Otestujte doplněk stravy Trime Vitamín D3 + K2 pro podporu imunitního systému, zdravých kostí a cévního systému

image
Přihlašování právě probíhá
kolik se toho testuje
50
Přihlásit se můžete do
9. 8.
23:00
konec testování
5. 9. 2021

Koho hledáme

Hledáme 50 testerek, které si zakoupí doplněk stravy Trime Vitamín D3 + K2 se slevou 50 % z aktuální ceny na e-shopu Trime.cz, tedy za 500 Kč.

Trime Vitamín D3 + K2 budou 1 měsíc užívat a poté budou sdílet své hodnocení zde na webu a na Heureka.cz.

Podle čeho vybíráme

Při přihlašování do testování odpovězte na otázku a potvrďte, že máte vážný zájem o nákup doplňku stravy Trime Vitamín D3 + K2 s 50% slevou.

Jaké BENEFITY přináší užívání Trime Vitamín D3 + K2? Nápovědu najdete TADY.

Redakce ze všech odpovědí vybere 50 testerek, které získají slevu 50 % na nákup doplňku stravy Trime Vitamín D3 + K2.
Upozorňujeme, že přihlášení do testování je závazné a souhlasíte tím se zakoupením doplňku stravy Trime Multivitamin DailyF20 complex se slevou 50 %.

Vitamín D3 a K2


Vitamín D3 a K2 patří k sobě, neboť se v řadě funkcí v organismu doplňují. Při dlouhodobé suplementaci vitamínu D3 je potřeba adekvátně navýšit také příjem vitamínu K2. Vitamín D (konkrétně v pro tělo nejlépe využitelné formě D3-cholekalciferolu) pomáhá k maximálnímu vstřebání vápníku ze stravy a vitamín K2 (nejlépe ve formě K2MK7) zajistí jeho správnou distribuci do kostí a zubů. Bez přítomnosti vitamínu K2 by se mohl totiž nevyužitý nadbytek vápníku ukládat v jiných částech těla (například v cévách) a časem způsobovat problémy.
Vitamín D3 a K2 zkrátka tvoří neodlučitelný pár, zejména pak mohou pomoci v prevenci osteoporózy a kardiovaskulárních obtíží. Vitamín D3 je získávaný z řasy a K2 fermentační technologií z natto, produkt je 100% přírodní a vhodný i pro vegany.


Dávkování:

2 kapky denně


Více informací o produktu najdete TADY.