Ochutnaly jsme nové ořechové tyčinky Emco s proteinem a bez přidaného cukru. Jaký je výsledek testování?

image
otestováno
Počet recenzí
202
jak jste hodnotily
5
135x
4
48x
3
16x
2
2x
1
1x
doporučuje
90 %
Testováno v období
od 30. 4. 2020
do 24. 5. 2020


Tyčinka s ořechem a proteinem

Ořechové tyčinky s proteinem od Emca jsou ideálním zdrojem s 25 % rostlinného proteinu. Za sladkou chutí nestojí ani zrnko cukru, nýbrž sirup z kořene čekanky, který je skvělým zdrojem vlákniny.

Vybírejte z oblíbených příchutí lahodného kokosu & mandle nebo pistácie a mějte tu správnou svačinku bez přidaného cukru vždy při ruce.


Více informací o produktu najdete TADY.
Hodnocení
202
avatar
Renata
Opravdu zdraví prospěšná pochoutka. Vysoké množství pistácií, vůbec žádný bílý cukr, rostlinný protein a a vlákninu dodoávající soja . To vše spojené v moc dobrou tyčinku, kterou si snadno vezmete na výlet, do školy, do práce, kamkoliv. Křupavá, nepřeslazená. Chutná nám dospělým stejně jako našim dětem. Od české tradiční a léty prověření značky. Cena velmi dobrá.
klad chuť
klad -
avatar
Renata
Má úplně nejoblíbenější z této řady. Výrazná, příjemná chuť mandlí, také chuť exotického kokosu. Nepřislazováno umělým či bílým cukrem. Vynikající chuť, nezávadné složení. Dokonalé řešení, když máte chuť na něco malého a nebo jako svačinka na cesty kamkoliv. Doporučuji.
klad chuť
klad složení
klad -
avatar
Tereza
Tato tyčinka byla velice chutna. Velice se mi libi, ze i kdyz je bez pridaneho cukru, tak mi sladce chutna. Tyčinka rychle zasyti a neni po ni pocit hladu. Obal tyčinky se mi libi. Na první pohled je vidět vše co je třeba.
příloha
klad Chut
klad Sytost
klad Nic
avatar
Tereza
Tato tyčinka mi příliš nechutnala. Byla nahorkla. Libi se mi složení bez pridaneho cukru. Dobre zasyti a neni po ni pocit hladu. Obal je velice pěkný, je na něm vse hned vidět.
příloha
klad Složení
klad Obal
klad Chut
avatar
Kristýna
Chutná svačinka, už při prvním kousnutí poznáte, že není nijak doslazováno, což je super. Trochu mě zklamalo množství arašídů na úkor pistácií, které bych, alespoň podle obalu, považovala za hlavní surovinu.
příloha
klad skvělá přírodní chuť
klad poměr arašídů a pistácií
avatar
Kristýna
Tohle bylo super! Pro mě jako milovníka mandlí a kokosu top a vítěz v souboji těchto nových příchutí tyčinek! I když stále převažují arašídy, chuť mandlí je výrazná, o kokosu ani nemluvím :) Navíc, celkový obsah cukru je minimální.
příloha
klad obal tyčinky
klad malý obsah cukru
klad výrazná chuť kokosu a mandlí
klad stále dost arašídů na úkor mandlí
avatar
Gabriela
Emco tyčinka s kokosem a mandlemi je moc dobrá.Velké kusy mandlí v ústech příjemně křupají a vy si můžete vybrat jejich chuť.Po kokosu tyčinka spíše jen voní než aby chutnala.Stříbrný obal v regalech zaujme a všechny důležité informace jsou dobře vidět. Ráda podporuji českou firmu.
příloha
klad Super český výrobek
klad Nic
avatar
Gabriela
Emco tyčinka s pistácií mi moc chutnala, obsahuje opravdu velké kusy pistácií a jejich chuť v ústech krásně vynikne.Vyhovuje mi že je bez přidaného cukru,neobsahuje palmový olej a naopak obsahuje 25%rostlinneho proteinů.Kaloricka hodnota cca 160kcal je super protože tyčinka zasytí a zažene chuť na sladké.Střibrný obal v regálu zaujme a všechny důležité informace jsou na první pohled vidět.Rada podporuji českou firmu.
příloha
klad Super český výrobek
klad Nic
avatar
Hana
Emco tyčinka pistacíe, je výborná, není moc sladká a jen oříšková chuť. Nejsou tam ingedience navíc a velmi jsme si pochutnala. Dodá energii a na cesty super balení. Určitě DOPORUČUJI.
příloha
klad balení
klad chut orisková
klad nic
avatar
Hana
Emco tyčinka mandle a kokos je výborná, není sladká a převládá mandlová chuť s nádechem kokosu. Výborná na cesty a dodání energie. balení akorát. Určitě doporučuji.
příloha
klad balení
klad oříšková chuť
klad nic jsem nenašla jako zápor
avatar
Lenka
Jemná chuť,ale cítím,že je tam méňe ta chuť pistácie. Jsou v ní ořechy. Myslím,že je dobrá k menší svačince,dodá energii a je málo sladká. Sympatický,lákavý obal. Bylo by fain si jí koupit.
klad Jsou v ní ořechy
klad Dodá energii
klad Málo cukru
klad Méňe cítit pistácie
avatar
Lenka
Miluju kokos a tyčinka je velmi vhodná pro lidi,kdo má rád kokos. Je v ní hodně ořechů a člověka zasytí,stejně jako pistáciová. Je v ní málo cukru. Též lákavý obal a stojí za to si jí koupit.
klad Málo cukru
klad Hodně ořechů
klad Kokos
klad není nic takového
avatar
Kateřina
Na tyčince mě na první pohled zaujalo atraktivní balení. Po rozbalení a ochutnání tyčinky mě příjemně překvapila její chuť, která nebyla vůbec přeslazená jako některé podobné tyčinky. Velmi pozitivně hodnotím vysoký podíl proteinu a složení bez cukru.
klad Nepřeslazená chuť
klad Vhodná pro vegany
klad Pěkný obal
klad Nevýrazná chuť pistácií
avatar
Kateřina
Na tyčince mě na první pohled zaujalo atraktivní balení. Po rozbalení tyčinky mě ihned zaujala kokosová vůně. Byla jsem příjemně překvapená chutí, která nebyla vůbec přeslazená jako některé podobné tyčinky. Velmi pozitivně hodnotím vysoký podíl proteinu a složení bez cukru.
klad Pěkné balení
klad Velikost tak akorát na svačinku
klad Kvalitní složení
klad Vhodná pro vegany
klad Nevýrazná chuť mandlí
avatar
Miluška
moc výborné tyčinky, plné pistácií a nejsou moc sladké, což je skvělé a zaženou na dlouhou dobu hlad a jsou chuťově vyvážené a navíc ještě doplní proteiny
příloha
klad měkké
klad pěkné balení
klad nic
avatar
Miluška
moc dobré tyčinky s výraznou mandlovou chutí a chuťově vyvážené, nejsou příliš sladké a na dlouhou dobu jsem byla sytá, výborné balení, je akorát tak do tašky a nebo kapsy na vycházku
příloha
klad nesladké
klad výborná chuť
klad vše ok
avatar
Věra
Vítám že Emco si uvědomuje že cukr není zdravý. Tyčinka není sladká a nedrolí se. Oříšky miluji a tak každá oříšková tyčinka je u mě vítaná. Zdravý pamlsek který si budu kupovat na vílety.
klad nedrolí se
klad není sladká
klad zbytečně velký obal
avatar
Věra
Tato tyčinka mě moc chutnala. Není sladká a jsem ráda že Emco si uvědomuje že cukr škodí , chuť kokosu a mandlí je dobrá volba. Tento zdravý pamlsek ani nedrobí. A pokud Emko nebude dávat své výrobky do zbytečně velkých obalů, budu si je kupovat častěji.
klad Není sladká
klad Nedrolí se
klad Výborná chuť
klad Zbytečně velký obal
avatar
Jitka
Chuť tyčinky je skvělá, hlavně kousky pistácií jsou velmi chutné. Tyčinka dodá energii, i když je bez přidaného cukru. Obal je velmi přitažlivý a lákavý.
klad vynikající chuť ořechů
klad nic
avatar
Jitka
Výborná mandlová tyčinka, která zažene chuť na sladké a dodá energii. Vyniká hlavně velkými kousky mandlí. Obal je velmi lákavý. Určitě budu kupovat dětem na svačinu.
klad velké kousky mandlí
klad nic
Zobrazit více recenzí