Otestovali jsme doplněk stravy Trime Vitamín D3 + K2 pro podporu imunitního systému, zdravých kostí a cévního systému. Jaké je hodnocení?

image
otestováno
Počet recenzí
28
jak jste hodnotily
5
20x
4
6x
3
2x
2
1
doporučuje
93 %
Testováno v období
od 28. 9. 2021
do 7. 10. 2021

Vitamín D3 a K2


Vitamín D3 a K2 patří k sobě, neboť se v řadě funkcí v organismu doplňují. Při dlouhodobé suplementaci vitamínu D3 je potřeba adekvátně navýšit také příjem vitamínu K2. Vitamín D (konkrétně v pro tělo nejlépe využitelné formě D3-cholekalciferolu) pomáhá k maximálnímu vstřebání vápníku ze stravy a vitamín K2 (nejlépe ve formě K2MK7) zajistí jeho správnou distribuci do kostí a zubů. Bez přítomnosti vitamínu K2 by se mohl totiž nevyužitý nadbytek vápníku ukládat v jiných částech těla (například v cévách) a časem způsobovat problémy.
Vitamín D3 a K2 zkrátka tvoří neodlučitelný pár, zejména pak mohou pomoci v prevenci osteoporózy a kardiovaskulárních obtíží. Vitamín D3 je získávaný z řasy a K2 fermentační technologií z natto, produkt je 100% přírodní a vhodný i pro vegany.


Dávkování:

2 kapky denně


Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
28
avatar
Kateřina
Jsem ráda, že jsem měla možnost vyzkoušet Vitamín Trime D3 a K2 obzvláště v době respiračních onemocnění. Z počátku mně zaujalo jeho přírodní složení bez zbytečné chemie. Balení je menší, praktické do kabelky. Doručení samotného produktu bylo opravdu rychlé. Užívání je velmi jednoduché, pouze dvě kapky každé ráno, chuť je neutrální, s jakýmkoliv jídlem nebo pitím se lehce vstřebává. Užívají ho i naše děti, vitamín D je dobře vstřebatelný v oleji, tak věříme, že podporujeme imunitní systém. Zatím jsme tedy spokojeni.
klad malé balení
klad příjemná pipeta
klad chuť
klad přírodní složení
klad nic
avatar
Jana
V posledním roce se potýkám se závažnými zdravotními problémy a tak jsem sáhla po možnosti vyzkoušet Trime Vitimín D3. Nejdříve jsem použití konzultovala se svým ošetřujícím lékařem a pak se vrhla na užívání. Na dlouhodobé účinky je ještě brzy, ale mohu alespoň říci, že přípravek se výborně dávkuje, není chuťově nepříjemný, lahvička se dobře skladuje. Věřím, že posílí mou imunitu a bude mi po něm lépe.
klad praktické dávkování
klad šikovný obal
klad snesitelná chuť
klad nic
avatar
Tereza
S vitamíny mám v rámci testování krátkou zkušenost, proto nemůžu posoudit účinky. Co se mi ale líbí je pohodlné užívání pomocí kapátka. Kapky mají neutrální chuť po olivovém oleji. Vybrala jsem si je zejména pro jejich výbornou vstřebatelnost, kvalitní základ a čistotu produktu. V zimních měsících je navíc kombinace těchto vitamínu velmi prospěšná pro posílení celkové imunity. Výrobek je vhodný pro celou rodinu.
klad pohodlné dávkování
klad kvalita produktu
klad nic
avatar
Veronika
V jednoduchosti spočívá krása, tak bych zkráceně popsala produkt Trime Vitamín D3 + K2. Esteticky velmi příjemný vzhled, praktické balení se snadným dávkováním, neutrální chuť, kterou dobře tolerují i moje malé děti. Jediný problém mám trochu s kapátkem, které kape ještě dříve, než jej člověk stlačí, kapátko je sice pohodlnější než dávkování u jiných vitamínů D, ale občas padne kapka na zmar. Cena produktu odpovídá kvalitě. Určitě tomuto produktu zůstanu věrná.
klad Balení
klad Kvalita
klad Chuť
klad Designe
klad Ukapávající dávkovač
příloha
avatar
Iva
Vyšší obsah vitamínu D3, množetví vitamínu K2 dopomáhá vstřebatelnosti vápníku. Doporučené množství je malé a to asi hlavně proto, že je to doplněk stravy. Třeba množství hořčíku. Vhodné jako prevence.Vyhovuje mi tato kombinace v tekutém stavu. Kapátko je pohodlně použitelné oproti variantě ve spreji.
klad varianta tekuté, kapátko
klad možnost vlastního dávkování
klad možnost zapít či zajíst
klad tekutá forma pro max. vstřebatelnost přípravku
klad ideální pro starší osoby
klad olej po delší době žlukne
avatar
Kateřina
Kombinaci vitamínu D3 + K2 jsem zvolila především jako prevenci osteoporózy, ale také pro prevenci srdečně-cévních onemocnění. Produkt společnosti TRIME se snadno dávkuje - balení obsahuje kapátko, které funguje dokonale. Užívání výrobku je tedy velmi snadné. V návodu je užívání podrobně popsáno, navykla jsem si produkt užívat každé ráno během snídaně, obvykle snídám obilné kaše, takže ke lžíci kaše lze dobře 2 kapky produktu přidat. Balení je celkově malé, tak nezabere ani příliš místa pro případné přemístění např. z domu do kanceláře. Tento doplněk stravy zatím testuji poměrně krátce, ale již teď mám pocit, že bude vynikajícím přípravkem k prevenci před řadou infekcí a respiračních onemocnění, kterých okolo mne v současné době přibývá a jsou typickými nemocemi pro podzimní a zimní období. S výrobkem jsem spokojená.
klad snadné užívání
klad velikost balení
klad produkt je dva v jednom
klad prevence před několika typy onemocnění
klad balení vydrží dlouhou dobu, tak nemusím hned kupovat další balení
klad doplněk stravy je na přírodní bázi
klad doplněk stravy je vhodný i pro vegany
klad výrobek lze koupit pouze na internetu
příloha
avatar
Martina
Vitamín Trime D3 a K2 MK7 je výborným doplňkem jak pro podporu imunitního systému, zdravých kostí a cév. Líbí se mi praktická lahvička se skleněným kapátkem, které zajišťuje opravdu jednoduché užívání. Taky proto, že je v olivovém oleji. Blíží se zima a málo sluníčka, tak budeme užívat celá rodina. Skvělá komunikace s obchodem, rychlé vyřízení objednávky. Doporučuji.
klad Design
klad Pipeta
klad Kombinace D3 + K2 MK7
klad V olivovém oleji
klad Nic
příloha příloha
avatar
Linda
O kombinaci vitaminu D3 a K2 jsem četla hodně a zatoužila po něm především pro dopravu vitaminu D do zubů, které se mi po těhotenstvích a kojení začaly hodně kazit. Na zhodnocení tohoto efektu je měsíc příliš krátká doba. Vitamin D3 s koncem léta užívám i pro posílení imunity, což se teď na podzim bohužel také neprojevilo. Za mne tedy po měsíci bohužel zatím stejný efekt jako u jiných vitaminů D.
klad velmi rychlé vyřízení objednávky
klad vysoká cena
avatar
Michaela Minářová
Užívání vitaminu D3 a K1 by měl být základ suplementace v dnešní době. Produkt je balen ve skleněné, zatmavené lahvičce , pro ochranu účinných látek. Produkt voní po olivovém oleji a je velmi jednoduchý na užívání . Spolu s multivitaminem od firmy trime , je to pro mě výborná volba, cítím více energie a podporuji své zdraví na všech úrovních .
klad Chuť po olivovém oleji
klad Nic
příloha
avatar
Radka
Vitamín D3 + K2 je čistě přírodní produkt. Oceňuji spojení dvou vitamínů v jedné lahvičce, kdy není potřeba mít dva různé přípravky. Velmi příjemná je také tekutá konzistence. Protože stačí jen dvě kapky, je i balení malé a přesto vydrží na delší čas.
klad spojení vitamínů
klad tekutá konzistence
klad malé balení
klad vyšší cena
avatar
Erika
Vitamín D3+K2 - kapičky, užívají se 1 x denně, velké plus. Kombinace "déčka a káčka" naprosto ideální, už z principu, protože se oba doplňky v této kombinaci mnohem lépe vstřebávají a nemusí se myslet na buď zelenou stravu nebo jinou pilulku s vit. K. Myslím, že i cena, vzhledem k "výkonu", jednoduchosti a hlavně způsobu zpracování - hezky popsané na webu - a navíc 100% přírodnímu produktu je víc než odpovídající. Co se efektu týče, myslím, že validní by bylo laboratorní vyšetření, ale domnívám se, že při pravidelném a dlouhodobém užívání bude i výrazný.
klad užívání 1 x denně
klad 100 % přírodní výrobek
klad cena
klad kombinace D3aK2 v jednom výrobku
klad nemám připomínek
avatar
Zuzana
Produkt TRIME, tedy vitamin D3 a K2, jsem velice ráda vyzkoušela v kapkách. Jsem dva roky po dvojnásobné zlomenině páteře a tři měsíce po pracovním úrazu (vychýlení dalšího obratle), tudíž mi lékaři a fyzioterapeuti neustále doporučují velké množství vápníku, neboť trpím trvalými bolestmi. S tím mám však trochu problém, jako silný alergik a astmatik nemohu pít ani mléko. Totéž platí i o vitaminu D – pokud přirozeně nesvítí slunce, kde ho vzít a nekrást? Pro člověka, jenž je od pondělí do pátku zavřený celé dny v práci a o víkendu má mnoho dalších povinností ohledně rodiny a dětí, je to skutečně obtížné. Proto jsem velice uvítala vyzkoušet vitaminy D3 a K2, jejichž užívání je pohodlné a bezpečné a mají prokazatelný vliv na stav svalů a kostí, ale i na celkovou odolnost organismu, což v dnešní „covidové době“ jistě ocení úplně všichni od dětí až po seniory. Produkt mohu tedy vřele doporučit. Já jsem v redakci po velmi dlouhé době přestala jezdit výtahem a zase už chodím po schodech.
klad Rychlé, pohodlné, bezpečné, bez chuti
klad 0
avatar
Lenka
U výrobku oceňuji kombinaci vitaminu D3 a K2. Užívání je díky kapátku velice jednoduché a rychlé, což vidím jako největší plus. Stačí kápnout dvě kapky přímo na jazyk a máte zajištěnou denní dávku vitaminu D, i když zrovna nesvítí slunko. Balení vydrží téměř na celý rok, což je taky paráda!
klad Kvalitní složení bez zbytečné chemie
klad Příjemná chuť
klad Praktické dávkování
klad Nic
avatar
Josef
Oceňuji kvalitní složení bez zbytečné chemie a tekutou konzistenci, která se rychleji vstřebává a díky kapátku i velice jednoduše užívá. Kapu si vždy dvě kapky ráno rovnou na jazyk a mám zajištěný dostatečný příjem vitaminu D i když slunce zrovna nesvítí. Nevnímám žádná negativa a cítím se báječně.
klad Lahvička s kapátkem
klad Příjemná chuť
klad Jednoduché užívání
klad Nic
avatar
Alena
Užívání doplňku stravy Trime Vitamín D3 + K2 mi přijde velice snadné. Vždy si během snídaně kápnu dvě kapky přímo na jazyk. Není třeba užívat několikrát denně. Díky tomu balení vydrží téměř celý rok, což také oceňuji. Užívám teprve krátce, ale cítím se fajn.
klad jednoduché užívání
klad příjemná chuť
klad kvalitní složení
klad nic
avatar
Anna
Dobrý den, tento produkt jsem věnovala mamince. Je s ním velmi spokojená. Užívá dle návodu, jednoduchá aplikace, přijatelná chuť (bez pachuti). Vzhledem k věku se maminka rozhodla užívat tento přípravek z důvodu řídnutí kostí, kvůli srdíčku a také strašáku "covidu", který všude hlásá, že nám chybí právě vitamin D3. Rozhodly jsme se, že po dobrání tohoto testovacího přípravku budeme i nadále kupovat a aplikovat tento produkt.
klad Že je na přírodní bázi
klad žádné neshledány
avatar
Veronika
Naprosto úžasný produkt! Pravidelně užíváme celá rodina včetně roční dcerky, které se během pár týdnů přestaly dělat záděrky, které měla od narození. Líbí se mi celkové balení a jednoduchý způsob užívání. Olej je opravdu kvalitní a skvěle chutná. Oceňuji také rychlost dodání. Celkově opravdu není co vytknout.
klad Kvalita
klad Balení
klad Způsob užívání
klad Dobrá chuť
klad Rychlé dodání
klad Nemám co vytknout
příloha
avatar
Eva
Tento doplněk stravy Trime Vitamin D3 + K patří k sobě, protože se v řadě funkcí v organismu doplňují. Mezi benefity patří zdravé kosti, zlepšení funkce srdce a cév, podpora správného dělení buněk a podprora imunitního systému. Tento výrobek je v kapkách, má jednoduché užívání a dobré střebávání. Neobsahuje žádnou chemii. Oceňuji rychlost dodání od dodavatele.
klad rychlost dodání
klad žádná chemie
klad vše OK
příloha
avatar
Eva
Vitamín D je pro lidské tělo velmi důležitý. Jeho absence vede k řadě onemocnění, právě proto jsem se rozhodla ho začít trvale užívat. Jsem moc ráda, že jsem narazila zrovna na tuto značku. Jeho chuť mne velmi mile překvapila a praktická pipetka usnadnila užívání.
klad Pipetka na užívání
klad Chuť výrobku
klad Nic
příloha
avatar
Petra
Podukt mne velmi překvapil. Před nákupem tohoto balení, jsem doma používaly standardní prášky. Těžko se polykaly, byly hodně velké. Toto je super. Kapka do vody a máte hotovo. Baví mě primárně ta aplikace. Samozřejmě dopad jako takový na mé tělo se mi jakkoli těžko hodnotí, protože ani vývoj jiných vitamínů nojak nepociťuji. Mám z toho ale dobrý pocit :)
klad Jednoduchá aplikace
klad Vyšší cena
klad násobně menší obsah látky, než v podobných doplňcích na trhu
Zobrazit více recenzí