Otestovaly jsme tyčový mixér MultiQuick 9 MQ 9135 XI s pohyblivou mixovací nohou ActiveBlade pro rychlé a jemné výsledky

image
otestováno
Počet recenzí
2
jak jste hodnotily
5
2x
4
3
2
1
doporučuje
67 %
Testováno v období
od 1. 12. 2021
do 15. 12. 2021

Tyčový mixér MultiQuick 9 MQ 9135 XI

Nový 1200W MultiQuick 9 je nyní ještě lepší a výkonnější. Díky technologii ActiveBlade a PowerBell Plus dokážete i z těch nejtvrdších surovin vytvořit nejjemnější kulinářské kreace. V kombinaci s intuitivním a plynulým ovládáním rychlosti Advanced SmartSpeed, 3 režimy rychlosti iMode a technologií proti rozstřiku surovin SplashControl zvládnete v kuchyni téměř všechno. Mixujte, sekejte, krájejte, strouhejte, šlehejte, melte, hněťte, pasírujte a kostičkujte. Stačí vyměnit pestré příslušenství pouhým jedním kliknutím. MultiQuick 9 je více než jen tyčový mixér. Užijte si revoluční přípravu pokrmů přímo ve vaší kuchyni.

MultiQuick 9 nově nabízí 3 režimy rychlosti - vysokou, nízkou a pulzování. Nízká rychlost sníží výkon mixování tak, aby byl vhodný pro měkké ingredience. Zatímco vysoká rychlost vám umožní využít plnou sílu pro mixování těch nejtvrdších surovin. Pulzní rychlost zase automaticky zajistí rovnoměrně rozmixované suroviny.

Ovládání výkonu je s technologií Advanced SmartSpeed jednoduché a intuitivní. Čím více stisknete, tím větší výkon získáte. Mixování budete mít stále pod kontrolou. Navíc má mixér měkkou rukojeť opatřenou protiskluzovou úpravou, takže je ovládání bezpečné.

Příslušenství obsahuje

  • Pohyblivá mixovací noha ActiveBlade
  • Plastová mixovací nádoba (600 ml)
  • Šlehací metla
  • Velký sekací nástavec (500 ml)


Více informací najdete TADY.

Hodnocení
2
avatar
Michaela
Tento mixér působí bytelněji, než ostatní, a tak myslím, že by mohl vydržet. Rukojeť vypadá jako joystick a člověk má tak pocit, že intuitivně ovládá intenzitu mixování. S výkonem jsem zatím také spokojená. Je snadno omyvatelný, vypadá elegenatně a dobře funguje, takže spokojenost.
klad Intuitivní ovládání
klad Bytelnost
klad Ostrost nožů
klad Design
příloha příloha příloha
avatar
Zuzana
Tyčový mixér MultiQuick 9 MQ 9135.XI mně mile prekvapil. Jeho výkon je dostačující a hlavně se mi velice líbí jeho ovládání. Ani po několika minutách mixování Vás nebolí ruka z mačkání tlačítka,ale stačí držet dlaní. Dobře se udržuje a oceňuji i dva nástavce do sekáčku.
klad Kovové tělo tyčového mixéru
klad Dva nástavce do sekáčku
klad Snadné ovládání
klad Chybí víčko na dózu
příloha
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel