Jak dopadlo testování vestavné trouby Beko BBIS13300XPE s technologií AeroPerfect pro rovnoměrné pečení? Podívejte se na recenze

image
otestováno
Počet recenzí
9
jak jste hodnotily
5
9x
4
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 4. 7. 2023
do 31. 7. 2023

Multifunkční vestavná parní trouba Beko BBIS13300XPE 

Trouba s pečením s podporou páry a rovnoměrnou distribucí vzduchu AeroPerfect upeče masa šťavnatá a pečivo krásně nadýchané. Velkým pomocníkem při jejím úklidu je pyrolytické čištění, při kterém se nečistoty spálí a snadno je pak jen setřete hadříkem.

AeroPerfect™ - inovativní způsob pečení pro perfektní výsledek

AeroPerfect™ je kombinace speciálního ventilátoru a upraveného prostoru trouby, které zajišťují rovnoměrné pečení jídla. Rozloží teplo ze všech stran pokrmu bez rozdílů teplot, takže se jídlo v troubě peče všude stejně. Výsledek je bez popraskání, spálení jedné strany či nedopečení druhé a vypadá i chutná perfektně. A navíc trouba peče úsporněji, takže šetří i náklady na elektřinu.

SteamAssisted - pečení s podporou páry

SteamAssisted je pečení s podporou páry, kterou lze přidat během programu ručně. Je pohodlnější alternativou vkládání nádoby s vodou, protože není nutné otevírat dvířka trouby a stačí jen zamáčknout zásobník s vodou. Tím se v troubě udrží stálá teplota, zvýší vlhkost a upečené jídlo bude šťavnatější a nadýchanější.

Pyrolytické čištění - spálí nečistoty na uhel

Oproti běžným teplotám, kdy se nečistoty jen připečou, dosáhne trouba při pyrolytickém čištění 500 °C a spálí nečistoty na uhel. Ty pak lze snadno setřít hadříkem bez jakéhokoliv drhnutí.

Teleskopický výsuv - bezpečné vysunutí upečného jídla

Teleskopický výsuv pomáhá vysunout plech s pečeným jídlem, aniž by bylo zapotřebí síly. Je vhodný pro bezpečnější vyjmutí rozpáleného plechu.

Meziskelní čištění - bez nečistot mezi skly dveří

Pomocí šroubováku nebo pacek, které jsou součástí dvířek, lze vnitřní sklo dvířek trub Beko bez potíží vyjmout. To umožní pohodlné vyčištění zateklých nečistot mezi skly.

  • Gril – větší plocha grilu a nový, design pro homogenní grilování
  • 3D pečení - program 3D pečení s horkovzduchem pro rychlejší a rovnoměrnější pečení
  • SimpleSteam cleaning – parní čištění
  • 4 skla dveří s Pyrolytickým zámkem
  • Displej s nastavením jasu a zámkem ovládání
  • Vnitřní osvětlení


Více informací o produktu najdete TADY.


Zvažujete kompletní obnovu kuchyňských spotřebičů? Máme pro vás i testování myčky nádobí Beko Beyond.


Hodnocení
9
avatar
Jaroslava
Trouba Beko je hezká designově, dobře peče a dělá vše tak, jak pečící trouba má. Parádní je pyrolitické čištění a pečení s párou, kritériem při výběru byl i teleskopický výsuv mřížky. Ten je sice jen na jedné úrovni, ale zato na nejpoužívanější. S troubou jsem spokojená a doporučuji ji.
klad Pyrolitické čištění
klad Pečení s párou
klad Teleskopický výsuv
klad Cena
klad Zatím nic
příloha příloha příloha
avatar
Jana
Trouba Beko je bezpochyby velmi spolehlivým společníkem v kuchyni. Překvapí velmi moderním designem, potěší tichostí, ale především svou výkoností. Ovládání je snadné a přehledné, velké množství programů z trouby dělá velmi profesionální nástroj nejen pro pečení, ale i grilování či sušení ovoce. Nadšení kuchaři a kuchařky jistě ocení možnost přídavné páry. Na troubu se dá spolehnout, jídlo se nepřipaluje, naopak je velmi dobře propečené a skutečně chutné. Buchty jsou jako od maminky! Velmi oceňuji program automatické čištění trouby, které při každodenním vaření opravdu člověku usnadní práci a starost o spotřebič. Trouba má zabudované vnitřní svělto a nastavitelný časovač, takže má člověk všechny pokrmy hezky pod kontrolou. S plechy se dá velmi dopře manipulovat díky teleskopickému výsuvu plechů, snižuje se tak rovněž možnost popálení. Energetická třída A+ dodává troubě ještě plus navíc. Oceňuji rovněž velmi sympatickou cenu za takto kvalitní a funkční spotřebič.
klad spolehlivost
klad design
klad poměr cena výkon
klad výkonnost
klad tichost
klad automatické čištění
klad funkce přídavné páry
klad rovnoměrné pečení
klad snadné ovládání
klad zatím nezjištěno
příloha příloha
avatar
Andrea
Troubu používáme asi 2 týdny, kromě pečení v páře jsme vše vyzkoušeli, líbí se nám jednoduchá obsluha, trouba dělá co má, peče poměrně rychle, jsme spokojeni.Potíž jsme měli při vestavbě do nové kuchyně ,kdy uváděné rozměry trouby na portálu Beko byly nesprávné. Produkt můžeme doporučit.
klad hezký design
klad jednoduchá obsluha
klad dobře peče
klad výsuvný teleskop
klad jen jeden plech
klad zavádějící uváděné rozměry pro vestavbu
příloha příloha
avatar
Katerina
Troubu jsem zatim pouzila na peceni chleba a grilovani kurat. Chleba upekla krasne rovnomerne a i vetsi plocha na grilovani byla ugrilovana rovnomerne. Libi se mi presne nastavovani teploty a snadne ovladani. Vzhledove je pekna jen bych ocenila zasunovaci otocna kolecka pro hladsi dojem.
klad Rovnomerne peceni
klad Nastaveni teploty
klad Otocne ovladani neni zasunovaci
příloha
avatar
Kristina
Vestavná trouba Beko BBIS13300XP je velmi dobrý produkt. Poměr cena a výkon je luxusní. Trouba peče rovnoměrně, čištění i manipulace je velmi jednoduchá. Jako plus beru pečení s v páře. Maso je pak po upečení šťavnatější. Trouba má i teleskopivký výsuv, ale bylo by fajn kdyby nebyl pouze pro jednu výšku pečení. Na druhou stranu je ve výši, na které se peče nejčastěji. Designové je to moc povedený kousek. Pyrolitické čištění dobře funguje. Produkt doporučuji.
klad Výkon
klad Jednoduchá údržba
příloha
avatar
Michaela
Troubu značky,, Beko,, mám prvně a jsem s ní maximálně spokojena. Krásný design, dotykový displej. Výsuvný rošt super věc ? Pečení v troubě na jedničku, krásně rovnoměrně peče, má množství programů na pečení a různé kombinace. Jediné co mi u trouby chybí je, že nemá zatláčecí knoflíky. Ale jinak za mě maximální spokojenost
klad Velký displej
klad Pečení v páře
klad Možnost samočistění
klad Energetická třída A
klad Design
klad Nemá zatláčecí knoflíky
příloha
avatar
Barbora
Trouba Beko příjemně překvapila jednoduchým designem. Vyměnila svou předchůdkyni a předčila očekávání. Skvěle peče, opravdu rovnoměrně ? Milujeme pečené brambory jako přílohu a tahle trouba je umí dokonale. Co je pro mě neuvěřitelná úspora času, tak pyrolytické čištění, troubu pak jen uvnitř setřu.
klad Design
klad Pyrolytické čištění
klad Jednoduché ovládání
klad Dotykový display
klad Málo plechů
příloha
avatar
Sabina
S troubou jako celek jsme spokojeni. Ze začátku byla obsluha trochu složitější, ale postupem času je to v pohodě. Trouba peče skvělé a jako největší výhodu vidím v pečení páře a to na různych programech. Čištění jsme ještě nepoužili. Co se týče designu, je jednoduchý a nám se velice líbí.
klad Pečení v páře
klad Mnoho programů
klad Možnost samočistení
klad Složitá obsluha
příloha
avatar
Jana
Trouba je pro mě inovací ve smyslu nabídky parního pečení. I pro méně zručného člověka je montáž této vestavné trouby poměrně snadná. Velmi pozitivní je displej s velkými čísly. Ovládání je opravdu velmi jednoduché a intuitivní, kdo už někdy horkovzdušnou troubu ovládal, poradí si i bez návodu. Pečení je zatím rovnoměrné, pečivo je křupavé a pizza ještě lepší než ve staré troubě :-D. Jsem moc spokojená a parní troubu jedině DOPORUČUJI!
klad velký displej
klad snadná montáž
klad jednoduché ovládání
klad rovnoměrné pečení
klad lepší chuť upečeného jídla
klad zatím nic nezjištěno
příloha příloha příloha
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel