Co testerky říkají na Twisto účet Standard a Premium?  Přečtěte si recenze

image
otestováno
Počet recenzí
112
jak jste hodnotily
5
39x
4
37x
3
19x
2
6x
1
11x
doporučuje
68 %
Testováno v období
od 17. 11. 2019
do 28. 11. 2019


Vyzkoušejte Twisto účet

Twisto je FinTech služba, jejímž cílem je ulevit lidem od každodenních starostí s placením a účty tak, aby si mohli nechat jen to lepší z peněz. Twisto začalo v roce 2013 jako nová platební metoda v českých e-shopech.

Dnes již služba nabízí ucelený ekosystém plateb s názvem účet Twisto. Ten obsahuje platbu jedním kliknutím v e-shopech, možnost platit faktury a složenky pouhým vyfocením či přeposláním díky funkci SNAP a v neposlední řadě platební kartu s platebním náramkem.
V říjnu 2017 získalo Twisto licenci Platební instituce od ČNB.

Pilířem Twista je skóringový nástroj Nikita. Pod tímto jménem se skrývá sada algoritmů na bázi strojového učení. Nikita vyhodnocuje kredibilitu a bonitu zákazníků bez nutnosti napojení na registry dlužníků. Nikita je od dubna 2016 oddělena do samostatné společnosti Nikita Engine, s. r. o., a komerčně nabízena českým firmám a bankám. Mezi první zákazníky patří například Alza.cz.

Jak budete Twisto testovat, pokud budete mezi sto vybranými testerkami? 

  1. Na webu Twisto si spustíte novou registraci.
  2. Vyberete Twisto účet Standard nebo Premium.
  3. Zadáte promokód a díky tomu získáte odměnu 500 Kč ve formě kreditů.
  4. Dokončíte svou registraci.
  5. Podělíte se s ostatními o svou recenzi na našem webu.


Registrace a užívání účtu je na 3 měsíce zdarma. Po uplynutí této doby lze účet zrušit.


Hodnocení
112
avatar
Ada
Twisto je užitečná a praktická služba: https://www.trefitech.cz/kompletni-recenze-na-sluzbu-twisto-s-bonusem-200-kc/ Doporučuji vyzkoušet každé ženě a nejen ženě. S Twistem se nechá nakupoval levněji a zahraniční platby jsou také výhodnější. Nyní poskytují i možnost nákupu na splátky nebo na třetiny.
klad rychlost
klad nákupy
klad bonus
klad může být návykové
avatar
Olí
Twisto účet využívám víc jak jeden rok. Velmi mi vyhovuje. Jinak je to samozřejmě úvěr jako každý jiný a je třeba využívat tak, aby nebyl problém jej ihned splatit. Se službou jsem velmi spokojená. Líbí se mi jeho využití při platbách na internetových obchodech. Platila jsem s ním i fakturu. Líbí se mi jeho přehlednost.
klad rychlost plateb
klad využití při platbách na eshopech
klad přehlednost plateb a zůstatku
klad nic
avatar
Zdenka
Do této doby jsem něco jako TWISTO neznala. Ale vlastně je to docela taková výhoda, že když mi výplata přijde později, tak to mohu zaplatit až mi přijde. Takže za mě skvělý nový objev. Využila jsem 14 denní platbu po doručení, akorát není úplně dobré když na to zapomenete. (na zaplacení do 14dnů)Ale jinak se mi tento také pro mě nový způsob platby líbí.
klad SROZUMITELNÉ
klad UNICA
avatar
Lucie
Twisto úúčet jsem se pokoušela založit přes mobilní internet v mobilu, bohužel jsem se domnívala,že vyplněné informace stačí k založení účtu, bohužel tomu tak nebylo. Jaké bylo moje překvapení, když jsem se dozvěděla, že bude potřeba doložit kompletně všechny informace, které se týkají mojí osoby. Chápu, žže pokud se jedná o peníze je toto důležité, ale já se bojím vkládat přes internet kopii občanského průkazu, takže jsem registraci vzdala.
klad Napad jako takový je fajn
klad Nutnost vkládat defakto všechny informace
avatar
Nikol
Na Twisto jsem vyplňovala údaje, i ty které se mi zdáli být trošku proti srsti...jenže když jsem narazila na nutnost nahrání mého občanskéhoobčanského průkazu, stopla jsem to a registraci jsem bohužel nedokončila. Potom se mi nelíbilo, že mi ještě asi třikrát přišel email a sms, že stačí jen krůček k registraci. Je to celé zvláštní. Myslím, že první 3 měsíce jsou sice zdarma, ale potom je problém účet zrušit a musí se za ní platit. Celé se mi to nějak nelíbí. Tohle není nic pro mě, opatrného člověka. Ale netvrdím, že někomu to nemůže přijít fajn.
klad Nic
klad Velmi osobní údaje
klad Pro mě zbytečná věc
avatar
Markét
Twisto znám už dlouho a často jsem objednávala s platbou do 14dní, hlavně před mateřskou ( plínky,mléko, příkrmy apod) Při založení účtu mě dost zarazilo vyplňování citlivých údajů jedná se tedy o úvěr. Sice založení účtu nabízí určité výhody ale raději zůstanu u plateb do 14 dnů.
klad Jednoduchost založení
klad Vložení citlivých údajů
avatar
Anna
Twisto účet je zajímavý je to taková kreditka mnoha vyhodami. Líbí se mi, že některé eshopy rovnou platbu twisto nabizi a jinych staci poslat foto faktury. Líbí se mi jake je snadné placeni. Registrace byla trochu komplikovanější ale v pohodě. Určitě ten kdo ma a pouziva kreditní kartu tak se mu to bude velice líbit, protože platby jsou zde ještě snadnější a bez starostí.
klad placeni faktury staci foto
klad Rychlost schvalovani uctu
klad Rychlost odpovedi na chatu
avatar
Eva
Recenze se mi píše velice špatně. Protože jsem nemohla plnohodnotně účet Twisto vyzkoušet. První registrace a přihlášení proběhlo dobře a systém byl jednoduchý. Vyfocení občanského průkazu a vložení obrázku přes mobil bylo snadné. Překvapení nastalo, když mi regstrace nebyla schválena. Před dvěma lety jsem si z podnikatelských důvodů založila účet, který nakonec nebyl nikdy využíván, protože pro potřeby mého e-shopu nebyl vhodný a nikdy jsem ho tak nevyužívala. Důvod zamítnutí registrace tedy byl již jeden existující účet na jiný email. Následně jsem zaslala email s dotazem, jak tuto situaci řešit a už se nikdo neozval. Tím moje testování Twisto účtu zkončilo.
klad snadná registrace
klad přehledný systém
klad nulová komunitace ze strany provozovatelů útču
klad neochota řešit problém
avatar
Zdeňka
Při registraci TWISTO účtu jsem narazila na údaje, které po internetu nechtěla uvádět (rodné číslo, počet dětí, výše platu, výše splátek, nahrání občanského průkazu). Z toho důvodu jsem registraci nedokončila. Nepřijde mi to vhodné ani bezpečné požadovat takovéto údaje.
klad nic
klad údaje požadované při registraci
avatar
Michaela
Za mě skvělý pomocník! Jsem máma na mateřské, mateřská není moc, tady Mate peníze poroste nás víc, platíte, a splatite to až zase po mateřské. Hodně nám to pomohlo, registrace je opravdu rychlá a v aplikaci naprosto jednoduchá. Účet stojí 59,- měsíčně což je úplný nic. Můžete platit skvělým náramkem co mate jen na ruce, ano tak jednoduché to je! Za mě doporucuji!
klad Aplikace
klad Naramek
klad Snad nic jsem nenašla
avatar
Petra
Založení twisto účtu bylo jednoduché, stránky Vás vedou krok za krokem. Jediné s čím jsem trošku bojovala bylo nahrání fotek občanského průkazu a selfie s občanským průkazem, musela jsem nahrávat na víckrát. Web je přehledný. Je to výborný nápad, pokud potřebuji něco objednat a nemám zrovna peníze na účtě, nemusím za to platit žádné úroky.
klad přehlednost webu
klad jednoduchá registrace
klad bez úroků a poplatků
klad nic
avatar
Ivana
Twisto účet je super věc, díky které se dá jednoduše, rychle a bezpečně zaplatit. Objednání i samotné zařízení účtu je velmi lehké a rychlé. Webové stranky jsou přehledné, rozdělené a snadno se v nich orientuje. Dodání karty od objednání bylo poštou do několika dní.
klad Rychlost vyřízení
klad Nic
avatar
Ivana
Super možnost vyzkoušet twisto které vám dá super bonus který jentak někdo nedá.rada jsem vyzkoušela a vřele doporučuji všem ostatním kteří doposud váhání nad jejímž vyzkousenim.budu už Verna jenom twisto a platit pomoci jich protože jsou skvělí moc doporučuji
klad Doporučuji
klad Nic
avatar
Juliette Denise
Twisto doporučují je to skvělá. Může se dokonce používat na cesty.doporucuji všem kdo hlavně cestuje.hezky design.Moje rodina si ji taky pořídí. doporučuji. Twisto doporučují je to skvělá. Může se dokonce používat na cesty.doporucuji všem kdo hlavně cestuje.hezky design.Moje rodina si ji taky pořídí. doporučuji.
klad líbi se mi
klad praktická
klad vše je dobré
avatar
Michaela
Je před Výplatou/rodičákem a vy nutně potřebujete něco objednat? Díky Twisto je to snadné. Moc se mi líbí, že je možné počkat pár dní, než zboží zaplatím - pro dlouhodobější uživatele je možnost zaplacení dokonce více, než měsíc + ještě možnost odložení. Kdyz zboží vracím, nemusím aspoň čekat 30 dní, než mi budou mě peníze vráceny - o to se postará Twisto.
klad Možnost odložení platby
klad -
avatar
Pavla
určitě doporučuji...rychlá, bezpečná služba. Není problém si zakoupit zboží, akci a není třeba hned hledat údaje o kartě, ale twisto platí za vás a pak je třeba do určité doby, kterou má twisto nastavenou, provést platbu. Pokud nechcete hlídat termín splátky, nemusíte. Twisto upozorní samo, kdy je doba splatnosti
klad Vše
klad nic mne nenapadá
avatar
Vendula
Na testování jsem se těšila, ale bohužel jsem zklamaná, vůbec se mi nelíbí systém registrace. Neodpověděla jsem na otázku výše platu (přišlo mi to zbytečné a moc osobní) a druhý den mi přišel mail od nějakého Matěje ( bez příjmení ) , že mám doložit svůj plat na výpisu z účtu. Vzdala jsem to, za mě nedoporučuji a raději se budu držet klasické karty od banky, které věřím.
klad nic
klad příliš osobní otázky, které odesílám bůhví kam
klad způsob komunikace
avatar
Tereza
Celý proces byl velmi rychlý, přehledný a jednoduchý, registraci zvládnete doslova během pár minut z pohodlí domova. Zpočátku mi při nahrávání občanského průkazu systém hlásil chybi (registraci jsem dělala přes iPhone), ale chtělo to jen trpělivost :-) Jinak výborná služba, pokud potřebujete urgentně nakoupit týden před výplatou :-D
klad rychlý a ochotný zákaznický servis v případě potíží či dotazů
klad zatím nic
avatar
Jiřule
Službu můžu jen doporučit. Skvělá služba, která umožňuje nákup bez peněz a zaplacení za 14 dní a nebo možnost platbu roztridit do více splátek. Je to skvělé,rychle, a registrace vubec neni složitá. Navíc se může zvyšovat limit pro půjčení což je super. A je možné tak využít na nečekané potřeby.
klad Platba do 14 dnů od převzetí
klad Možnost rozložit platbu na splátky
klad Rychlá bezproblémová registrace
klad Není nic co bych vytkla
avatar
Daniela
Služba je super, budu nadále využívat, co dodat platby jsou rychlé na jejich e-shopech téměř ihned, platím za 14 dní, dostala sem platební kartu spokojenost s částkou 10000 korun českých a splatnost je také fain...děkuji moc za testování a všem doporučuji
klad rychlost platby
klad nic
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel