Získejte slevu 30 % a pořiďte si v našem testování vestavnou troubu Beko BBIS13300XPE s technologií AeroPerfect pro rovnoměrné pečení

image
Přihlašování právě probíhá
kolik se toho testuje
10
Přihlásit se můžete do
5. 6.
23:00
konec testování
23. 6. 2023

Koho hledáme

Hledáme 10 testerek či testerů z České republiky, kteří si zakoupí a otestují vestavnou troubu Beko BBIS13300XPE se slevou 30 %, tedy za 9 793 Kč a dopravou zdarma. 

Troubu Beko BBIS13300XPE otestují a poté se s námi podělí o svou recenzi zde na webu a na Heureka.cz.

Sleva 30 % je vypočítána z maloobchodní ceny 13 990 Kč.

Podle čeho vybíráme

Při přihlašování do testování prosím vyplňte krátký dotazník a potvrďte, že máte vážný zájem o nákup vestavné trouby Beko BBIS13300XPE.

Na celou nabídku produktů Beko se můžete podívat TADY.

Redakce ze všech odpovědí vybere 10 testerek či testerů, kteří získají slevu 30 % na nákup trouby Beko BBIS13300XPE.

Upozorňujeme, že přihlášení do testování je závazné a v případě vybrání do testování jako tester, souhlasíte se zakoupením vestavné trouby Beko BBIS13300XPE se slevou 30 %, tedy za 9 793 Kč a dopravou zdarma.

Multifunkční vestavná parní trouba Beko BBIS13300XPE 

Trouba s pečením s podporou páry a rovnoměrnou distribucí vzduchu AeroPerfect upeče masa šťavnatá a pečivo krásně nadýchané. Velkým pomocníkem při jejím úklidu je pyrolytické čištění, při kterém se nečistoty spálí a snadno je pak jen setřete hadříkem.

AeroPerfect™ - inovativní způsob pečení pro perfektní výsledek

AeroPerfect™ je kombinace speciálního ventilátoru a upraveného prostoru trouby, které zajišťují rovnoměrné pečení jídla. Rozloží teplo ze všech stran pokrmu bez rozdílů teplot, takže se jídlo v troubě peče všude stejně. Výsledek je bez popraskání, spálení jedné strany či nedopečení druhé a vypadá i chutná perfektně. A navíc trouba peče úsporněji, takže šetří i náklady na elektřinu.

SteamAssisted - pečení s podporou páry

SteamAssisted je pečení s podporou páry, kterou lze přidat během programu ručně. Je pohodlnější alternativou vkládání nádoby s vodou, protože není nutné otevírat dvířka trouby a stačí jen zamáčknout zásobník s vodou. Tím se v troubě udrží stálá teplota, zvýší vlhkost a upečené jídlo bude šťavnatější a nadýchanější.

Pyrolytické čištění - spálí nečistoty na uhel

Oproti běžným teplotám, kdy se nečistoty jen připečou, dosáhne trouba při pyrolytickém čištění 500 °C a spálí nečistoty na uhel. Ty pak lze snadno setřít hadříkem bez jakéhokoliv drhnutí.

Teleskopický výsuv - bezpečné vysunutí upečného jídla

Teleskopický výsuv pomáhá vysunout plech s pečeným jídlem, aniž by bylo zapotřebí síly. Je vhodný pro bezpečnější vyjmutí rozpáleného plechu.

Meziskelní čištění - bez nečistot mezi skly dveří

Pomocí šroubováku nebo pacek, které jsou součástí dvířek, lze vnitřní sklo dvířek trub Beko bez potíží vyjmout. To umožní pohodlné vyčištění zateklých nečistot mezi skly.

  • Gril – větší plocha grilu a nový, design pro homogenní grilování
  • 3D pečení - program 3D pečení s horkovzduchem pro rychlejší a rovnoměrnější pečení
  • SimpleSteam cleaning – parní čištění
  • 4 skla dveří s Pyrolytickým zámkem
  • Displej s nastavením jasu a zámkem ovládání
  • Vnitřní osvětlení


Více informací o produktu najdete TADY.


Zvažujete kompletní obnovu kuchyňských spotřebičů? Máme pro vás i testování myčky nádobí Beko Beyond.


Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel