Otestovali jsme tyčový mixér MultiQuick 9 MQ 9187 XLI.  Jak si vedl se již teď můžete dozvědět z recenzí

image
otestováno
Počet recenzí
7
jak jste hodnotily
5
6x
4
1x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 29. 6. 2022
do 17. 7. 2022

Tyčový mixér MultiQuick 9 MQ 9187 XLI 

Nový 1200W MultiQuick 9 je nyní ještě lepší a výkonnější. Díky technologii ActiveBlade a PowerBell Plus dokážete i z těch nejtvrdších surovin vytvořit nejjemnější kulinářské kreace. V kombinaci s intuitivním a plynulým ovládáním rychlosti Advanced SmartSpeed, 3 režimy rychlosti iMode a technologií proti rozstřiku surovin SplashControl zvládnete v kuchyni téměř všechno. Mixujte, sekejte, krájejte, strouhejte, šlehejte, melte, hněťte, pasírujte a kostičkujte. Stačí vyměnit pestré příslušenství pouhým jedním kliknutím. MultiQuick 9 je více než jen tyčový mixér. Užijte si revoluční přípravu pokrmů přímo ve vaší kuchyni.

MultiQuick 9 nově nabízí 3 režimy rychlosti - vysokou, nízkou a pulzování. Nízká rychlost sníží výkon mixování tak, aby byl vhodný pro měkké ingredience. Zatímco vysoká rychlost vám umožní využít plnou sílu pro mixování těch nejtvrdších surovin. Pulzní rychlost zase automaticky zajistí rovnoměrně rozmixované suroviny.

Ovládání výkonu je s technologií Advanced SmartSpeed jednoduché a intuitivní. Čím více stisknete, tím větší výkon získáte. Mixování budete mít stále pod kontrolou. Navíc má mixér měkkou rukojeť opatřenou protiskluzovou úpravou, takže je ovládání bezpečné.


Příslušenství obsahuje 

  • Pohyblivá mixovací noha ActiveBlade
  • Plastová mixovací nádoba (600 ml)
  • Šlehací metla
  • Velký sekací nástavec (500 ml)
  • Food processor (2 l) s diskem na hranolky
  • Nástavec na pyré a kaši

Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
7
avatar
Michaela
Tyčový mixér MultiQuick není obyčejný tyčový mixér. Je to vlastně kuchyňský robot, který zvládne hromadu věcí. Má spoustu příslušenství, které z něj činní nepřekonatelného pomocníka. Umí mixovat, sekat, krájet... spoustu drobných věcí, které ocení každá hospodyňka. ;) Navíc valná většina příslušenství jde mýt v myčce, což je taky super!
klad velké množství funkcí
klad relativně jednoduchá obsluha
klad možnost mýt valnou většinu nástavců v myčce
klad ne všechno příslušenství využiji
avatar
Lenka
Mixer kvituji jako skvělý pomocník a hlavně jeho všestrannost; za mě super pojistka kterou má a skvělou výbavu. Dá se mýt v mycce a výkon je super. Je skladny a ostrý tak ze pozor na noze. Roseka opravdu vše; hlučnost vyhovuje. A designem je fajn docela padne do ruky
klad Vykonnost
klad Dá se mýt v mycce
klad Ergonomie
klad Ostrost
avatar
Marie
Využila jsem poskytnutou slevu na tyčový mixér, momentálně jsem jej nepotřebovala. Po dodání jsem jej hned vyzkoušela a byla jsem mile překvapena. Dodnes jsem používala mixery neznačkové. Překvapila mě hlavně síla přístroje, potraviny se měnily před očima na kaši. Překvapilo mě i bohaté příslušenství. S mixerem se odstěhuji na chatu a myslím, že mám vystaráno.
klad síla mixeru
avatar
Petra
Poměr cena -výkon v pořádku, skvělá manipulace, robustní provedení, vypadá kvalitně. Bezproblémová údržba, vše ok. Dá se krásně umýt, má výborný povrch. Mixér má spoustu funkcí, je velmi výkonný, níže ostré, poradí si i s náročnějšími obsahy a hustotou.
klad Design, zpracování, funkce
klad Cena
avatar
Lenka
S tyčovým mixérem jsem spokojená, především s obsáhlým příslušenstvím, které nahradí i další kuchyňské pomocníky. Líbí se mi pojistka, která se nejdříve musí stiskem uvolnit a teprve poté lze mixér zapnout. Chod mixéru je tichý, práce s ním je jednoduchá a rychlá. Plní vše, co má.
klad vzhled
klad kvalita zpracování
klad pojistka
klad široké příslušenství
avatar
Jiří
Na tyčovém mixéru oceňuji velké množství příslušenství, jehož každý kus je skvělým pomocníkem v kuchyni. Byl jsem nadšen z tyčového mixéru s funkcí ActiveBlade. Oproti mému předchozímu tyčovému mixéru, který tuto funkci postrádal, byla jeho údržba velmi jednoduchá. Dále jsem byl nadšen z food procesoru, díky kterému byla příprava těsta na moučník velmi rychlá a jednoduchá. Objem mísy umožňuje veškeré ingredience krásně promíchat a hned vložit do formy. U šlehací metly nevidím rozdíl oproti mému staršímu přístroji, avšak velmi oceňuji mixovací nádobu, která se dodává přímo s víčkem. Nástavec na pyré moje žena prozatím využila na přípravu marmelád a velmi se jí osvědčil, stejně tak na přípravu příkrmů. Kvalita odpovídá ceně, mixér je dražší, ale materiál a množství příslušenství ceně odpovídají. Téměř všechny části lze mýt v myčce, což je také velká výhoda.
klad Možnost pulzování
klad Výkon
klad Zámek na mixéru
klad Široké příslušenství
klad Snadné čistění
klad Design
klad Mixovací nádoba s víčkem
avatar
Terezie
Tyčový mixér Multiquick 9 MQ 9187 XLI jsem hned po obdržení musela vyzkoušet. Mixér s příkonem 1200 W je opravdu, co se týče tyčových mixérů, obdivuhodný. Mohu říct, že mě výkon opravdu ohromil. Naprosto brutální! Hned jsem musela vyzkoušet nástavec na pyré. Tak luxusní bramborovou kaši jsem nečekala. Výroba těsta byla doslova hračkou, o mletí masa nemluvě...Krouhání zeleniny - hračka. A nástavec na výrobu bramborových hranolků naprostá pecka, jeden jako druhý. Už teď vím, že koupě byla správnou volbou.
klad Design
klad Výkon
klad Množství nástavců
klad Dlouhý přívodní kabel
klad Jednoduchá manipulace
klad Nic mě nenapadá
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel