Testerky mají právě zapůjčený na měsíční testování vysavač Kobold VB100 od firmy Vorwerk

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
15
konec testování
24. 11. 2019


V naší pražské Pracovně ŽENY s.r.o. se bude ve čtvrtek 10. října, od 17 hodin konat testování nového akumulátorového vysavače Kobold VB100 značky Vorwerk.  Hledáme proto 15 žen, které na testování rády přijdou a poslechnou si veškeré informace o produktu. Všem testerkám bude vysavač zapůjčen domů na dobu jednoho měsíce na pořádné otestování. Poté si ho budou moct odkoupit se slevou 4 000 Kč. Každá z testerek bude psát na vysavač 3 recenze. 

A jako exkluzivní bonus bude pro všechny testerky připravený dárek v hodnotě 3000 Kč. Tak neváhejte a přijďte objevit všechny výhody inovativních vysavačů Vorwerk. 

Tyčový akumulátorový vysavač Kobold VB100 

Poslední inovace od Vorwerku poskytuje perfektní řešení, v němž se snoubí prvotřídní výkon úklidu s jednoduchou obsluhou. S tyčovým aku vysavačem Kobold VB100 snadno a bez námahy zvítězíte v každodenním boji s prachem na pevných podlahách i kobercích a budete mít doma vždy perfektně čisto.

Vysavač nabízí celou řadu atraktivních funkcí, včetně tří úrovní sání od slabého po silné, které lze snadno měnit stiskem tlačítka na rukojeti. Sílu sání zvolíte s ohledem na stupeň znečištění, a tak rychle a bez námahy udržíte domácnost dokonale čistou.  Aktuální stav baterie znázorňuje zelený LED indikátor stavu na přední straně rukojeti, a pokud potřebujete uklízet déle, stačí si pořídit náhradní akumulátor.

Dalším bonusem je, že unikátní Kobold VB100 je jediný tyčový vysavač s výměnným filtračním sáčkem, který zaručuje nejvyšší úroveň hygieny. Filtrační sáček zachytí 99,9 % alergenních částic, ale také plísně a bakterie, čímž čistí vzduch ve vaší domácnosti.

Vzduch vycházející z vysavače Kobold VB100 je klinicky čistý, tudíž při důsledném a pravidelném úklidu lze dosáhnout zklidnění alergických reakcí a tím snížení potřeby medikamentů. Díky tomu se může pyšnit certifikátem „Vhodný pro alergiky“ od nezávislého testovacího institutu TÜV Nord.

TYČOVÝ AKU VYSAVAČ KOBOLD VB100


Vybrané testerky

avatar
Lucie O.
avatar
Lucie J.
avatar
Lenka H.
avatar
Jana J.
avatar
Lekýnek
avatar
arabuka
avatar
Petra G.
avatar
Kateřina Š.
avatar
Markéta B.
avatar
Gabriela K.
zobrazit všechny přihlášené