Léto bez dioptrických brýlí? Pokud jste vyzkoušely tyto jednodenní čočky tak víte, že to jde snadno

image
otestováno
Počet recenzí
42
jak jste hodnotily
5
28x
4
9x
3
4x
2
1
1x
doporučuje
88 %
Testováno v období
od 10. 7. 2018
do 31. 7. 2018

Léto je obdobím odpočinku, ale i radovánek. Kdo by se chtěl při plavání, jízdě na kole nebo během her s dětmi, obtěžovat s dioptrickými brýlemi. Ale špatně vidět také není řešení. Ideální čas na vyzkoušení kontaktních čoček TopVue z e-shopu Alensa.cz!

Hodnocení 91% - jednodenní kontaktní jste si zamilovaly především při cestování

Vybíráme z recenzí

 
29.7.2018
Denní kontaktní čočky jsem vyzkoušela poprvé díky testování TopVue Daily s 50% slevou. A nelitovala jsem, pro cestovatelské letní období u vody jsou ideální z důvodu hygieny. Denní kontaktní čočky jsou tenčí než měsíční, které jsem již zkoušela, ale vůbec nevadilo, manipulace s čočkami mi šla dobře. Takže doporučuji.

Za vyplnění krátkého dotazníku ZDE. získáte 20% slevu na čočky TopVue Daily či Air.

Padesát vybraných testerek, pak získá 50% slevu na dvě balení. Navíc si můžete vybrat, zda chcete vyzkoušet měsíční nebo denní čočky.

Měsíční kontaktní čočky TopVue Air jsou představitelem třetí generace silikon-hydrogelových kontaktních čoček, které se vyznačují extrémní prodyšností při zachování vysokého obsahu vody. Nové technologie konstrukce čočky a její výroby jsou zárukou vysokého komfortu a zdravého nošení. Dioptrický rozsah u těchto čoček je od -12.00 do +8.00 dioptrií.

Denní kontaktní čočky TopVue Daily jsou velmi pohodlné a dobře snášené hydrogelové čočky s přídavkem výjimečně efektivní lubrikační látky hyaluronátu sodného a zvlhčovací látky PEG (polyethylengly­kol), které společně zajišťují extrémně vysokou hydrataci a udržují maximální pocit pohodlí po celý den. Dioptrický rozsah u těchto čoček je od -12.00 do +4.00 dioptrií.

Produkty pro testování poskytl e-shop Alensa.cz.

Hodnocení
42
avatar
Lucie
klad Tak já sjem už dlouho hledala něco, co mě osvobodí od mých brýlí. I když mám brýle zvláštní s pryzmaty, tak tyto kontaktní čočky mi taky ale s něčím pomohly. Mám ostřejší pohled a lépe vidím do dálky a to já na nich oceňuji nejvíce, proto doporučuji dále
avatar
Marcela
klad TopVue Daily Aquamax si kupuji vždy na letní sezónu koupání u nás i u moře. Vyhovují mi velmi dobře, proto zatím zůstávám u této značky. Jako plus beru, že vydrží celý den u moře, oči nemám zarudlé a podrážděné jako od jiných značek. S címž souvisí fakt, že nevysychají tak jako jiné čočky, které jsem vyzkoušela. Samozřejmě používám kvalitní sluneční brýle.
klad Jedinou nevýhodou u denních čoček, a to platí i pro tyto - je komplikovanější aplikace než např. u měsíčních čoček- Jsou tenčí, lehčeji zmačkatelné.
avatar
Alena
klad Čočky nosím každý den a tak mívám problémy se syndromem suchých očí. Většinu dne v práci koukám do monitoru počítače a oči mě poté řežou. Proto jsem chtěla vyzkoušet lepší čočky, u kterých bych tento problém neměla. Ale bohužel ani čočky TopVue Air nepomohli. Sice jsou o dost měkčí oproti mým předchozím čočkám, proto je i jejich nasazování obtížnější, ale jiný rozdíl jsem nenašla.
avatar
Helena
klad Nosím čočky po celý den a večer mě už oči pálí. Obzvlášť když se dívám na televizi. Čočky TopVue Air mají mnohem lepší propustnost pro vodu a kyslík oproti mým bývalým čočkám. Jsou tenčí a měkčí, takže je v oku vůbec necítím. Večer u televize mě oči pálí stejně, to asi není chyba čoček, ale mých očí.
avatar
Tomáš
klad Jsem velice nadšený těmito čočkami,protože ty,které jsem nosil doposud mi nevyhovovaly.Tyto můžu nosit celý den a téměř o nich nevím.Jsou velice pohodlné,oči mě neřežou a ani nepálí.A nemusím u sebe nosit kapky abych si mohl zvlhčovat oči.jsem nadmíru spokojen.za sebe doporučuji
avatar
Dagmar
klad dlouho jsem hledala čočky které by mi vyhovovaly až jsem konečně našla ty pravé,tyto mi perfektně sedí,oči nemám podrážděné,nevysušují oči a mohu je mít po celý den aniž mi zpusobovaly jakékoliv nepohodlí,jsem s nimi velice spokojená,za sebe doporučuji
avatar
Jana
klad už dlouho jsem hledala kvalitní čočky které by mě osvobodily od brýlí které opravdu nerada nosím. s těmito je nejen snadná aplikace,ale vydržím s nimi celý den,aniž bych měla podrážděné oči což je pro mě velké plus,protože u málokrerých čoček najdu takové pohodlí
avatar
Bohunka
klad Tak mám je v denní variantě a chtěla jsem vyzkoušet i variantu měsíční a je taky fajn! Tenké, dobře sedí, pěkně jsou vlhčené nemám co vytknout. Co je fajn, že jsem na tu denní variantu měla i vzorek zdarma, už je to tedy nějakou dobu. To je před koupí skvělá nabídka, bohužel už myslím není aktuální.
klad Bohužel výhoda je zároveň i nevýhoda, jak jsou tenké hůře se s nimi manipuluje než s jinými typy čoček.
avatar
Alena
klad Denní kontaktní čočky TopVue Daily jsou bezvadné, jednodenní, bez problémů jdou nasadit, jsou extrémně hydratované,
klad což velmi ucenuji, oči nedřou a neslzí po celý den,žádné kapky na zvlčení nemusím použít, výhodou jednodenních čoček je , že se nemusí uchovávat v roztoku a nijak více s nimi manipulovat,
klad vidím ostře a jsem s nimi spokojená, děkuji za testování
avatar
Petra
klad Kontaktní čočky značky TopVue jsou příjemné, komfortní a velmi tenké. Po celodenním nošení nedochází k pocitu suchých očí, což bývá někdy problém, který je třeba řešit kapkami do očí. Čočky mohu doporučit, přesto já dávám přednost čočkám měsíčním, které jsou určené pro kontinuální nošení, takže když v nich někdy usnete, nic se neděje
avatar
Veronika
klad Měsíční kontaktní čočky TopVue Air doporučuji, neměla jsem žádný problém při nasazování, celý den o nich v podstatě nevím, takže spokojenost. Rovnou jsem zkusila i Denní kontaktní čočky TopVue Daily a byla to má první zkušenost s jednodenními čočkami. Ale jsem také spokojená. Jsou slabší než jsem zvyklá, ale nasadit šly dobře a přes den taky v pořádku. Večer jsem měla trošičku problém s vyndáním, nešly ven tak lehce, jak jsem navyklá, ale to bylo asi způsobeno tou slabší vrstvou čočky.
klad U denních čoček TopVue Daily - večer my čočky šly trošku hůře vyndat z oka, než jsem zvyklá, ale nic dramatického, jsou prostě trochu tenčí.
avatar
Michaela
klad Jednodenní kontaktní čočky TopVue Daily můžeme doporučit. Používali jsme dosud Acuvue Moist od Johnson´s. Jsou naprosto srovnatelné co se týče komfortu nošení, oči absolutně bez potíží. Cena je i příznivější a navíc se mi snadněji oddělují (odtrhávají) jednotlivá balení čoček od sebe.
avatar
Hana
klad Moc děkuji za možnost otestovat měsíční čočky TopVue Air. Co mě mile překvapilo byla příznivá cena. Dobře se mi aplikovaly a vydřžely a to se mi nestává :)
klad Jediné negativum bylo, že jsem trochu tápala jaké mám objednat, protože normálně to za mě dělají v kamenné optice podle doporučení lékaře.
avatar
Iveta
klad Moc děkuji za možnost otestovat čočky Alensa s 50% slevou. Kontaktní čočky se snadno aplikují do očí. Osobně nosím brýle a je to má 1 zkušenost. Tak jsem nadšena, vždy jsem je chtěla vyzkoušet, ale měla jsem určité obavy, že mi nepůjdou nasadit. Vřele doporučuji.
avatar
Jana
klad Testovala jsem Topvue daily. Výhodou je pohodlné nošení a příjemná cena. Jednodenní čočky používám z důvodu hygyeny. Vyzkouýšela jsem už mnoho tipů měsíčních čoček a vždy do týdne jsem měla nepříjemný pocit pálení. Vysvětluji si to proto, že moje oko je citlivé na jakoukoli nečistotu na čočce a toto odpadá při používání jednorázových čoček. Ráda bych ještě někdy vyzkoušela Topvue Air, abych mohla posoudit rozdíl. V těchto horkých letních dnech musím ještě do očí kapat umělé slzy, protože mám suché oči.
avatar
Jitka
příloha
klad Denní kontaktní čočky jsem vyzkoušela poprvé díky testování TopVue Daily s 50% slevou. A nelitovala jsem, pro cestovatelské letní období u vody jsou ideální z důvodu hygieny. Denní kontaktní čočky jsou tenčí než měsíční, které jsem již zkoušela, ale vůbec nevadilo, manipulace s čočkami mi šla dobře. Takže doporučuji.
avatar
Sandra
klad Vyzkoušela jsem TopVue daily. Výhodou denních kontaktních čoček je, že na ně nepotřebujeme roztok. Čočky jsou o něco tenčí než u měsíčních čoček, ale to nevadí. Čočky nejsou v oku cítit a jsou příjemné na nošení. Určitě vřele doporučuji! :-)
avatar
Gabriela
příloha
klad Denní kontaktní čočky TopVue Daily jsem testovala na dovolené u moře. Jednodenní čočky Jsou ideální právě na cestování, kdy ráno nandám a večer vyndám, nemusím se starat o žádné ukládání a čištění. A čočky TopVue Daily obstály v tomto mém testování na jedničku, dobře se vyndavaly z obalu, nasazovaly i večer vyjímaly z oka. Přes den jsem je v oku téměř necítila ani žádné jiné podráždění nebo zarudnutí oka mi nezpůsobily. Takže mohu jen doporučit.
avatar
Katka
klad Mám velice citlivé oči, které jsou náchylné k vysychání proto jsem měla strach z těchto nových čoček. Nebyly to vyhozené peníze, opravdu se příjemně nosí bez škrábání či svědění. Jednodenní varianta pro mne byla ideální protože čočky nosím pouze v létě na sport a výlety. Dokonce i v letošních vedrech čočky obstály. Příští sezónu je chci zase. Za mne spokojenost a můžu doporučit.
avatar
Marie
příloha příloha
klad Kontaktní čočky jsou naprosto úžasné, dlouho jsem váhala, jaké si mám objednat, až sem se rozhodla, že zkusím jednodenní a podle zkušeností si měsíční doobjednam. Vše hodnotím 1*, jak objednání přes e-shop, doručení i vyzvednutí včetně vyzkoušení. Měla jsem velké obavy, přecejen jsem na brýle zvyklá, vždyť je nosím již 31let. Úplně báječný zážitek, nemít brýle a vidět do dálky! Čočky mi dorazili jen pár dní před plánovanou dovolenou, tak jsem si je ráno na cestu do Alp nasadila a sundala až večer. A druhý den jsem s čočkami vyrazila na túru a po brýlích se mi vůbec nestýskalo. Vřele všem doporučuji. A je skvělé po vyndání čoček z očí, čočky vzít a vyhodit :)
Zobrazit více recenzí