Co testerky říkají na Twisto účet Standard a Premium?  Přečtěte si recenze

image
otestováno
Počet recenzí
110
jak jste hodnotily
5
37x
4
37x
3
19x
2
6x
1
11x
doporučuje
67 %
Testováno v období
od 17. 11. 2019
do 28. 11. 2019


Vyzkoušejte Twisto účet

Twisto je FinTech služba, jejímž cílem je ulevit lidem od každodenních starostí s placením a účty tak, aby si mohli nechat jen to lepší z peněz. Twisto začalo v roce 2013 jako nová platební metoda v českých e-shopech.

Dnes již služba nabízí ucelený ekosystém plateb s názvem účet Twisto. Ten obsahuje platbu jedním kliknutím v e-shopech, možnost platit faktury a složenky pouhým vyfocením či přeposláním díky funkci SNAP a v neposlední řadě platební kartu s platebním náramkem.
V říjnu 2017 získalo Twisto licenci Platební instituce od ČNB.

Pilířem Twista je skóringový nástroj Nikita. Pod tímto jménem se skrývá sada algoritmů na bázi strojového učení. Nikita vyhodnocuje kredibilitu a bonitu zákazníků bez nutnosti napojení na registry dlužníků. Nikita je od dubna 2016 oddělena do samostatné společnosti Nikita Engine, s. r. o., a komerčně nabízena českým firmám a bankám. Mezi první zákazníky patří například Alza.cz.

Jak budete Twisto testovat, pokud budete mezi sto vybranými testerkami? 

  1. Na webu Twisto si spustíte novou registraci.
  2. Vyberete Twisto účet Standard nebo Premium.
  3. Zadáte promokód a díky tomu získáte odměnu 500 Kč ve formě kreditů.
  4. Dokončíte svou registraci.
  5. Podělíte se s ostatními o svou recenzi na našem webu.


Registrace a užívání účtu je na 3 měsíce zdarma. Po uplynutí této doby lze účet zrušit.


Hodnocení
110
avatar
Nina
Založení účtu Twisto je velice jednoduché a trvá to chvíli. Někdo by se mohl akorát nechat odradit tím, že je nutné vyfotit svůj občanský průkaz z obou stran a pak ještě selfie s OP. Poté se musí čekat, až bude účet ověřený. K účtu Twisto lze stáhnout mobilní aplikaci, kde je vše přehledně na jednom místě. Do aplikace se lze přihlášit otiskem prstu nebo přístupovým kódem. V aplikace lze také změnit účet na online, standard nebo premium. K účtu standard a premium se musí počkat na doručení karty a náramku kurýrem. Poté je nutné kartu při první platbě aktivovat a vložit pin. Pin ke kartě je uložený i v aplikaci. Škoda jen, že ne všechny online obchody umožňují platbu přes Twisto. Potom je skoro nutné pořídit si tarif Standard nebo Premium, aby se účet vůbec mohl využívat. Tyto tarify jsou ale placené. Jen na první tři měsíce jsou zdarma.
klad jednoduchost
klad rychlost
klad nutnost vyfotit OP
klad seilfie s OP
avatar
Jita
Tak nyní jsem právě vyplňovala registraci do Twisto,už jsem se těšila,jak napíši recenzi, že je vše jednoduché a rychlé,ale bohužel jsem narazila při registraci na údaje,které jsem po internetu nechtěla uvádět.Jako je počet dětí,výše platu, výše splátek, nahrání občanského průkazu,zadání rodného čísla.Takže jsem u stránky,kde mám nahrát op z obou stran skončila a registraci nedokončila.
klad grafika
klad složitá registrace a podmínky
avatar
Barbara
Založení účtu je velice snadné, zvládne to opravdu každý. Mám počítač se zabudovanou kamerou,takže snímaní dokladů je hračka. Jednotlivé kroky jsou přehledné a vše je krásně popsané, podle mě by to zvládl třeba i senior, co má malé zkušenosti s počítačem.
klad Přehledné
klad Na začátek bych napsala, že potřebujete mít u sebe i mobil
avatar
Martina
Twisto účet je v podstatě úvěr. Pro mě tedy nepotřebná věc. Když si chci něco koupit na internetu a nemám na to, tak si počkám na výplatu (s kartou jde samozřejme platit všude, kde berou mastercard). Důležité věci, jako elektřina, voda a nájem s tím stejně nejdou zaplatit. Pro ty, kteří o takovémto způsobu vypůjčení peněz uvažují je výhodou, že nezkrývají žádne poplatky. Vše je velmi srozumitelně popsáno. Při registraci musíte vyfotit občanský průkaz a sebe s občankou v ruce. Čtení všech možných podmínek, které se v podstatě opakují, mi zabralo dost času. Než jsem je dočetla, přišel mi registrační kód v SMS, za chvíli upozornění: „Ještě krůček od Twisto účtu a jeho skvělých výhod“ a ještě přišel i email. To mě odradilo od založení účtu. Když jsem měla nakonec souhlasit s pojištěním u pojišťovny UNICA, registraci jsem nedokončila.
klad vysvětlení výpočtu poplatků
klad čtení mnoha podmínek
avatar
Katka
Při zakládání Twisto účtu jsem nezaznamenala žádný problém. Vše bylo přehledné, pochopitelné a vcelku jednoduché. Jediné, co mi trochu vadilo bylo poněkud zdlouhavé ověřování a focení OP, na druhou stranu je to pochopitelné, jde o peníze. Velká výhoda této platební metody je odložení platby, což se někdy může hodit.
klad Odložení platby
klad Zdlouhavé ověření, nefunguje ihned
avatar
Nikol
Zdravím všechny, takže něco k twisto účtu. Pokud nevíte k čemu slouží nebo co jak funguje, vše se dočtete na stránkách, mají všechno hezky popsané a taky je možnost otázek do chatu, na které vám odpoví nejpozději do 24h. Zakládání účtu je velmi jednoduché a hlavně přehledné. Jediné co bych vytkla, že na potvrzení registrace jsem čekala skoro dva dny. Takže krom tohodle za mě veliká spokojenost ?
klad Jednoduchá, přehledná registrace i styl stránek.
klad Možnost jakýchkoliv otázek na chatu.
klad Dlouhé čekání na potvrzení registrace.
avatar
Michaela
Twisto účet není těžké na registraci a je to dle mého dost dobře vymyšlené s nahráváním dat OP. Je to jednoduché z tepla domova a jen čekáte na aktivaci a to také během pár minut. Mohu tuto aplikaci doporučit. Mám ji vyzkoušenou a mohu napsat spokojenost veliká.
klad přehledný web
klad rychlá a jednoduchá registrace
klad spokojenost s nahráváním OP
klad stručné a výstižné
klad nemám žádný
avatar
Anna
Zakládání účtu mi přišlo jednoduché.Vyplnila jsem údaje,zadala promokod na 500 kč a ofotila občanský průkaz - přední stranu,zadní stranu a selfii s průkazem.Pak už jsem jen čekala na ověření účtu.Web mi přišel přehledný a srozumitelný.Bylo snadné se v něm orientovat.
klad snadnost založení účtu
klad nic
avatar
Tereza
Bohužel jsem byla velmi zklamaná. Na registraci do účtu je potřeba spousta velmi osobních informací, což se mi vůbec nelíbí. Chápu, že základní informace jsou potřeba, ale při ověřování a zřízení účtu bylo potřeba opravdu příliš citlivých informací. Tento účet bych právě proto nikomu ze známých nedoporučila.
klad -
klad moc komplikovaní
avatar
Adéla
Twisto účet mne velmi zaujal. Všechno je velmi rychlé co se jedná objednávky a platby. Je super že si tam můžu nastavit kolik měsíčně můžu utratit. A samotné založení účtu je velmi jednoduché z pohodlí domova! Stačí si udělat deset minut času a účet je hotový.
klad Vše velmi rychlé
klad žádné jsem neshledala
avatar
Nikola
Službu Twisto ráda doporučím všem kdo si chtějí usnadnit nakupování a vše ostatní příbuzné s bankovnictvím. Stránky Twista při přihlašování jsou přehledné vše vysvětleno proč se má zadat a kde. Jednoduché na pochopení Stránky působí velmi důvěryhodně a grafika je kvalitní. Veškeré výhody využívání jsou dobře vysvětleny! Děkuji za možnost testování :)
klad přehlednost přihlášení a ostatních služeb
klad vše pochopitelné i napsané
klad grafika stránek
klad vysvětlení potřebných kroků
klad nic
avatar
Martina
Líbí se mi, že se dá zaplatit až po obdrření zboží, nicméně ja bych tuto službu nevyužila, kupuju si jen to na co mám finance, vadí mi že nutně chjtěji občanský průkaz z obou stran a i selfie s obcankou-bojim se zneuziti OP, není nikde kolonka zrusit ucet a odstranit fotky OP, coz vidimjako dalsi minus
klad ryhclost platby
klad focení občanského průkazu
klad možnost zneužití OP
klad složité zrušení účtu
avatar
Alexandra
Založení učtu je docela rychlé a snadné. Trvalo to jen pár minut a schválený byl do druhého dne. Líbilo se mi, že i když jsem zakládala účet na notebooku, tak jsem si vše mohla propojit s mobilem a přidávat fotky přes něj. Zatím mám používání účtu na tři měsíce zdarma, tak uvidím, jak se mi zalíbí jeho používání. Vše vypadá hezky přehledně.
klad rychlost
klad srozumitelnost
klad přehlednost
klad nic
avatar
Kamila
Byla jsem vybrána k testování Twisto účtu , webové stránky jako takové byly přehledné a požadavky , které souvisí se založením účtu snadno pochopitelné. Co se týká samotného procesu zakládání účtu, tak zadávání údajů bylo snadné, složitější bylo např. pořízení selfie s OP , zde může být trochu problém pokud nevlastníte mobil s kvalitnějším fotoaparátem , nebo zakládáte účet v PC a foto pouze přikládáte, dále samotný schvalovací proces mi přišel poměrně dlouhý trval kolem 16 hodin. Dále bych možnost volby , zda budu požadovat platební kartu nechala až v samém závěru. Na počátku jsem dosti matoucí. Dle mého názoru přináší tento účet nezpočet dalších výhod, jako odložená platba. Dále Twisto jako první přichází na trh i s další novinkou. Tou je platební náramek, který je součástí platební karty. Určitě najde široké využití obzvláště nyní před Vánocemi.

Přílohy

Twiisto IB.pdf
klad Praktický
klad Výhodný
klad Elektronická peněženka
klad žádné
avatar
Monika
Založení je velice jednoduché a rychlé, během jednoho dne můžete přes Twisto nakupovat. Zkoušela jsem nakupovat přes jeden portál a bylo to velmi jednoduché a nemusela jsem ani mít peníze u sebe nebo na kartě. Vše zařídil Twisto. Poté jednou měsíčně příjde vyúčtování, ale když zrovna finančně nestíháte můžete si platbu odložit. Jediné co mi příjde jako velké mínus je neřešení problému na jejich "chatu" kde jsme psala dotaz a i teď po 5 dnech by stále nebylo zodpovězeno.
klad jednoduchost
klad rychlost
klad dostupnost
klad komunikace
avatar
Iveta
S požíváním účtu Twisto jsem velmi spokojená. Registrace byla srozumitelná, víceméně vše proběhlo hladce - až na malý problém při ověřování OP; fotku jsem musela poslat navícekrát, než mi byl průkaz schválen. Orientace na webových stránkách je také přehledná, já osobně jsem si při první příležitosti otestovat účet rozklikla stránku s odkazy na všechny e-shopy, které platbu Twistem povolují (list uvádí téměř 80, avšak narazila jsem na dva obchody se šperky, z nichž jeden neexistoval a druhý již platbu přes Twisto nenabízel). Zde jsem si jednoduše vybrala e-shop se zbožím, o které jsem měla zájem, obědnala standardním způsobem a při volbě platby jen zaklikla možnost Twisto. Zboží už mi dorazilo před čtyřmi dny a teprve dnes jsem ho po otestování zaplatila, prostě skvělé! Celý proces využívání této služby mi přišel velmi jednoduchý a opravdu nenáročný na sžití se.
klad rychlá odezva, do druhého prac. dne jsem měla účet schválený
klad poměrně vysoký limit plateb v prvním měsíci užívání Twisto účtu - až 5000 Kč
klad super pomocník na vánoční nákupy!! (mimo jiné, samozřejmě)
klad počáteční malé problémy při autorizaci - neuznání OP
klad list s e-shopy není aktuální
avatar
Anežka
Přihlašování bylo opravdu jednoduché. Vše bylo přehledné, až na “okénko” pro promokód. Oceňuji, že se dá účet kompletně založit z pohodlí domova. Taktéž jsem byla mile překvapená z komunikace se zákazníky prostřednictvím mailu po registraci. Může být v některých nepříjemných situacích velmi užitečná. Ale pro běžné placení bych i tak preferovala běžný bankovní účet.
klad Přehlednost registrace.
klad Jednoduchost registrace.
klad Pohodlnost registrace.
klad Komunikace po registraci.
klad Málo viditelné “okénko” na zadání promokódu.
avatar
Eva
Značně užitečná aplikace. Bez žádných poplatků můžete nakupovat a s tímto účtem vše splatit až v následujícím měsíci. Náramek místo kreditky taky můžu jen doporučit. Moderní jednoduchá registrace. V podstatě nemám co vytknout. Za mě oba palce nahoru.
klad Bez poplatků
klad Kreditní náramek
klad Moderní jednoduchá registrace
klad Možná bych jen zvýšila výši odměn v kreditech. Ale obchod pro maminky má až 60% na zpět v kreditech
avatar
Klára
Založení účtu bylo opravdu jednoduché, jediné, s čím jsem měla problém, bylo nahrání občanského průkazu. Musela jsem fotky fotit znovu a znovu je nahrávat, pak už bylo všechno v pořádku. Registrace byla opravdu ultra jednoduchá, na všechny kroky vás stránka navede, vidíte, kde a na co máte kliknout. Bez problému. Jen nevím, kde se účet dá zrušit, protože jsem nikde nic takového nenašla. :)
klad jednoduchost
klad hezké stránky
klad nic
avatar
Alena
Bohužel mě byl zamítnut škoda ale co se dalat. Se nad se povede jímky ale určitě bych vyzkouselaa doporučila i kamarádkám a přátelům. Pdle toho co jsem si přečetla tak je to dobrá aplikace a určitě uleví. Registrace je rychlá a zvládne ji úplně kazdy
klad Rychlost vyrizeni
klad Neni pro kazdeho
avatar
Zuzana
Účet Twisto se zakládá na internetu a není to žádná velká věda. za pět minut vyplněno a za pár hodin přijde potvrzení o registraci. Nakupovat sice můžete, ale bez karty jenom na internetu. Karta se totiž tváří, že je na cestě, ale po týdnu ještě nedorazila. V aplikaci jsem placení telefonem nenašla.
klad rychlost registrace
klad čekání na kartu
avatar
Eva
Nejprve jsem byla nadšená a pustila se do zakládání účtu u Twista, ale při vyplňování jednotlivých políček a kroků, už mé nadšení postupně chladlo. Nafotila jsem všechny potřebné dokumenty, vlastní selfie a s dobrým pocitem odeslala žádost o založení účtu. Její schválení mělo proběhnout do pár hodin, ale to se ve finále protáhlo, protože jsem údajně nenafotila vše tak, jak jsem měla. V tuto chvíli již o účet u Twista nemám zájem. Nemám čas přefocovat vše a doufat, že mi to tentokrát přijmou.
klad nic
klad zdlouhavá birokracie
avatar
Nikola
Měla jsem možnost otestovat twisto účet na portálu ženy sro a zrovna se mi to hodilo kupovali jsme nábytek a zrovna na takove stránce která to umožňuje takže jsem byla ráda. Dostala jsme do začátku 500 kreditů které jsem využila ?děkuji Na twisto je super ze si můžete vybrat spoustu účtu které vám sedí ?super je že se dá platit i v zahraničí diky za moznost vyzkoušení
klad Zahraničí platba
klad Poplatky
avatar
Eliška
Registrace není nijak složitá, jen je potřeba vyplnit poměrně dost informací včetně fotek občanského průkazu. Ihned jsem si stáhla aplikaci, která je úžasně přehledná. Karta a náramek mi dorazily do dvou dnů a domluva s kurýrem byla naprosto bezproblémová. První platba kartou proběhla v pořádku, ihned mi přišlo upozornění o platbě z aplikace. Kredity se mi načetly okamžitě po vložení kódu a dorazily další po doporučení služby mému příteli. Naprosto super jsou také slevy a cashbacky do různých obchodů, které určitě brzy využiji.
klad aplikace
klad rychlost
klad karta
klad náramek
klad nelze odeslat platbu přes internet soukromníkovi
avatar
Lenka
Webové stránky platební metody Twisto jsou jednoduché, přehledné a založení účtu je také velmi jednoduché. Bohužel se dá velmi snadno přehlédnout vkládání promokódu, ale po kontaktování se dalo vše zpětně napravit. Co se týká využití v e-shopech, tak při jednom nákupu mi zaplacení metodou Twisto prošlo bez problému, ale v jiném e-shopu nešla platba touto metodou uplatnit z důvodu chyby, ale bohužel nevím jaké... Do budoucna vím, že tuto platební metodu využívat nebudu a účet zruším.
klad jednoduchost
klad připsané kredity
klad nefunkční využití v e-shopu
avatar
Veronika
Líbí se mi rychlost vyřízení účtu bez nutnosti navštívit pobočku, kontaktovat zákaznickou linku apod. Troufám si tvrdit, že účet zvládne založit opravdu každý, vše je jasně vysvětleno - krok po kroku. Pro naskenování dokladů možnost připojení na mobil a nahrát fotografie prostřednictvím mobilní aplikace - vše bezpečně prostřednictvím unikátního kódu.
klad rychlost zaožení
klad jednoduché
klad nevím
avatar
Michaela
Myslenka nakupu produktu a sluzeb bez penez se zaplacenim je dobra. Nekomu muze vyhovovat, ze zaplati ve lhute nebo si splatku necha odlozit. Po kazdem nakupu jsem obdrzela email s informacemi. Jinak Menu uctu je vcelku prehledne. Za doporuceni nekoho dalsiho jsou kredity navic.Uitala bych moznost online chatu, kdy potrebuji rychle poradit.
klad Moznost Prihlaseni pres Facebook
klad Pouziti vice emailovych adres
klad Lze platit v ruznych e-shopech
klad Zaznicka podpora nereaguje behem nekolika hodin, jak uvadeji, ale klidne za 4 dny
klad FAQ jsou neuplne
klad Nahrat doklad totoznosti byl trochu orisek
avatar
Monika
Webové stránky Twista jsou přehledné, zakládání účtu a vyplňování údajů je intuitivní (až na pole s vložením promokódu), zabere vám však víc času, než asi předpokládáte. K aktivaci služby totiž musíte mj. vložit oboustrannou fotografii/sken občanky + "selfíčko s občankou" pro potvrzení totožnosti. Jde o určitou formu zabezpečení, jejíž význam chápu, ale ke skenování OP a jeho zasílání kamkoliv po síti jsem skeptická a službu jsem nakonec nevyužila v plném rozsahu. V základní formě však Twisto využívám a jsem nadmíru spokojená.
klad přehlednost
klad důraz na bezpečnost
klad možnost bezplatného vyzkoušení
klad nemožnost ověřit údaje z OP jinak
avatar
Radka
Měla jsem si všímat způsobu zakládání. Přišlo mi nebezpečné fotit občanský průkaz a selfie s občanským průkazem. Málem jsem to kvůli toho vzdala, jinak mi to přišlo jednoduché. Díky těm fotkám sice zdlouhavější. Automaticky mám i hodinky pro platby, ty jsem ještě ale nestihla vyzkoušet.
klad nevím
klad zdlouhavost
klad osobní údaje
avatar
vendula
Děkuji za možnost testování.Založení účtu na Twisto proběhlo rychle hladce bez komplikací .Vše je přehledné a jednoduché.Jedíné co mě trochu zaskočilo bylo foto občanky ale bezpečnost musí být.Po objednání byla moje objednávka také přehledná.Já nemám co vytknout
klad jednoduchost
klad přehlednost
klad žádné
avatar
zuzana
Registrace i ovládání bylo velice snadné a pohodlné. Bylo super, že ty fotky šli načíst i přes telefon. Nakoupit bylo taky jednoduché a rychlé a nemusela jsem čekat do výplaty.Bonus se mi načetl hned. A mohla jsem jej rovnou využít. Mohu doporučit na další nákupy využiju. Já jsem spokojená. :-)
klad jedoduchost
klad nic
avatar
Jana
Twisto účet je naprosto jednoduchý.Web je velmi přehledný, stránky sami navedou jak zaregistrovat. Registrace proběhla bez sebemenšího zádrhele, akze si myslím ze zvládne i laik. Je možno si vybrat, jaký twisto účet chcete a zda k němu chcete i kartu a platební náramek, takže za mě super.
klad jednoduché vyřízení
klad přehledný
klad nemám co vytknout
avatar
Jitka
Děkuji za možnost otestování služby Twisto. Setkala jsem se s ní vůbec poprvé. Registrace mně přišla poněkud složitější, hlavně se mně nedařilo vložit čp. u mého bydliště, ale to se nakonec vyřešilo. Myslím, že pro spoustu lidí je tato služba perfektní, navíc se mně líbí, že nejde o žádný podvod, ale služba má spolehlivé reference.
klad unikátní služba
klad další bonusové funkce (cestovní pojištění aj.ú
klad já jsem z těch, kteří raději všechno zaplatí okamžitě, proto pro mě tato služba úplně vhodná není
avatar
Lucie
Twisto využívám už rok a půl, a tak jsem chtěla vyzkoušet i Twisto účet. Bohužel ani za 10 dnů nebyl můj účet schválen, aniž bych věděla proč. Psala jsem i na informace, proč není účet ověřený, nikdo se mi neozval. Nevím, třeba někde vznikl informační šum. Jinak přihlašovací formulář je přehledný, i když občanský průkaz jsem musela fotit několikrát, protože se mi to přehazovalo stále do jiného políčka.
klad Napad dobrý
klad Na dotaz se mi nikdo neozval
klad 10 dnů se ověřuje a nic
avatar
Katarína
Založenie twisto účtu bolo na webe uživateľsky veľmi príjemné. Jednotlivé kroky boli jasné a prehľadné. Oceňujem predovšetkým bočnú lištu, ktorá ukazovala v akom kroku celého procesu sa práve nachádzam. Negatívne hodnotím fakt, že až úplne na konci registrácie som zistila, že sa uzatvára zmluva a zrušenie účtu je možné len písomne. Informácie o možnosti zrušenia zmluvného vzťahu sú len v zmluve, čo znamená, že sú trochu zložitejšie napísané, preto by som doporučila prehľadnejšie ukázať možnosť zrušenia účtu, aby sa užívateľ "nevyplašil" a registráciu dokončil.
klad UX webu
klad bočná lišta so zobrazením krokov registrácie
klad prehľadnosť a jednoznačnosť
klad nedostatočná informovanosť o zrušení účtu
klad informácia o zmluve až v poslednom kroku
avatar
Ivana
V rámci testování jsem vyzkoušela Twisto účet Standard. Jedná se o platební aplikaci s moderním způsobem placení, kdy za zboží zaplatíte později. Osobně mi tento způsob úhrad není moc blízký, nicméně může uspokojit zákazníky, kteří za zboží neradi platí předem. Zároveň však může svádět ke koupi něčeho, co si momentálně nemůžeme úplně dovolit. Jde v podstatě o formu půjčky. Co se týká registrace a informací, vše je v jasných krocích a přehledně na webu. Není třeba chodit nikam na pobočku.
klad Moderní způsob placení
klad Jednoduchá registrace
klad Jedná se o úvěr
avatar
Veronika
K registraci nakonec nedošlo. Bohužel jsem se dozvěděla, že Twisto k registraci vyžaduje spousty osobních údajů a ty já předávat nechci. Je to velká škoda, tuto službu jsem si opravdu chtěla vyzkoušet, vypadala zajímavě, ale předat své osobní bohužel nechci.
klad Žádné jsem nezjistila
klad Bohužel je k registraci zapotřebí předat dost osobní údaje
avatar
Barbora
Poměrně jednoduché založení účtu. Neobjednala jsem si ani kartu ani náramek. Malé zdržení při nahrávání osobních dokladů. Přes Twisto jsem nakoupila ihned zboží. Zaplatila jsem ho po jeho dodání. Všeobecně nerada nakupuji "na dluh", ale u těchto drobných částek přes e-shop mi to tak nevadí. Pro mě je to jakási varianta platby na dobírku. Prostě zaplatím, až přijde. Vše proběhlo bez problémů.
klad bezproblémová rychlá platba
klad scanování osobních dokladů
avatar
Petra
Pokud bych měla shrnout přihlášení do služby twisto, s využitím promokodu jedním slovem, tak HRŮZA :(((... i přes zdlouhavé hledání, jsem prostor pro vložení promokodu nemohla najít. Volala jsem si i s velmi milým panem operátorem a ani ten mi nedokázal pomoci, protože prý web prošel redesignem a neví kde se pole aktuálně nachází. Nakonec jsem se musela přihlásit z manželova PC jako nový uživatel a tam už to šlo. Za mě velmi nepřehledný web bohužel :(. Pokud mohu srovnat se službou Revolut, tak tam je vše velmi intuitivní.
klad barevnost webu
klad chaotičnost webu
klad nepřehlednost
klad zkusila jsem se službou platit a je to velmi neintuitivní
avatar
Miriam
Twisto účet nabízí rozmanitější možnosti využití, avšak s tím, že musíte při registraci doložit potřebné údaje, například i sken dokladu. Registraci on-line však zvládne každý během pár minut. Je to přehledné a srozumitelné. Všechny doplňující informace jsou k dispozici. Rychlé schválení Twisto účtu prostřednictvím e-mailu.
klad srozumitelné
klad krok za krokem
klad po úspěšné registraci je na účet připsáno 500,-Kč ve formě kreditů
klad nutnost ofocovat občanský průkaz
avatar
Lucie
Měla jsem možnost testovat twisto účet. Registraci zvládne úplně každý. Líbí se mi, že je vše pěkně vysvětlené a pokud je něco nejasné, jsou např. přiložené i fotografie, jak má co být. (ofocení OP, selfie s OP) Registrace je hotová max. během 10minut a pak už Vám nebrání nic v nákupu. Líbí se mi, že je na výběr plno e-shopu, kde lze platit pomocí Twisto pay. Navíc za doporučení každého člověka vám připíší 300,- ve formě kreditů, což je určitě brané jako plus. Já svou objednávku udělala v pátek a v pondělí už mi bylo napsáno, že objednávka je na cestě ke mně, takže za mě i super rychlé vyřízení.
klad Přehlednost
klad Vše dobře vysvětlené i pro neznalce
klad Rychlá registrace
klad Pokud člověk odloží splatnost déle než je jejich 14dní, platí z částky úroky.(čím vyšší částka, tím nižší úrok)
avatar
Růžena
Je to zajimave. Podobne beznemu uctu. Jen si musite hlidat kolik jste utratili aby jste neutratili vic nez jste schopni vratit. Porad to jsou pujcene penize i kdyz nekolik dni bezurocne. Pripomina mi to kontokorent ale s vyhodama u prodejcu..........
klad Flexibilitu
klad Vraceni par procent z nakupu u vybranych prodejcu
klad Zdlouhave zpracovani
klad ZŽádné jine zapory jsem nenasla
avatar
Sandra
Měla jsem možnost testovat Twisto účet. Určitě je to praktická vychytávka, registrace je v několika krocích a zabere pár minut. Nepříjemnou částí pro mne bylo vkládat kopii mého občanského průkazu z obou stran + selfíčko s OP. Nemám ráda tyto věci, protože mám pocit, že i přes veškeré zabezpečení lze tyto věci zneužít. Asi po třech měsících tento účet zruším. Zůstanu věrná klasickému internetovému bankovnictví a platbě kartou.
klad přehledný web
klad nebylo mi příjemné vkládat mou kopii občanského průkazu
avatar
kristýna
Twisto účet, je super . Nevidím na to nic špatného, o hodně lepší než nějaká půjčka na drobné věci . Velmi super je limit Do kterého můžete jít, ale i dlouhá splatnost skoro zadarmo . Využijete před výplatou , před vánoci, na drobné dárky, i na nákup potravin vlastně na vše. Doporučuji všem jako super rezervu . Můžete mít ucet založený a v pripade potreby jen klidu nakoupit .
klad Super před vanoci
klad Dlouhá splatnost
klad Stránky super přehledné
klad Skoro zadarmo
klad Dlouhé ověřování uživatele
avatar
Lenka
Super služba, hodně moc obchodu na výběr. Odměnu mám vždy oznámeno. Za můj úžasný nákup dostanu penízky zpět. Toho se teď před vánoci musí rozhodně využít. Hodně slev. Od oblečení, věci do kuchyně, po hračky, zdraví. Jsem nad míru spokojená a doporučuji.
klad Vše je bomba
klad Hodně obchodu
klad Super slevy
klad Nenašla jsem nic
avatar
Barbora
Prostě jen další rádoby online kreditní karta :) založení je jednoduché, že začátku trošku nesrozumitelné, hledala jsem kam vložit kód testujto a až poté zjistila, že to bylo na začátku, pak jsem nenašla, kde hledat, jestli chci standard, nebo premium atp jsem změnila až po založení, kdy mě navedl operátor. měla jsem problémy s tím, že jsem na notebooku byla přes exprorer a nefungovalo mi to.. Což mi nikdo dopředu neřekl. Nešlo mi dokončit založení a zlobil to.. Zkusila jsem přes mobil a dokončila jednoduchou registraci. Zkusila jsem i první nákup, kde mi to opět nešlo, až když jsem zavolala na podporu, mi poradili nepoužívat exprorer, ale chrome. Celkově tato služba fajn, založení i přes problémy jednoduché, ale tak když někdo čte. Nemůže se splést. :)
klad Nevím
klad Nerada dávám své doklady (fotka op), ale chápu, že zde je potřeba
klad Už dopředu mi mohl někdo říci, že nemám používat prohlížeč Explorer, že to přes to zlobí a mohla jsem si ušetřit čas i nervy, pak to již bylo jednoduché :)
avatar
Jana
Líbí se mi, že si mohu odložit platbu,a nakoupit kdykoliv. Založit účet šlo bez problémů, jednou se mi špatně nahrála fotka,ale po emailovém upozornění jsem nahrála znovu a vše už bylo v pořádku. Vše se tedy řešilo při založení účtu online a to mi vyhovuje. Trochu mne mrzí, že ještě nepřišla karta k účtu, tu jsem tedy nemohla vyzkoušet. Vybrala jsem si jeden z obchodů,a zaplatila platbou Twisto, prakticky hned se mi ukázala objednávka jako uhrazená a zboží mám doma. Teď ještě čekám, jak bude probíhat vyúčtování,ale snad bude stejně bezproblémové jako vše dosud. Je fajn mít takovou jistotu, že pokud se dostanu do finanční tísně, mohu platit twistem a v klidu počkat třeba na výplatu.
klad rychlé založení
klad vše online
klad rychlá platba v eshopu
klad ještě nepřišla twisto karta
avatar
Ivana K.
Twisto je úplně super.Rezerva ktera se hodí a navic se to nemusi vracet hned.Urcite budu pouzivat kdyz nevyjdu nebo budu mit vetsi naklady.Uroky jsou minimalni za odlozrni platby.Jsem nadsena a myslim ze ti co si hlidaji splaceni tak je to pro ne super volba.Odmena prijde taky vhod
klad CCena
klad Nic
avatar
Jana
Ze začátku jsem měla obavy ze založení Twisto účtu, ale zatím jsem ráda, že jsem do toho šla. Twisto nabízí spoustu možností nákupu u různých společností (zatím jsem znala jen jejich nabídku platby u Slevomatu) a možnost vrácení části prostředků u některých firem formou kreditů.
klad Omluva Twista za delší dodací lhůtu platební karty formou kreditů navíc
klad Odložení platby
klad Možnost využití v zahraničí
klad Dobrá kumunikace a přehlednost v apce
klad zatím jsem na nic nenarazila
avatar
Šárka
Testování produktu Twisto založení účtu bylo dobrou zkušeností. Velice mě jen překvapilo,že bylo nutné udělat fotografii občanského průkazu,ale samozřejmě pokud si někdo zakládá takovýto účet,je nutností předložit platný doklad totožnosti.Takže po úvaze mi to přišlo logické,že pro registraci potřebují foto dokladu. Jinak založení účtu takřka bylo jednoduché a přehledné. Při samotném testování se měl zadat promokód,ale při zobrazení v mobilním telefonu,jsem kolonku promokódu nikde nenašla.Až když jsem si spustila stránku na počítači,kolonka tam byla. Tento účet se mi velice líbí,registrace byla snadná ( až na hledání kolonky promokódu ).
klad přehlednost
klad srozumitelnost
klad stručnost
klad jednoduchost
klad fotografie občanského průkazu
klad jiné zobrazení pro mobil a počítač
avatar
Karolína
twisto je bezvadná pomůcka. Občas se stane ,že nemáte na účte zrovna přesný obnos peněz, nebo si jen prostě chcete ušetřit čas. Placení přes internet je s twistem jednoduší. Jen zmáčknete na ikonku nebo si pošlete na email fakturu a přepošle to twistu a oni se o vše už postarají za vás. Nebojte se ani o to, že by jste zapomněli zaplatit obnos na twistu. V době kdy máte zaplatit na twistu částku tak vám přijde ještě sms, aby jste na to nezapomněli.
klad Jednoduchost
klad Rychlost
klad máte různé slevy
klad možnost cashbacku
klad nemusíte řešit vůbec nic vám stačí jen vybrat co chcete
klad Občas zapomínáte platit :)
klad nakupujete více, protože víte ,že teď peníze nepotřebujete na účtě
avatar
Alena
Myslím si, že tato služba je určitým přínosem. Ve webovém rozhraní i aplikaci se snadno pohybuje a vše je intuitivní. Schválení proběhlo rychle a vše funguje tak, jak má. Z mojí strany rozhodně doporučuji a jsem ráda, že tato služba již funguje i v ČR.
klad Vše
klad Nepřišla jsem na nic
avatar
Jarmila
Twisto je skvělé v tom, že neplatíte hned, ale až za 14 dní. Oceńuji především jednoduchost. Při objednávce z e-shopu zvolím platbu Twisto účtem a je to. Žádné vypisování či opisování údajů z karet. Jak mám víc času, pohodlně zaplatím přes účet. Twisto se také hodí v případě, že je daleko do výplaty a vy chcete zboží z akce, která je jen do zítřka.
klad jednoduchost
klad bez minusu
avatar
Jana
Twisto jsem používala již dříve na Slevomatu ale bez registrace. Samotná registrace je jednoduchá, založení nebylo složité. Aplikaci nepoužívám protože nemám chytrý telefon. nevlastním chytrý telefon .Oceňuji rychlost vyřízení i komunikace s Twistem. Rozhodně doporučuji k vyzkoušení , resp. založení účtu.
klad 500 kreditů , rychlá komunikace
klad zatím nemám co vytknout
avatar
Květa
Twisto je super určitě využiji a doporučím i známým,přátelům a kamarádům nebo i v rodině.Vyplatí se mít Twisto účet a platit později nebo vyúčtování nechat na další měsíc.Dá se platit v zahraničí a ušetří se 3%.Platba faktur a složenek fotkou,výhodný kurz v zahraničí, Na začátku měsíce chodí do emailu vyúčtování
klad slušný
klad nic co se nelíbí
avatar
Kateřina
Nedokážu hodnotit fungování účtu. Při zakládání jsem zadala příjmy a výdaje. Příjmy jsem uvedla pouze své, ale výdaje jsou uvedeny (dá se říci) celé domácnosti, takže příjem je logicky menší než výdaje, tudíž mi byl účet zamítnut. Dále jsem to neřešila.
klad Rychlost zpracování
klad Nepočítají s příjmy celé domácnosti
avatar
Denisa Dedečka
Moc velkou zkušenost s Twisto nemám, stále se učím ho používát.Nemám k tomu moc co říct jen to že se snažím používat Twisto, ale neumím stim...... Chtělo by to lepší návod jak používat.. Jsou lidi co tomu nerozumí a neví jak se stim zachází, jako já napriklad?
klad Rychlost
klad Asi nemám nic co by se mi nelíbilo
avatar
Zuzana
Twisto účet je pohodlná možnost, jak si pořídit věci, služby i zážitky, aniž bych za ně musela platit hned. S Twistem mám přehled o svých útratách a nemusím při on-line platbách zadávat čísla své platební karty. Za mě určitě doporučuji všem, kteří si chtějí zjednodušit platby za faktury
klad Doporučuji
klad Žádné
avatar
Vanda
Testovala jsem twisto jeden měsíc a musím říct že se mi opravdu libil. Hlavně ta odměna 500 Kč na začátku. Twistem jsem už kupovala lístky na koncert a vyšlo to takže za mě opravdu dobrý a potěšilo mě že nechtěli žádné nesmyslné poplatky za převod a jiné věci .
klad 500 Kč ze začátku
klad Nic
avatar
Adéla
Twisto jsem velice ráda otestovala, jelikož jsme ho vůbec neznala. Líbí se tato služba, líbí se mi nabídky, slevy a nakupování a placení z domova z gauče. Určite využiji i do budoucna, ale jen tu neplacenou verzi, nechce se mi měsíčně cokoliv platit navíc.
klad slevy
klad bonus
klad u faktury trfalo ověření platby delší dobu
avatar
Richard
Twisto je super služba. Používám ji a nemůžu si jí vynachválit. Aspoň mám čas na pozdější zaplacení zboží. Dokonce celá rodina jí používáme. Služba nám celé rodině dělá velkou radost a potěšení. Doporučuji vám všem službu vyzkoušet. Kdybych mohl znamkovat tak dám 1
klad Vsehno
klad Nic
avatar
Monika
Účet jsem během 5 minut měla založený. Jen jsem byla překvapená, že to po mě chce i foto občanky, ale to jsem taky pak pochopila, že když je to přes net, tak to jinak ověřit nejde. Překvapilo mě rychlost zadání, kde se musel uvést e-mail, heslo a pak už se přešlo na další osobní údaje, jak je rodné číslo, adresa..... Po dokončení registrace jsem hned obdržela email, že na zpracování se pracuje. Domů mi pak bude odeslána karta s dokumenty. Tak jen teď pak vyzkoušet, jak je rychlost při výpovědi smlouvy. :)
klad Rychlost vyřízení
klad skenování občanky
avatar
Denisa
Měla jsem šanci vyzkoušet tento twisto účet, ale popravdě musím říct, že se mi moc nezamlouvá. Funguje vlastně na principu, že za zboží nebo službu nemusíte platit ihned, ale až po 14 dnech od nákupu nebo zboží vrátite. Účty jsou sice přehledné a ve všem se vyznáte, ale já mám raději, že si koupím jen to na co mám a zaplatím ihned.
klad přehlednost
klad můj pocit
avatar
Lenka
Super nápad,super služba pro mladé lidi,a pro ty,co se nechtějí stresovat,a chtějí si užít nakupování a život jako takovy.Skvele vyhody spojené s odlozenou platbou na dobu,kdy se vám to hodi.Moznost neomezených plateb i v zahranici.Bonusy spojene s účtem Twisto?
klad Vubec ta hlavní myšlenka odložit platbu o několik tydnu
klad Pro mě trochu těžší přihlášení,resp.nahrani dokladů
avatar
Hana
Twisto účet je finanční službou založenou na systému půjčování peněz na krátkou dobu. Tedy v podstatě něco na způsob kreditní karty. Umožňuje platby složenek, či faktur vyfocením, platby na jeden klik v e-shopech a také moderní platbu náramkem. Nutné je hlídání splatnosti půjčky a také platba za vedení účtu. Výhodou je odložení splátek za nákup, pokud tedy zboží vracíte, máte peníze na účtu i na další nákup. Přes Twisto se dá platit i v eshopech, které nemají Twisto platbu implementovanou.
klad možnost odložení splátek
klad platba na jeden klik
klad platba vyfocením
klad žádné
avatar
Karolina
Revoluce v placení, to je Twisto. Díky této službě si můžete platbu odložit nebo Twistem dokonce nakoupit. Máte dokonalý přehled o svých útratách a jako bonus vám Twisto vyřídí třeba i reklamace. Co se týká vyřízení účtu trvá to opravdu chviličku,stačí rychle vyplnit registrační formulář a mít u sebe platný doklad, který potom sami jednoduše nahrajete přímo na stánky Twisto. Za mě super věc pro jednodušší nakupování.
klad stránky
klad rychlá registrace
klad bez nutnosti navštěvovat pobočky
klad hodně osobních informací, ale chápu že je potřeba ve finančních službách znát
avatar
Marianna
Premna je to nevyuzitelne,ako na skusku to bolo fajn ale nieje to premna zaujimave a prakticke,prehladnost bola tiez fajn a vsetko sa dalo pekne pochopit aj pre tych ktory sa tak do toho nevyznaju,pre niekoho to je urcite efektivne mna to vsak v celku nezaujalo,twist ucet je asi popularnejsi v cechach
klad Rychlost pri registracii ,jednoduche ovladanie
klad Vsetko sa da pekne pochopit
klad Rychla registracia
klad Prehladnost
klad Neefektivne
klad Zbytocnost
avatar
Renata
tak určitě mám kladné hodnocení a o službě si myslím že je fajn a tento Twisto účet je výhodný ohledně rychlého placení a má spoustu výhod proto ho mohu doporučit dál a i manžel si ho založil a je spokojený ,akorát chvíli trvá než vám učet schválí a chtěji spoustu informací ale musí to asi být ale jinak ok
klad celkově nemám nic
klad dlouhé schvalování a spousta informací a udáju pro založení
avatar
Lucie
Produkt Twisto je platební metoda s odloženou platbou, funguje na řadě eshopů a webů. Pro odložení platby s delší dobou splatnosti je nutná registrace s ověřením platebních údajů. Doklady se dají bez problému nafotit a propojit s chytrým telefonem. Pokud jste zadala promo kód s kredity použijete je jako peníze pro úhradů svých objednávek. Vše funguje a podpora Twista reaguje rychle. Jinak je možné při registraci vybrat 2 členství bezplatně na 3 měsíce a pak je možné pokračovat či zrušit členství. Se službou jsem spokojená, využiji na vánoční dárky. Ke členství vystaví debetní kartu, kterou můžete použít na placení. Jinak v Twisto účtu je dle měsíční limit a vyúčtování je na začátku dalšího měsíce. Buď uhradíte nebo si platbu dále odložíte či rozdělíte na splátky, ale pozor, je to zpoplatněné dle jejich ceníku a sazebníku. Znám své finanční možnosti, proto nevyužiji tu debetní kartu. jelikož se nechci dostávat do nějakých dluhových smyček. Jinak jsem se službou velice spokojená.
klad Skvělá metoda odložené platby, funguje a při dodržení podmínek nic navíc neplatíte.
klad Zbytečně s registrací a výběrem členství vystavují debetní kartu, kterou třeba ani nechce
avatar
Veronika
Jsem nad míru spokojena a děkuji za milou pozornost v hodnotě 500Kč, která potěší každou ženu. Aplikace je úžasná, že můžete ihned reagovat na Vaši objednávku a platit ihned, nebo později. Těším se na kartu a budu ráda své zkušenosti předávat dál svým přátelům.
klad Rychlost
klad Jednoduchost
klad Zbytečné další ověřování
klad Nemám žádné
avatar
Květa
Twisto účet může velmi zjednodušit placení zboží. Založení účtu bylo snadné. Šlo to rychle. Zdají údajů je přehledné a bezproblémové. Vybrala jsem si Standard. Je to zajímavá zkušenost. Teď se seznamuji s tím, co si s jeho pomocí koupím. Mohu účet doporučit i dalším lidem.
klad snadnost založení
klad kredity
klad mohl by být zadarmo delší dobu
avatar
Jaroslava
Zakládání Twisto účtu je jednoduché a snadno pochopitelné vedené vždy krok po kroku. Nelze ni přehlédnout ani vynechat. Vše má moderní vzhled a stránka se jeví velmi důvěryhodně. Líbí se mi výběr z různých možností účtu jak Standard či Premium. Velmi rychlá propojenost jak s e-mailem tak mob. číslem. Super!
klad přehlednost
klad možnosti
klad nic
avatar
Iveta
Twisto účet jsem bohužel nemohla otestovat, protože se musel ofotit občanský průkaz, což si myslím, že by se neznámým lidem neměl posílat. Mohl by to někdo zneužít v náš neprospěch. Kolik, už takových případů bylo. Stéle někdo varuje, posílat své osobní údaje, pře internet.
klad Nevyužila jsem testování, nemůžu tedy posoudit produkt.
klad Zasílání fotokopie občanského průkazu
avatar
Jana
Twisto účet použijete, když nechcete zaplatit hned nebo nemáte peníze a musíte zaplatit do 15. v následujícím měsíci. Společnost je super, účet je přehledný. Při založení požadují občanský průkaz. Nově se to dá rozložit do několika splátek následující měsíc, ale to jsem ještě nezkoušela. Doporučuji.
klad rychlé založení účtu
klad počáteční nedůvěra v novou službu
avatar
Veronika
Twisto účet je velmi zajímavá forma placení, která mne zaujala na první pohled. Účet lze zařídit velmi rychle a snadně, během pěti minut. Trochu mě zarazilo zadávání tak citlivých údajů jako je kopie občanského průkazu, v dnešní době kdy je tak snadné časté zneužití, ale na druhou stranu chápu, že nějaké ověření být musí. Ovšem byla bych teda radši za možnost osobního zřízení účtu někde na pobočce.
klad rychlost zřízení,
klad aplikace v mobilu
klad placení ihned na mnoha webech pomocí tohoto účtu a splacení až posléze celé částky
klad ofocení občanského průkazu
avatar
Dana
Mám Twisto účet Standard a jsem velmi spokojená. Účet mi byl schválen do druhého dne. Výběr esopů je už poměrně široký a s procesem nákupu nikdy nebyl žádný problém. Nakupovala jsem tímto způsobem už asi pětkrát a vždy vše v pořádku. 14 dnů na zaplacení je podle mě akorát. Rozhodnš doporučuji!
klad Pohodlné
klad Bezpečné
klad Praktické
klad Dostatečně dlouhá lhůta na zaplacení
klad Rychlé
klad Mohlo by být ještě víc možností, kde nakoupit
avatar
Lucie
Zařídit si účet u Twisto je opravdu super jednoduché. Protože je to finanční společnost, tak si potřebují ověřit identitu, ale toho se nemusíte vůbec lekat. Pokud registraci vyplňujete na počítači, twisto Vám pošle odkaz do sms, aby jste mohy na své registraci pokračovat v telefonu. Twisto používám a jsem s ním moc spokojená
příloha
klad Jednoduché
klad Rychlé
klad nemám co vytknout
avatar
Gabriela
Založení účtu bylo rychlé a jednoduché. Vyzkoušela jsem nákup v e-shopu a platba z Twisto účtu proběhla v pořádku. Twisto účet je přehledný. Jsou zde zaznamenané transakce, vyúčtování je jednou za měsíc. Je zde velký výběr e-shopů. Je skvělé, že v případě potřeby mohu nakoupit hned a zaplatit později.
klad Jednoduché založení
klad Rychlé vyřízení
klad Velký výběr e-shopů
klad Možnost nakoupit hned a zaplatit později
klad Přehlednost účtu
klad .....
avatar
Veronika
Služba Twisto mě zaujala svým nápadem. Je fajn, že i když nemáte peníze momentálně navíc a něco si chcete či potřebujete koupit, tak je tu tahle možnost. Například, když bude mimořádná akce. Moc se mi líbilolíbilo, že přes Twisto jde tato služba využít na hodně e-shopech i normálně.
klad Spolupráce mnoha e-shopů
klad složitost při vyřizování
avatar
hana
děkuji za možnost testovat, vybrala jsem si standard, pro registaci to chce vyfocení občanky a selfie s ní, což se mi moc nelíbilo, a dá se lehko přehlídnout vložení promo kodu v registraci, jako v mém případě se mi odměna nenačetla. líbí se mi možnost zrušení účtu po 3 měsících.
klad možnost zrušení
klad zadávání citlivých údajů
avatar
Lucie
Twisto účet jsem do této chvíle vůbec neznala a proto jsem neváhala abych ho mohla vyzkoušet. Registrace byla velmi jednoduchá a intuitivní. Musím, říct, že mě jednoduchost účtu a jeho použití úplně dostala. Je to velmi snadné a hlavně pohodlné a proto to určitě zvládne každý. Určitě využiji celé 3 měsíce využívání zdarma a věřím, že i nadále v tom budu pokračovat. Děkuji.
klad praktické
klad snadné
klad přehledné
klad moderní
klad šikovné
klad :)
avatar
Alenka
S účtem jsem velmi spokojená a budu nakupovat přes aplikaci stále lechke zalozeni i rychle schvaleni nebyl zničím problém a je fajn ze twisto funguje nakoupím vánoční dárky a zaplatím za 14dni úplně skvěle budu využívat dále i po registraci děkuji že jsem mohla otestovat
klad Super
klad Nic
avatar
Kateřina
Tato služba je skvělá, výhody jsou rychlé vyřízení nemusíte nikam chodit vše je online za pár minut, kartu i s náramkem jsem obdržela asi za dva dny, v aplikaci jsem trochu byla zmatená, ale člověk se rychle zorientuje a popřípadě má možnost se dotázat v chatu, i když Vám odpoví vetšinou na druhý den. Recenzi na platbu kartou zatím všude proběhlo bez odmítnutí
klad rychlost vyřízení
klad komunikace na chatu pozdější vyřízení dotazu
avatar
marie
Ráda využívám portálu www.zenysro.cz a možnost testovat zajímavé služby a zboží. Díky tomuto testování se také dozvím právě o novém zboží či službách. Tentokráte jsem měla možnost testovat službu Twisto účet Standard. Je to zajímavá služba, jen mi nevyhovuje registrace.
klad zajímavá služba
klad založení účtu
avatar
Veronika
Twisto účet Standart, který jsem měla možnost vyzkoušet, mne příjemně překvapil jednoduchostí založení. I schvalovací proces byl v celku rychlý. Ještě příjemnější bylo ovládání a přehlednost celého účtu v aplikaci, celý účet je velmi jednoduchý na ovládání. Super je také možnost placení faktur, formou fotky. Za sebe mohu říci, že jsem velmi spokojena a do budoucna určitě Twisto budu využívat.
klad Přehlednost
klad Jednoduchost
klad Aplikace
klad Moc e-mailů
avatar
Miluše
S testováním jsem moc spokojena nebyla. Přišlo mi poměrně složité a zbytečně komplikované založení účtu (zadávání dosti osobních informací). Což mi velmi vadilo. Někomu to určitě vadit nemusí a pokud ne, asi by se mu tato platební metoda líbila. Já bych ovšem známým nedoporučila.
klad -
klad složitost
avatar
Lenka
Skvělá služba, možnost rychlého placení, zle využít na spoustě eshopů, platit v obchodech, možnost odložení data splatnosti. Skvělá komunikace s provozovatelem. Přehledná stránky na internetu. Náramek. Není co vytknout. Určitě budu doporučovat dál. Jsem spokojena.
klad jednoduchost
klad přehlednost
klad rychlost
klad žádný nevidim
avatar
Alena
Twisto účet jsme si chtěla založit a vyzkoušet, dost mě zajímal celý systém,bohužel jsme registraci nedokončila, vzhledem k tomu, že me to nepustilo dál a chtělo to nutně mou občanku z obou stran a selficko s mym dokladem, s čímž teda nesouhlasím, nepřeju si aby byli moje osobné údaje zneužity
klad chtěla jsme tetsovat,
klad občanka
klad selfie
klad moc udaju o me osobě
avatar
Drahomíra
chtela jsme testovat Twisto ucet,ale porad po me chteli fotku meho obcanskeho prukazu a to ja z bezpecnostncih duvodu nedavam kvuli zneuziti takze jsme nakonec netestovala nic,protoze nikam zadny fotky posilat nebudu aby mi to nikdo neukradnul moje udaje
klad nic
klad celkove vse se mi nelibilo
avatar
Kvetoslava
Zaregistrovala jsem se na webu Twisto a poté jsem si on line zaplatila dvě platby. Platby proběhly okamžitě a bez problémů a ihned jsem dostala upozornění na email o provedené platbě. Karta mi přišla se zpožděním, ale platba v kamenném obchodě proběhla také bez problémů. Na email mi chodí upozornění, že se někdo přihlásil na můj účet z neznámého počítače, což mě znepokojuje. Zatím nevím, jak fungují procenta, která se vracejí po nákupu zpět. Mám ještě k účtu Twisto dotazy, se kterými se obrátím na Twisto. S Twisto účtem jsem spokojená, platby jsou jednoduché, informace o platbách a celkový přehled je přehledný. Budu se snažit používat účet Twisto při budoucích nákupech a vyzkoušet si všechny výhody, které účet nabízí.
klad Rychlost, přehled, informovanost, možnost získání kreditů ze zaplacených nákupů
klad nedostala jsem odpověď na emailové dotazy
avatar
Kateřina
velmi rychlá a jednoduchá registace. líbí se mi že službu nabízí již hodně obchodníků - twisto za vás zaplatí u velkého počtu e-shopů. Tím si lze ověřit i kvalitu e-shopu, pokud s nimi twisto spolupracuje, tak považuji za bezpečnější. Uvítala bych jen visitlé označení již po nákupu, kdy je termín pro splacení.
klad rychlá registrace
klad 500Kč
klad hodně spolupracujících eshopů
klad nesmíte zapomenout zaplatit vyučtování, jinak vznikají úroky
avatar
Alena
Služba je SUPER, vyzkoušela jsem obě varianty - PREMIUM hlavně pro dobrý kurz v zahraničí. Mám kartu i fialový platební náramek a fungují spolehlivě. Služba je založena během několika minut - tak neztrácíte čas na pobočce. Je to dobrá pojistka na horší časy.
klad posílají upozornění na splatnost
klad rychlost
klad jednoduchost
klad vysoké úroky, pokud se opozdíte
avatar
Daniela
Služba je super, budu nadále využívat, co dodat platby jsou rychlé na jejich e-shopech téměř ihned, platím za 14 dní, dostala sem platební kartu spokojenost s částkou 10000 korun českých a splatnost je také fain...děkuji moc za testování a všem doporučuji
klad rychlost platby
klad nic
avatar
Jiřule
Službu můžu jen doporučit. Skvělá služba, která umožňuje nákup bez peněz a zaplacení za 14 dní a nebo možnost platbu roztridit do více splátek. Je to skvělé,rychle, a registrace vubec neni složitá. Navíc se může zvyšovat limit pro půjčení což je super. A je možné tak využít na nečekané potřeby.
klad Platba do 14 dnů od převzetí
klad Možnost rozložit platbu na splátky
klad Rychlá bezproblémová registrace
klad Není nic co bych vytkla
avatar
Tereza
Celý proces byl velmi rychlý, přehledný a jednoduchý, registraci zvládnete doslova během pár minut z pohodlí domova. Zpočátku mi při nahrávání občanského průkazu systém hlásil chybi (registraci jsem dělala přes iPhone), ale chtělo to jen trpělivost :-) Jinak výborná služba, pokud potřebujete urgentně nakoupit týden před výplatou :-D
klad rychlý a ochotný zákaznický servis v případě potíží či dotazů
klad zatím nic
avatar
Vendula
Na testování jsem se těšila, ale bohužel jsem zklamaná, vůbec se mi nelíbí systém registrace. Neodpověděla jsem na otázku výše platu (přišlo mi to zbytečné a moc osobní) a druhý den mi přišel mail od nějakého Matěje ( bez příjmení ) , že mám doložit svůj plat na výpisu z účtu. Vzdala jsem to, za mě nedoporučuji a raději se budu držet klasické karty od banky, které věřím.
klad nic
klad příliš osobní otázky, které odesílám bůhví kam
klad způsob komunikace
avatar
Pavla
určitě doporučuji...rychlá, bezpečná služba. Není problém si zakoupit zboží, akci a není třeba hned hledat údaje o kartě, ale twisto platí za vás a pak je třeba do určité doby, kterou má twisto nastavenou, provést platbu. Pokud nechcete hlídat termín splátky, nemusíte. Twisto upozorní samo, kdy je doba splatnosti
klad Vše
klad nic mne nenapadá
avatar
Michaela
Je před Výplatou/rodičákem a vy nutně potřebujete něco objednat? Díky Twisto je to snadné. Moc se mi líbí, že je možné počkat pár dní, než zboží zaplatím - pro dlouhodobější uživatele je možnost zaplacení dokonce více, než měsíc + ještě možnost odložení. Kdyz zboží vracím, nemusím aspoň čekat 30 dní, než mi budou mě peníze vráceny - o to se postará Twisto.
klad Možnost odložení platby
klad -
avatar
Deniska
Twisto doporučují je to skvělá. Může se dokonce používat na cesty.doporucuji všem kdo hlavně cestuje.hezky design.Moje rodina si ji taky pořídí. doporučuji. Twisto doporučují je to skvělá. Může se dokonce používat na cesty.doporucuji všem kdo hlavně cestuje.hezky design.Moje rodina si ji taky pořídí. doporučuji.
klad líbi se mi
klad praktická
klad vše je dobré
avatar
Ivana
Super možnost vyzkoušet twisto které vám dá super bonus který jentak někdo nedá.rada jsem vyzkoušela a vřele doporučuji všem ostatním kteří doposud váhání nad jejímž vyzkousenim.budu už Verna jenom twisto a platit pomoci jich protože jsou skvělí moc doporučuji
klad Doporučuji
klad Nic
avatar
Ivana
Twisto účet je super věc, díky které se dá jednoduše, rychle a bezpečně zaplatit. Objednání i samotné zařízení účtu je velmi lehké a rychlé. Webové stranky jsou přehledné, rozdělené a snadno se v nich orientuje. Dodání karty od objednání bylo poštou do několika dní.
klad Rychlost vyřízení
klad Nic
avatar
Petra
Založení twisto účtu bylo jednoduché, stránky Vás vedou krok za krokem. Jediné s čím jsem trošku bojovala bylo nahrání fotek občanského průkazu a selfie s občanským průkazem, musela jsem nahrávat na víckrát. Web je přehledný. Je to výborný nápad, pokud potřebuji něco objednat a nemám zrovna peníze na účtě, nemusím za to platit žádné úroky.
klad přehlednost webu
klad jednoduchá registrace
klad bez úroků a poplatků
klad nic
avatar
Michaela
Za mě skvělý pomocník! Jsem máma na mateřské, mateřská není moc, tady Mate peníze poroste nás víc, platíte, a splatite to až zase po mateřské. Hodně nám to pomohlo, registrace je opravdu rychlá a v aplikaci naprosto jednoduchá. Účet stojí 59,- měsíčně což je úplný nic. Můžete platit skvělým náramkem co mate jen na ruce, ano tak jednoduché to je! Za mě doporucuji!
klad Aplikace
klad Naramek
klad Snad nic jsem nenašla
avatar
Zdeňka
Při registraci TWISTO účtu jsem narazila na údaje, které po internetu nechtěla uvádět (rodné číslo, počet dětí, výše platu, výše splátek, nahrání občanského průkazu). Z toho důvodu jsem registraci nedokončila. Nepřijde mi to vhodné ani bezpečné požadovat takovéto údaje.
klad nic
klad údaje požadované při registraci
avatar
Eva
Recenze se mi píše velice špatně. Protože jsem nemohla plnohodnotně účet Twisto vyzkoušet. První registrace a přihlášení proběhlo dobře a systém byl jednoduchý. Vyfocení občanského průkazu a vložení obrázku přes mobil bylo snadné. Překvapení nastalo, když mi regstrace nebyla schválena. Před dvěma lety jsem si z podnikatelských důvodů založila účet, který nakonec nebyl nikdy využíván, protože pro potřeby mého e-shopu nebyl vhodný a nikdy jsem ho tak nevyužívala. Důvod zamítnutí registrace tedy byl již jeden existující účet na jiný email. Následně jsem zaslala email s dotazem, jak tuto situaci řešit a už se nikdo neozval. Tím moje testování Twisto účtu zkončilo.
klad snadná registrace
klad přehledný systém
klad nulová komunitace ze strany provozovatelů útču
klad neochota řešit problém
avatar
Anna
Twisto účet je zajímavý je to taková kreditka mnoha vyhodami. Líbí se mi, že některé eshopy rovnou platbu twisto nabizi a jinych staci poslat foto faktury. Líbí se mi jake je snadné placeni. Registrace byla trochu komplikovanější ale v pohodě. Určitě ten kdo ma a pouziva kreditní kartu tak se mu to bude velice líbit, protože platby jsou zde ještě snadnější a bez starostí.
klad placeni faktury staci foto
klad Rychlost schvalovani uctu
klad Rychlost odpovedi na chatu
avatar
Markét
Twisto znám už dlouho a často jsem objednávala s platbou do 14dní, hlavně před mateřskou ( plínky,mléko, příkrmy apod) Při založení účtu mě dost zarazilo vyplňování citlivých údajů jedná se tedy o úvěr. Sice založení účtu nabízí určité výhody ale raději zůstanu u plateb do 14 dnů.
klad Jednoduchost založení
klad Vložení citlivých údajů
avatar
Nikol
Na Twisto jsem vyplňovala údaje, i ty které se mi zdáli být trošku proti srsti...jenže když jsem narazila na nutnost nahrání mého občanskéhoobčanského průkazu, stopla jsem to a registraci jsem bohužel nedokončila. Potom se mi nelíbilo, že mi ještě asi třikrát přišel email a sms, že stačí jen krůček k registraci. Je to celé zvláštní. Myslím, že první 3 měsíce jsou sice zdarma, ale potom je problém účet zrušit a musí se za ní platit. Celé se mi to nějak nelíbí. Tohle není nic pro mě, opatrného člověka. Ale netvrdím, že někomu to nemůže přijít fajn.
klad Nic
klad Velmi osobní údaje
klad Pro mě zbytečná věc
avatar
Lucie
Twisto úúčet jsem se pokoušela založit přes mobilní internet v mobilu, bohužel jsem se domnívala,že vyplněné informace stačí k založení účtu, bohužel tomu tak nebylo. Jaké bylo moje překvapení, když jsem se dozvěděla, že bude potřeba doložit kompletně všechny informace, které se týkají mojí osoby. Chápu, žže pokud se jedná o peníze je toto důležité, ale já se bojím vkládat přes internet kopii občanského průkazu, takže jsem registraci vzdala.
klad Napad jako takový je fajn
klad Nutnost vkládat defakto všechny informace
avatar
Zdenka
Do této doby jsem něco jako TWISTO neznala. Ale vlastně je to docela taková výhoda, že když mi výplata přijde později, tak to mohu zaplatit až mi přijde. Takže za mě skvělý nový objev. Využila jsem 14 denní platbu po doručení, akorát není úplně dobré když na to zapomenete. (na zaplacení do 14dnů)Ale jinak se mi tento také pro mě nový způsob platby líbí.
klad SROZUMITELNÉ
klad UNICA