Otestovali jsme originální a luxusní šperky z dílny Tiami. Podívejte se, co si naše testerky pořídily a jak jsou se šperky spokojené

image
otestováno
Počet recenzí
9
jak jste hodnotily
5
9x
4
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 19. 2. 2023
do 26. 3. 2023

Nadčasové šperky Tiami

Tiami je mladá česká šperkařská značka, která se specializuje na výrobu originálních a luxusních šperků s udržitelnými laboratorně pěstovanými diamanty.

Tiami si kromě nadčasového designu a naprosté udržitelnosti svých šperků zakládá i na tom, aby bylo zakoupení, darování a nebo přijímání šperků pro každého klienta příjemným osobním zážitkem, který si s láskou uchová v paměti a připomene pokaždé při pohledu na jedinečný třpyt lab-grown diamantu.


Více informací najdete TADY.


Hodnocení
9
avatar
Irena
Pokud milujete trendy jako já, šperky Tiami jsou jednoznačnou volbou :) Vybrala jsem si provázkový náramek Sweetie z edice Můj první diamant a jsem nadšená. Nejen, že perfektně doplní můj každodenní outfit, ale zároveň je elegantní a vhodný i pro běžné nošení. E-shop je boží - přehledný a nabídka, ze které si vybere každý. Jedinou nevýhodou je, že nevíte, jaký šperk vybrat dřív :) Balíček dorazil krásně zabalený společně s osobním věnováním a kartičkou pravosti diamantu. Z komunikace e-shopu jsem nadšená! Nejen, že mi skvěle poradili online s výběrem toho nej šperku pro mě, ale osobní přístup týmu i paní majitelky je opravdu v dnešní době k nezaplacení! Pokud hledáte originální dárek, rozhodně doporučuju Tiami. Já tam určitě nenakupovala naposledy!
klad kvalita
klad design
klad lab-grown diamant
klad cena
klad šňůrku u náramku vám převážou na pobočce dle přání
klad recyklovatelné balení
klad osobní vzkaz
klad perfektní klientský servis
klad přehledný e-shop, vybere si dle finančních možností každý
klad dokonalé elegantní a designové kousky
klad vše v naprostém pořádku
příloha příloha příloha
avatar
Richard
Moc krásný dárek jsem potěšil přítelkyni k narozeninám! E-shop je přehledný a hledání na e-shopu je jednoduché a design vypadá moc hezky. Moc krásné je i balení a prezentace šperků. Přítelkyně je ze šperků moc šťastná! Rozhodně budu nyní objednávat šperky na tomto e-shopu. Za mě a přítelkyni super!
klad Krásné provedení šperků
klad nic
příloha
avatar
Richard
Moc krásný dárek jsem potěšil přítelkyni k narozeninám! E-shop je přehledný a hledání na e-shopu je jednoduché a design vypadá moc hezky. Moc krásné je i balení a prezentace šperků. Přítelkyně je ze šperků moc šťastná! Rozhodně budu nyní objednávat šperky na tomto e-shopu. Za mě a přítelkyni super!
klad Krásné provedení šperků
klad nic
příloha
avatar
Lenka
Ja som veľmi náročná na šperky nakoľko mám haklivu pokožku ci krku ci uši.... Bola som veľmi skepticka voči novej značke šperkov ale bola som veľmi milo prekvapená aká kvalitne dokáže byť prevedie šperkov....velka výhoda je prehľadnosť stránky a vyzeraju velni luxusne ci na bežné nosenie alebo na spoločenskú udalosť
klad Vizual
příloha
avatar
Eliška
Šperky Tiami jsem si vybrala jako dárek od rodičů k promoci. Hledali jsme výjimečný šperk, který budu mít na památku na celý život. Velmi mě oslovil minimalismus šperků v kombinaci s lab-grown diamanty. Při výběru šperků pro mě byly důležité fotografie, abych si dokázala představit, jak šperk vypadá na reálné osobě. Po objednání mi další den volala přímo majitelka, aby se ujistila, že jsem si objednala přesně co jsem chtěla (u náušnic je v nabídce více možností a každému nemusí sednout). Spolu jsme tak daladily detaily a ujistila mez, že pokud by mi náušnice neseděly, určitě se nějak domluvíme a šperk vyměníme. Poslala mi také další fotky od zákazníci, jak šperk vypadá na uchu. S komunikací jsem velmi spokojená. Rozbalovat balíček se šperky bylo pohlazení pro smysly - jednat krásně zabalené, v hedvábném papíru, s taštičkou, eko krabičkou a věnováním, ale vše také krásně vonělo. Jsem moc spokojená a na událost promoce jsem si nemohla vybrat lepší dárek. ☺️
klad Komunikace
klad Rychlost dodání
klad Krásné balení
klad Minimalismus
klad Lab-grown diamanty
klad Náušnice se velmi těžko nandávají a nejsou vhodné k častému sundávání
klad Náušnice jsou velmi křehké a bojím se, že se zlomí háček, na kterém diamant visí, nebo se nedopatřením náušnice rozevře a diamant vypadne
příloha
avatar
Monika
Výběr šperků je široký, najde zde každý ve své cenové skupině. Komunikace úžasná. Po objednání druhý den, přijde video a foto k Vámi vybranému výrobku, kde uvidíte co vše u něj je, jak bude zabalený atd což mne potěšilo. Objednávka přijde během několika dnů. ... Rychlost od objednání po doručení je neskutečná. Vím že tito nebyla má poslední objednávka. Mohu opravdu doporučit
klad Komunijace s eshopem
klad Rychlost doručení
klad Dukladne a krásné zabalení výrobku
klad Nic
příloha
avatar
Michaela
Koupila jsem si náušnice a jsem s nimi spokojená, přesně splnili má očekávání. Byla jsem překvapená milou komunikací od majitelky společnosti. Produkt byl skvěle zabalen, klidně se to dal použít jako dárek, byla k tomu i dárkové taštička. Produkt jsem zaplatila 26.1. a 27.1. už jsem obdržela cenné psaní.
klad Komunikace
klad Rychlost dodání
klad Baleni
klad Přehlednost eshopu
klad Zpracování naušnic
klad Možnost úpravy naušnic
klad Nic jsem nezaznamenala
příloha příloha příloha příloha
avatar
Ludmila
Vybrané náušnice jsem si dlouho přála. Je to dle mého soudu v této velikosti univerzální luxusní šperk, budou vypadat výborně k džínám i k malým černým. Kamínek je krásně lesklý a poměrně velký. Podle mého názoru nejsou úplně vhodné k dennímu střídání. Do ucha se nenasazují moc dobře, ale možná je to tím, že na tento systém zapínání nejsem zvyklá, nikdy jsem takové neměla. Osobně náušnice denně nestřídám, není to pro mě velký problém. Na druhou stranu je spravedlivé dodat, že z ucha jen tak nevypadnou. Rozhodně budou patřit k mým oblíbeným. Šperk byl krásně zabalený ve voňavé krabičce (ještě teď voní celá skříňka), komunikace z obchodu nevídaná, obdržela jsem fotografie i video.
klad Kvalitní zpracování
klad Komunikace z obchodu
klad Univezrální luxusní šperk
klad Systém zapínání není úplně pohodlný
příloha příloha
avatar
Eva Pakošová
Eshop Tiami mě velmi mile překvapil nejenom velkou nabídkou šperků ale i svou přehledností a jednoduchým vyhledáváním. Šperky se na e-shopu vyhledávají velmi snadno, každý šperk je doplněný krásnými fotografiemi. V každém šperku se odráží dokonalá ruční práce českých šperkařů a hluboká symbolika. Společně s vybraným šperkem obdržíte certifikát pravosti, to vše v plně recyklovatelném balení, do kterého můžete přidat vzkaz dle přání. Rychlé dodání a skvělá komunikace s obchodem jenom umocnili moji radost z vybraného šperku. Na tento eshop se budu spoléhat i příště, při mém dalším nákupu šperků.
klad Uspořádání eshopu
klad Velký výběr šperků, mimo jiné i pro děti
klad Krásné fotografie ke každému šperku
klad Rychlé jednání a dodání
klad Dodání s certifikátem pravosti
klad Plně recyklovatelné balení
klad Možnost osobního vzkazu
klad Zatím nemám nic
příloha
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel