Toaletní papír Zewa Deluxe Camomile Comfort

image
otestováno
Počet recenzí
110
jak jste hodnotily
5
88x
4
18x
3
2x
2
1x
1
1x
doporučuje
96 %
Testováno v období
od 23. 2. 2016
do 13. 3. 2016

Vyzkoušejte Zewa Deluxe Camomile Comfort se splachovatelnou roličkou - jedná se o nejprodávanější toaletní papír na českém trhu!

Bílý třívrstvý toaletní papír se svěžím zeleným potiskem a skutečnou vůní heřmánku.

I díky tomu se stal opravdovým favoritem v mnoha domácnostech. Logo Zewa potvrzuje na tomto jemném a zároveň pevném papíru proslulou kvalitu značky. Celá řada toaletního papíru Deluxe je vyráběna z recyklovaného papíru a s jedinou splachovatelnou roličkou na trhu AquaTube®. Použití roličky Aqua Tube® je snadné. Po použití toalety roličku Aqua Tube® jednoduše spláchněte spolu s jakýmkoli toaletním papírem a lidským odpadem a rolička se v toaletě rozpustí dokonce rychleji než toaletní papír. Je možné též spláchnout samotnou roličku. Spláchněte Zewa roličku, je to snadné!

Více o toaletním papíru Zewa Deluxe Camomile Comfort se dozvíte ZDE.

Další recenze a přehled eshopů, které prodávají tento produkt, můžete najít na Zboží.cz 

Hodnocení
110
avatar
Lenka
klad Tento toaletní papír ve všech druzích mám úplně nejradši ze všech toaletních papírů. Jednak proto, že nádherně voní, je příjemný na dotyk a nakonec i proto, že mi při utírání nezůstanou prsty v intimní oblasti, protože se neprotrhne. Proto je mým jasným favoritem a jiný toaletní papír prostě nenakupuji.
avatar
IVETA
klad Zewa kvalitní, jemný a zároveň pevný toaletní papír, máme nejraději a nejčastěji kupujeme, zewa toaletní papír- vůně levandule,peach-broskev,jasmín, čistě bílý a heřmánek,Krásně voní.Splachovací rolička perfektní, nezatěžuje životní prostředí a rychle se rozpustí.
klad zatím nemám negativní posouzení
avatar
Lenka
příloha příloha
klad Zewa Deluxe používám doma již několik let a je to naše nejoblíbenější značka toaletního papíru. Už jsme měli různé barvy i vůně.
klad Broskev, levandule nebo heřmánek, vždy provoní naši nejmenší místnost. A navíc splachovací rolička je také super. Ale museli jsme se naučit, že ji lze vhodit do mísy. Zewu považuji za velmi kvalitní značku a doma máme vždy zásoby :-)
klad Občas se stane, že některá várka papíru má horší perforování, ale jinak jsme velmi spokojeni.
avatar
Marie
klad Tento toaletní papír kupuji , protože za všech toaletních papírů je nejlepší. Nejraději kupuji levandule, jasmín a heřmánek, Krásně voní. Velkou výhodou je rolička, která se může hned hodit do WC mísy, jsem ráda, protože vždy roličky od toaletního papíru zůstávaly na WC.
klad Žádné negativní hodnocení nemám, jen samé plus, protože papír je perfektní a na kupuji pouze značku ZEWA
avatar
Zuzana
klad :-D Tento toaletní papír je opravdu ze všech nejlepší. Super kvalita, vůně, pevnost a pro našeho malého dobrodruha i krásné obrázky. Rozpustné roličky, veliká záhada, když to náš syn pozoruje.. Nemohu nic jiného dodat než super, super, super....doma je stále v zásobě minimálně 4 bylíky po 8 ks.
klad Nemám nic na co bych si měla u této značce toaletního papíru stěžovat.
avatar
Alena
klad Tento toaletní papír kupuji a jsem spokojená,nabízí nejrůznější vůně a ruličku Aqua tube, která se rozpustí ve vodě
klad Žádné negativní hodnocení nemám
avatar
Věra
klad Toaletní papír ZEWA je velice kvalitní, skvělý, příjemný a voňavý. Když máme na WC větší zásobu, voňí celá místnost a to mi dělá radost Musím skovávat prázdné roličky pro malého vnoučka, který je pak chce házet do mísy WC a pozorovat. Mrzí mně, že když je na něj v supermarketu u nás akce, je hned vyprodaný a kdyžto nestihneme, čekáme na další. Doporučuji a díky výrobci.
avatar
Martina
klad Mimořádná měkkost tohoto toaletního papíru je dána zákazníkovi prostřednictvím této značky. Roličky od toaletního papíru mohou být vhozeny do toalety a spláchnuty, v toaletě se snadno rozpustí. Papír má různé příjemné vůně, od heřmánku přes broskev až po jiné, a pestré barvy. Nelze sáhnout vedle koupí tohoto produktu.
avatar
Dagmar
klad Je to jediný papír, který kupuju. Jemný, neškrábe a hlavně netrhá se. Používáme ho i na smrkání, protože je jemnější než kterýkoliv papírový kapesník, co jsme měli :-). A papírová spláchnutelná rulička? Když jsem ji viděla poprvé, rozesmálo mě to. Ale je to super nápad, který by mě samotnou nenapad *smile*. Tak určitě doporučuju všem a už žádný jiný..... A co se týká ceny, kdyby někdo něco namítl, stačí si počkat na nějakou akcičku ;-). Jo a výborně se s ním leštící trouba. Aspoň manžel to včera říkal :-D..... A miluju broskvový, heřmánkový a levandulový. Nejen pro tu vůní, ale i pro barvičky. *heart*
avatar
Jana
klad ZEWA toaletní papír je jemný, pevný, hlavně třívrstvý. Je vidět, že ZEWA má mimořádně šikovné lidi, kteří při práci přemýšlejí (což není tak obvyklé;-)), dokonce vymysleli i splachovací ruličku. Už žádné pokusy dát ji na hraní kočce nebo vyhazovat do koše. Když jsem ji do WC vyhazovala poprvé, šla jsem po chvíli zkontrolovat, jestli ji nebudu muset vylovit... :-) Bylo to příjemné překvapení, když jsem našla ruličku na pokraji zmizení, prostě nádhera! Chválím za deset bodů! :-D
avatar
Petra
klad mame radi tuto značku a i děti..užasné je,ze jdou splachnout ruličku do wc..a nejvice to bavi deti..mame radi Deluxe,Kids..rada kupuji do zasoby:-)Kvalite odpovidá i cena..Je dražší,ale za kvalitu si člověk zaplatí:-)Super je,že i jezky barevný a jde ladit ke koupelně..
avatar
Klára
klad Máme Zewu rádi. Jsme doma dva dospělí, dvě děti a třetí na cestě, takže spotřeba je velká (a stále stoupá :-) ). Protože je Zewa tak pevná a příjemná, není potřeba takové množství a proto i déle vydrží.. A na víc krásně voní.*heart*. Jako bonus jsou splachovatelné ruličky, což mi vyřešilo problém s čištěním ucpaného wc, když se kluci rozhodli testovat, "kolik se tam toho vejde" *smile*
klad Ke kvalitě výrobků je úměrná i vyšší cena. Často ale lze výrobky koupit v akci se slevou, takže není co řešit :-)
avatar
Lenka
klad Jemný toaletní papír, který díky vrstvám stačí v menším množstvím oproti jiným toaletním papírům, tedy máme i menší spotřebu a papír déle vydrží. Navíc splachovací rolka je super. Vyzkoušeli jsme všechny dražší toaletní papíry a Zewu máme nejradši, je nejpříjemnější.
klad Když není v akci, vyšší cena, kterou si ne každý může dovolit.
avatar
Alena
klad Samovolne se rozmotava na držáku toaletniho papíru. Takže ho máme neustále rozmotany na podlaze. Za mne nic moc.
avatar
Markéta
klad Příjemný a pevný materiál, velké balení, hezké barvy a vůně která provoní celou koupelnu :) Trubička, co se dá spláchnout je sice praktická, ale ne moc ekologická :(
klad Rozmotává se a splachování trubičky není tak ekologické, jako když ji dáte do kontejneru na papír - myslete na to!
avatar
Pavlína
klad Tyto toaletní papíry jsou velice příjemné a pevné, méně než třívrstvé už ani nekupuju. Bonusem je jejich vůně, která provoní celou místnost a není nutné požívat závěsná vonítka. Navíc je na výběr vůní hned několik, dá se tak střídat a člověk má příhemnou změnu.
klad Jejich cena je bohužel docela vysoká a proto se dají kupovat víceméně jen v akcích. Je nutné prohlížet letáky a číhat.
avatar
Věra
klad Tento toaletní papír kupuji velmi často. je hodně kvalitní, měkoučký, netrhá se a skvěle voní. Preferuji vůni broskve a levandule. Také splachovací rulička je super. Sice je trochu vyšší cena, ale kvalita to vynahradí. Určitě doporučuji! Dávám deset bodů.
avatar
Šárka
klad ja musim toaletní papir pochvalit kupuji ho pravidelně a jsem ráda že jsou vonavé a jemné a hlavně je vyhoda že se da splachnout rulička do zachodu :-):-):-):-):-):-):-):-):-) mohu jen doporučit ty co maji rady kvalitu a cena taky neni moc vysoka 8-)8-)
avatar
Lenka
klad Vyhovuje nám, že se dá splachovat rulička. Je tak úžasně měkoučký :-)
klad Doporučuji ho všem. Líbí se mi různé vůně a barvy, dcera je nadšená. Můj manžel to tolik neprožívá. Velké balení je plus, nemusím pořád myslet na to kdy jít koupit toaletní papír..
avatar
Marcela
klad Je to nejlepší toaletní papír. Kupuji ho vždy když je v akci více balení.:-)
klad Doporučuji.
klad Dnes jsem na testovací soutěž zapoměla.Škoda.
klad Cena;-): Je jeden z nejdražších toaletních papírů. Platíme za kvalitu ,ale přes 100.- Kč za balení se mě zdá hodně,vždy čekám na akce v supermarketech.
Zobrazit více recenzí