Otestujte Twisto účet Standard nebo Premium a dostanete odměnu 500 Kč hned při registraci

image
Přihlašování právě probíhá
kolik se toho testuje
100
Přihlásit se můžete do
12. 11.
23:00
konec testování
17. 11. 2019

Koho hledáme

Hledáme 100 testerek či testerů starších 18 let, kteří by rádi otestovali nový Twisto účet Standard nebo Premium a využijí odměnu v hodnotě 500 Kč. Po dokončení registrace se s námi podělíte o svou zkušenost ze založením účtu. 

Podle čeho vybíráme

Do přihlašovacího komentáře nám napište, zda lze Twisto účet využít také v zahraničí.  Redakce vybere náhodně 100 testerů či testerek. 


Vyzkoušejte Twisto účet

Twisto je FinTech služba, jejímž cílem je ulevit lidem od každodenních starostí s placením a účty tak, aby si mohli nechat jen to lepší z peněz. Twisto začalo v roce 2013 jako nová platební metoda v českých e-shopech.

Dnes již služba nabízí ucelený ekosystém plateb s názvem účet Twisto. Ten obsahuje platbu jedním kliknutím v e-shopech, možnost platit faktury a složenky pouhým vyfocením či přeposláním díky funkci SNAP a v neposlední řadě platební kartu s platebním náramkem.
V říjnu 2017 získalo Twisto licenci Platební instituce od ČNB.

Pilířem Twista je skóringový nástroj Nikita. Pod tímto jménem se skrývá sada algoritmů na bázi strojového učení. Nikita vyhodnocuje kredibilitu a bonitu zákazníků bez nutnosti napojení na registry dlužníků. Nikita je od dubna 2016 oddělena do samostatné společnosti Nikita Engine, s. r. o., a komerčně nabízena českým firmám a bankám. Mezi první zákazníky patří například Alza.cz.

Jak budete Twisto testovat, pokud budete mezi sto vybranými testerkami? 

  1. Na webu Twisto si spustíte novou registraci.
  2. Vyberete Twisto účet Standard nebo Premium.
  3. Zadáte promokód a díky tomu získáte odměnu 500 Kč ve formě kreditů.
  4. Dokončíte svou registraci.
  5. Podělíte se s ostatními o svou recenzi na našem webu.


Registrace a užívání účtu je na 3 měsíce zdarma. Po uplynutí této doby lze účet zrušit.