

Hodnocení
13
avatar
Zuzana
klad Tento mop mi doporučila známá, měla jsem Leifheit Clean Twist a po velice krátké době se rozbila násada se samoždímacím systémem. V obchodě se nedá koupit. Objednala jsem přes internet cena cca 350,- pouze násada a vydržela pouze 3 měsíce, celý systém stál víc jak 1000,- S mopem spontex jsem spokojená, s ním je úklid rychlý a bezproblémový
avatar
Daniela
klad Nový, plochý mop Quick Max s vestavěným samoždímacím systémem se mi moc líbí. Hlavně to jak je lehoučký a krásně padne do ruky. Je tenký, takže se dostane pod všechny skříňky a do všech koutů. Je dobrý na všechny typy podlah. Zvláště oceňuji jednoduchý, samoždímací systém, který šetří naše ruce. Rozhodně doporučuji.
avatar
Pavlína
klad Na mop jsem si sice musela chvíli počkat, ale když dorazil, neváhala jsem a ihned jsem se pustila do jeho testování. Díky tomuto mopu jsem se rozloučila s mytím podlahy na kolenou. S mopem se jednoduše manipuluje, vytírá rovnoměrně a nezanechává mokré stopy jako jiné mopy. Způsob ždímání mi vyhovuje (zpočátku to chce trošku cvik) — žádné ždímání hadru a mokré ruce! Musím uznat, že byt jsem s ním měla krásně vytřený během chvilky. Je to užitečný pomocník, který už nedám z ruky!!!:-)
klad Jelikož máme nízké postele, byl trošku problém se pod ně s mopem dostat (hlavně pod dětskou postýlku — vyřešila jsem to jejím odsunutím).
klad Musela jsem sehnat větší kbelík.
avatar
Marianna
příloha příloha
klad Jsem ráda, že jsem měla možnost mop vyzkoušet. Moje zkušenosti s mopy jsou tragické, ale tento se mi líbí. Vytírám obden a jsem opravdu spokojená. Dobře se ždímá a myje. Díky teleskopické rukověti si mohu nastavit délku, aby byla pohodlná pro mě a manžel zase pro sebe. Nechává malou mokrou stopu jen kolem lavóou, ale to bude mnou, že ještě nemám ždímání moc natrénované. Od doby co máme doma mop, mám i pomocníky, kteří se se mnou o práci přetahují. Opravdu doporučuji.
avatar
Milena
klad Když mi přišel tento mop,tak jsem se pustila velmi ráda ihned do testování. Vytírání s ním šlo velmi lehce,po linu i plovoucích podlahách hezky klouzal.Vyždímání také bez problémů,nezanechával mokrou podlahu. Škoda,že k němu nebyl i kbelík,ale zvládla jsem to se svým současným.
avatar
Gabriela
klad Jsem velice ráda, že jsem mohla vyzkoušet tento plochý mop. Díky jeho tvaru a kloubu jsem se dostala i do špatně přístupných míst. Nastavitelná délka tyče je také super, protože si ji mohu nastavit tak, jak mi vyhovuje. Ždímání mopu jde zlehka a je tak akorát mokrý. Dobře vytře, ale zároveň nezanechává podlahu mokrou. Myslím si, že je to skvělý pomocník na úklid domácnosti. Jsem spokojená. Děkuji :-)
avatar
Iva
klad Děkuji za možnost testovat mop.Jakmile přišel, vyzkoušela jsem ho při běžném úklidu. V jídelnim koutu a v kuchyni mam lino a v předsíni plovoucí podlahu.Také WC a koupelna je pokryta linem. Vytíral o se mi dobře, jen jsem neměla potřebný grif ve ždímání,to se ještě musím naučit. Jinak jsem byla s výsledkem vytření spokojená. Dostala jsem se s nim i do špatně přístupných míst.
klad Překvapilo mě, že přišel pouze mop.I když je pravda,ze o kýblu nic v testovani nepsali.
avatar
Jana
klad Jsem byla velmi překvapená že s ním šlo vytřit i v těžko dostupných místech a rozích místnosti, při ždímani jsem nemusela použít žádnou sílu, vyždímal se suprově a nezanechaval přemokřenou podlahu, jak se sem tam stávalo s mým starým třásňovým mopem.
klad Mám malý kbelík, takže musím zainvestovat do většího.
avatar
Renata
klad Vlastním tento mop nějakou dobu a jsem s ním spokojená. Vyhovuje mi, že se dá použít na všechny povrchy v domě a zejména že ušetří takové to klasické lezení po čtyřech, máchání se ve špinavé vodě a mnohé ohýbání se. Tyč je dostatečně dlouhá, dosáhne do každého rohu. Vhodný kblelík jsem také musela poshánět, ale když už ho má jeden doma, na úklid jsou to skvělí pomocníci.
avatar
Nikol
klad Jelikož mám doma všude podlahy tento mop jsem rozhodně ráda otestovala. Dostane se opravdu všude i do těžce přístupných míst. Setře všechen nepořádek narozdíl od třásňových mopů. Při ždímání se nemusíte ohýbat, má opravdu dobrý mechanismus. Podle mě je s tímto mopem ždímání opravdu rychlé, rychlejší než ždímání s rotačním systémem. Při ždímání necáká, voda steče pěkně do kýble. Vytírá se s ním opravdu krásně.
klad Musela jsem si k němu pořídit větší kyblík.
avatar
jana
klad Děkuji za možnost vyzkoušení si nového mopu. Ze začátku jsem byla mírně v rozpacích z tohoto systému ždímání. Chce to cvik. Než se systém trochu "zajede" jde to trochu ztěžka. Velké plus má jednoznačně teleskopická tyč, u jiných mopů jsem měla problém s výškou - všechny byli krátké ačkoliv jsem prcek tak mě i přesto boleli záda - u tohoto mopu ne díky teleskopické tyči- také je díky tomu pevnější a nekvrdlá se. Mop z mikrovlákna vytírá dobře, je pratelný.
klad Trochu mě překvapilo když pošťačka přivezla "jen" mop. Starý kýbl ani jiný který doma mám mi k mopu nepasoval a tak jsem musela sjet koupit jiný a vymýšlet který by byl vhodný. To mě zamrzelo hodně :(
klad Celkově jsem z mopu pořád trochu v rozpacích a tento systém ždímání si nemohu nějak zvyknout - ikdyž vyždímu minimálně 7x stejně mi přijde že je podlaha moc mokrá. Při ždímání mop hodně cáká okolo takže musím dávat pozor ať neždímu blízko nábytku nebo elektroniky. Pak mi ještě vadí madlo pro ždímání - když vytírám například pod postelí nebo nízkým nábytkem tak "škrtá" o zem a mám tak strach že si podlahu poškrábu a nedostanu se kvůli tomu daleko pod nábytek.
avatar
Věra
klad Mop je kvalitně provedený, všechny mechanické části fungují skvěle, jak jsme u Spontexu zvyklé. I barva je obvyklá světle modrá. A tu já ráda. Mikrovláknová část pěkně stírá. Dobře se dostává i do rohů a úzkých prostorů. Hlava mopu je opravdu snadno ovladatelná. Celkově je mop takový "živější". Při vytírání se boční části pohybují střídavě dopředu a dozadu, což nemusí být naškodu. Možná to naopak výhoda a lépe tak stírají, jen na to nejsem zvyklá. Výtaznější je to u vytírání nasucho, k čemuž je podle návodu mop také určen.
klad K mopu není dodáván kyblík, což je nepříjemné, protože do běžného se nevleze. Pokud budete mop kupovat, pořiďte si zároveň i kompatibilní nádobu. :-). Systém ždímání mě rovněž nenadchl. Ano je opravdu rychlý v porovnání s rotačními ždímačkami, ale pokud chcete mít mop opravdu důkladně vyždímaný, tak to jedním pohybem opravdu nejde a musíte pumpovat opakovaně, což tu časovou výhodu poněkud ruší. Navíc madlo na násadě zbytečně překáží. Je pak problematické se dostat pod nábytek. A to je škoda, protože jinak by se člověk tímto mopem dostal opravdu všude. Při ždímání je třeba nejprve pracovní plochu dostat do správné polohy. Pokud jsem se snažila vyždímat bez toho, tak se vždy odočila obráceně a mop se nevyždímal ani po několika pokusech. Sejímání a opětovné nasazená potahu také není úplně jednoduché. Je připevněn suchým zipem a navíc na straně ke ždímacímu mechanismu jsou pro upevnění jakési kapsičky a ty jsou dost malé, navíc mi při nasazování sucháč chytal zbytek hadry. Pokud je nasunete na mop máte vyhráno. Pak už sucháče fungují skvěle. Celkově bych řekla, že jsou i lepší varianty na vytírání včetně těch od stejného výrobce. Na druhou stranu věřím, že spoustě lidí bude i tento mop vyhovovat. Pokud se nepotřebujete s mopem dostat pod postel apod, zvyknete si na systém ždímání a pořídíte vhodný kyblík, může vám sloužit velmi dobře.
avatar
Jana
klad plochý mop je na kloubu, takže se s ním velmi dobře dostávám do všech míst, kde potřebuji vytírat. Mop krásně sbírá špínu a vytírá ji před sebou (nerozmazává ji jako některé třásňové), ždímat jde dobře a snadno, nezůstává příliš mokrý, takže podlaha po vytření je brzo suchá. A systém ždímání u nás velmi zaujal i syna, takže se poprvé sám od sebe dobrovolně pustil do vytírání. Jsem s mopem velmi spokojená