Chcete nový a ještě výkonnější tyčový mixér MultiQuick 9 MQ 9187 XLI ve vaší kuchyni? Pořiďte si jej s exkluzivní slevou v našem testování

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
6
konec testování
17. 7. 2022

Tyčový mixér MultiQuick 9 MQ 9187 XLI 

Nový 1200W MultiQuick 9 je nyní ještě lepší a výkonnější. Díky technologii ActiveBlade a PowerBell Plus dokážete i z těch nejtvrdších surovin vytvořit nejjemnější kulinářské kreace. V kombinaci s intuitivním a plynulým ovládáním rychlosti Advanced SmartSpeed, 3 režimy rychlosti iMode a technologií proti rozstřiku surovin SplashControl zvládnete v kuchyni téměř všechno. Mixujte, sekejte, krájejte, strouhejte, šlehejte, melte, hněťte, pasírujte a kostičkujte. Stačí vyměnit pestré příslušenství pouhým jedním kliknutím. MultiQuick 9 je více než jen tyčový mixér. Užijte si revoluční přípravu pokrmů přímo ve vaší kuchyni.

MultiQuick 9 nově nabízí 3 režimy rychlosti - vysokou, nízkou a pulzování. Nízká rychlost sníží výkon mixování tak, aby byl vhodný pro měkké ingredience. Zatímco vysoká rychlost vám umožní využít plnou sílu pro mixování těch nejtvrdších surovin. Pulzní rychlost zase automaticky zajistí rovnoměrně rozmixované suroviny.

Ovládání výkonu je s technologií Advanced SmartSpeed jednoduché a intuitivní. Čím více stisknete, tím větší výkon získáte. Mixování budete mít stále pod kontrolou. Navíc má mixér měkkou rukojeť opatřenou protiskluzovou úpravou, takže je ovládání bezpečné.


Příslušenství obsahuje 

  • Pohyblivá mixovací noha ActiveBlade
  • Plastová mixovací nádoba (600 ml)
  • Šlehací metla
  • Velký sekací nástavec (500 ml)
  • Food processor (2 l) s diskem na hranolky
  • Nástavec na pyré a kaši

Více informací o produktu najdete TADY.

Vybrané testerky

avatar
Terezie R.
avatar
Lenka H.
avatar
Petra Z.
avatar
Marie N.
avatar
Lenka T.
avatar
Jiří R.