Vyzkoušely jste pronájem bezpečnostních schránek ve 24SAFE? Jakou máte zkušenost?

image
otestováno
Počet recenzí
16
jak jste hodnotily
5
15x
4
1x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 25. 10. 2016
do 13. 11. 2016

Kam ukrýt poklady?

Nejlepším strážcem je diskrétní robot

Není nad bezpečný pocit při odchodu z bytu. I když tam necháváte čím dál zvědavější dětičky, tchýni s uklízecí mánií, chůvu, která je úžasná, ale už dvakrát někde zapomněla klíč, nového umývače oken nebo nějaké to všetečné domácí zvířátko. Jsou všechny vaše cennosti opravdu dobře schované před různými zlomyslnostmi paní Náhody? Mohou být, jedno z chytrých řešení je… mimo dům.

Co je cenné, určuju sama

Náhradní klíče od auta, bytu či chaty, doklady, cenné listiny, šperky, finanční hotovost, sbírku známek, elektroniku, paměťové nosiče s citlivými daty a (především?) předměty s  nevyčíslitelnou osobní hodnotou je nutné chránit včas. Ne všechno vám pak nahradí peníze z pojišťovny.

Velmi praktické je mít všechny své cennosti na jednom bezpečném místě a zároveň kdykoliv (a to opravdu kdykoliv!) k dispozici. Místa, k nimž máte přístup jenom vy nebo vaši blízcí, které sama určíte, a žádný zaměstnanec, žádný nepovolaný člověk, žádná přírodní ani jiná katastrofa, v zahraničí už dlouhá léta fungují. Jde o automatizované trezorové místnosti, kde si pronajmete schránku.

    

Pastva pro jedny oči

Centra bezpečnostních schránek jsou ve světě mimořádně oblíbená, protože zaručují pocit absolutního bezpečí a zároveň svobody, což je luxusní kombinace. V Praze si tento pocit můžete vyzkoušet v novém, moderním Centru bezpečnostních schránek 24SAFE v ulici Na Poříčí 17.

Centrum 24SAFE je skvěle dostupné místo, hromadnou dopravou i autem. V diskrétní kabince vám (nebo vašim blízkým) nejmodernější robot okamžitě vyveze vaši schránku z podzemního trezoru, žádný člověk u toho není, takže selhání lidského faktoru nehrozí. Centrum je otevřeno 24 hodin denně po celý rok, výjimky neexistují.

Vaše cennosti jsou v bezpečí vůči zlodějům, povodním, požáru, lidským přehmatům a další ochranu jim poskytuje unikátní partnerství poskytovatele s pojišťovnou Allianz. Přesně takové prostředí by měl člověk dopřát nejvzácnějším věcem – svědkům nádherných chvil svého života.  

    Více informací naleznete ZDE

Testujte s námi a vyzkoušejte na vlastní kůži. Padesát z vás získá luxusní dárky.

Funguje to jednoduše. Pronájem bezpečnostní schránky na 4 měsíce si sjednáte telefonicky. Vyškolený personál vás provede Centrem a pomůže vybrat velikost schránky, kterou máte možnost na 4 měsíce vyzkoušet zdarma. Představí vám doplňkové služby, jako je kontrola otiskem prstu či informace o každém otevření přes SMS.  Vezme vás i do jednoho z šesti výdejních míst a zkusíte si otevřít svou truhlici pokladů bez pohledu cizích očí. Je to báječný pocit, trochu jako z filmu – jehož režii máte pevně v rukou.

Něco za něco 

Pro vítězné testerky, které nechtějí ponechat nic náhodě a vyzkouší skvělý pocit absolutního bezpečí, máme luxusní dárky

30x dárkový voucher do krásného kosmetického a laserového studia FOREVER YOUNG. Studio Forever Young je vybavené nadstandartními přístroji pro různé omlazovací procedury. Věnují se převážně kosmetickým službám, ale můžete si zajít na masáž, manikúru či pedikúru. Pracují každý den včetně víkendů.

20x dárkový voucher s 50% slevou na veškeré služby ve studiu ALL-EXCLUSIVE. V designovém interiéru a příjemné atmosféře dotvořené pohodovou hudbou Vás nechají hýčkat těmi pravými profesionály – vlasovými a módními stylisty a vizážistkami. Mají pro Vás připravené šampaňské, to na oslavu Vašeho nového já a také All-Exclusive Dezert.

2x dlouhodobé zapůjčení hodinek PRIM na dobu, kterou si domluvíte. Hodinky vyrobené českou společností ELTON hodinářská v Novém Městě nad Metují. Vodotěsné sportovní hodinky s kvalitním švýcarským bateriovým strojkem. Hodinky s ocelovým pouzdrem o průměru 43 milimetrů jsou k dispozici ve čtyřech barevných provedeních.

 

 

Hodnocení
16
avatar
Renata
klad Tak především musím napsat že prostředí super i příjemní zaměstnanci jinak jsem byla seznámena se vším co je potřeba kolem bezpečnostní schránky a je super že mám schránku možnost vyzkoušet zdarma na 4 měsíce jinak jsem dostala i přístupovou kartu a i super dárek musím říci že jsem opravdu ráda že toto vše mohu využít a všem mohu doporučit pokud máte možnost vyzkoušejte službu 24SAFE budete mile překvapeni a jinak moc děkuji Ženám s.r.o že jsem byla vybraná k testování je to opravdu dobrá zkušenost vyzkoušet si něco nového
avatar
Pavla
klad Dnes jsme byli a musím říct,že jsem nadšená :) Prostředí opravdu krásné,všichni milý,vstřícný,vše vysvětlí. Byla jsem tam s i dcerkou a manželem,nic nebyl problé,i k malé se chovali opravdu moc hezky.Zkrátka nemůžu říct půl slova a upřímně se tam na další návštěvu těším :D Dostala jsem přístupovou kartu s pinem,schránka je na klíč. Jinak schránku si ta zřejmě necháme,ikdyž v menším rozměru než je testovací. Dárek jsem též obdržela,mohla si vybrat-což opravdu oceňuji. Za mě opravdu skvělá možnost,testování.Děkuji za něj
avatar
Jaroslava
klad Dnes jsem byla v Centru bezpečnostních schránek 24SAFE . Oceňuji, že je to na dostupném místě. Je možnost dobře zaparkovat v přilehlém okolí i je dobrá dostupnost MHD.
klad Personál je neskutečně vstřícný, vše mi dobře vysvětlili a je zde možnost si vše vyzkoušet "nanečisto" v tomu určených prostorách. Byli ke mně moc milí a ochotní. Nejsem zrovna technický typ, ale chovali se ke mně velice profesionálně a zkrátka nedávali mi to najevo, jak se někdy stává.
klad Líbí se mi také, že je to velice jednoduché a mám absolutní soukromí.
klad Dárek mě moc potěšil :)
avatar
Petra
klad Dokuji za možnost vyzkoušení této úžasné služby. Mám pronajmutou schránku velikosti L, což je celkém větší objem a vejde se tam dost věcí. Personál vše srozumitelně vysvětlil a pak už jsem si schránku obsluhovala dle manuálu sama. Bezpečnost je moc dobře zajištěna a umístění schránek v centru Prahy taktéž dobře zvolené.
avatar
Šárka
klad Předně bych chtěla poděkovat za možnost testovat tuto bezpečostní schránku. Prostory v centru jsou vhodně zvolené pro svělou dostupnost. Personál byl velmi milý a vstřícný, vše krásně vysvětlil a ještě i odpověděli mé všetečné otázky :). K testování jsem dostala schránku velikosti L, která je dosti prostorná a krom dokumentů pokryje i drobné cennosti. Jde vidět, že na zabezpečení i prostředí si dali záležet. Oceňuji jak individuální přístup, tak i samotné provedení. Myslím si, že zde jsou vaše cennosti opravdu dobře zabezpečené.
klad Žádné zápory jsem zatím nenašla. Vše proběhlo v pořádku a pípadná negativa by se mohly ukázat až v průběhu uskaldnění cenností. Tak uvidíme.
avatar
Daniela
klad Děkuji, že jsem byla vybrána mezi testerky. Jedná se zde o moji první zkušenost s testováním a musím říct, že velice pozitivní :-) Centrum bezpečnostních schránek 24 SAFE je opravdu na velmi dobře dostupném místě (pár kroků z Florence, Masarykova nádraží nebo nám. Republiky). Hned po příchodu jsem byla nasměrována do prvního patra, kde se mě ujal jeden z pracovníků, nabídl mi pití a než vystavil smlouvu, dostala jsem k přečtení obchodní podmínky. Případné dotazy mi byly ochotně vysvětleny (např. pojištění je do částky 300.000 Kč, ovšem v případě potřeby je možné obsah schránky za příplatek připojistit i na vyšší částku, je možné vystavit další kartu pro přístup apod.). Po podpisu smlouvy a předání přístupové karty mě zavedl do zkušebního prostoru, kde mi názorně ukázal a vysvětlil vše ohledně způsobu ukládání věcí do schránky (kam přiložit kartu, jak nastavit PIN, kolik času mám na ukládání/vyzvedávání a kdy se ozve ochranka, jestli se mi náhodou něco nestalo, protože časový limit byl překročen atd.). Následně mě doprovodil do míst, kde probíhá reálná obsluha schránek - dle jeho předchozích instrukcí jsem zde sama nastavila PIN, vyzvedla klíče a uložila co bylo třeba. Ještě před odchodem se ujistil, že proběhlo vše v pořádku. Dá se tedy říct, že v Centru bezpečnostních schránek 24SAFE se o klienta postarají od A do Z :-)
avatar
Libuše
klad Určitě bych tuto službu doporučila :) Sama jsem ji chtěla vyzkoušet, ale bohužel jsem se nemohla zúčastnit. Myslím, že je fajn kontrola otiskem prstu nebo či informace o každém otevření přes SMS. Šest výdejních míst je také dle mého názoru dostačujících. Sice jenom pokud nebydlíte v místě kde se výdejní místo nachází do sejfu se denně nechodí :)
avatar
Zuzana
klad příjemné prostředí i personál
klad lokalita - centrum Prahy
klad přístupnost 24 hodin denně
klad bezpečnost
klad asi bych tuto službu bez možnosti testování nikdy nevyužila, určitě je to pro mě nová příjemná zkušenost
avatar
Daniela
klad Centrum bezpečnostních schránek 24SAFE působí velmi dobrým moderním dojmem. Obsluha byla profesionální a vše mi pečlivě ukázala. Pozitivem je přístup ke schránce 24 hodin denně a několik úrovní zabezpečení. Tato služba je celkově kvalitní a mohu ji doporučit.
avatar
Alice
klad 24SAFE je umístěné v centru Prahy, v příjemném a moderním prostředí. Bezpečnostní schránky jsou k dispozici 24/7 a personál je velmi vstřícný a ochotný. Poskytují absolutní anonymitu, schránku mi založili ve vel. L, celkově do 25 kg. Dá se říct, že na dokumenty a drobnosti je velmi prostorná. Co se týká zabezpečení, je velmi precizní. Jednak klíčem, kartou (máte možnost si vybrat s logem či čistou plastovou kartu), kódem PIN, a dále otiskem prstu (za příplatek). V místnosti, kam si necháte "přivolat" Vaši schránku jste sami, ve vší diskrétnosti, bez kamer. Je to asi největší centrum schránek u nás. Mají přes 11000 bezp. schránek, jen pár minut trvá robotovi, aby Vám schránku doručil do výdejního místa, odkud si sami vyzvednete nebo uložíte co chcete.
avatar
Marta
klad Schránky Safe24 jsou velmi příjemnou záležitostí pro běžnou moderní ženu. Zabezpečení vysoké kvality. Přístup neomezený a navíc v centru Prahy. Personál proškolený a velmi vstřícný. Obsluha samotné schránky není nijak složitá. Obrazovka umístěna v boxu, kam vstupuje klient samostatně vše vysvětlí a názorně navede. Mohu jen doporučit.
avatar
Zuzana
klad Mnoho z nás má za sebou onu nepříjemnou zkušenost, kdy věc, na které nám tolik záleželo, zmizela v nenávratnu. 24SAFES je polehlivá úschova věcí, které mají pro své majitele hodnotu nejen finanční, ale také emocionální či strategickou. Má nejvyšší úroveň zabezpečení, maximální diskrétnost a přístup k uloženým předmětům 24 hodin denně, 7 dní v týdnu
avatar
Anna
klad všem mohu jedině doporučit
avatar
Jaroslav
klad Tak tohle vypadá opravdu zajímavě.
klad Úložní místo vypadá luxusně, skoro jako někde z budoucnosti. Pokládám to za prvotřídní vychytávku! Něco takového jsem vždycky vídal v dobrodružných filmech. Jsem potěšen, že něco tak praktického a luxusního se nachází také u nás!
avatar
Lubomír
klad Super všem vřele doporučuji :-)
avatar
Kamila
klad Tato služba je pro mě novinkou, ale líbí se mi. Kontrolu otiskem prstu nebo či informace o každém otevření přes SMS jsem ještě nezažila, je to vzrušující, jako ze sci-fi filmu. Šest výdejních míst je také dle mého názoru dostačujících. Ale já nemám nic hodnotného, co bych si potřebovala uschovat, tak není pro mě.