Pořiďte si mimořádně výkonný tyčový mixér MultiQuick 9 MQ 9138.XI a užijte si revoluční přípravu pokrmů

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
4
konec testování
13. 2. 2022

Tyčový mixér MultiQuick 9 MQ 9138.XI

Nový 1200W MultiQuick 9 je nyní ještě lepší a výkonnější. Díky technologii ActiveBlade a PowerBell Plus dokážete i z těch nejtvrdších surovin vytvořit nejjemnější kulinářské kreace. V kombinaci s intuitivním a plynulým ovládáním rychlosti Advanced SmartSpeed, 3 režimy rychlosti iMode a technologií proti rozstřiku surovin SplashControl zvládnete v kuchyni téměř všechno. Mixujte, sekejte, krájejte, strouhejte, šlehejte, melte, hněťte, pasírujte a kostičkujte. Stačí vyměnit pestré příslušenství pouhým jedním kliknutím. MultiQuick 9 je více než jen tyčový mixér. Užijte si revoluční přípravu pokrmů přímo ve vaší kuchyni.   

MultiQuick 9 nově nabízí 3 režimy rychlosti - vysokou, nízkou a pulzování. Nízká rychlost sníží výkon mixování tak, aby byl vhodný pro měkké ingredience. Zatímco vysoká rychlost vám umožní využít plnou sílu pro mixování těch nejtvrdších surovin. Pulzní rychlost zase automaticky zajistí rovnoměrně rozmixované suroviny.

Ovládání výkonu je s technologií Advanced SmartSpeed jednoduché a intuitivní. Čím více stisknete, tím větší výkon získáte. Mixování budete mít stále pod kontrolou. Navíc má mixér měkkou rukojeť opatřenou protiskluzovou úpravou, takže je ovládání bezpečné.

Nerezový mlýnek na koření a kávu je skvělým příslušenstvím pro všechny milovníky čerstvě namletého koření. Nerezová nádoba nepohlcuje pachy, takže jeden den můžete namlít voňavou skořici a druhý zase kmín nebo chilli. Nože mají speciální tvar, aby zvládly umlít i drobné koření. Snadno se také dají z nádoby vyjmout. Koření pak lze pohodlně vysypat a nádobku dát umýt do myčky na nádobí.

Příslušenství obsahuje:

  • Pohyblivá mixovací noha ActiveBlade
  • Plastová mixovací nádoba (600 ml)
  • Šlehací metla
  • Velký sekací nástavec (500 ml)
  • Nástavec na mletí koření a kávy


Více informací o produktu najdete TADY.

Vybrané testerky

avatar
Michaela Ž.
avatar
Radka K.
avatar
Simona K.