Testujte pro vaše děti! Přihlaste se a získejte čistý krystalický kolagen s extraktem z růže šípkové.

image
otestováno
Počet recenzí
62
jak jste hodnotily
5
56x
4
6x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 30. 8. 2016
do 20. 9. 2016

Už jste také uvažovali, jestli váš akční neposeda, který stále někde leze, něco zkoumá, zkrátka intenzivně sportuje, má ve svém těle dostatek kolagenu? Kvalitní kolagenové struktury jsou zejména v období rychlého růstu mimořádně potřeba.

Otestujte spolu s Vašimi dětmi doplněk stravy COLAFIT Junior

Malé měkké kostičky čistého krystalického lyofilizovaného kolagenu jsou v tomto balení pro juniory obohacené extraktem z růže šípkové pro udržení normálního stavu kloubů.

Něco pro naše malé neposedné rošťáky

Přípravek je určený dětem od 3 let, které ho ocení pro jeho netradiční snadno polykatelnou formu a příjemnou jahodovou příchuť.

*enzo* S jahodovou příchutí

*enzo* Ve formě měkkých kostiček

*enzo* Dávkování 1 kostička denně

*enzo* Balení na 2 měsíce užívání

*enzo* S dárečkem v každém balení navíc

 

Doplňky stravy Colafit užívají spokojení dospělí již více než 20 let, aktuálně jsou v Čechách i na Slovensku jedničkou na trhu.*

DÁREK PRO VÁS *gift*

A navíc jako malou odměnu pro Vás obdržíte v zásilce k testování vzorečky dalších přípravků řady Colafit, abyste neujídala chutné jahodové kostičky Vašim dětem!

(* IMS Health OTC sell in data ČR a SR (02G JOINT CARE PRODUCTS), 2015, YTD04/2016.

 

Více se dozvíte ZDE

Hodnocení
62
avatar
Hana
klad Colafit už je taková stálice na trhu. Malý velký zázrak na klouby. Zejména ty hodně zatěžované, jako v mém případě při běhu a dalších sportovních aktivitách. Produkt dětem myslím neublíží, ale naordinovala bych ho dětem jen v případě, že lékař toto doporučí. Jinak mi to nepřijde nutné.
avatar
Marika
klad Colafit už je taková stálice na trhu. Malý velký zázrak na klouby. Zejména ty hodně zatěžované, jako v mém případě při běhu a dalších sportovních aktivitách. Produkt dětem myslím neublíží, ale naordinovala bych ho dětem jen v případě, že lékař toto doporučí. Jinak mi to nepřijde nutné.
avatar
Anna
klad Doplněk stravy COLAFIT Junior jsou výborné :-) dětem moc chutnají :-) a já jsem ráda že mlsají vytamíny a že pro ně dělám jen to nejlepší
avatar
Kamila
klad Dětičky kostičky Colafit milují, co bych pro ně jako matka neudělala. Magnetka vždy potěší - na lednici jich máme spoustu. Užívají se vložením do úst a rozpuštění - je to jednoduché, zvládne to i malé dítě!!!! stejně tak i dospělý . Je to dobrý doplněk kolagenu. Všem doporučuji.
avatar
Daniela
klad Doplněk stravy COLAFIT Junior důležitým kolagenovým doplňkem pro zdravé kluby dětí. Řekla bych, že nejoblíbenější budou ty s jahodovou příchutí. Kostičky dětem moc chutnají. Připomínají cukrovou vatu. Líbí se mi i dárečky pro děti v každém balení. Hlavně magnetky. Zdraví dětí je to nejdůležitější a cokoliv jim prospěje, je dobré. Rozhodně doporučuji.
avatar
Zuzana
klad Colafit jsem užívala již několikrát. Myslím, že je to nejúčinnější produkt na klouby, který se prodává. Bolela mě kolena i kyčle, ale co užívám každoročně 2 balení Colafitu, tak nemám problémy. Užívání je vzhledem k malému objemu po vložení do úst velmi jednoduché
avatar
Jana
klad estování doplňku stravy COLAFIT Junior - velmi hezké balení v krabičce veselých barviček s dětskými motivy. velmi potěšil veselý magnetek / klip / jako dárek a dětské tetování, dárečky, které jsou součástí balení. Kolagen je ve formě malých měkkých kostiček jemné barvy i jemné jahodové vůně. SUPER!!!!
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Michaela
klad Už hodnocení psala mamka za nás všechny tři, ale koupily jsme pro nás další balení už v lékárně, tentokrát tam nebyl medvídek, ale zebřička, a mají ještě kravičku. Bohužel už balení nebylo tak nabouchané jako to, které vytestovala mamka (už tam nebyla tetovačka a masážní gel a vzoreček sedmi bílých kostiček pro dospělé) ale jen magnetka/příp. skřipec jako záložka do sešitu. Jinak otestoval to i náš bílý myšák Stuart, který má teď papírovou krabičku po odstranění průhledné fólie jako domeček a je v ní spokojený, viz foto :o). Chutná to skvěle a je to lepší, než forma pro dospělé, jen třeba brát dvě kostičky denně a ne jen jednu.
příloha příloha
avatar
Blanka
klad Testování doplňku stravy COLAFIT Junior - velmi hezké balení v krabičce veselých barviček s dětskými motivy. velmi potěšil veselý magnetek / klip / jako dárek a dětské tetování, dárečky, které jsou součástí balení. Kolagen je ve formě malých měkkých kostiček jemné barvy i jemné jahodové vůně. SUPER!!!!
příloha příloha
avatar
Klára
klad Pěkné balení a doufám, že i pozitivní účinky. Jsem moc ráda, že jsem mohla společně se synem začít testovat Colafit. Já znám Colafit pro dospělé a také ho tak 2x za rok použiji, pomáhá mi a nebolí tolik klouby. Proto jsem ihned jak jsem balení obdržela, synovi dala první jahodovou kostičku a tak doufám, že bude prospěšná i pro něj. Oceňuji hezké balení pro děti včetně klipu + pár kostiček pro dospělé, které jsem si schovala až začnu s mojí kúrou. Jaké působení má ale Colafit na mého syna budu vědět až po dobrání.
avatar
Jana
klad Moc mě překvapilo celkové balení Colafitu, součástí byl veselý klip, který děti hned využily. Kostičky mají příjemnou vůni a chuť. Děti je bez problému spolknou. Dávka je na 2 měsíce, což je velice praktické. Jedná se o velice přirozené dodání kolagenu do dětského organismu :-)
klad Nevýhodou mi přijde spolknutí kostičky alespoň 10 min před snídaní. Děti hned co se probudí, vyžadují snídani. Někdy hrajeme opravdu o vteřiny.
avatar
Marek
klad Děkuji za možnost testování. Vzhledem k tomu, že je Colafit Junior. Hned po otevření nás zaujalo balení, vůně a složení kostiček. Také nás mile překvapil dárek ve formě klipu s magnetkou. Kostičky připomínali cukrovou vatu a dětem moc chutnali. děkujeme za možnost testování.
avatar
Ivana
klad Dobrý den, jelikož můj synovec (vlastní děti zatím nemám) ještě nestihl doužívat celé balení krystalického kolagenu, nemůžeme posoudit účinky tohoto produktu. Ale se sestrou věříme, že mu pomůže. Jsou mu tři roky a často ho bolí nožky, takže tento produkt je ideální na pozorování účinku.
avatar
Klára
klad Dobrý den, v prvé řadě bych moc chtěla poděkovat za možnost testování krystalického kolagenu pro děti. Zvolená příchuť tohoto doplňku stravy je báječná, moje dcerka miluje jahody. Dále bych chtěla vychválit i velikost kostiček, docela mě překvapili, že jsou takové jaké jsou, nikdy jsem ještě nekupovala takže jsem na tu kostičkou vatičku koukala, jestli je mám opravdu sníst. Podle mě zajímavý doplněk stravy, který dětem vytváří kolagen. :) Líbily se nám i přiložené dárky v krabičce (byla to tetovačka a magnetka).
klad Tím jak jsou takové vatové, tak se hned na jazyku rozpouštějí takže je celkem složité je spolknout aniž by se kostička rozpustila.
avatar
Dita
klad Colafit Junior měl v krabičce přiložený dárek v podobě magnetky na ledničku. Navíc později dcerka ještě v krabičce nalezla tetovačku na ruku - netuším, kde se skrývala :-). V balení je 60 kostiček, dávka na dva měsíce. Jedná se o kostičky se sladkou vůní jahůdek, velice lehké, připomínající cukrovou vatu. Berou se ráno na lačno, alespoň deset minut před snídaní. Pro děti pohodlná volba bez braní prášků.
klad Časové užívání nám moc nevyhoje (alespoň 10 minut před snídání) neb dcerka po probuzení ihned běží k lednici a vyžaduje svůj jogurt.... Ještě se ji dvakrát stalo, že kostičku nespolkla, ale pokusovala/cumlala a z kostičky se udělal malý gumový kousek, který se ji přilepil do stoličky a musela jsem ho lovit. Již jsem ji však vysvětlila, že musí kostičku hned spolknout a tak to má i dle návodu být.
příloha příloha příloha
avatar
Markéta
klad Děkuji za možnost testování. Vzhledem k tomu, že je Colafit Junior určený pro děti, s nadšením se testování ujala má dcera. Hned při otevření nás zaujalo, jak je Colafit Junior lehký a příjemně jahodově voňavý. Užívat se má na lačno, tak má dcera už svůj rituál, kdy si hned po probuzení dá "kostičku" a až po 10 minutách jde snídat. Fyzicky se po užívání tohoto doplňku cítí určitě lépe, proto můžeme z vlastní zkušenosti Colafit Junior jen doporučit.
avatar
Kristýna
klad Po otevření víčka a odtrhnutí fólie jsem byla ohromena velmi vábnou vůní jakési jahodové cukrové vaty. Kostičky skoro nic neváží, jsou velmi sladké a jednoduše se polykají. Dříve mi často lupaly klouby, což už se teď skoro nestává. Na mne udělal Colafit skvělý dojem ;-)
příloha
avatar
Radka
klad Děkujeme za možnost testování Colafitu. Syn byl nadšený, nejraději by snědl všechny najednou. Líbil se mu i přiložený dárek. Ocenil, že jsou kostičky lehce polykatelné , pěkně voní a vypadají podle něho jako rozkrájený
klad polystyrén. Budeme nadále kupovat.
avatar
Marie
klad Po Colafitu Junior jsem už delší dobu pokukovala, testování mi tedy přišlo velmi vhod a jsem za něj moc ráda. Zatím užívali Colafit jen dospělí členové rodiny a pro jeho vyzkoušené pozitivní účinky jsem jej chtěla pořídit i synovi. Kostičky mu chutnají, jsou snadno polykatelné, nemá potřebu je zapíjet. Oceňuji lahvičku se šroubovacím uzávěrem, do které se syn nedostane, sám by si kostiček vzal více.
Zobrazit více recenzí