Testerky si užívaly tradiční thajskou masáž v Gold Hand Thai Massage salonech. Uvolnily své tělo i mysl?

image
otestováno
Počet recenzí
22
jak jste hodnotily
5
20x
4
2x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 12. 8. 2020
do 30. 9. 2020


Gold Hand Thai Massage salon

Thajské masáže jsou ideálním prostředkem pro uvolnění vašeho těla a navození vyváženého stavu mysli. Navštive je v salonech v Hotelu International na Praha 6 v Dejvicích nebo na Praze 1 v centru ve Vodičkově ulici. V tomto testování si můžete vybrat jednu ze dvou thajských masáží a salon, kam si na masáž zajdete.

Klasická thajská masáž

Masáž prováděná všemi končetinami působící na tlakové body pro navození celkové harmonie těla

Aromatická olejová masáž:

Relaxační masáž pro uvolnění svalového napětí a navození psychické rovnováhy s použitím aromatických olejů.Salon Dejvice - Hotel International Praha

Koulova 1501/15, 160 00 Praha 6 - Dejvice 

Salon Vodičkova

Vodičkova 699/30, 110 00 Praha 1
Hodnocení
22
avatar
Barbora
dokonalý relax pro tělo . Masáže prováděné skutečnými profesionály ve velice příjemném, , ale zároveň jakoby domáckém prostředí. Kvalitní masážní pomůcky, vonné oleje a balzámy. Teplo, klid, čisto, nenápadná autentická hudba. Bylo to naprosto úžasné nemam slov
klad Vse
klad Nic
avatar
Adéla
Naprosto skvělá komunikace při objednání na masáž. Personál v dejvické pobočce byl velice milý a přívětivý. Samotná masáž byla velmi příjemná, určitě doporučuji všem, kteří chtějí zrelaxovat a uvolnit celé tělo. Není potřeba se bát nějaké nepříjemné bolesti, masérka se ujišťovala, zda je vše v pořádku. Salón určitě v budoucnu ráda navštívím znovu.
klad komunikace
klad prostředí
klad relax
klad bohužel tenké stěny, občas rušící hluk z místnosti vedle
avatar
Petra
Vyzkoušela jsem skvělou olejovou thajskou masáž, která trvala 60min. Byla jsem moc zvědavá jaká bude, jestli bude srovnatelná s masážemi, které jsem na jaře absolvovala v Thajsku. Mé nadšení je velké, spokojenost a určitě doporučuji všem, co se chtějí alespoň přes Gold Hand Thai Massage salon přenést do kouzelného Thajka. Prostředí je velmi autentické a paní masérky jsou profesionální a milé.
klad spokojenost
klad skvělý relax
klad trochu chladněji v místnosti na masáž
příloha příloha příloha příloha příloha
avatar
Eliška
Prostředí bylo čisté a příjemné. V místnosti kde masáž probíhala hrála relaxační hudba a voněly svíčky. Paní co mě masírovala byla milá a ochotná, po masáži mi nabídla vodu a v průběhu masáže se mě zeptala zda je vše v pořádku. Masáž byla naprosto skvělá, určitě na ní zase někdy zajdu. Jediná nevýhoda byla, že paní neuměla moc dobře česky, ale i tak určitě mohu masérské služby doporučit.”
klad Příjemný personál
klad Čisté prostředí
klad Masáž
klad Paní neuměla moc česky
příloha
avatar
Lucia
Objednala som sa na celkovú relaxačnú masáž a bolo to fantastické. Uvoľnila som sa neuveriteľne, masáž bola príjemná, masérka nevynechala žiadne miesto. Poriadne sa venovala každej časti tela, od prstov, hlavu a celé telo. Príjemné prostredie, hrala relaxačná hudba, nahrievaný olejček veľmi pekne voňal. Určite by som sa objednala znova. Jediná nevýhoda môže byť, že pani, čo tam boli, nehovorili česky, takže domluva anglicky. Mne to vôbec nevadilo, ale verím, že nie každý sa vie dohovoriť. Každopádne siahodlhé dialógy netreba a rukami nohami si vysvetlíte, kde sa vyzliecť a kde je toaleta. Takže za mňa super!
klad Prostredie
klad Príjemný personál
klad žiadne významné
avatar
Michal
Salon se nachází v příjemném prostředí hotelu International na Praze 6. Na masáž jsme šli společně s přítelkyní, oba jsme si vyzkoušeli thajskou olejovou masáž. Oceňuji, že má salon možnost jít na párovou masáž. Masérky byly velmi příjemné a průběh masáže byl velmi intenzivní. Masážní postel byla velmi prostorná a pohodlná. Nabídka masáží je široká, cenové podmínky přívětivé. Drobnost, která mi nevyhovovala byla délka masážní postele, vzhledem k tomu, že mám 190cm mě lehce tlačil konec postele do nártů. To je však stejné ve většině salonů.
klad Prostředí
klad Vůně oleje
klad Intenzita
klad Opatrnost masérky
klad Přístup majitelky salonu
klad Covid opatření
klad Kratší postel(běžné)
klad Nezeptali se na začátku, zda se mají některým místům vyhnout
avatar
Lukáš
Masáž byla velice příjemná. Masérka se mi věnovala celou hodinu, nabídla mi mix masáží (thajská a olejová), kreré jsem využil. Velice příjemné a klidné místo, které je ideální k městskému relaxu. Určitě tento masážní salón využiji v budoucnosti. Mohu doporučit.
klad Příjemný prostředí, skvělá masáž
klad Nic
avatar
Marta
Mockrát děkuji za možnost testování. Nejprve jsem si nebyla jistá, zda mi masáž dokáže uvolnit ztuhlé svaly na krku a zbavit mě bolesti zad. Dnes jsem měla možnost navštívit salón v Dejvicích. Velice příjemný personál. Bylo mi nabídnuto pití. Celý salón je velmi útulný a místnost ve které masáž proběhla, je úžasná odpadne z vás stres a více se dokážete uvolnit. Byla jsem velice spokojená a vím že to nebyla má poslední návštěva. Masérka je prostě jednička...
klad Prostředí
klad Personál ochotný
klad Komunikace přes E-mail úžasná
klad Nic
avatar
Veronika
Úžasný zážitek z aromatické olejové masáže v Gold Hand Thai Massage ve Vodičkově ulici. Paní masérka byla šikovná a moc jsem si u masáže odpočinula. Nechybělo i lehké prokřupání a uvolnění ztuhlých částí těla. Prostředí bylo příjemné, hudba uklidňující. Líbila se mi i přilehlá toaleta hned vedle místnosti s masáží, součástí byla i sprcha pro ty, kdo neradi chodí z masáže mastní.
klad Kvalitní masáž
klad Hudba a prostředí
klad Vše bylo fajn
avatar
Helena
Měla jsem chuť na Aromatickou olejovou masáž v Hotelu International na Praha 6 v Dejvicích Už hotel samotný se mi velmi líbí. Interiéry, které zároveň tvoří "vstupní bránu" do salonu, mi jsou velmi příjemné a zrovna tak salon samotný. Klidná, čistě vkusná atmosféra mě uvítala spolu s dvěma pracovnicemi. Samotná masážní místnost byla pokračováním předešlého. Jednoduše a účelně, ale velmi vkusně připravená s klidnou hudbou (ale tu jsem předpokládala). Olejová masáž byla opravdu báječná - přímo dle mých představ. Nejprve promačkání celého těla, pak prohřání dlouhými tahy předloktím, na to práce dlaněmi silou přiměřenou stavu těla (to velmi oceňuji - zabrat tam, kde je potřeba) a na závěr "prokřupávání" v sedě. Opravdu si odnáším velmi příjemný zážitek jak z masáže - dlouho jsem si ji tak neužila, tak z prostředí kam se hodlám se vrátit. p.s. Za sebe mohu doporučit paní Tukatu (snad je to tak :-) )
klad Krásné prostředí
klad Úžasná masérka
klad Kvalitní masáž
klad nic jsme neshledala
avatar
Ingrid
Masáž jsem si užila, byla dokonalá. Slečna masérka byla milá a celou hodinu se opravdu snažila, aby byl zážitek co nejlepší. Moc jsem si ji užila a odpočinula si. Ráda se do salonu vrátím, abych si aromatickou masáž mohla opět zopakovat popřípadě zkusit i jinou masáž.
klad Aromatická masáž
klad Příjemné prostředí
klad Skvělý odpočinek
klad Není nic
avatar
Jarmila
Dnes jsem mela moznost uzit si nezapomenutelnou hodinku uzasne masaze v salonu Golden hand thai massage v Dejvicich. Rozhodne jsem rada, ze jsem se po vahani rozhodla tuto novinku vyzkouset, protoze jsem po hodince masaze jako znovuzrozena. Rozhodne se vyplati dojet i z vetsi vzdalenosti, tak jako ja ze Sobotky. Dekuji, bylo to uzasne. Velike diky.
klad Peclive provedeni
klad Prijemna slecna na masaz
klad Nic
příloha
avatar
Božena
Na thajskou masáž jsem se těšila, neboť jsem ji chtěla porovnat s tou, kterou jsem absolvovala před léty na dovolené v Thajsku. Byla jsem na masáži na Praze 6, příjemné prostředí a masérka Kai byla velmi vstřícná a ochotná. Masáž prováděla důkladně, byla jsem moc spokojená, protože opravdu jsem to potřebovala, zvláště masáž krční páteře. Po masáži jsem cítila uvolnění a úlevu. Kamarádkám tuto masáž vřele doporučím.
klad Příjemné prostředí+meditační hudba.
klad Důkladná masáž
klad Celkové uvolnění po masáži
klad Nemám výhrady
příloha
avatar
Diana
Vybrala jsem si aroma olejovou masáž a musím uznat, že byla naprosto skvělá! :) Prostředí je celkově velmi hezké, útulné, čisté, přivítala mne taktéž velmi milá a sympatická paní, která má úžasné a šikovné ručičky. Masáž byla opravdu a doslova od hlavy až k patě, přes prsty i vlasy. Hrála příjemná meditační hudba, člověk odchází jak znovuzrozený :) navštívila jsem salon ve Vodičkově ulici, jediné, co bych vytkla je, že mají cestu hůře poznačenou - v pasáži jsem bloudila asi 10 minut, z ulice zvenku to také není moc viditelné. Už ale vím co a jak a moc ráda bych v tomto salonu vyzkoušela ještě jejich pravou, thajskou masáž, moc ráda zavítám znovu a moc děkuji za tuto nesmírně příjemnou zkušenost. Děkuji šikovným ručičkám v Gold Hand :)
klad šikovné ručičky paní masérky
klad krásné prostředí
klad výborná dostupnost - centrum Prahy
klad člověk odchází jak znovuzrozený :)
klad nevím :)
avatar
Božena
Thajskou originál masáž jsem absolvovala na Praze 6. Byla jsem zvědavá, protože před léty jsem byla na dovolené v Thajsku a u moře byla možnost masáže. Nedá se to ovšem srovnat. Byla jsem moc mile překvapena, masérka Kai, se plně a perfektně věnovala masáži , zad, páteři, krční oblasti, po té přišli na řadu nohy, ruce a hlava. Prostě nic nevynechala. Cítila jsem, jak všechny problémy usazené okolo krční páteře odcházejí a já se cítila dobře. Byla jsem velmi spokojená a moc děkuji za skvělý zážitek! Poinformuji všechny své přátelé, kam jít, za dobrou masáží !
klad Příjemné prostředí+meditační hudba.
klad Skvělá masérka
klad Úleva v krční oblasti-měla jsem to zatuhlé.
klad Blahodárná masáž.
klad Protažení svalstva.
klad Po masáži jsem se cítila fajn.
klad Nemám výhrady.
příloha příloha příloha příloha
avatar
Markéta
Navstivila jsem masazni salon v Dejvicich. Vse bylo vyborne, pani maserka vedela kam sahnout, paradne promasirovala cele telo. Po masazi byla nabidnuta sklenka vody. Cistota salonu v poradku, hrala relaxacni hudba, sum vody. Trochu slozitejsi domluva. Pani maserka neumela ani cesky a anglicky.
klad Prostredi, masaz
klad Nic
příloha
avatar
Zuzana
Opravdu autentická thajská masáž v hezkém prostředí přímo v centru. Při masáži hrála velmi příjemná hudba a celková atmosféra místa byla moc hezká. Masírovala mě velmi sympatická a profesionální masérka Cat z Thajska. Byla jsem na hodinové olejové masáži celého těla. Bylo to naprosto super! Užila jsem si každou minutu. Podle mě jedna z nejlepších thajských masáží v Praze. Tohle místo můžu určitě doporučit.
klad Profesionální přístup
klad Autentická thajská masáž
klad Super relax
klad Sympatická profesionální masérka
klad Docela zapadlé místo
klad naviNavigační cedulky by zasloužily opravit
příloha
avatar
Martina
Byla jsem na klasické thajské masáži v Dejvicích u Mai. Na tomto typu masáže jsem byla poprvé, takže to byl docela zážitek a celkem to křupalo. ☺️ Ale pak jsem se cítila skvěle. Šlo o protahování a masáž celého těla - chodidel, nohou, zad, rukou, šíje a pak nahřátým ručníkem i obličeje. Občas to připomínalo až cvičení a fyzioterapii. Prostředí bylo moc příjemné a čisté. Ocenila jsem i malé detaily - jako například to, že lehátkem koukáte na mušle a ne do země. ?
klad Příjemná masérka
klad Zážitek
klad Pečlivost
klad Péče
klad Hudba
klad Čistota
klad V místnosti by nemusely být tikající hodiny
avatar
Lucie
Masáž probíhala v klidném a příjemném prostředí v centru Prahy. Příjemně nahřátý olej připravoval na masáž jednotlivých partií. Zlaté ruce paní masérky promasírovaly nejen záda, ale i ruce, nohy, hlavu a obličej. S masáží jsem byla moc spokojená, mohu doporučit :-)
klad dostupnost
klad masáž v soukromí
klad masáž celého těla
klad problém s rezervací termínu. První mi byl zrušen 15 min před plánovaným termínem, už jsem stála před provozovnou
avatar
Lenka
Naprosto dokonalá klasická thajská masáž celého těla, slečna/paní byla úžasná. Už jsem vyzkoušela thajské masáže v různých salónech, ale tahle byla zdaleka nejlepší (mám i porovnání s masáží přímo z Thajska, kterou jsem si tam loni vyzkoušela). Mohu je doporučit. Za mě určitě jednička v Praze.
klad naprosto skvělá masáž
klad nemám žádné výtky
Zobrazit více recenzí