Testovaly jste tlakoměr na zápěstí Beurer BC57BT od Electro World

image
otestováno
Počet recenzí
11
jak jste hodnotily
5
6x
4
4x
3
1x
2
1
doporučuje
91 %
Testováno v období
od 29. 5. 2019
do 30. 6. 2019

 

Tlakoměr na zápěstí Beurer BC57BT

 

Zvyšuje se vám tlak jen při představě, že musíte zase k doktorovi? Přesné, rychlé a plně automatické měření tlaku teď zvládnete i v pohodlí domova.

Tlakoměr na zápěstí Beurer vám pohodlně změří tlak už při nafukování manžety. Díky aplikaci pak můžete své výsledky sledovat nejen na displeji přístroje, ale i na svém chytrém mobilním telefonu nebo počítači. V aplikaci pak lze všechny výsledky jednoduše uložit a průběžně je sledovat, včetně průměrů ranních a večerních hodnot měřených za posledních 7 dní.

Hlavní výhody

  • Plně automatický. Sám rozpozná, jak moc manžetu nafouknout.
  • Umožňuje ukládání hodnot a jejich zpětné sledování.
  • Velký displej se snadno čitelnými hodnotami.
  • 2 x 60 pamětí, automatické vypínání, kontrolka baterie.

 

 

Hodnocení
11
avatar
Kamila
S tlakoměrem jsem velice spokojená. Když jsem vybírala, mezi značkami, chtěla jsem mít to nej - rychlé změření. Tlakoměr BC57BT toto vše dokáže. A hlavně není tak drahý. Investovanou částku si může každý dovolit. Oceňuji velký displej. Délka změření je dobrá.
klad velký diplej
klad přijatelná cena
klad nenašla jsem chybičku
avatar
Kateřina
S tlakomerem jsme ze začátku trochu (dost) bojovali, za boha nám nešel spárovat. Nakonec se zadařilo. Tlak mám nižší, což mi přístroj jen potvrdil. Pro toho, kdo má problémy, to bude super nezbytná pomůcka do domácnosti. Opet se dá spárovat s telefonem a lze tak sledovat hodnoty.
klad Rychlé, přesné meření
klad spárování
avatar
Jana
Tlakoměr mi přijde jako skvělý pomocník pro lidi,kteří potřebují kontrolovat častěji svůj tlak. Ocení jej i starší generace. Myslím,že dárky jsou tím pádem vyřešeny. Jednoduché ovládání pomocí jednoho tlačítka na zapnutí a druhého na měření. Planžeta se jednoduče díky suchému zipu připevní na zápěstí a přístroj se sám tlakuje. Doba čekání není velká.Přístroj se i automaticky vypne. Opět chválím,pro moderní generaci, možnost propojení s aplikací HealthManager.
příloha příloha
klad velký LCD displej
klad Přijatelná cena
klad úložné pouzdro
klad snadná obsluha přístroje
klad zatím ještě nevím jak se případně čistí planžeta
avatar
Lenka
Tlakoměr je velmi jednoduchý pro rychlé změření tlaku. Nezabere moc místa. Je lehký a skladný. Přizpůsobí se různým obvodům ruky. Je super, že se dají pro domácí využití pořítit tyto zdravotní pomůcky. Za mne je i dizainově velmi pěkný a mohu ho vřele doporučit.
klad jeho jednoduchost
klad obal, v kterém byl tlakoměr je nefunkčí. Byl od začátku prasklý
avatar
Zlata
Beurer BC57BT tlakoměr na zápěstí byl pro mně opravdu dobrá volba.Zakoupila jsem jej na radu kamarádky a opravdu jsem spokojená.Myslím si,že tím,že je možné propojení s chytrým telefonem přes Bluetooth® Smart technology nebo ho lze připojit k PC si získá spoustu zákazníků.
klad velký displej
klad množství pamětí
klad kontrolka baterie
klad automatické vypínání
klad vše bylo ok.
avatar
Dana
Oceňuji malý, lehký a spolehlivý přístroj na domácí použití. Je rychlý a intuitivní, žádné nepříjemné stahování ruky tím, že ho stačí dát na zápěstí. Propojení s telefonem není podle mě tak zásadní jako např. u fitness náramku. Pokud ale má člověk problémy s tlakem, je pravidelná kontrola hodnot na místě
příloha
klad Jednoduché ovládání
klad Pohodlné používání
klad Rychlost
klad Propojení s telefonem zatím nevyužiju
avatar
Tereza
Hezký dobrý den, Velice mě potěšil tento produkt. Zastávám názor, že by kvalitní tlakoměr neměl chybět v žádné domácnosti. Především jsem ocenila aplikaci Beurer HealthManager app, která zaznamenává veškeré naměřené hodnoty. Tlakoměr je plně automatický, uživatelsky jednoduchý. Doporučila bych jej všem uživatelům, jelikož se jedná o kvalitní produkt, který splňuje veškeré mé požadavky pro tlakoměr. Krásný den všem.
klad Aplikace Beurer HealthManager app
klad Plně Automatický
klad Rychlý
klad Přehledný
klad Barevné provedení
avatar
Lucie
Je malý, skladný, a hlavně má praktický cestovní obal, takže se určitě hodí pro někoho s chronickým onemocněním na cesty. Uložit si do něj můžete i více osob, v aplikaci od výrobce HealthManager se vytvoří z měření graf, který pak člověk může předat svému lékaři.
příloha příloha
klad cestovní obal
klad malý, skladný
klad Nemám co bych vytkla
avatar
Anna
S domácími tlakoměry nemám nijak veliké zkušenosti, takže nemůžu moc srovnávat s jinými přístroji. Avšak tlakoměr Beurer BC57BT se mi hodně líbí. Má jednoduché ovládání a příjemné používání. Příjemná je možnost propojit tlakoměr s telefonem a sledovat uložená data. Zde je ale už obtížnější ovládání, jak už propojení přístroje s telefonem, tak složitost samotné aplikace.
klad propojení přístroje s telefonem
klad jednoduché ovládání
klad praktičnost
klad bezbolestné měření tepu
klad praktická krabička
klad nutnost tužkových baterií
klad rychlé vybíjení
klad složitost propojení přístroje s telefonem
klad složitější aplikace
avatar
Iva
Tlakoměr je velice praktický v nasazení na zápěstí nemusí se vytahovat rukávy jen se nandá na zápěstí a zapne na suchý zip. Velikost je též výhoda je velice skladný. Měření je jednoduché po nandání se pouze zapne tlačítko I a celkem rychle se tlak změří. Jediné co může být nevýhodou, ale zároveň výhodou je připojení přes bluethooth do aplikace, pokud máte doma více zařízení s nainstalovanou aplikací od Beurer HealthManager, přístroj se pak snaží spárovat mnohdy s jiným telefonem. Každopádně tato aplikace může usnadnit zaznamenávání tlaku u lidí kteří si potřebují dělat záznamy měření, takže pokud jste technicky zdatní je to velký pomocník.
klad velikost
klad měření na zápěstí
klad je lehký
klad rychlost měření
klad záznamy měření v aplikaci
klad nabíjení na tužkové baterie, uvítala bych nabíječku
avatar
Irena
Tlakoměr na zápěstí Beurer BC57BT by jistě neměl chybět v žádné rodině. Je malý, skladný a přesný. Tlakoměr je plně automatický, to znamená, že sám rozpozná, jak moc je třeba manžetu nafouknout a měří tlak již během nafukování manžety. Měření tlaku je tedy automatické a rychlé. Díky velkému displeji jsou naměřené hodnoty velmi dobře čitelné. Naměřené hodnoty si můžete ukládat, jelikož přístroj má pamět 2 x 60 pamětí. Sám se automaticky po ukončení měření vypne a oceňuji také signalizaci chyb či kontrolku baterie. Navíc je možné tlakoměr propojit pomocí Bluetooth s chytrým telefonem a v aplikaci Beurer Health Manager si jednoduše můžete ukládat výsledky jednotlivých měření přímo ve vašem telefonu či počítači. Dodává se v plastové krabičce, díky tomu jej můžete vozit jednoduše kdykoli s sebou, pokud je potřeba :-)
příloha
klad malý
klad automatický
klad velký dobře čitelný displej
klad propojení s aplikací, která je ke stažení zdarma
klad propojení s telefonem či pc
klad přístroj sám rozpozná jak moc je třeba manžetu nafouknout
klad měří již během nafukování manžety
klad vše v pořádku
klad nic mě nenapadá